Cyberpunk 2077 srušio Internet! To jest, postigao

poruka: 23
|
čitano: 8.280
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Cyberpunk 2077 srušio Internet! To jest, postigao ".
14 godina
offline
Cyberpunk 2077 srušio Internet! To jest, postigao

Meh..

Pixel 4A (HTC 10 | HTC 8X :) no more)
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Cyberpunk 2077 srušio Internet! To jest, postigao

Vidim na TPB dvije verzije, 55GB i 100GB 

Netko isprobao ?

 

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077 srušio Internet! To jest, posti
mGT kaže...

Vidim na TPB dvije verzije, 55GB i 100GB 

Netko isprobao ?

 

 Ono od preko 100 bi trebalo sadrzavati "language pack". Ne vjerujem da itko skinuo, vjerojatno se skida puzevim korakom zbog kolicine leechera. Kao i uvijek kada nesto "veliko" dodje.

 

5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077 srušio Internet! To jest, posti
mGT kaže...

Vidim na TPB dvije verzije, 55GB i 100GB 

Netko isprobao ?

 

 Ali nema crack ;)

 

14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077 srušio Internet! To jest, posti
11mb/s kod mene
Intel i AMD fanboy Po danu navijam za AMD a preko većeri za Intel
7 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077 srušio Internet! To jest, posti
Posmatrač kaže...
mGT kaže...

Vidim na TPB dvije verzije, 55GB i 100GB 

Netko isprobao ?

 

 Ali nema crack ;)

 

 Naravno da ima... Bio je već i sinoć ako se ne varam

12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077 srušio Internet! To jest, posti
Posmatrač kaže...
mGT kaže...

Vidim na TPB dvije verzije, 55GB i 100GB 

Netko isprobao ?

 

 Ali nema crack ;)

 

 Bemu bingulicu, malo mi je 500,00 čunerosa preveć za dat

12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077 srušio Internet! To jest, posti
It'sMe932 kaže...
Posmatrač kaže...
mGT kaže...

Vidim na TPB dvije verzije, 55GB i 100GB 

Netko isprobao ?

 

 Ali nema crack ;)

 

 Naravno da ima... Bio je već i sinoć ako se ne varam

 Pitanje je bilo jel netko testiro

11 godina
online
Re: Cyberpunk 2077 srušio Internet! To jest, posti
mGT kaže...
It'sMe932 kaže...
Posmatrač kaže...
mGT kaže...

Vidim na TPB dvije verzije, 55GB i 100GB 

Netko isprobao ?

 

 Ali nema crack ;)

 

 Naravno da ima... Bio je već i sinoć ako se ne varam

 Pitanje je bilo jel netko testiro

 

objavljeno je već od nekog od ovih grupa što "jogurtiraju" igre da: "Cyberpunk 2077 is DRM FREE and needs no crack. If you can, please support the developpers by buying the game."

15 godina
offline
Cyberpunk 2077 srušio Internet! To jest, postigao

CODEX release od 55GB radi.

 
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077 srušio Internet! To jest, posti
nitro_vip kaže...

CODEX release od 55GB radi.

 Pitanje je kako radi, je li zbugan u mjeri da remeti gameplay ili su to neki sitni bugovi koji ne uticu na sam gameplay i iskustvo. 

10 godina
offline
Cyberpunk 2077 srušio Internet! To jest, postigao

Skoro 100k leechera sve skupa. To sam zadnji put vidio kod Witchera.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077 srušio Internet! To jest, posti
Dr. Vicko kaže...
nitro_vip kaže...

CODEX release od 55GB radi.

 Pitanje je kako radi, je li zbugan u mjeri da remeti gameplay ili su to neki sitni bugovi koji ne uticu na sam gameplay i iskustvo. 

 radi kako i igra ovima šta su kupili, rijetko kad ako ikad crack utječe na bugovitost same igre

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077 srušio Internet! To jest, posti
ibme74 kaže...

objavljeno je već od nekog od ovih grupa što "jogurtiraju" igre da: "Cyberpunk 2077 is DRM FREE and needs no crack. If you can, please support the developpers by buying the game."

 Čim je igra dostupna na GOG-u dobre šanse su da je DRM free.

 

A i najave su prije dvije godine bile da će biti DRM free.

15 godina
offline
Cyberpunk 2077 srušio Internet! To jest, postigao

ah, tako je to kad nema nove lare kroft and the bosnian pyramids, wolfenstein donated blood, sniper elite 5 (battle on neretwa) ili tak nečeg. ima crysis remastered, ak niš drugo 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.12.2020 17:32 (Ajar).
Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077 srušio Internet! To jest, postigao

Neznam sto da kazem, evo vec drugi dan se tjeram igrat ali nikako da me "uhvati". Ne drzi me nista, niti me ne vuce nazad. Po meni PREVISE toga je ubaceno u sam pocetak igre i nije bas lako za pokopcati sve odmah, uvod mi je sav zbrkan nekako. Grafika i to ostalo s obzirom da sam GameDev isto i nije mi nesto tako "velicanstveno" naspram drugih igara, nista inovativno niti posebno. Probat cu jos koji dan ali eto, sumnjam da ce mi leci igra. Refund necu traziti jer zelim podrzati CD PRojekt Red zbog Witchera i buducih igara, ali ovo mislim da necu nesto pretjerano igrati, steta...

 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Cyberpunk 2077 srušio Internet! To jest, postigao

Drago mi je za DRM free igru da ima tako dobru prodaju.

Jedna od rijetkih koju sam kupio jer inače sve piratiziram.

Igrao danas 2-3 sata, igra je kaos...u pozitivnom smislu 

Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077 srušio Internet! To jest, posti
Nisam se bas nakupovao igara... Prije nisam imao para i jebiga... I sad mi je opet previse davat po 500 kn za igre....iako neigram vise puno niti svasta... Ove nove dumb proof igre mi nepasu bas... Ali za neke stvari dam makar nekako nesta... Tako sam i za ovo dao 160 i nesta sitno kuna preko ruskog vpn-a.... Igra skinuta i radi engleski jezik englesko pismo... Eto... Oni kojima je puno 500 mozete makar nesta na ovaj nacin....
VenAtoR#2231
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077 srušio Internet! To jest, posti
fila2208 kaže...
Dr. Vicko kaže...
nitro_vip kaže...

CODEX release od 55GB radi.

 Pitanje je kako radi, je li zbugan u mjeri da remeti gameplay ili su to neki sitni bugovi koji ne uticu na sam gameplay i iskustvo. 

 radi kako i igra ovima šta su kupili, rijetko kad ako ikad crack utječe na bugovitost same igre

 Mislio sam opcenito na bugove u igri, ne da crack izaziva, jer kada se skine piratska verzija ona ne bi trebala dobiti nadogradnje i ispravke.

16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077 srušio Internet! To jest, posti
Gadgeti kaže...

Neznam sto da kazem, evo vec drugi dan se tjeram igrat ali nikako da me "uhvati". Ne drzi me nista, niti me ne vuce nazad. Po meni PREVISE toga je ubaceno u sam pocetak igre i nije bas lako za pokopcati sve odmah, uvod mi je sav zbrkan nekako. Grafika i to ostalo s obzirom da sam GameDev isto i nije mi nesto tako "velicanstveno" naspram drugih igara, nista inovativno niti posebno. Probat cu jos koji dan ali eto, sumnjam da ce mi leci igra. Refund necu traziti jer zelim podrzati CD PRojekt Red zbog Witchera i buducih igara, ali ovo mislim da necu nesto pretjerano igrati, steta...

 Jeste. To sve ignoriraš i fokusiraš se na glavni quest (prolog završava tek kad upoznaš gospodina "Breathtaking"). Onda fino biraš side-questove, glavne, istražuješ i polako. Mislim da je problem što su odmah u prologu dostupne side misije, ono njih tipa 15 od jednom i to sve djeluje malo kaotično. Mislim u W3 nisam imao ništa manje side questova, samo što su dolazili postpuno, a tu ti opale šamar pa biraj. Ali vjeruj mi, isplati se, priča se razvije kasnije, da ne spoilam ;)

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077 srušio Internet! To jest, posti
Radi i Gog i Codex verzija koja nema language pack pa je time i manja. Pojavila se i multi language Elamigos verzija od 65 GB. Neki korisnici GTX kartica imaju probleme većinom jer nisu skinuli najnovije drivere izašle dan prije. Nemam neku opaku grafičku, al radi na ULTRA presetu bez problema.
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.12.2020 8:28 (Alien 1971).
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077 srušio Internet! To jest, posti

Kod mene GoG original, nemam zadnje drivere i nemam problema za sada. Jedan graficki bug na pocetku igre (ne vidi se odjeca u ogledalu, Nomad Path),

sve ostalo radi OK.

 

Nikad nemam zadnje drivere - ako sve radi, ne diram.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077 srušio Internet! To jest, posti
Lovac kaže...
Gadgeti kaže...

Neznam sto da kazem, evo vec drugi dan se tjeram igrat ali nikako da me "uhvati". Ne drzi me nista, niti me ne vuce nazad. Po meni PREVISE toga je ubaceno u sam pocetak igre i nije bas lako za pokopcati sve odmah, uvod mi je sav zbrkan nekako. Grafika i to ostalo s obzirom da sam GameDev isto i nije mi nesto tako "velicanstveno" naspram drugih igara, nista inovativno niti posebno. Probat cu jos koji dan ali eto, sumnjam da ce mi leci igra. Refund necu traziti jer zelim podrzati CD PRojekt Red zbog Witchera i buducih igara, ali ovo mislim da necu nesto pretjerano igrati, steta...

 Jeste. To sve ignoriraš i fokusiraš se na glavni quest (prolog završava tek kad upoznaš gospodina "Breathtaking"). Onda fino biraš side-questove, glavne, istražuješ i polako. Mislim da je problem što su odmah u prologu dostupne side misije, ono njih tipa 15 od jednom i to sve djeluje malo kaotično. Mislim u W3 nisam imao ništa manje side questova, samo što su dolazili postpuno, a tu ti opale šamar pa biraj. Ali vjeruj mi, isplati se, priča se razvije kasnije, da ne spoilam ;)

 Konfuzno mi je što sam pola kvestova probao i izginuo od jednog metka. To su kvestovi za kasnije nezz zašto ih vidim ako sam peslab level za to.

 

Tek sad sa judy otkrivam di je Evelyn i toliko dosadnih dijaloga majko mila oko nebitnih stvari.

 

šta se isplati ić na priču ojačat ili pikat side kvestove za loot/oružja?

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice