Cybertruck kao policijsko vozilo? Naravno, govori

poruka: 9
|
čitano: 3.096
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Cybertruck kao policijsko vozilo? Naravno, govori ".
4 godine
protjeran
offline
Cybertruck kao policijsko vozilo? Naravno, govori

Dubai ovakvim sitnim ulaganjima polira svoj image, a naivni novinari to prenose širom svijeta. Bilo bi puno bolje da se piše o robovima iz npr. Filipina koji robovski rade za nikakav novac, često se zlostavljaju, siluju, oduzimaju im se dokumenti bez ikakvih posljedica za robovlasnika. Ako su ozljeđeni na građevini ili nesposobni za rad, pošalje ih se doma bez ikakve isplate, a mnogima se izgubi svaki trag. Bug je okrenut tehnologiji pa razumijem, ali uz svaku vijest iz Dubaia bi trebalo prenositi i istinu iz tih odvratnih Emirata.

 
5 2 hvala 0
Cybertruck kao policijsko vozilo? Naravno, govori

Cyber policija u cyber trucku patrolira cyber gradom i traži parove koji se tradicionalno drže za ruke kako bi muškarca poslali u necyber zatvor radi vrijeđanja tradicionalnih stavova muslića a ženu spalili na necyber lomači jer je muškarcu pomutila um netradicionalnim stavovima.

Moj PC  
2 4 hvala 1
16 godina
offline
Re: Cybertruck kao policijsko vozilo? Naravno, gov
Black Mirror: U medjuvremenu predsjednica Lijepe nase odaje pocast ratnom zlocincu.

P.s. ali ovo je tehnoloski portal i definitivno ne trebaju takve teme.
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.12.2019 11:33 (knight).
 
4 3 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cybertruck kao policijsko vozilo? Naravno, gov
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Cyber policija u cyber trucku patrolira cyber gradom i traži parove koji se tradicionalno drže za ruke kako bi muškarca poslali u necyber zatvor radi vrijeđanja tradicionalnih stavova muslića a ženu spalili na necyber lomači jer je muškarcu pomutila um netradicionalnim stavovima.

 85% posto populacije u Dubai u stranci, dok samo 15% posto su native. Indijci su 50%. Jak puno puta sam vidio ljude da se drze sa ruke dok setaju / hodaju, ukljucujuci i lokalce. Naime UAE se jako promijenio u zadnjih 20 godina, tj ako nisi ikada tamo bio, sliku koju imas u glavi je gotovo kriva u svemu. Meni se osobno Dubai bas ne svidja (sve je ogromno, vruce, i nije bas friendly pjesake), ali Dubai je doslovno krivo mjesto za tvoj komentar. 

4 godine
protjeran
offline
Re: Cybertruck kao policijsko vozilo? Naravno, gov
Da, ponekad se drže i dva muškarca za ruke što je uobičajeno u arapskom svijetu. Što se tiče robova i izrabljivanja ljudi na sve moguće načine, nije se puno promjenilo.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Cybertruck kao policijsko vozilo? Naravno, gov
Rade za male novce zbog situacije u svojoj zemlji. Hrvati, Srbi takodjer obaraju cijenu rada nekim nacijama.
Vecina filipanaca, indijaca i sl placu kad dobiju otkaz pa trebaju se vratiti u svoju zemlju. Svima njima (i meni takodjer) je bolje u Emiratima nego u vlastitoj zemlji. Sve ti zavisi od ugla gledanja / perspektive.
Hvala Bogu da postoje i zelim da ostanu bogati i debeli.
Poruka je uređivana zadnji put ned 1.12.2019 15:10 (Lisica).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Cybertruck kao policijsko vozilo? Naravno, gov
Nemon kaže...

 85% posto populacije u Dubai u stranci, dok samo 15% posto su native. Indijci su 50%. Jak puno puta sam vidio ljude da se drze sa ruke dok setaju / hodaju, ukljucujuci i lokalce. Naime UAE se jako promijenio u zadnjih 20 godina, tj ako nisi ikada tamo bio, sliku koju imas u glavi je gotovo kriva u svemu. Meni se osobno Dubai bas ne svidja (sve je ogromno, vruce, i nije bas friendly pjesake), ali Dubai je doslovno krivo mjesto za tvoj komentar. 

 

ispravka 90% su expati a 60% su indici :)

 

ne kuze ljidi kada ides u "arabiju" da zapravo ides u indiju

4 godine
protjeran
offline
Re: Cybertruck kao policijsko vozilo? Naravno, gov
Jedno su mali novci, drugo je robovlasnički odnos gdje se nikome ne možeš obratiti jer te dovedu pod lažnim obećanjima pa uzmu dokumente, ne plate nikakvo osiguranje na poslu. Kad ostaneš nesposoban, šutnu te da umreš ili te sami negdje dokrajče. Pojede te mrak. Žene iz istočne europe se gledaju kao seksualno roblje sa kojim se može raditi što želiš. Nije neuobičajeno da ženi priđe na ulici i pita koliko košta. Dvostruki moral, veliki bordel. Ljudi iz npr. Indije ili Filipina se gledaju ne kao druga nego kao zadnja klasa manje više kao životinje. Ako je tebi sve to normalno i ok, u redu. Meni je to odvratna ljigava zemlja.
6 godina
offline
Cybertruck kao policijsko vozilo? Naravno, govori

Budući su oni naši diktatori...oni su ok..samo oni diktatori koji ne plešu kako mi sviramo mogu očekivati uvođenje demokracije

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice