Dbrandove ploče za PlayStation 5

poruka: 21
|
čitano: 5.271
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Dbrandove ploče za PlayStation 5".
14 godina
offline
Dbrandove ploče za PlayStation 5

Zakon firma.

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE-Mi9-OP6T-Mi9-P3-Note9-P3
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Dbrandove ploče za PlayStation 5

PS5 izgleda super u ovoj kombinaciji ali 60 dolara za dva komada plastike i naljepnicu? Daj me nemoj...

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
8 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Dbrandove ploče za PlayStation 5
EZY-E kaže...

Zakon firma.

 "Zakon firma" koja se samo probila glupostima koje 

 po ebayu i aliju kupujes za siću.

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
5 godina
neaktivan
offline
Re: Dbrandove ploče za PlayStation 5
bloodborne kaže...
EZY-E kaže...

Zakon firma.

 "Zakon firma" koja se samo probila glupostima koje 

 po ebayu i aliju kupujes za siću.

niti jedna folija koju sam kupio na aliexpresu ili od drugih slicnih proizvodaca kao db, nije ni blizu po kvaliteti, izdrzljivosti, jednostavnosti nanosenja.

 

stovise niti jedan folija opcenito koju sam koristio ne vrijedi tih "sicu" para jer su sve do jedne lose kvalitete i ili se ogrebu, odljepe ili izgube boju i svojstva nakon par mjeseci

 

dbrand ti posalje dva komada, ako model moba ima dupli dizajn, za cijenu jednog, i dode za 10 dana, dok sa alija cekas mjesec ili duze

 

preporuka svakome tko kupuem folije za mob, ove ostale prozvode sto nude nisam probao

 

 

 

 

www.youtube.com/TerabitTV
4 godine
protjeran
offline
Re: Dbrandove ploče za PlayStation 5

Kak god okrenem previse para.

A ovo za 60+$ na plejku uopce ni ne treba komentirat.

Discord za BUG-ovce https://discord.gg/Yu9aTxk
8 godina
offline
Re: Dbrandove ploče za PlayStation 5
Vidi se koliko je preskupo, da je rasprodano.
 
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Dbrandove ploče za PlayStation 5
Nemoze ih sony tuziti, ploce nemaju ps logo, to bi bilo kao da bmw tuzi nekog kineza jer prodaje brisace koji pasu na bmw.....

Inace, debilana....previse novaca za nista....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Dbrandove ploče za PlayStation 5
Meni je bas lijep ovakav kakav je, crno bijeli. 😄
Moj PC  
6 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Dbrandove ploče za PlayStation 5
Upravo to, dizajn i ova crno bijela kombinacija su i po meni odlicno pogodjeni.
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Dbrandove ploče za PlayStation 5

Meni se isto sviđa default dizajn PS5 ali je isto fora da se tako lako može promijeniti izgled cijele konzole bez da se kupuju neka special izdanja konzole.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sub 13.2.2021 16:07 (antimadridista).
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Dbrandove ploče za PlayStation 5

Original boje su odlične. "Sve crno" je super za kutijast jednostavan dizajn, što PS5 definitivno nije. Svi pokušaji "uljepšavanja" koje sam vidio djeluju dosta jadno i ružno. Al šta se ja čudim, ljudi su konzerve.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Dbrandove ploče za PlayStation 5
Chronosus kaže...

Original boje su odlične. "Sve crno" je super za kutijast jednostavan dizajn, što PS5 definitivno nije. Svi pokušaji "uljepšavanja" koje sam vidio djeluju dosta jadno i ružno. Al šta se ja čudim, ljudi su konzerve.

 Ili možda ljudi imaju različite ukuse? 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
8 godina
offline
Dbrandove ploče za PlayStation 5

Da li mogu zaj3bavat, uslucaju reklamacije/garancije, ako sam idem ploce ofarbati i sl

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Dbrandove ploče za PlayStation 5

I da i ne.

 

U osnovi, sony je predvidio da se ploce uklanjanju od strane korisnika, radi ciscenja, pristupa prosirenju i slicno. S druge strane, ti paneli nisu uopce nuzni za pravilno fukncioniranje konzole.

 

No, kad bi se takva konzola, ofarbana, iscrtana, ljepljena folijama i slicno, pojavila na nekom servisu, s nekakvim kvarom, vjerovatno bi se vadili na "neovlastenu modifikaciju", sto je no no u svim jamstvima.

 

Naravno, tu uvijek ostaje mogucnost zalbe, i dokazivanja dali je ili nije mogla ta radnja uzrokovati utvrdjeni problem, ali to je igra zivaca, totalno nepotrebna.

 

 

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Dbrandove ploče za PlayStation 5

Ako su htjeli samo oni raditi custom plateove trebali su izdat patent ili zaštiti dizajn da drugi ne smiju to radit.

It s just cornflakes...
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Dbrandove ploče za PlayStation 5
Tko, sony?

Pa i jesu.

Ovo sto ovi prave nisu licensed proizvodi, pogledaj pazljivo pa ces uociti razlike izmedju originala i ovoga. Posebice nedostatak ps logoa.

Da, dimenzijski su isti, da, i ove savrseno odgovaraju na ps5 no te suptilne manje ili vece razlike ih stite od tuzbe.

Bez brige, sve je to patentirano i zasticeno, neces bas tako lako staviti sony, ps ili neki logo, i izvuci se nekaznjen....
Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Dbrandove ploče za PlayStation 5
Chronosus kaže...

Original boje su odlične. "Sve crno" je super za kutijast jednostavan dizajn, što PS5 definitivno nije. Svi pokušaji "uljepšavanja" koje sam vidio djeluju dosta jadno i ružno. Al šta se ja čudim, ljudi su konzerve.

 Onda nisi vidio ovaj pokušaj. Lik je legenda. Ima odlične videe, super editovano, radi sam muziku, koga zanima ovakva tematika sve preporuke.

16 godina
offline
Re: Dbrandove ploče za PlayStation 5
Mislim da ne razumiješ kaj znači nekog nazvati konzervom, jer jednostavno ne ide sa ostatkom tvoje tvrdnje.

Ljudi bi bili “konzerve” da ne pokušavaju izvesti svoju kombinaciju boja, već im se isključivo sviđa original izgled.
13 godina
offline
Re: Dbrandove ploče za PlayStation 5
HAL kaže...
Mislim da ne razumiješ kaj znači nekog nazvati konzervom, jer jednostavno ne ide sa ostatkom tvoje tvrdnje.

Ljudi bi bili “konzerve” da ne pokušavaju izvesti svoju kombinaciju boja, već im se isključivo sviđa original izgled.

 Jedno su YT-eri koji su pokušavali sa svojim kombinacijama kako bi sakupili klikove, drugo su ljudi koji po komentarima zazivaju sve crno (kao što se vidi i na ovom dbrandu).

16 godina
offline
Re: Dbrandove ploče za PlayStation 5
Damir22 kaže...
Nemoze ih sony tuziti, ploce nemaju ps logo, to bi bilo kao da bmw tuzi nekog kineza jer prodaje brisace koji pasu na bmw.....


 o itekako ih sony može tužiti, jer te ploče su dio dizajna konzole koji je sony zaštitio patentom. to što nema ps loga ništa ne znači. a brisači koje spominješ su previše generički proizvod u odnosu na dizajn ps5 konzole.

 

čak i prije izlaska ps5 je bilo najava custom ploča od strane malih firmi ali su svi odustali pod pritiskom sony-a, a za razliku od tih malih firmi DBrand je etablirana tvrtka pa ostaje za viditi koliko će se oni moći oduprijeti sony-u 

12 godina
offline
Re: Dbrandove ploče za PlayStation 5
Mitohondri kaže...

 

dbrand ti posalje dva komada, ako model moba ima dupli dizajn, za cijenu jednog, i dode za 10 dana, dok sa alija cekas mjesec ili duze

 

preporuka svakome tko kupuem folije za mob, ove ostale prozvode sto nude nisam probao

Baš sam prije 18 dana naručio skin sa Dbranda, još uvijek nije došao.. Tako da će meni čini se, što se brzine dostave tiče, doći jednakom brzinom kao s Alieexpressa. A ovdje sam još platio $6 DHL dostavu.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice