Digitalne COVID potvrde o cijepljenju od sada vrij

poruka: 13
|
čitano: 6.373
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Digitalne COVID potvrde o cijepljenju od sada vrij".
16 godina
offline
Digitalne COVID potvrde o cijepljenju od sada vrij

Ne razumijem, kojom logikom, onima koji su COVID preboljeli, potvrda nije važeća na isti rok (godinu dana)?

 

Plus, k tome, naiđem na sljedeći članak o studiji napravljenoj u Izraelu (ima čak i link na rad u pre-print verziji... većina newsportala "zaboravi" uopće staviti i izvor, samo kažu "Nova studija...")
https://thepulse.one/2021/08/29/covid-infection-provides-greater-protection-than-being-fully-vaccinated-new-study/

Moj PC  
11 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: Digitalne COVID potvrde o cijepljenju od sada
mata kaže...

Ne razumijem, kojom logikom, onima koji su COVID preboljeli, potvrda nije važeća na isti rok (godinu dana)?

 

Plus, k tome, naiđem na sljedeći članak o studiji napravljenoj u Izraelu (ima čak i link na rad u pre-print verziji... većina newsportala "zaboravi" uopće staviti i izvor, samo kažu "Nova studija...")
https://thepulse.one/2021/08/29/covid-infection-provides-greater-protection-than-being-fully-vaccinated-new-study/

Moraju se nagraditi oni koji su se cijepili. 

3 godine
protjeran
offline
Digitalne COVID potvrde o cijepljenju od sada vrij

Digitalne potvrde koje se odokativno produljuju ovisno o političkoj situaciji i antivax sentimentima će sigurno pridobiti ljude na injekciju

 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Digitalne COVID potvrde o cijepljenju od sada vrij

mrkva i batina.. uz naravno slobodu izbora.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
 
5 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Digitalne COVID potvrde o cijepljenju od sada vrij

i to su sve ozbiljne organizacije ovo više nije za vjerovat,na kakvim su drogama ili previše gledaju filmova pa se uživili🤣

https://www.logicno.com/politika/za-nevjerovati-americki-cdc-izdao-upute-za-prezivljavanje-zombi-apokalipse.html?fbclid=IwAR1tUAdj7VcVkQa_EvbDLi80IUQ2PUeAmM6BLgvWrORJVICfb2PwoWsgQ0Q

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.10.2021 12:25 (zelja55).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Digitalne COVID potvrde o cijepljenju od sada

Logično.com  

Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran - Einstein
15 godina
offline
Digitalne COVID potvrde o cijepljenju od sada vrij

Samo 180 dana ako si preboljel koronu?

To je logično kao i zabranit sajmove na otvorenome i istovremeno dopustit trgovačkim centrima da normalno rade.

Ko ne vidi manipulaciju u svemu tome (iz nama nepoznatih razloga),taj je stvarno nije normalan.

Onda te traže da se cijepiš i vjeruješ sranjima koja izlaze iz usta epidemijologa i političara.

Da vjerujem ljudima koji donose toliko glupe odluke da glava zaboli?

Nebu išlo.

 
9 0 hvala 0
16 godina
offline
Digitalne COVID potvrde o cijepljenju od sada vrij

Nisam emotivno vezan za temu. Ono što se vama čini kao plesanje vlasti to i jest. Radi se o balansu. Balans smanjenja broja zaraženih u isto vrijeme i funkcioniranje elementarne ekonomije. Preko ljeta se virus najsporije širi, a uz to smo zemlja ljetnog turizma pa se onda gleda da se ne smeta ekonomiji. Kada dođe hladnije doba koje je uvijek bilo mnogo bolje za širenje virusa i bakterija onda se stegne remen. 

 

Također valja naglasiti da se mišljenja medicinske struke mogu promjeniti jer se svakog dana dolazi do novih spoznaja. Ne samo glede COVIDa nego i oko svih drugih bolesti u svijetu.

 

Što se tiče cijepljenja ja imam potvdu o primitku 2 injekcije, ali i dalje smatram da to treba biti pravo izbora. Možemo reći da danas postoji presumcija da tko se htio cijepiti da je to do danas učinio ili mogao učiniti. Treba krenuti svojim životom. Svatko dođe do situacije da mu se piše presuda prema životnim izborima, pozitivnim ili negativnim. Ne sviđa mi se što se neke struke sile na isto.

il2 Sturmovik, DCS, War Thunder
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Digitalne COVID potvrde o cijepljenju od sada vrij

A zas meni aplikacija kad skeniram kaze da je potvrda neispravna, kad su i ove za preboljenje produzili na godinu dana unutar RH barem.

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Digitalne COVID potvrde o cijepljenju od sada
Napravi novu potvrdu
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.10.2021 19:09 (Neflix).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Digitalne COVID potvrde o cijepljenju od sada

Kak? Ak odem tam di sam ovu izdaval kaze mi da nemam nista pravno na nikakvu potvrdu.

 

EDIT: ovo mi baci za status

 

Završen - nema osnove za izdavanje EU digitalne COVID potvrde

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.10.2021 20:06 (R4zOR229).
5 godina
offline
Digitalne COVID potvrde o cijepljenju od sada vrij

Ništa ljepše nego kad ti birokrat pokretom pera produži imunitet. Tragikomično. 

 
5 0 hvala 0
6 godina
offline
Digitalne COVID potvrde o cijepljenju od sada vrij

...

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice