Od danas starta prodaja Samsung Galaxy Folda, ali

poruka: 15
|
čitano: 2.809
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Od danas starta prodaja Samsung Galaxy Folda, ali ".
7 godina
protjeran
offline
Od danas starta prodaja Samsung Galaxy Folda, ali

Ako im ovo uspije, i bude se fino prodavao,

iduce godine mozemo onda ocekivati Refresh + Galaxy Note 11 Fold, cijenom od 4500€.

 

Milina, za te novce se moze kupiti posteno vozilo, a ne telefon.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Od danas starta prodaja Samsung Galaxy Folda,

Iskreno uopće ne vidim potrebu da se uzrujavaš i bilo tko od nas da se uzrujava.

 

Niti je Samsung jedini na tržištu niti je uvijte da se kupi.

 

Također kako se kod nas kaže svaka roba ima svoga kupca tako i to.

Uzmi za primjer alienware laptope, košta od užasno skupo čak skuplje i od appla pa nitko oko toga ne radi galamanu.

 

ima ljudi koji su spremni platiti svašta danas, a dok je takvih biti će i ovakvih uređaja.

15 godina
offline
Od danas starta prodaja Samsung Galaxy Folda, ali

„Galaxy Fold vrhunski je uređaj potpuno nove mobilne kategorije, koji nadilazi ograničenja tradicionalnog pametnog telefona. Korisnici su pozitivno reagirali na veće zaslone, a Galaxy Fold istovremeno nudi veći zaslon i jednostavnu prenosivost.", izjavio je DJ Koh, predsjednik i izvršni direktor Odjela za IT i mobilne komunikacije tvrtke Samsung Electronics.

 

istina: ograničenja su veća. kao prvo, pametan telefon (ili bilo koji uređaj) NE POSTOJI. i najveći ljudski kreten pametniji je od "najpametnijeg" uređaja (i s neuralnom mrežom za "učenje"). sve što bilo koji uređaj (ne) može učiniti načinio je čovjek (u dosegu neizbježnih kompromisa za bilo koji uređaj). kao, drugo, "pozitivno reagiranje" je nepatvoren bulšit. prodaja i (posebno) posjeti servisu će pokazati opseg promašaja/uspjeha ove idiotske koncepcije. što su htjeli? televizor od dva metra ili laptop strpati u džep? ništa nisu naučili od prijašnjih preklopnih telefona? kao treće, "jednostavna prenosivost" se, pretpostavljam, odnosi na to da mbwani ne treba viljuškar, rudle ili batler-nosač. četvrto: "vrhunski uređaj"? hvalite me, usta moja. peto: "nova mobilna kategorija"? C? D? H? itd. o tome da "funkcionalnost" telefona zapravo ovisi o softveru da se i ne govori. ovo sve skupa gore je od plenkijevih floskula ("sve je u redu", "imam puno povjerenje", "neprihvatljivo je"  itd.). 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.9.2019 11:34 (Ajar).
Moj PC  
3 1 hvala 2
6 godina
offline
Od danas starta prodaja Samsung Galaxy Folda, ali

Po meni, izuzetno nepraktičan mobitel. Zanima me cijena popravka zaslona.

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Od danas starta prodaja Samsung Galaxy Folda,
Gotovo je, propali su.
 
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Od danas starta prodaja Samsung Galaxy Folda, ali

Haha moze im uspije ovaj put.

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.9.2019 10:21 (pravi_covijek).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Od danas starta prodaja Samsung Galaxy Folda, ali

Tetak mi upao u HDZ, znate kako se kaze.... Ima se, moze se.... Narucio i cekam :) 

Zahvaljujem tetku i tetkici na svom uspijehu u zivotu, kao mladom clanu HDZove mladezi.....

 

Srecom, bila je to samo nocna mora ;) 

 
0 0 hvala 0
5 godina
online
Od danas starta prodaja Samsung Galaxy Folda, ali

Baš me zanima što ovaj puta neće valjati :D 

Apoc
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Od danas starta prodaja Samsung Galaxy Folda, ali

Čekamo Jerry-a da ga operira 😂

 
3 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Od danas starta prodaja Samsung Galaxy Folda,
LudaRajcica kaže...

Tetak mi upao u HDZ, znate kako se kaze.... Ima se, moze se.... Narucio i cekam :) 

Zahvaljujem tetku i tetkici na svom uspijehu u zivotu, kao mladom clanu HDZove mladezi.....

 

Srecom, bila je to samo nocna mora ;) 

 Bas steta, taman sam te htio zamoliti da mi uhljebis blizu i siru obitelj. Poigravas se osjecajima forumasa.

16 godina
neaktivan
offline
Od danas starta prodaja Samsung Galaxy Folda, ali

Slažem se s onom "tko voli nek izvoli", no ne očekujem previše interesa za ovaj uređaj, ali zato mislim da će biti novih problema.

 

S druge strane, da nema ovakvih uređaja imali bi manje toga za komentirati 😉

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Od danas starta prodaja Samsung Galaxy Folda,
LudaRajcica kaže...

Tetak mi upao u HDZ, znate kako se kaze.... Ima se, moze se.... Narucio i cekam :) 

Zahvaljujem tetku i tetkici na svom uspijehu u zivotu, kao mladom clanu HDZove mladezi.....

 

Srecom, bila je to samo nocna mora ;) 

 Bas steta, taman sam te htio zamoliti da mi uhljebis blizu i siru obitelj. Poigravas se osjecajima forumasa.

6 godina
offline
Re: Od danas starta prodaja Samsung Galaxy Folda,
Preklopna mobiteli ne postoje dok ih ne izbaci Apple...Inače kupiš jedan mobitel...dobiješ dva...
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Od danas starta prodaja Samsung Galaxy Folda,
Preklopna mobiteli ne postoje dok ih ne izbaci Apple...Inače kupiš jedan mobitel...dobiješ dva...
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Od danas starta prodaja Samsung Galaxy Folda,
Preklopna mobiteli ne postoje dok ih ne izbaci Apple...Inače kupiš jedan mobitel...dobiješ dva...
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice