Od danas je u Zagrebu dostupan Wolt - to je prvi m

poruka: 14
|
čitano: 9.775
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Od danas je u Zagrebu dostupan Wolt - to je prvi m".
15 godina
offline
Od danas je u Zagrebu dostupan Wolt - to je prvi m

Malo sam si povratio nazad u usta ovu jutarnju kavu nakon što sam pročitao "..putem mobilnog appa.." 
Inače, nisam oduševljen zonom dostave (znam da je početna) budući da živim i radim u Novom Zagrebu. Ja ostajem još uvijek na pauza.hr 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Od danas je u Zagrebu dostupan Wolt - to je pr
ludizao kaže...

Bilo je za očekivati. Sve preko Save nije isplativo.

 ček malo, kaj to znači da preko save ne postoji niti jedan catering za to područje?! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Od danas je u Zagrebu dostupan Wolt - to je pr
ludizao kaže...

Postoji, samo je ponuda restorana puno lošija nego s druge strane rijeke. Istini za volju, može se naručiti iz nekih od tih restorana isto, samo se u tom slučaju cijena narudžbe penje prema 100 kn, a ponekad i više.

 Upravo to, čim sam preselio u Novi Zagreb smanjila se ponuda restorana i minimalne narudžbe su min. 100kn 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Od danas je u Zagrebu dostupan Wolt - to je prvi m

Ne znam kaj fali dobroj staroj Pauzi.hr?

If you can handle it by your self and not go mad, then you are on the right path to become insane.
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Od danas je u Zagrebu dostupan Wolt - to je pr
Mene zanima samo kad ce mcdonalds poceti vrsiti dostavu😎lp
Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
6 1 hvala 0
10 godina
online
Re: Od danas je u Zagrebu dostupan Wolt - to je pr
gocc01 kaže...

Ne znam kaj fali dobroj staroj Pauzi.hr?

 Meni pari da Dobartek.hr ima vise restorana i pokriva više toga(ka recimo cili ST i RI).

14 godina
offline
Re: Od danas je u Zagrebu dostupan Wolt - to je pr
gocc01 kaže...

Ne znam kaj fali dobroj staroj Pauzi.hr?

 

Nakon redizajna ih više ne koristim. Užasno nepregledno.

Gale
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.12.2018 11:51 (Legasus).
14 godina
offline
Re: Od danas je u Zagrebu dostupan Wolt - to je pr
ludizao kaže...

Postoji, samo je ponuda restorana puno lošija nego s druge strane rijeke. Istini za volju, može se naručiti iz nekih od tih restorana isto, samo se u tom slučaju cijena narudžbe penje prema 100 kn, a ponekad i više.

Pogledaj kakva je ponuda na samom istoku grada (npr. Sesvete). Dobro je ako postoji JEDAN restoran koji dostavlja kod tebe, a da ne zahtjeva neku abnormalnu cijenu dostave preko 150kn.

Red tuge, red bijesa
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Od danas je u Zagrebu dostupan Wolt - to je pr
Stjepanj kaže...
Mene zanima samo kad ce mcdonalds poceti vrsiti dostavu😎lp

 navodno uskoro i to od strane navedenog wolt-a

12 godina
offline
Re: Od danas je u Zagrebu dostupan Wolt - to je pr
ludizao kaže...

Bilo je za očekivati. Sve preko Save nije isplativo.

 Ja samo sjeverno od Save, pa nema dostave do mene :(

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Od danas je u Zagrebu dostupan Wolt - to je prvi m

Naručio danas prvi put i iako je aplikacija odlična (posebno mi se sviđa mogućnost praćenja lokacije dostavljača, praćenja preostalog vremena dostave, mogućnost plaćanja svim karticama i ocjene dostave), nisam oduševljen činjenicom da mi je pizza stigla mlaka, dakle ohladila se putem a prema mapi koja pokazuje kretanje dostavljača, on je imao dosta stajanja, tj. dostava dok nije došao do mene. Živim inače na granici Trešnjevke i Voltina, dakle relativno blizu pizzerije sam od koje sam naručio. Grijane torbe dakle ne griju baš :-)

 

Osim toga, minimalni iznos narudžbe od 60 kn je prevelik, veći u odnosu na pauza.hr i slične siteove. Sama cijena pizze je isto tako pretjerana, ali uz promo kod me koštala 30 kn, pa ajde...

 

To bi funkcioniralo sa kraćim vremenom dostave (iako sam čekao u okvirima koliko bi i inače čekao, s opaskom o nedovoljno toploj pizzi), dakle sa većim brojem dostavljača gdje se onda i pizza ne bi stigla ohladit. Ovako zasad nije dobro.

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.2.2019 21:44 (skyactive).
 
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Od danas je u Zagrebu dostupan Wolt - to je prvi m

Ekipa pozz, pri registraciji upišite WOLTCROATIA pod promo kod i uživajte u popustu od 30 kn pri sljedećoj narudžbi, neovisno o odabranom restoranu. 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Od danas je u Zagrebu dostupan Wolt - to je pr
ludizao kaže...

Bilo je za očekivati. Sve preko Save nije isplativo.

 Osobno sve preko Save ionako ne dozivljavam ko grad vec ko jebeni geto - tamo ides samo ako bas moras,

 

 

Hmm gdje je oznaka promo? A ako se vec trudite napisat neki objektivni osvrt, onda se bar potrudite malo, recimo koja je razlika ovog cuda u odnosu na vec postojece usluge tog tipa - primjera pauza.hr? 

 

Mozda cak i probam, s obzirom na dosadasnja iskustva s dostavom mogu se samo ugodnu iznenadit, ocekivanja nikakva - problem ionako nije u aplikacijama vec u ugostiteljskoj ponudi grada koja je blago receno koma. Ili su prcvarnice (generalno purgeri pojma o dobroj klopi nemaju), ili je preserans bez pokrica - onih par mjesta gdje je jos spiza dobra, ako ti se ne zgade cijenama, zgade ti se od ekipe koja se tamo skuplja - tipa Tač.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Od danas je u Zagrebu dostupan Wolt - to je prvi m

Ako hoćete 70kn free hrane narudžbom pomoću wolta:


1. instalirate app
2. upišete kod KFCWOLT kod registracije
3. pod Profile upišete kod KVFXC

4. ???

5. profit

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-Nokia 6120-Nokia 5310-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice