Destiny 2 od danas moguće besplatno isprobati

poruka: 9
|
čitano: 3.247
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Destiny 2 od danas moguće besplatno isprobati".
9 godina
offline
Destiny 2 od danas moguće besplatno isprobati

Gdje je to popularna?

Battlenet - TheProdigy#2234
 
3 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Destiny 2 od danas moguće besplatno isprobati

Hehe... Activisionu bi bolje bilo da nije nista 'keljio' sa Blizzardom. Ovako je zajednica na Blizzardu uzasno bijesna. Pljuje se maksimalno po Bli$$ardu, brisu se postovi po forumima... Daje se SC2 free, ali se uvode i mikrotransakcije (kakve/takve). Ali bas me zanima sto ce biti, jer u ovom slucaju sve moze otici u teski 'toxic', buduci da Blizzard ima 'tesku' zajednicu. Naravno, da nitko od njih/nas nece niti pokusati pokrenuti destiny 2.

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.11.2017 0:25 (Mrgud Veliki).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Destiny 2 od danas moguće besplatno isprobati
Ne hvala.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Destiny 2 od danas moguće besplatno isprobati
Dugo je potrajala.cak 3 mj..
xfact
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Destiny 2 od danas moguće besplatno isprobati
Mrgud Veliki kaže...

Hehe... Activisionu bi bolje bilo da nije nista 'keljio' sa Blizzardom. Ovako je zajednica na Blizzardu uzasno bijesna. Pljuje se maksimalno po Bli$$ardu, brisu se postovi po forumima... Daje se SC2 free, ali se uvode i mikrotransakcije (kakve/takve). Ali bas me zanima sto ce biti, jer u ovom slucaju sve moze otici u teski 'toxic', buduci da Blizzard ima 'tesku' zajednicu. Naravno, da nitko od njih/nas nece niti pokusati pokrenuti destiny 2.

 Ne kuzim kak to mislis?

Battlenet - TheProdigy#2234
15 godina
odjavljen
offline
Re: Destiny 2 od danas moguće besplatno isprobati
Zemljanin kaže...

 Ne kuzim kak to mislis?

 Dovoljno je otici recimo na SC2 forum. Svadjali su se medjusobno te vrijedjali i kada je isti postao f2p.

9 godina
offline
Re: Destiny 2 od danas moguće besplatno isprobati
Mrgud Veliki kaže...
Zemljanin kaže...

 Ne kuzim kak to mislis?

 Dovoljno je otici recimo na SC2 forum. Svadjali su se medjusobno te vrijedjali i kada je isti postao f2p.

 Aha, ja recimo igram Overwatch od izlaska i nisam primjetio toxic u chatu ingame dok Blizzard forum ne pratim pa me zacudilo

da pises o toxic communityu.

Battlenet - TheProdigy#2234
11 godina
neaktivan
offline
Re: Destiny 2 od danas moguće besplatno isprobati
Zemljanin kaže...
Mrgud Veliki kaže...
Zemljanin kaže...

 Ne kuzim kak to mislis?

 Dovoljno je otici recimo na SC2 forum. Svadjali su se medjusobno te vrijedjali i kada je isti postao f2p.

 Aha, ja recimo igram Overwatch od izlaska i nisam primjetio toxic u chatu ingame dok Blizzard forum ne pratim pa me zacudilo

da pises o toxic communityu.

 I ja igram overwatch od izlaska i sada sam level 700+, super je overwatch i stvarno uživam ali nemoguće da u godinu i pol nisi naletio na toxic ljude :D Da li igraš comeptitive i ako da koji rank?

9 godina
offline
Re: Destiny 2 od danas moguće besplatno isprobati
bubimir5 kaže...

 I ja igram overwatch od izlaska i sada sam level 700+, super je overwatch i stvarno uživam ali nemoguće da u godinu i pol nisi naletio na toxic ljude :D Da li igraš comeptitive i ako da koji rank?

 Ja sam casual igrac i odusato sam u drugoj sezoni od competitiva zbog nedostatka vremena (klinci, zena itd).

Dok sam igrao competitive takoder nisam naisao na previse toxicnih playera, sad igram samo quickplay (mozak na pasu i uzivancija).

Level sam 200+ i kao sto sam rekao igram kad smognem vremena za sebe poslije 22h

Battlenet - TheProdigy#2234
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice