Developer Toolbox u novom Bugu

poruka: 13
|
čitano: 6.819
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Developer Toolbox u novom Bugu".
10 godina
neaktivan
offline
Developer Toolbox u novom Bugu

Hvala Miro!

sve ti znas, ali nista ne kontas
 
1 0 hvala 1
10 godina
online
Developer Toolbox u novom Bugu

 

Jako dobar broj BUG. Za sve one koji su već u devu ili tamo žele biti.

Vrlo je dobra promjena što je su sada članci BUG dostupni i na taj način, da preko portala pretplatnici mogu dođi do određene teme. To ne znači da je dosadašnji način za pretplatnike bio loš, nego je ovo razina više.

Kako vrijeme napreduje, napreduje i BUG. Od BUG-a i bugovaca se može puno naučiti.

 

Volim jako teme od Otona, te mogu napisati da bi ono i mimo događaja u organizaciji BUG vezano za dev., bilo lijepo vidjeti neke dev teme. Kao ona vezana uz Python. Sada jel' će to biti Python ili pak Typescript, manje je bitno. Ili pak promjene u verzijama C++.

 

Na prvom dibugu bilo je supać, a ovaj ćemo preskočiti zbog nekih razloga/fin.), treći baš i ne.

  

Nije ovo stadion Maximir.

 

Sa BUG-om nema greške. I u offline modu i online, BUG stiže expresno kao i Mreža do svojih pretplatnika.

BUG, rula nadmoćno!

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
Moj PC  
1 7 hvala 1
16 godina
offline
Re: Developer Toolbox u novom Bugu
Jel tebi plaćaju da ih hvališ po forumu? 🙂 Nemoj ih previše hvaliti da se ne pokvare ...
King in the castle, king in the castle ...
16 godina
online
Developer Toolbox u novom Bugu

Ne znam za ostale starije bug-ovce, ali meni nedostaje ono prastaro sučelje kad se ubaci Bug CD, pa one stare kategorije uljučujući demo igre, video klipovi i ostalo... koliko mi je bilo zanimljivo listati bug toliko mi je bilo zanimljivo i istraživati sadržaj sa DVD-a. I uvijek je bilo svega za svakoga. Ovaj download.bug.hr sam otvorio jedva 2x dosad, uz nepunu minutu zadržavanja. 

 

Ok, nemam već dugo DVD citac, zadnje DVD Bugove sam otvarao na računaru na poslu, ali bilo bi fora za nas nostalgičare da bar još jednom (npr. ljetni dvobroj) uradite onako kako ste prije, ne mislim na DVD nego da se postavi za download kompletan DVD sa zastarjelim sučeljem kao sto je bilo i prije, (ne mora se postaviti cak ni kompletan sadržaj, dovoljno bi bilo sučelje povezano instalacijskim linkovima).

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Developer Toolbox u novom Bugu

U pripremi je retroBUG izdanje na floppy 1.44 u txt formatu.

 

4 godine
offline
Developer Toolbox u novom Bugu

Nažalost BUG-a još nema na kioscima Tiska. Valjda će doći sljedeći tjedan.

 
0 0 hvala 0
10 godina
online
Re: Developer Toolbox u novom Bugu

@tjodalv

 

Ma neće se BUG pokvariti. Oni su lijepa i kvalitetna priča koja traje. Nitko me plaća, pišem to iz uvjerenja.

Kao što nisi navijač, jer te to netko plaća, nego voliš biti i pripadati nečemu afirmativnom, većem kolektivu koji se okuplja pod jednim simbolom.

 

Navijač jednog kluba i čitatelj jednog odličnog medija.

To je prava stvar.

 

 

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
16 godina
moderator
offline
Re: Developer Toolbox u novom Bugu
tjodalv kaže...
Jel tebi plaćaju da ih hvališ po forumu? 🙂 Nemoj ih previše hvaliti da se ne pokvare ...

 Bez brige, imamo za balans sasvim dovoljno hejtera, ne može nas Pancerova pohvala pokvariti (barem ne više, nego što već jesmo ).

systemize kaže...

Ne znam za ostale starije bug-ovce, ali meni nedostaje ono prastaro sučelje kad se ubaci Bug CD, pa one stare kategorije uljučujući demo igre, video klipovi i ostalo... koliko mi je bilo zanimljivo listati bug toliko mi je bilo zanimljivo i istraživati sadržaj sa DVD-a. I uvijek je bilo svega za svakoga. Ovaj download.bug.hr sam otvorio jedva 2x dosad, uz nepunu minutu zadržavanja. 

 

Ok, nemam već dugo DVD citac, zadnje DVD Bugove sam otvarao na računaru na poslu, ali bilo bi fora za nas nostalgičare da bar još jednom (npr. ljetni dvobroj) uradite onako kako ste prije, ne mislim na DVD nego da se postavi za download kompletan DVD sa zastarjelim sučeljem kao sto je bilo i prije, (ne mora se postaviti cak ni kompletan sadržaj, dovoljno bi bilo sučelje povezano instalacijskim linkovima).

Mi smo ti prije imali sve CD/DVD-e na internom serveru, što je meni bilo super praktično kada bih nešto zatrebao - izravno sam si to tako instalirao, bez kopanja po ladici i traženja nekog DVD-a. Da bih vremenom shvatio kako samo ja to radim, nikome drugome u redakciji se nije dalo čak ni po serveru tražiti ako nešto trebaju, već su to skidali s Interneta.

 

Već par godina nemam DVD čitač, kao ni ti, u svom računalu i to je više-manje tako sa svima - definitivno je priča s fizičkim medijem završena.

 

Ovo što predlažeš zvuči simpatično, a sad kako bi se realiziralo morali bismo malo istražiti (najlakše je staviti ISO image negdje, ali to bi zahtjevalo previše truda sa strane korisnika). Veći je problem - koliko bi ljude takvo što uopće zanimalo? Danas se svi puno više 'igraju' s instaliranjem i isprobavanjem raznih mobilnih aplikacija. Zato i imam na webu stalnu kategoriju App dana u kojoj svakog dana objavimo neku zanimljivu aplikaciju, koju se onda svatko može s jednim klikom instalirati na svoj mobitel.

zelenapaprika kaže...

Nažalost BUG-a još nema na kioscima Tiska. Valjda će doći sljedeći tjedan.

 Bug je na kioscima od sutra (subota, 29.6.). Piše u posljednjoj rečenici teksta...

...
Poruka je uređivana zadnji put pet 28.5.2021 23:32 (Miro).
4 godine
offline
Re: Developer Toolbox u novom Bugu
Miro kaže...

Nažalost BUG-a još nema na kioscima Tiska. Valjda će doći sljedeći tjedan.

 Bug je na kioscima od sutra (subota, 29.6.). Piše u posljednjoj rečenici teksta...

 Eh, na brzinu sam pogledao najavu, nisam čitao sve do kraja. :-)

15 godina
offline
Re: Developer Toolbox u novom Bugu
PzKpfw kaže...

@tjodalv

 

Ma neće se BUG pokvariti. Oni su lijepa i kvalitetna priča koja traje. Nitko me plaća, pišem to iz uvjerenja.

Kao što nisi navijač, jer te to netko plaća, nego voliš biti i pripadati nečemu afirmativnom, većem kolektivu koji se okuplja pod jednim simbolom.

 

Navijač jednog kluba i čitatelj jednog odličnog medija.

To je prava stvar.

 

 

Lakse malo s pozitivom, otjerat ces sve trolcine i sta nam onda ostane od foruma?

16 godina
online
Re: Developer Toolbox u novom Bugu
Miro kaže...

Ovo što predlažeš zvuči simpatično, a sad kako bi se realiziralo morali bismo malo istražiti (najlakše je staviti ISO image negdje, ali to bi zahtjevalo previše truda sa strane korisnika). Veći je problem - koliko bi ljudi takvo što uopće zanimalo? Danas se svi puno više 'igraju' s instaliranjem i isprobavanjem raznih mobilnih aplikacija. Zato i imam na webu stalnu kategoriju App dana u kojoj svakog dana objavimo neku zanimljivu aplikaciju, koju se onda svatko može s jednim klikom instalirati na svoj mobitel.

 I mislio sam nesto poput ISO image, u biti svi sad mozemo skinuti sa neta sta god nam treba, svi mozemo pronaci i video recenzije svega pa opet citamo i volimo bug i vase recenzije. Tako je bilo i sa dvd-om. Mislim da bi u svakom slucaju vise zanimalo ljude od download zone da se prisjete kako je to nekad izgledalo jer ipak je DVD godinama izlazio uz vas casopis u istom obliku. To moze biti iznenadjenje za neku godisnjicu nesto, a usput se moze ispitati i zainteresiranost citatelja. 

 

Sve pohvale za kategoriju App dana. 

16 godina
offline
Developer Toolbox u novom Bugu

Miro, zar je vec novi broj? Nesto mi ovaj mjesec prodje brzo... :) svako dobro!

 
2 0 hvala 1
16 godina
moderator
offline
Re: Developer Toolbox u novom Bugu
Adin kaže...

Miro, zar je vec novi broj? Nesto mi ovaj mjesec prodje brzo... :) svako dobro!

 Ma brzo lete i godine, a kako neće mjeseci!

 

Uf, bolje da ne brojimo... 

...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice