Diablo IV stiže iduće godine i neće tretirati igra

poruka: 10
|
čitano: 13.739
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Diablo IV stiže iduće godine i neće tretirati igra".
16 godina
offline
Diablo IV stiže iduće godine i neće tretirati igra

A oni su veoma iskreni likovi. Evo odmah cemo poletiti i pre-order uraditi ...

 
17 0 hvala 0
4 godine
offline
Diablo IV stiže iduće godine i neće tretirati igra

Hm da, nije los Immortal. No opet ne znaci da je dobar. Igram tu i tamo, meni licno monoton. O bacanje novca u bunar nebi, dao sam im 0.89 euro centi i od mene dosta. Ni p-feninga vise. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo IV stiže iduće godine i neće tretirati
Diablo immortal je jako loš. Totalno je bezveze grindanje gdje normal i uncommon itemi služe čisto da se stekne dojam kako neprijatelji nešto dropaju. Priča je bezveze, pretjerano komplicirana kao i cijeli niz nekih elemenata u samoj igri poput rift portala, pun klinac shopova koji ničemu ne služe, ogromnih polupraznih mapa i neprijatelja koji niti malo ne intrigiraju.
 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Diablo IV stiže iduće godine i neće tretirati igra

Bas tako, Diablo Immortal je katastrofa. Igra je iz temelja napravljena sa idejom mikro-transakcija. Pa igra ima brat bratu 15 valuta, svakom trgovcu moras placati drugom valutom, i sve se kupuju za prave pare. Jedino zlato u igrici nema skoro nikakvu svrhu. Od mene zasigurno nece dobiti nikad ni centa. Kad vidim "bundle of the day" i pise 30 eura, odmah mi se povraca. Ja ne mogu skontat prvo debile koji su spremni dati toliko para za nesto sto nema skoro nikakve vrijednosti, a drugo bezobrazluk Blizzarda da trazi toliko para. Pa za 30 eura mozes kupiti 2 AAA igre na nekom snizenju kojima ni jedan Diablo ne moze ni prismrditi, a ne ovaj jad.

 
15 0 hvala 3
14 godina
offline
Diablo IV stiže iduće godine i neće tretirati igra

Vizualno izgeda gore od d2r remastera. Kao neka igra iz 2016. 

 

Davno su oni izgubili kredibilitet za raditi dobre igre. 

 

 

Dirty dosen
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo IV stiže iduće godine i neće tretirati

Witcher 3 je izisao 2015, prije ce biti da izgleda kao neka igra iz 2005.

8 godina
offline
Diablo IV stiže iduće godine i neće tretirati igra

Pa to je igra za mobitele kaj ocekujete od grafike ?

Za pc su digli samo rezoluciju i to je to.

 

Diablo 4 pak izgleda vrhunski kaj se grafike tice

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo IV stiže iduće godine i neće tretirati igra

Probao "Besmrtnog" i nekako je tako-tako, nisam očekivao puno pa se nisam niti razočarao.

Vidio sam neke cijene na mikrotransakcijama i deinstalirao igru.

Četvorki ću svakako dati priliku, nekih tri do četiri mjeseca nakon izlaska, kada ju popeglaju 

 

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo IV stiže iduće godine i neće tretirati
Diablo 4 👍 sve su napravili kako su fanovi serijala trazili. Mislim da ce igra biti odlicna. Do tada cu ubijati vrijeme na Diablo 2 , a ovaj Immortal necu ni probati to je i tak igrica za mobitele od koje ljudi ocekuju previse
be Cool
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Diablo IV stiže iduće godine i neće tretirati igra

Nikad prije nisam igrao Diablo niti ništa u tom žanru, ali ovo mi se čini zanimljivo. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice