Ovo je "digitalni bombarder" B-21 Raider, prvi bor

poruka: 76
|
čitano: 17.207
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Ovo je "digitalni bombarder" B-21 Raider, prvi bor".
16 godina
offline
Ovo je "digitalni bombarder" B-21 Raider, prvi bor

Nadam se da će ih Kina dostići po vojnoj snazi da se više ne bahate po svijetu.

 
5 35 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ovo je "digitalni bombarder" B-21 Raider, prvi
Korny1603987 kaže...

Nadam se da će ih Kina dostići po vojnoj snazi da se više ne bahate po svijetu.

 

Evo, samo što nisu...

Tko visoko leti, štedi gorivo.
2 godine
offline
Ovo je "digitalni bombarder" B-21 Raider, prvi bor

Još jedan američki popuproizvod koji će biti preskup i neoperativan kao F35.

 
4 24 hvala 0
12 godina
offline
Re: Ovo je "digitalni bombarder" B-21 Raider, prvi
Tako je, ti sve znaš
2 godine
offline
Re: Ovo je "digitalni bombarder" B-21 Raider, prvi
Shamrock kaže...
Korny1603987 kaže...

Nadam se da će ih Kina dostići po vojnoj snazi da se više ne bahate po svijetu.

 

Evo, samo što nisu...

Irelevantno je je cijena rada i materijala u Kini i Rusiji daleko niža.

 

Dok amerikanci troše milijune na razvoj kemijskih olovaka s kojima mogu pisati u svemiru, rusi koriste klasične olovke.

12 godina
offline
Re: Ovo je "digitalni bombarder" B-21 Raider, prvi
Ma reci el torro ti njima, u kemiskama i olovkama je tajna...
S obzirom da sve znas, samo nastavi tako i cim je nesto novo najavljeno odmah ces nam svima reci je li pravi ili poluproizvod, jedva cekam.
Trebali bi te ameri zaposliti
 
9 4 hvala 0
8 godina
offline
Re: Ovo je "digitalni bombarder" B-21 Raider, prvi
Jedino nomenklatura ostaje nejasna.....

U eri klasicnih, xb-70 je bila zadnja oznaka, naravno, nikad nije postao operativan, pa b1, onda b2....

Neznam odakle su iskopali b21.... Totalno random, ili ima neke simbolike u toj oznaci....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ovo je "digitalni bombarder" B-21 Raider, prvi
El Torro kaže...
Shamrock kaže...
Korny1603987 kaže...

Nadam se da će ih Kina dostići po vojnoj snazi da se više ne bahate po svijetu.

 

Evo, samo što nisu...

Irelevantno je je cijena rada i materijala u Kini i Rusiji daleko niža.

 

Dok amerikanci troše milijune na razvoj kemijskih olovaka s kojima mogu pisati u svemiru, rusi koriste klasične olovke.

https://en.wikipedia.org/wiki/Space_Pen#Uses_in_the_U.S._and_Russian_space_programs 

 

Damir22 kaže...
Jedino nomenklatura ostaje nejasna.....

U eri klasicnih, xb-70 je bila zadnja oznaka, naravno, nikad nije postao operativan, pa b1, onda b2....

Neznam odakle su iskopali b21.... Totalno random, ili ima neke simbolike u toj oznaci....

 

B-21 je bombarder za 21. stoljeće pa je zato ta oznaka.

Tko visoko leti, štedi gorivo.
8 godina
offline
Re: Ovo je "digitalni bombarder" B-21 Raider, prvi
Da, moze i tako, logicna pretpostavka....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Ovo je "digitalni bombarder" B-21 Raider, prvi bor

Zanimljiva moderna "stvarčica". Nego, vidim spominju se prijetnje SAD-u (po tko zna koji put) i njihov odgovor na njih. A što je sa prijetnjama Kini i Rusiji? Ili njima nitko ne prijeti?

 

Tko se ono stalno mota oko njihovih granica i projicira moć? Čemu velik broj nosača zrakoplova koje posjeduje SAD?

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.12.2022 20:04 (Izzy).
Moj PC  
6 3 hvala 0
8 godina
offline
Re: Ovo je "digitalni bombarder" B-21 Raider, prvi
Pa da mogu pospremiti sve te silne avione, logicno ;)
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
online
Ovo je "digitalni bombarder" B-21 Raider, prvi bor

Ne kažem da bi bilo bolje da netko drugi drži mjesto Supersile, ali neće SAD tako lako pustiti to mjesto. Desetljećima su gradili "carstvo" i povući će oni cijeli svijet kada jednom budu u padu. Dok si s nasilnikom - dobro je, a pobuniš li se i još si malen, obruši se na tebe sva sila.

Moj PC  
2 2 hvala 0
2 godine
offline
Ovo je "digitalni bombarder" B-21 Raider, prvi bor

Eto, ljudi mislili da su vidjeli U.F.O., kad ono amerikanski avijon.. 

Ljudi koji su mnogo u pravu, često se predomisle ...
 
2 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ovo je "digitalni bombarder" B-21 Raider, prvi
Shamrock kaže...
Korny1603987 kaže...

Nadam se da će ih Kina dostići po vojnoj snazi da se više ne bahate po svijetu.

 

Evo, samo što nisu...

 i već Pentagon fekće dodatnih 45 milijardi baksa koje im je inflacija pojela....

Ju je je? Je ju je!
2 godine
offline
Ovo je "digitalni bombarder" B-21 Raider, prvi bor

Nemoj se gurati.

Pričekaj da napišem post, pa onda ti, poslije mene.. khm... 

 

Nego...zašto Galić ne piše o avijonima ?

Njegovo mi objašnjenje ima neku težinu jer se konta u materiju, a ovo sam već jutros pročitao i vidijo na ruskim web stranicama... (c/p članak)

 

Sjećam se da je on nekada obrađivao takve teme...

Ljudi koji su mnogo u pravu, često se predomisle ...
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.12.2022 20:28 (Zaporožac).
 
7 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Ovo je "digitalni bombarder" B-21 Raider, prvi
Ajatolah kaže...
 lol, pa nije bitno koliko se troši nego koliko je to efektivno, u tom njihovom budžetu je preplaćno valjda 70% para.

Ako mi obojamo naš tunel 28 puta i naplatimo ga 150 milijuna kn, jel to znači da je to nabolji tunel na svijetu?

 

Enivej, F35 se raspada sam od sebe (Okinawa):

https://streamable.com/wd88a2

 

ahahaha

Seamdeset odsto ?

 

Pa ti hoćeš reći da amerikanski političari kradu više od naših ?

Ljudi koji su mnogo u pravu, često se predomisle ...
 
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Ovo je "digitalni bombarder" B-21 Raider, prvi
Shamrock kaže...
Korny1603987 kaže...

Nadam se da će ih Kina dostići po vojnoj snazi da se više ne bahate po svijetu.

 

Evo, samo što nisu...

 još od kineskog vojnog proračuna oduzmi ogroman postotak zbog sve prisutne korupcije i dobiješ još veću razliku.

7 godina
online
Re: Ovo je "digitalni bombarder" B-21 Raider, prvi
Ajatolah kaže...

 lol, pa nije bitno koliko se troši nego koliko je to efektivno, u tom njihovom budžetu je preplaćno valjda 70% para.

Ako mi obojamo naš tunel 28 puta i naplatimo ga 150 milijuna kn, jel to znači da je to nabolji tunel na svijetu?

 

Enivej, F35 se raspada sam od sebe (Okinawa):

https://streamable.com/wd88a2

 

ahahaha

Upravo to, isto ko kad napišeš aplikaciju koja dijeli broj sa 7.53 i naplatiš državi 275 000 kuna za to.

Uber efektivno...

(sova<>sjenica)

Ajatolah kaže...
Izzy kaže...

Čemu velik broj nosača zrakoplova koje posjeduje SAD?

 Ničemu, izvlačenje para iz proračuna da bi se namirile privatne vojne kompanije koje imaju ugovor s SAD-om.

Ti si fakat ko ovi tu na forumu kaj prodaju komponente: ako vrijedi 100 kuna, on nudi za 200, i u isto vrijeme prigovara onome koji istu prodaje za 50 da je preskupa 

 

pan y agujas
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.12.2022 21:32 (fer-de-lance).
 
7 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Ovo je "digitalni bombarder" B-21 Raider, prvi
Korny1603987 kaže...

Nadam se da će ih Kina dostići po vojnoj snazi da se više ne bahate po svijetu.

 

Izzy kaže...

Ne kažem da bi bilo bolje da netko drugi drži mjesto Supersile, ali neće SAD tako lako pustiti to mjesto. Desetljećima su gradili "carstvo" i povući će oni cijeli svijet kada jednom budu u padu. Dok si s nasilnikom - dobro je, a pobuniš li se i još si malen, obruši se na tebe sva sila.

 

Pa da, kao prvo neće tu poziciju pustiti lako, a kao drugo zamisli da ti kina ili rusija i sl. kozojebi diktiraju život... ne znam baš da bi se ovdje ovako laganini uz pivo dopisivali i razmjenjivali vlastita mišljenja. Imao bi pravo na njihovo mišljenje i to je to. Budimo realni.

Samo eto, nekima to još uvijek ne dolazi iz dupeta u glavu...

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.12.2022 22:32 (digitall).
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Ovo je "digitalni bombarder" B-21 Raider, prvi
Vidim ima dosta Murica redneka here.
 
0 2 hvala 0
12 godina
offline
Re: Ovo je "digitalni bombarder" B-21 Raider, prvi
SAD je demokratska zemlja unutar svojih granica (uglavnom). Van SAD-a je teror protiv slabijih kojima oni hoće da nametnu demokratiju, odnosno budu gazde u tudjoj kući. Tako da Rusija i Kina rade isti posao, jedina razlika je što nisu demokratske na sliku SAD.
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.12.2022 23:12 (gavranpero).
9 godina
offline
Re: Ovo je "digitalni bombarder" B-21 Raider, prvi
Ajatolah kaže...
digitall kaže...
Imao bi pravo na njihovo mišljenje i to je to. Budimo realni.

 Ma da, sad kao imaš pravo na mišljenje... čim si kontra narativa i mainstream propagande ili kažeš nešto protiv lgtb i ostalih nakaza odma te "otkazuju", nepoželjan si u javnom prostoru, gubiš posao itd.

Ne smiješ više crncu reći da je crnac, a sutra ćeš morati primiti 3 migranta u svoju kuću jer ako ne primiš onda si homofob.

Daj bolje ne trkeljaj o pravima jer tebi izgleda još nije došlo iz dupeta u glavu, lol.

 ja i jesam protiv navedene ekipa i ne gubim posao i pišem to isto kao sada ti. 

e sad pokušaj zbrojiti dva plus dva (što ti je očigledno malo teže) i razmisli koliko dugo bi bio u zatvoru radi tog što si napisao u tim srednjovjekovnim zabitima od država (naravno gledajući da pišeš protiv njihove propagande).

ako ne ide iz dupeta u glavu, fino spakiraš kofere i odeš tamo u srednjovjekovlje, probaš izraziti svoje mišljenje i pošalji razglednicu iz gulaga...

šta uopće radiš ovdje "gdje ne smiješ ništa reći", idi u slobodu.

 

kmećali bi ko najveće pičkice takvi internet ratnici... dotrčali bi pušiti zapadni kurac za 15 minuta s osmjehom na licu

Moj PC  
10 3 hvala 1
15 godina
online
Re: Ovo je "digitalni bombarder" B-21 Raider, prvi

Dobro, istina. Kinezi su upravo u zadnje skoro 3 godine pokazali tko su sa tvrdim mjerama glede korone.

 

EDIT: Nema tu milosti, tko god je u poziciji da vlada i ima razne mogućnosti, on će to iskoristiti da dobije što želi.

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.12.2022 23:22 (Izzy).
2 godine
offline
Re: Ovo je "digitalni bombarder" B-21 Raider, prvi
Ajatolah kaže...
Pa najefektivinije bi bilo da uopće ne uvodimo euro i da ne moramo ništa preračunavat.

Svi ekonomisti kažu da je to teški promašaj, da nitko od eura nije profitirao i da se nikad ne mijenja valuta u vrijeme inflacije.

Ali bitno se zamarat s nekakvih usranih 275k kn, to je kao problem, lol...

Ma hajde Homeini ...

 

Članstvo Hrvatske u Europskoj uniji u načelu je obvezuje na pridruživanje eurozni čim se to zadovolje potrebni uvjeti.

Odluka o uvođenju Eura je donesena dok nije bila inflacija, i sad bi ti bacio sav kovani euro u visoke peći, i ponovo iskovao kune. 

 

Euro je referentna valuta u HR već godinama kao što je nekada bila Dojč Marka.

 

Kad kupuješ automobil, pomisliš li koliko košta kuna ili koliko Eura ?

Pošto je kvadrat stana ?

Što bi ti rekao ?

 

2000 eura ili 15.096,87 kuna. 

 

Ovo su ti samo neke od prednosti uvođenja Eura.. *Kraj valutnog rizika za kredite, štednju i investiranje ;*Lakši izvoz, manje rizičan uvoz, *Turizam, lakše kretanje stanovništva*Olakšano investiranje u Hrvatsku*Povećanje kreditnog rejtinga Hrvatske*Pomoć Hrvatskoj u slučaju krize ..itd..itd...

 

 



 

Ljudi koji su mnogo u pravu, često se predomisle ...
 
4 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Ovo je "digitalni bombarder" B-21 Raider, prvi
Ajatolah kaže...
digitall kaže...

 ja i jesam protiv navedene ekipa i ne gubim posao i pišem to isto kao sada ti.

 Ja ništa ne pišem jer da krenem pisati protiv te ekipe koja gura gejeve, migrante, c0vid i općenito svu nakradnost društva - pobrisali bi postove, isto kao i tvoje.

To što ti misliš da je sloboda piskarati po forum samo govori koliko si ograničen.

Probaj javno istupati sa nekim svojim mišljenjem pa ćemo vidjeti kako ćeš proći, biti ćeš obilježen kao homofob, nacist, teoretičar zavjere, alternativac, glupan itd, biraj pridjev.

 

Ne postoji nezavisnost, sloboda i pravo na mišljenje, ni na istoku ni na zapadu, taj brod je davno otplovio.

Ako ništa drugo Rusija je zabranila sve te seksualne devijacije, pravo na 250 rodova, promjene spolova i ostale nakaradnosti, ja im čestitam.

A ti sad nastavi o tome što je srednji vijek.

 aha to te muči, te seksualne bolesnoće.. pa dobro s te strane mi je rusija ok i slažem se s njima, a za sve ostalo, ono što je stvarno bitno i određuje ti kompletan život - nope!

lakše je preživjeti s takvim glupostima ovdje, nego sa svim ostalim tamo.

 

Izzy kaže...

Dobro, istina. Kinezi su upravo u zadnje skoro 3 godine pokazali tko su sa tvrdim mjerama glede korone.

 

 

 na zapadu na ulici nosiš natpis (bilo kakav) - najgore što ti se može dogodit - netko će reći vidi ove budale, a tamo ti se dogodi zatvor, smrt i sl., pa biraj.

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.12.2022 23:40 (digitall).
Moj PC  
4 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Ovo je "digitalni bombarder" B-21 Raider, prvi
gavranpero kaže...
SAD je demokratska zemlja unutar svojih granica (uglavnom). Van SAD-a je teror protiv slabijih kojima oni hoće da nametnu demokratiju, odnosno budu gazde u tudjoj kući. Tako da Rusija i Kina rade isti posao, jedina razlika je što nisu demokratske na sliku SAD.

Napali su Irak jer su branili svoje investicije u Kuvajtu.

Sadam huso je htio osvojiti Kuvajt, malo se teritorijalno proširiti i pokupiti naftu.

Napali su Afganistan, jer su se tamo okotili idioti koji su se zakucali u Twinse.

 

Ako mrze Muslimane, zašto su u dobrim odnosima sa Saudijskom Arabijom koja ima nafte za bacanje ?

Njih nisu napali. Zašto ?

 

Da se nisu upleli u WW2 teško bi se sama Europa othrvala nacistima.

 

Rat protiv Sjevernog Vijetnama je bio ideološki..Sjevernom Vijetnamu su pomagali Rusi, Kinezi i ostali komunisti, dočim je Južni Vijetnam bio zapadnjački nastrojen...

 

Taj rat mi jedino nije jasan...

20 godina ti gine mladost bog jebene ideologije.

 

Idemo u neku pripizdinu spriječiti širenje komunizma ?!

Koje budale..

 

Kad su već budale, trebali su napasti Jugoslaviju i danas bi Hrvatska bila "Švajcarska"... 

 

Ljudi koji su mnogo u pravu, često se predomisle ...
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.12.2022 23:51 (Zaporožac).
15 godina
offline
Re: Ovo je "digitalni bombarder" B-21 Raider, prvi
Čista propaganda od strane naručioca i proizvođača aviona. Serviraju izgled aviona mogli su i nacrte poslati.

Sjećam se kao sad prije 20 godina bila emisija na NAT GEO o F-22 Raptoru ili kome već kao dijete sam se uživio kad ono fijasko od kada je barut izmišljen.

Nek ga bespilotno pošalju preko Rusije da vidim kako će preletjeti S-550 i slikati istu protuzračnu odbranu.
Malo sutra će. Ne smiju ni prići Ruskoj granici.

Nisam ni na čijoj strani ali samo naivci mogu vjerovati PR-u oko vojne opreme.

Na kraju će Avion koštati 1 MLRD USD, pa bog-im-pamet-dao koliko je ono zgrada u Dubaiju koštala 2 MLRD USD. Šta to ima u njemu.
Because anything Korea does, Japan does it better.
Moj PC  
3 2 hvala 0
12 godina
offline
Ovo je "digitalni bombarder" B-21 Raider, prvi bor

Smatram da sve "Woke" i anti-"Woke" internet ratnike treba poslati na Goli otok pa se tucajte tamo, a ne na temi o avionu, bolesnici. 

 
8 0 hvala 0
16 godina
offline
Ovo je "digitalni bombarder" B-21 Raider, prvi bor

Amerika uvijek vidi vanjske neprijatelje. Mora postojati razlog za ratnu mašineriju koja im vrijedi trilijune dolara.

 
3 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Ovo je "digitalni bombarder" B-21 Raider, prvi
Envy kaže...


Nek ga bespilotno pošalju preko Rusije da vidim kako će preletjeti S-550 i slikati istu protuzračnu odbranu.
Malo sutra će. Ne smiju ni prići Ruskoj granici.

 

 

Čovječe, pa danas imaju satelite za špijunažu, koji ti snime što čitaš u novinama, što će im za to avioni.

Avioni ne smiju prići ruskoj granici ?!  Jake mi sile u ruskijeh vojničina...

 

Ruski jadnici ne mogu protiv slabonaoružanih Ukrajinaca, a ti bi da ratuju protiv U.S.A. ?!

Ljudi koji su često u pravu, često se i predomisle ...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice