Cyberpunk 2077 - Hit s manama

poruka: 32
|
čitano: 16.190
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Cyberpunk 2077 - Hit s manama".
15 godina
offline
Cyberpunk 2077 - Hit s manama

Izuzev bugova, igri fali ona car koju imaju Witcher 3, Skyrim, Fallout 3, Mass Effect, Bioshock....a Night City kao setting nije jednorucno dovoljan da to postigne. Puno posvecivanja detaljima NCa, malo posvecivanja glavnom storylineu, mehanici i dubini cijele price...

 

Fali mi to da antagonisti utjeruju strah u kosti unutar cyberpunk svemira...pa i protagonisti (ovisi kako gledamo na Johnny Silverhanda...btw to mi je bio prvi cringe...mogli su ga nazvat Billy Platinumpenis). Ovako mi bas fali taj element distopije, najvise ako se igra Corpo path, najmanje ako se igra Nomad logicno.

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.12.2020 18:15 (Mitch).
 
9 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Cyberpunk 2077 - Hit s manama

Mrtva igra bez imalo "duše", marketing je odradio vrhunski hype svaka im ćas, sreća nisam potrošio 60€, po ovim danasnjim standardima mega sranja  bi Skyrim iz 2011g vrijedio 600€

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.12.2020 18:31 (kobe38).
Moj PC  
15 1 hvala 0
14 godina
offline
Cyberpunk 2077 - Hit s manama

ma to si svi muškići sad implantiraju anakonda-ćune pa se šepire distopijskim svijetovima....

 

eto razloga popularnosti...

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
0 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077 - Hit s manama
kobe38 kaže...

Mrtva igra bez imalo "duše", marketing je odradio vrhunski hype svaka im ćas, sreća nisam potrošio 60€, po ovim danasnjim standardima mega sranja  bi Skyrim iz 2011g vrijedio 600€

 To to...zahvaljujem se CDPR sto su izdali igru, a prije svega im se zahvaljujem sto nisu stavili DRM da mogu procjenit prije nego sto stisnem "Add to cart"...

11 godina
offline
Cyberpunk 2077 - Hit s manama

Dobar tekst. Dijelim isto misljenje o igri. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Cyberpunk 2077 - Hit s manama

Meni je igra ispunila baš sva očekivanja koja sam imao za nju. Još nisam naišao na niti jedan bug koji bi mi poremetio igranje.

 
9 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077 - Hit s manama

Cybertrash nije nikakav hit s manama, to je paid early access koji nije ispunio ni 10% obecanoga, a s obzirom da je rijec o SP, sta zakrpe u sljedecih mjesec-dva, zakrpe, ostatak pisi propalo

 
5 2 hvala 0
13 godina
offline
Cyberpunk 2077 - Hit s manama

ja ne kuzim u cemu je problem. igra izgleda bolje nego na trailerima, bugove netko sretne,netko ne(ja nisam). prica je(do kuda sam dosao) ok, svijet ima dubinu,ocito su neki ocekivali da kad stisnu play ce dobit najbolji bj u zivotu... al jbg.. to kosta vise od 60 eura.. 

Moj PC  
8 1 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077 - Hit s manama
phnx kaže...

ja ne kuzim u cemu je problem. igra izgleda bolje nego na trailerima, bugove netko sretne,netko ne(ja nisam). prica je(do kuda sam dosao) ok, svijet ima dubinu,ocito su neki ocekivali da kad stisnu play ce dobit najbolji bj u zivotu... al jbg.. to kosta vise od 60 eura.. 

 Pa i ne baš, dobar BJ je taman oko 60€ 

 

12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077 - Hit s manama

Dobru ocjenu je igra i dobila 79% na hcl 80/100 to su 3/4 od ocjene znaci nesto igri fali.

Po meni je ok za nalupat nekih 50-60 sati ali vise od toga sumnjam inace na igrama od 60e dode jos multiplayer komponenta ili barem PvE igra trenutno nema nista od toga.

Kao bonus si dobio glitcheve i bugove tako da ta igra trenutno max 30e vrijedi za trud developeru.60e sada za ovo nema smisla davat.

Witchera su dobro napravili u trecem licu ne znam koji im je vrag bio da ovo rade u prvom...

Ispeglat ce igru do 2-3 mjeseca koliko ide ne ocekujte cuda , ovu igru moze jedino dobar DLC spasit.

6 godina
offline
Cyberpunk 2077 - Hit s manama

Neki to ne moraju platit.

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077 - Hit s manama
phnx kaže...

ja ne kuzim u cemu je problem. igra izgleda bolje nego na trailerima, bugove netko sretne,netko ne(ja nisam). prica je(do kuda sam dosao) ok, svijet ima dubinu,ocito su neki ocekivali da kad stisnu play ce dobit najbolji bj u zivotu... al jbg.. to kosta vise od 60 eura.. 

Mislim da to vise govori o tvojim ocekivanjima, nego o ocekivanjima vecine.

 

Uzeli su tipican plot megakorporacije, koja niti je objasnjena kako spada, niti prikazana u pravom svjetlu. Zasto bih ja kao igrac trebao mrziti Arasaku ili biti indiferentan prema tome?

 

Kao V prakticki te briga za Night City i njegove ljude, briga te za kulturu civilizacije (jer ni nema neke prave rasne podjele i sl.), i trebas se dobro potrudit da malo ulovis karizmu Johnny Silverhanda, koju realno kao lik nema. A ako igras u sebicnijem stilu gdje te samo zanima tvoj zivot i izbacivanje tog relica, opet nema neke poante - vracas se normalnom zivotu u kojem nemas apsolutno nista - niti posao, obitelj, romansu itd. V je jednostavno prebazican lik.

 

Plot je bez plot twistova, bez zavjera. Antagonist je starac na celu firme ala Nikon/Canon koja uz fotice proizvodi i oruzja. Logicno starac koji zeli besmrtnost...deja vu malo previse puta. Takoder, bilo kakav EQ/emocionalni razvoj je na samom igracu, a bombardiranje side questovima samo odmaze. Ne povezujes se prakticki s nijednim likom (osim jednim koji nestane relativno rano) na dubljoj razini.

 

Nisam ocekivao Matrix, Blade Runner (i 2049), ni Dune...ali kad je vec morao biti neki cliche plot, mogli su malo uzet elemenata od tamo.

Isto tako nisam ocekivao da cu imat likove kojima su zivotna uvjerenja kao Simsima te dramatiziraju oko najnebitnijih stvari u dijalogu.

Igra konceptualno ima super featurea...medutim iskoristeni su na najplici nacin.

 

Letvica u CP zanru je jako visoko...i to s razlogom...pa sequel poput BR 2049 je vjerojatno jedini relativno dobar sequel/reboot u zadnjih 10+ godina...

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.12.2020 20:48 (Mitch).
11 godina
offline
Cyberpunk 2077 - Hit s manama

jel ima u igri meditacija ko u w3 da si stimas da stalno bude noc...kako je to ovdje rjesno

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077 - Hit s manama

Zato je barem na momente kao Ghost in the shell.

15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077 - Hit s manama
GSP kaže...

jel ima u igri meditacija ko u w3 da si stimas da stalno bude noc...kako je to ovdje rjesno

 Imas skip time i namjestas koliko ces skipat

11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077 - Hit s manama
MGloc kaže...

Zato je barem na momente kao Ghost in the shell.

 i akira

16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077 - Hit s manama
Nevjerojatno, ali u potpunosti se slazem. Ako se izuzmu bugovi, igra je opet losa u svakom elemetnu. Prica je klisej na klisej na klisej. Takoder bi jos primjetio da muski likovi izgledaju kao totalne seljacine iliti cyberseljaci, a i dizajn auta tj vozila je isto zdravo cyberseljacki.

Isto tako se slazem da je ljestvica cyberpunka u bilo kojem pogledu izuzetno visoka, a oni su na racun witchera mislili da mogu lako dosegnuti tu dubinu tj. visinu.

Jedino sto mi se svida da se kod razgovora sa bilo kim ne "ulazi" u razgovor nego se mozes samo udaljiti bez "izlazenja" iz razgovora. Ja max dajem 60% igri.
8 godina
offline
Cyberpunk 2077 - Hit s manama

Igra će biti zaista fenomenalna, ali tek tamo negdje kad GOTY izađe. Patchana igra sa dodatnim sadržajem i modovima na PC-u.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Cyberpunk 2077 - Hit s manama

ako prije  toga ne tankiraju projekt ko ovi iz biowarea sa andromedom.

yippee ki-yay
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Cyberpunk 2077 - Hit s manama

U startu je bilo očito da je ovo grandiozan projekt koji traži godine rada a kako tržište to ne dupušta se znalo da ćemo dobit neispolirani proizvod. Kad sam pročitao da nisu stavili DRM dobio sam potvrdu.

 

Ali.

 

Blagdani, žena peče kolače, Cyberpunk2077....

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Cyberpunk 2077 - Hit s manama

Do sada igrao sam nekoliko sati, dvije večeri. Meni je prvi problem te igre činjenica da su to radili tvorci  Witchera pa bi netko mogao pomisliti da je to nekakvi  Witcher 4.

Imam dojam da su to dva potpuno različita pod žanra i da će oni koji žele još jednog  Witchera biti razočarani. Igraču Witchera prije će se dopasti Assassin's Creed Valhalla.

Svijet Witchera je lijep, a ovaj svijet je ružan. U Witcheru ti je do nekoga stalo, a ovdje mi vrlo vjerojatno do nikoga nikad neće biti stalo. Izgled i atmosfera igre prije će se dopasti igraćima Fallouta nego npr. igračima Skyrima.

To je šugavi svijet pun šugavih likova koji rade šugave poslove. Gledam kroz prozor, vidim šugavi svijet, olovni oblaci danima stoje na nebu, ljudi hodaju s maskama, u dvorištu bolnice su šatori; gledam igru, opet šugavi svijet. Nikad nisam kužio igraće igara šugavih svjetova.

 

Dakle, ako vam Far Cry New Dawn nije bolji od Far Cry 5 onda vam se ova igra vjerojatno neće dopasti, ni sada ni kad poprave sve što treba popraviti.

Što se tiče grešaka, imam dojam da se vrijeme razvoja i broj grešaka radikalno povećava povećanjem složenosti igre, a povećanje složenosti igre bitan je elemenat zanimljivosti takvog tipa igara.

 

Moj dojam je da je to trenutno problem game engina koji nemaju dovoljno razvijene alate za oblikovanje složenih radnji u RPG igrama. Treba nam RPG game engin.

Dodao bih i da je moj dojam da je taj svijet kopija Blade Runner-a.

Unatoč šugavog svijeta koji se meni ne sviđa, ni s greškama, ni bez grešaka igra ima šarma i vuče me da ju još malo igram.

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.12.2020 11:22 (rjakopec).
 
3 3 hvala 2
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077 - Hit s manama
KIKI3ooo kaže...

U startu je bilo očito da je ovo grandiozan projekt koji traži godine rada a kako tržište to ne dupušta se znalo da ćemo dobit neispolirani proizvod. Kad sam pročitao da nisu stavili DRM dobio sam potvrdu.

 

Ali.

 

Blagdani, žena peče kolače, Cyberpunk2077....

 Gdje si našao ženu koja voli peći kolače, koja usput pazi na malo dijete (recimo), a da ti za to vrijeme igraš CP2077?

 

Moja će se derat na dijete jer je nervira, a usput ću tu i ja nastradat, jer eto, našao sam se tu, a na kolače će se ići kod punice, a o vremenu za CP2077, kojeg nisam niti kupio (jer normalno ima 100 drugih pametnijih "stvari"), kojeg nemam niti na čemu igrat (jer šta će mi dobar PC, mlađi od deset godina ili PS5) mogu samo sanjat ili čitat o njemu tu na forumu, dok sam home office, u pauzi između sastavljanja dječje kuhinje i pranja suđa i veša 

11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077 - Hit s manama
juice21 kaže...

 Gdje si našao ženu koja voli peći kolače, koja usput pazi na malo dijete (recimo), a da ti za to vrijeme igraš CP2077?

 

Moja će se derat na dijete jer je nervira, a usput ću tu i ja nastradat, jer eto, našao sam se tu, a na kolače će se ići kod punice, a o vremenu za CP2077, kojeg nisam niti kupio (jer normalno ima 100 drugih pametnijih "stvari"), kojeg nemam niti na čemu igrat (jer šta će mi dobar PC, mlađi od deset godina ili PS5) mogu samo sanjat ili čitat o njemu tu na forumu, dok sam home office, u pauzi između sastavljanja dječje kuhinje i pranja suđa i veša 

 učitaj save game prije vjenčanja i probaj ponovo 

12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077 - Hit s manama
juice21 kaže...
KIKI3ooo kaže...

U startu je bilo očito da je ovo grandiozan projekt koji traži godine rada a kako tržište to ne dupušta se znalo da ćemo dobit neispolirani proizvod. Kad sam pročitao da nisu stavili DRM dobio sam potvrdu.

 

Ali.

 

Blagdani, žena peče kolače, Cyberpunk2077....

 Gdje si našao ženu koja voli peći kolače, koja usput pazi na malo dijete (recimo), a da ti za to vrijeme igraš CP2077?

 

Moja će se derat na dijete jer je nervira, a usput ću tu i ja nastradat, jer eto, našao sam se tu, a na kolače će se ići kod punice, a o vremenu za CP2077, kojeg nisam niti kupio (jer normalno ima 100 drugih pametnijih "stvari"), kojeg nemam niti na čemu igrat (jer šta će mi dobar PC, mlađi od deset godina ili PS5) mogu samo sanjat ili čitat o njemu tu na forumu, dok sam home office, u pauzi između sastavljanja dječje kuhinje i pranja suđa i veša 

Okreni joj leđa pa ju ponovno pogledaj... mozda se neka druga spawna.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
Cyberpunk 2077 - Hit s manama

gledaj snimku vjenčanja unatrag pa se spawnaj u ključnom trenutku.

yippee ki-yay
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Cyberpunk 2077 - Hit s manama

Nažalost koliko vidim nema više takvih žena ni takvih brakova. Možda danas zato parovi mogu oboje igrat i zajednički peč kolače, ne znam. Istražite, probajte. 

 

juice21 kaže...
KIKI3ooo kaže...

U startu je bilo očito da je ovo grandiozan projekt koji traži godine rada a kako tržište to ne dupušta se znalo da ćemo dobit neispolirani proizvod. Kad sam pročitao da nisu stavili DRM dobio sam potvrdu.

 

Ali.

 

Blagdani, žena peče kolače, Cyberpunk2077....

 Gdje si našao ženu koja voli peći kolače, koja usput pazi na malo dijete (recimo), a da ti za to vrijeme igraš CP2077?

 

Moja će se derat na dijete jer je nervira, a usput ću tu i ja nastradat, jer eto, našao sam se tu, a na kolače će se ići kod punice, a o vremenu za CP2077, kojeg nisam niti kupio (jer normalno ima 100 drugih pametnijih "stvari"), kojeg nemam niti na čemu igrat (jer šta će mi dobar PC, mlađi od deset godina ili PS5) mogu samo sanjat ili čitat o njemu tu na forumu, dok sam home office, u pauzi između sastavljanja dječje kuhinje i pranja suđa i veša 

Ja sam u braku ... ja mislim 15 godina (moram pitat ženu) i kako je ovaj jedan rekao, sad sam u godimana kad me bk. Kratko i jasno. Maksimalno sam iskren, ne zadražajem ništa. Pita sam je puno puta oće li igrat igrice, oću li joj kupit nintendo wii, psx, oće li wow! (ono najbolje). Pa ako nećeš - doviđenja. Ja kuvam svaki dan. Za blagdane sam rekao da želim domače kolače jer volimi igrat igrice dok miriše iz pečnice. Pa se ti žali vrhovnom sudu, razvodit, šta god oćeš. Evo ti Netflix i odjebi.

 

Očistim i ja koji put, razgrnem robu. Prošao sam podstanarstvo. Učim i radim 20 god bez prestanka, od svoje 20te, dok se drugi zabavljaju i dangube. Ne igram više toliko sati kao prije ali bar to nedam za ženu i obitelj kad sam sve drugo dao. Jebeš Božić ako neće zamirisat kolač i ako se neće bacit na igricu.

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.12.2020 12:42 (KIKI3ooo).
 
8 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077 - Hit s manama
KIKI3ooo kaže...

Ja sam u braku ... ja mislim 15 godina (moram pitat ženu) i kako je ovaj jedan rekao, sad sam u godimana kad me bk. Kratko i jasno. Maksimalno sam iskren, ne zadražajem ništa. Pita sam je puno puta oće li igrat igrice, oću li joj kupit nintendo wii, psx, oće li wow! (ono najbolje). Pa ako nećeš - doviđenja. Ja kuvam svaki dan. Za blagdane sam rekao da želim domače kolače jer volimi igrat igrice dok miriše iz pečnice. Pa se ti žali vrhovnom sudu, razvodit, šta god oćeš. Evo ti Netflix i odjebi.

 

Očistim i ja koji put, razgrnem robu. Prošao sam podstanarstvo. Učim i radim 20 god bez prestanka, od svoje 20te, dok se drugi zabavljaju i dangube. Ne igram više toliko sati kao prije ali bar to nedam za ženu i obitelj kad sam sve drugo dao. Jebeš Božić ako neće zamirisat kolač i ako se neće bacit na igricu.

 Cyberlife 2020

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
6 godina
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077 - Hit s manama

Ima takvih, ja san svoju naručio iz Irkutska, još mi je ostalo platit 37 rata. Obećala je da će i nakon otplate nastavit peć kolače.

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Cyberpunk 2077 - Hit s manama

Vezano za ovu igru , moram priznati da me iznenadila Brettova objava, kako svi vlasnici Ryzena imaju problema jer u kod igre su upisane instrukcije od Bulldozer arhitekture, a nove od Ryzena nisu upisane, tj . igra ne prepoznaje SMT. Navodno se radi na zakrpi koji će riješiti taj problem, u međuvremenu je Nexusgamer je izbacio vlastitu zakrpu.

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.12.2020 20:21 (Maksimus).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077 - Hit s manama
Svakako cu je kupiti kad se ispegla sa patchevima! Mogu igrati i jogurt verziju ali mislim da su zasluzili 60eura nakon 8 godina truda ulozenog u igru
be Cool
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice