Developer Terrarije otkazao verziju za Stadiu jer

poruka: 11
|
čitano: 5.633
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Developer Terrarije otkazao verziju za Stadiu jer ".
15 godina
online
Developer Terrarije otkazao verziju za Stadiu jer

A što bi on posebniji tretman nego bilo koji drugi korisnik zato jer je eto napravio neku poznatu igru? Fino uzmi broj, stani u red i čekaj kao i svi mi ostali

 
0 20 hvala 0
16 godina
online
Re: Developer Terrarije otkazao verziju za Stadiu
Ges kaže...

A što bi on posebniji tretman nego bilo koji drugi korisnik zato jer je eto napravio neku poznatu igru? Fino uzmi broj, stani u red i čekaj kao i svi mi ostali

3 tjedna je nerazumni rok čekanja na odgovor uslijed blokiranja za bilo kojeg korisnika i za bilo koju uslugu.

5 godina
offline
Re: Developer Terrarije otkazao verziju za Stadiu
Ges kaže...

A što bi on posebniji tretman nego bilo koji drugi korisnik zato jer je eto napravio neku poznatu igru? Fino uzmi broj, stani u red i čekaj kao i svi mi ostali

 Pa....da? Da im ne donosi zaradu, radi publiciteta zelis kao firma izbjegavati ovakve gafove. A ovdje je jos rijec o igri koju je tim odlucio staviti i na njihovu zabitu platformu za koju valjda mari par % igraca, a oni mu zauzvrat dali srednjaka

16 godina
offline
Re: Developer Terrarije otkazao verziju za Stadiu
Ges kaže...

A što bi on posebniji tretman nego bilo koji drugi korisnik zato jer je eto napravio neku poznatu igru? Fino uzmi broj, stani u red i čekaj kao i svi mi ostali

 Kao što su ti ljudi objasnili on NIJE kao bilo koji drugi korisnik i nebi ga se smjelo tretirati jednako kao lažni račun ukrainskog spam bota.

6 godina
offline
Re: Developer Terrarije otkazao verziju za Stadiu
Svi se nešto razbahatili na temi kako čovjek nema pravo ništa preko reda, a kiflu kupuju "preko veze"
Moj PC  
0 1 hvala 0
8 godina
offline
Developer Terrarije otkazao verziju za Stadiu jer

Samo malo, ako nema pristup svom računu, kak onda zna da je njegov Google Drive prazan?
"Svi podaci na mom Google Driveu su nestali." ???

Pa možda ga hakiralo, a onda to nema veze s Googletom.
Uostalom, od kad to bilo koja od "Big Tech" kompanija (ili bilo koja uopće) RANDOM nekome (IKOME?) gasi račun i to bez obrazloženja???

Jedino sam čuo za slučajeve da si ljudi sami prtljaju po passwordu i još prijave da nisu oni (npr previše puta odjednom/zaredom mijenjaju pass, a paralelno s time upisuju krivi), tako da im onda npr Google (Facebook, Microsoft itd) privremeno blokira račun - dok ne dokažu identitet.

Čuo sam i za slučajeve evidentnog kršenja pravila, npr stavljanje nelegalnog sadržaja na YT ili Gdrive (hehehe, Trumpu blokirisalo YT), ili pak "spajanje" usera > Google driveova preko skripti i virtualnih (lažnih) korisnika, kako bi se dobio "free Google teradrive" - što je pak izričito zabranjeno i rezultira apsolutnim blokiranjem računa. To je identično provali u neku firmu i krađi... ali sumnjam da se ovaj lik usudio tako nešto napraviti.

 

Btw, lik je samoljubivi egzibicionist i voli biti u centru pažnje i raditi pisdarije.

Čak je i svoju veliku facu (!) ubacio u Terrariu, ono, creepy 120% 

 https://www.itechpost.com/articles/102826/20200602/creepy-face-spotted-clouds-terraria-who-think.htm

https://www.reddit.com/r/Terraria/comments/gunhl6/this_creeped_me_out_while_playing_at_the_middle/
"Spinks is known by the Terraria community to be someone that loves to mess with others."
 

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.2.2021 23:05 (Zechina).
 
0 3 hvala 0
15 godina
online
Re: Developer Terrarije otkazao verziju za Stadiu
overhaul kaže...
Ges kaže...

A što bi on posebniji tretman nego bilo koji drugi korisnik zato jer je eto napravio neku poznatu igru? Fino uzmi broj, stani u red i čekaj kao i svi mi ostali

 Kao što su ti ljudi objasnili on NIJE kao bilo koji drugi korisnik i nebi ga se smjelo tretirati jednako kao lažni račun ukrainskog spam bota.

a google ima kristalnu kuglu pa da zna razliku između lažnog računa ukrajinskog spam bota, rvackog korisnika što podržava sustav u kojem postoje "jednakiji" i nekog tamo developera što unatoč parama koje ima nije stanju kreirati svoj cloud i email domenu?

ah što drugo očekivati od naroda kojim vladaju likovi koji se pušu sa "znaš ti tko sam ja?" Nebi škodilo da pročitate "Životinjsku farmu"

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.2.2021 8:37 (Ges).
16 godina
online
Re: Developer Terrarije otkazao verziju za Stadiu
Ges kaže...
overhaul kaže...
Ges kaže...

A što bi on posebniji tretman nego bilo koji drugi korisnik zato jer je eto napravio neku poznatu igru? Fino uzmi broj, stani u red i čekaj kao i svi mi ostali

 Kao što su ti ljudi objasnili on NIJE kao bilo koji drugi korisnik i nebi ga se smjelo tretirati jednako kao lažni račun ukrainskog spam bota.

a google ima kristalnu kuglu pa da zna razliku između lažnog računa ukrajinskog spam bota, rvackog korisnika što podržava sustav u kojem postoje "jednakiji" i nekog tamo developera što unatoč parama koje ima nije stanju kreirati svoj cloud i email domenu?

ah što drugo očekivati od naroda kojim vladaju likovi koji se pušu sa "znaš ti tko sam ja?" Nebi škodilo da pročitate "Životinjsku farmu"

 

 

Uopće se ne radi o tome tko je "jednakiji". U 3 tjedna bi trebali valjda ustanoviti da nije u pitanju lažni ukrajinski spam bot. A što se tiče clouda i email domene, mislim da svakako mora imati Google account da bi publishao app na Play Store. Uostalom, priče o jednakosti svih u ovom slučaju su za malu djecu - Google je prvenstveno biznis i treba tretirati njegov account kao važniji, u pitanju je poslovni korisnik sa jako popularnom aplikacijom koja je i samom Googleu donijela prihode kroz kupnje same aplikacije i in-app kupovine. Nekako imam dojam da bi meni kao običnom korisniku već riješili to, ovdje je izgleda nešto drugo u pitanju.

3 godine
odjavljen
offline
Re: Developer Terrarije otkazao verziju za Stadiu
Zechina kaže...

Samo malo, ako nema pristup svom računu, kak onda zna da je njegov Google Drive prazan?
"Svi podaci na mom Google Driveu su nestali." ???

Pa možda ga hakiralo, a onda to nema veze s Googletom.
Uostalom, od kad to bilo koja od "Big Tech" kompanija (ili bilo koja uopće) RANDOM nekome (IKOME?) gasi račun i to bez obrazloženja???

Jedino sam čuo za slučajeve da si ljudi sami prtljaju po passwordu i još prijave da nisu oni (npr previše puta odjednom/zaredom mijenjaju pass, a paralelno s time upisuju krivi), tako da im onda npr Google (Facebook, Microsoft itd) privremeno blokira račun - dok ne dokažu identitet.

Čuo sam i za slučajeve evidentnog kršenja pravila, npr stavljanje nelegalnog sadržaja na YT ili Gdrive (hehehe, Trumpu blokirisalo YT), ili pak "spajanje" usera > Google driveova preko skripti i virtualnih (lažnih) korisnika, kako bi se dobio "free Google teradrive" - što je pak izričito zabranjeno i rezultira apsolutnim blokiranjem računa. To je identično provali u neku firmu i krađi... ali sumnjam da se ovaj lik usudio tako nešto napraviti.

 

Btw, lik je samoljubivi egzibicionist i voli biti u centru pažnje i raditi pisdarije.

Čak je i svoju veliku facu (!) ubacio u Terrariu, ono, creepy 120% 

 https://www.itechpost.com/articles/102826/20200602/creepy-face-spotted-clouds-terraria-who-think.htm

https://www.reddit.com/r/Terraria/comments/gunhl6/this_creeped_me_out_while_playing_at_the_middle/
"Spinks is known by the Terraria community to be someone that loves to mess with others."
 

 Covjek je dobio email da krsi terms of serivce na Youtubeu, bez objasnjenja i blokiran mu je cijeli racun. A Google mu 3 tjedna niti zna niti zeli da odblokira racun. Nije zaboravio password covjece o cemu pises.

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.2.2021 11:00 (veliki pero).
10 godina
neaktivan
offline
Developer Terrarije otkazao verziju za Stadiu jer

Neobican slucaj i moguce vrlo problematican za korisnike.

Ovo nam govori koliko mozemo vjerovati infrastrukturi big tech kompanija koju svi vise ili manje koristimo. Samo odjednom si pobrisan.

Stari dobri fizicki back up podataka je jos nezamjenjiv, nikakvi oblaci i slicno.

 

Bilo bi lijepo da se google oglasio da cujemo i drugu stranu. Jer ovo sto dosad znamo izaziva veliko nepovjerenje korisnika. 

 

Dok se ne oglasi druga strana ne mogu sigurno zakljuciti, ali dobro je znati da postoje alternative gmailu i google (neke jesu, a druge nisu besplatne) ali ulijevaju vise povjerenja.

 

Tražilica: https://www.startpage.com/ Poruke: https://signal.org/install/ E-pošta: https://protonmail.com/
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Developer Terrarije otkazao verziju za Stadiu
veliki pero kaže...
Zechina kaže...

Samo malo, ako nema pristup svom računu, kak onda zna da je njegov Google Drive prazan?
"Svi podaci na mom Google Driveu su nestali." ???

Pa možda ga hakiralo, a onda to nema veze s Googletom.
Uostalom, od kad to bilo koja od "Big Tech" kompanija (ili bilo koja uopće) RANDOM nekome (IKOME?) gasi račun i to bez obrazloženja???

Jedino sam čuo za slučajeve da si ljudi sami prtljaju po passwordu i još prijave da nisu oni (npr previše puta odjednom/zaredom mijenjaju pass, a paralelno s time upisuju krivi), tako da im onda npr Google (Facebook, Microsoft itd) privremeno blokira račun - dok ne dokažu identitet.

Čuo sam i za slučajeve evidentnog kršenja pravila, npr stavljanje nelegalnog sadržaja na YT ili Gdrive (hehehe, Trumpu blokirisalo YT), ili pak "spajanje" usera > Google driveova preko skripti i virtualnih (lažnih) korisnika, kako bi se dobio "free Google teradrive" - što je pak izričito zabranjeno i rezultira apsolutnim blokiranjem računa. To je identično provali u neku firmu i krađi... ali sumnjam da se ovaj lik usudio tako nešto napraviti.

 

Btw, lik je samoljubivi egzibicionist i voli biti u centru pažnje i raditi pisdarije.

Čak je i svoju veliku facu (!) ubacio u Terrariu, ono, creepy 120% 

 https://www.itechpost.com/articles/102826/20200602/creepy-face-spotted-clouds-terraria-who-think.htm

https://www.reddit.com/r/Terraria/comments/gunhl6/this_creeped_me_out_while_playing_at_the_middle/
"Spinks is known by the Terraria community to be someone that loves to mess with others."
 

 Covjek je dobio email da krsi terms of serivce na Youtubeu, bez objasnjenja i blokiran mu je cijeli racun. A Google mu 3 tjedna niti zna niti zeli da odblokira racun. Nije zaboravio password covjece o cemu pises.

 

NIsam to vidio za YT, napisao je gomilu shranja naokolo ali to nisam ubro.
Evo, našao sam (thread na twitteru).
Ne znam što je stavljao na YT, ali sam kaže da su ga mjesecima upozoravali za neprikladan sadržaj.
Prije 2 tjedna su mu odgovorili, on sve fino ("happy to provide emails in question") - a onda nakon 10 dana digao paniku.
27. 1. 2021.

https://twitter.com/TeamYouTube/status/1354207808460357641

We might be able to help without having to DM – mind sharing more details/context about your concern so we can point you in the right direction? Keep us posted.

Ne znam, meni to sve zvuči kao infantilni guerilla marketing.
Još ako je stavljao Qanon "shamana i slične pisdarije, i ja bi mu ga zakucao. Sad se svi prave glupi koji su stavljali / šerali "dokaze o izbornoj prevari".

 

Stadiu je Cyberpunk fail ozbiljno uništio, to + korona + USA bojkot 5G širenja "jer Huawei...", ovo im je bio dobar adut za povratak.
Opet, to je Google - milijarde mogu ubaciti da ne trepnu, teško da to neće izgurati ako dovoljno ustraju.
A onda će se "Redigit" vratiti podvijena repa... jbg, nije Terraria Minecraft pa da je možeš 20 godina reciklirati.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice