Destiny 2 prelazi na free-to-play model, u rujnu s

poruka: 4
|
čitano: 2.222
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Destiny 2 prelazi na free-to-play model, u rujnu s".
6 godina
offline
Destiny 2 prelazi na free-to-play model, u rujnu s

VećinV talenata je ograničenog djelovanja...Bungie ima Halo igru i trebali su se držati samo toga..po meni jedan od najboljih fps serijala...Destiny je u mnogo čemu sličan Halou...

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Destiny 2 prelazi na free-to-play model, u ruj
HCMAA kaže...

VećinV talenata je ograničenog djelovanja...Bungie ima Halo igru i trebali su se držati samo toga..po meni jedan od najboljih fps serijala...Destiny je u mnogo čemu sličan Halou...

 nažalost prodaše ga (halo) mikrosoftu* (343 industries), a marathon (za mac) je bio prethodnik haloa (igrah na starom powermacu dok sam još radio dtp). slažem se da je igra jedna od najboljih uopće: izvrsno programirana, sprema se često, učitava u hodu, iznimno maleni hardverski resursi za izvrsnu grafiku i glatku izvedbu ("bešavno"), dobra priča i "gust" sadržaj ... vrlo rijetko.

 

*a što misliš, otkud im cortana? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
6 godina
offline
Re: Destiny 2 prelazi na free-to-play model, u ruj
Kupnjom prvog xbox-a dobio i Halo(kasnije nabavio Halo 2)...kasnije ga igrao i na PC-u...meni je Halo vrh...ali sam iz ekonomskih razloga i dostupnosti kupio u studenom(2018) ps4pro...ali mi je uvijek na pameti Halo i Gears of war...ako bi Microsoft na svoju sljedeću konzolu izbacio cjelokupni serijal Halo i Gears of war remaster... možda bih opet uzeo Xbox...

Jedna od ringtone thema na mobitelu mi je iz Halo-a
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Destiny 2 prelazi na free-to-play model, u ruj
HCMAA kaže...
ako bi Microsoft na svoju sljedeću konzolu izbacio cjelokupni serijal Halo i Gears of war remaster... možda bih opet uzeo Xbox...

pa aktualni Xbox One vec ima sve moguce Halo i Gears naslove 

 

Halo: The Master Chief Collection (remaster 1-4), Halo 5, Halo: Wars 1-2 + nadolazeci Halo Infinite.

 

Geas of War 1-3 i Judgment su igrivi preko backwards compatibility, Gears of War: Ultimate, Gears of War 4 + nadolazeci Gears 5.

 

Ocekivat remastere na nextgen Xbox-u je nerealno... nextgen ce jednostavno bit backwards kompaktibilan sa aktualnim Xbox One naslovima.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice