Od danas Apple Pay dostupan i uz PBZ Mastercard ka

poruka: 9
|
čitano: 3.903
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Od danas Apple Pay dostupan i uz PBZ Mastercard ka".
8 godina
offline
Od danas Apple Pay dostupan i uz PBZ Mastercard ka

Bilo bi dobro da info@pbzcard.hr služi kao email, a ne kao ukras.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Od danas Apple Pay dostupan i uz PBZ Mastercar
Ma oni su još dobri...
Zagrebačkoj banci je znanstvena fantastika uvesti biometriju poput TouchID-a (u upotrebi 7 godina!!!) ili FaceID-a umjesto upisivanja pinova svaki put.
Ovim tempom predviđam omogućavanje Apple pay usluge 2030.ako stignu.
Horor od sporosti za najveću banku u Hrvatskoj. Stvarno se nadam da će ih Revolut i slični pregaziti jer za drugo nisu...
Kap ljubavi je mnogo više nego ocean razuma.
11 godina
offline
Re: Od danas Apple Pay dostupan i uz PBZ Mastercar
Dobra vijest za korisnike PBZ. Apple Pay u Zagrebačkoj banci će vjerojatno doći nakon sto dođe u sve ostale banke negdje za oko 10 godina. Više sam ljut na sebe što nisam još stigao otići u Zagrebačku banku zatvoriti račun i otvoriti ga u PBZ nego na banku...
 
1 1 hvala 0
9 godina
offline
Od danas Apple Pay dostupan i uz PBZ Mastercard ka

bezkontakno placanje mobitelom ne radi u mzabi? radi prije nego se gpay i applepay pojavio u hr koliko se sjecam.. vjerojatno im je zato to sporedna stvar.. 

a da su trebali vec implemetirati to je istina.. 

 

edit: vjerojatno govorite za ios gdje pretpostavljam da to ne radi zbog zatvorenosti istog...

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.6.2020 19:39 (digitall).
Moj PC  
2 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: Od danas Apple Pay dostupan i uz PBZ Mastercar
ivgrgic kaže...
Više sam ljut na sebe što nisam još stigao otići u Zagrebačku banku zatvoriti račun i otvoriti ga u PBZ nego na banku...

 Danas je vrlo jednostavno promijeniti banku, slično kao promijeniti mobilnog operatera. Dovoljno je otići samo u željenu banku u kojoj se želi otvoriti račun i potpisati punomoć, a oni obave sve ostalo.

 

https://www.hnb.hr/-/saznajte-kako-promijeniti-banku

6 godina
neaktivan
offline
Re: Od danas Apple Pay dostupan i uz PBZ Mastercar
Osim ako nemaš neki kredit,,,pa ti promjena banke digne kamatnu stopu za cca. 0.25% ...
13 godina
offline
Od danas Apple Pay dostupan i uz PBZ Mastercard ka

Ima nekih informacija kada bi Google Pay mogao proraditi na Android (WearOS) satovima?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Od danas Apple Pay dostupan i uz PBZ Mastercar
ministar kaže...

Ima nekih informacija kada bi Google Pay mogao proraditi na Android (WearOS) satovima?

 Čitao sam o tome, ništa pametno nisam pronašao. Zapravo, mislim da su nedavno smanjili broj država :(

Valjda isto kad će stići Google assistent na HR jeziku :/

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Re: Od danas Apple Pay dostupan i uz PBZ Mastercar
CyberDemonVZ kaže...
ministar kaže...

Ima nekih informacija kada bi Google Pay mogao proraditi na Android (WearOS) satovima?

 Čitao sam o tome, ništa pametno nisam pronašao. Zapravo, mislim da su nedavno smanjili broj država :(

Valjda isto kad će stići Google assistent na HR jeziku :/

 Wow.. znaci nikad, a mozda ni tad, haha

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice