Cyberpunk 2077 na 13 milijuna prodanih primjeraka

poruka: 26
|
čitano: 7.411
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Cyberpunk 2077 na 13 milijuna prodanih primjeraka".
14 godina
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077 na 13 milijuna prodanih primjeraka

Broj primjeraka  ili bugova?😁

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Cyberpunk 2077 na 13 milijuna prodanih primjeraka

To je tek pocetak,sad kad srede jos igru prodavat ce se ko luda,igram vec oko 50 sati i max. uzivancija.

To Each His Own.
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.12.2020 14:34 (lmutak).
Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077 na 13 milijuna prodanih primjer
Koliko je bilo refundova?
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077 na 13 milijuna prodanih primjer
Hexfire kaže...
Koliko je bilo refundova?

 I da ih je bilo 2 milijuna, opet su u debelom plusu :) Vjerojatno je 90+% refundova bilo za PS4... kojih je bilo valjda 10% od ukupne prodaje.

It is always darkest just before the dawn.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077 na 13 milijuna prodanih primjer
10h igre i postaje dosadna
NaRaYaN
Moj PC  
5 4 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077 na 13 milijuna prodanih primjer
Hahahahha izgleda da razlicite igre igramo 😂
Neko je napiso 10h i dosadna i bome je ubo pravo, smece od igre koju sam ne znam ni sam zasto kupio
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077 na 13 milijuna prodanih primjer
dark_eye kaže...
Hahahahha izgleda da razlicite igre igramo 😂
Neko je napiso 10h i dosadna i bome je ubo pravo, smece od igre koju sam ne znam ni sam zasto kupio

 Pa zašto nisi napravio refund?

Re: Cyberpunk 2077 na 13 milijuna prodanih primjer
Vladovski kaže...
10h igre i postaje dosadna

 

Pa dobro 10 sati si onda ugodno proveo u igri vjerujem?

 

Ovo me malo podsjeća na recenzije nekih igara na steamu, piše 650 sati odigranih, pa im je igra dosadila. I dali joj negativnu ocjenu, vele meh nakon svega 500 sati igra više nema što ponuditi, ne preporučam ju.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077 na 13 milijuna prodanih primjer
E jbg, sve sam mislio aj reko bit ce zanimljivija ali nista od toga.
Steam ima policy vise od 2 sata no refund 😁
15 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077 na 13 milijuna prodanih primjer
Vladovski kaže...
10h igre i postaje dosadna

 ocigledno ti radis nesto krivo lol

15 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077 na 13 milijuna prodanih primjer
lmutak kaže...

To je tek pocetak,sad kad srede jos igru prodavat ce se ko luda,igram vec oko 50 sati i max. uzivancija.

 ah da vidim skrinshot :) to je kada si rjesio Panam misije prve :)

 

igra ima svoje mane i bugove ali boze odlicna prica, zanimljive side missions + kome se da moze grindati po raznim crime spotovima. Ima svega za sve

 

Ali sto me odusevljava sve vrijeme kako je svijet detaljno napravljen i izgleda jednostavno fantaticno sa RT

 

 

 

12 godina
offline
Cyberpunk 2077 na 13 milijuna prodanih primjeraka

Igra ima toliko side misija, easter eggova, da koliko god bug-ova i mana ima nemožeš je prestati igrati.

Recimo neki dan sam lutao i bježao od policije da bih slučajno našao dev room. Odjedanput mi se pojavi John Wick i kaže try to enter code ili nešto tako, uspio sam ga naći online. Ništa "special" unutra, neželim pokvariti iskustvo. Ali ovo su stvari koje čine igru, tj daje mi nekakav unutarnji motiv za trčanjem po mapi traženjem easter eggova i dovršavanje side misija.

Jedva čekam neki DLC.

everyday i'm shuffling...
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.12.2020 13:02 (Luka123).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Cyberpunk 2077 na 13 milijuna prodanih primjer
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
Vladovski kaže...
10h igre i postaje dosadna

 

Pa dobro 10 sati si onda ugodno proveo u igri vjerujem?

 

Ovo me malo podsjeća na recenzije nekih igara na steamu, piše 650 sati odigranih, pa im je igra dosadila. I dali joj negativnu ocjenu, vele meh nakon svega 500 sati igra više nema što ponuditi, ne preporučam ju.

 Ne znam bas.... ja inace ono sto zapocnem zelim i zavrsiti da dam sto objektivniji review odnosno da sam naoruzan arugmentima u odredenim raspravama.  Jebe*s  one recenzente koji nisu igri dali ni 1-2 sata sanse i vec pricaju da je najbolja ikada ili najgora ikada...... IMHO!

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
15 godina
offline
Cyberpunk 2077 na 13 milijuna prodanih primjeraka

Taj tip igre mora imati mnoštvo grešaka zbog velike složenosti. Ljudi koji to testiraju ne mogu isprobati sve moguče kombinacije. Igru tipa idem do točke A i sve pobojem, zatim idem do točke B i sve pobijem daleko je lakše napraviti. Igram 5-6 dana, igra je fascinantna i nisam naišao na grešku zbog koje se ne bi dalo igrati. 

 
0 6 hvala 0
10 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077 na 13 milijuna prodanih primjer
Niti 3 tjedna igra nije vani a vec ver 1.06. kad te stisnu kako se da popravit. Sto nisu odgodili mjesec dana? Samo mjesec.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Cyberpunk 2077 na 13 milijuna prodanih primjeraka

Igra je dosadna, nije mi drago zbog toga.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077 na 13 milijuna prodanih primjer
rjakopec kaže...

Taj tip igre mora imati mnoštvo grešaka zbog velike složenosti. 

Imaš hrpu ogromnih open world igara od Rockstara i PS ekskluziva i sve funkcioniraju bolje zato što su u startu bolje dizajnirane.

13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077 na 13 milijuna prodanih primjer
rjakopec kaže...

Taj tip igre mora imati mnoštvo grešaka zbog velike složenosti. Ljudi koji to testiraju ne mogu isprobati sve moguče kombinacije. Igru tipa idem do točke A i sve pobojem, zatim idem do točke B i sve pobijem daleko je lakše napraviti. Igram 5-6 dana, igra je fascinantna i nisam naišao na grešku zbog koje se ne bi dalo igrati. 

 Igrao sam more RPG igara i niti jedna nije imala ovoliko bugova i crashova na izlasku. Čak niti famozni New Vegas nije imao baš toliko problema.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Cyberpunk 2077 na 13 milijuna prodanih primjeraka

Igra je remek djelo  , pogotovo kada se igra na 4K sve na ultra .Manji bugovi kvare dojam , ali kada se oni rijese kroz patcheve bit ce  igra desetljeca .

Merry Christmas Samurai !!

Eire
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077 na 13 milijuna prodanih primjer
antimadridista kaže...
rjakopec kaže...

Taj tip igre mora imati mnoštvo grešaka zbog velike složenosti. Ljudi koji to testiraju ne mogu isprobati sve moguče kombinacije. Igru tipa idem do točke A i sve pobojem, zatim idem do točke B i sve pobijem daleko je lakše napraviti. Igram 5-6 dana, igra je fascinantna i nisam naišao na grešku zbog koje se ne bi dalo igrati. 

 Igrao sam more RPG igara i niti jedna nije imala ovoliko bugova i crashova na izlasku. Čak niti famozni New Vegas nije imao baš toliko problema.

 Dosadan si vise zadnjih 50 stranica

16 godina
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077 na 13 milijuna prodanih primjeraka

Super, kad sa tih 13 miljuna testera iskrpaju sve bugove, onda je i ja kupim :D

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077 na 13 milijuna prodanih primjer
antimadridista kaže...
rjakopec kaže...

Taj tip igre mora imati mnoštvo grešaka zbog velike složenosti. Ljudi koji to testiraju ne mogu isprobati sve moguče kombinacije. Igru tipa idem do točke A i sve pobojem, zatim idem do točke B i sve pobijem daleko je lakše napraviti. Igram 5-6 dana, igra je fascinantna i nisam naišao na grešku zbog koje se ne bi dalo igrati. 

 Igrao sam more RPG igara i niti jedna nije imala ovoliko bugova i crashova na izlasku. Čak niti famozni New Vegas nije imao baš toliko problema.

 ...ima i dan danas takvih bugova (čak i s community patchevima) koji se triggeraju taman da ti ube volju. Govorim tipa usred dugog questa da isti ne možeš kako treba završiti jer te recimo NPC odluči ne sljediti, pa googlaj, pa konzola/"hakiranja". Evo u preko 100h to sam imao 0x u C2077.
I po izlasku sam imao više problema/crasheva sa Skyrimom, spomenutim New Vegasom pa i Witcherom 3.

Problem ovdje je da nakon što popeglaju, moraju jednostavno kroz DLC-e proširivati samu interakciju (odnosno mogućnosti iste) po gradu jer šteta da je to malo ostavljeno po strani, a Night City stvarno prekrasno napravljen. Imali su core story i onda očito žurili okolo toga raditi ostatak igre i to se baš osjeti.
Al ajd, barem mi je igra svježa u odnosu na Witcher. Osobno me više recimo na PS4 razočarao TloU2 koji je nakon toliko godina razvoja bio "sigurna formula" (ak zanemarimo depresivnu priču) ili još više svi AC nastavci nakon Originsa (koji je sam po sebi vrlo dobar, ali nikako odličan) jer su samo "more of the same" prodali i u Odysseyu i u Valhalli.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.12.2020 1:09 (Lovac).
15 godina
online
Cyberpunk 2077 na 13 milijuna prodanih primjeraka

Pa GTA serijal je cijelo vrijeme bio bugovit na PC-u i neke su stvari bile izbacene tipa rampage, co-op, orange atmosphere itd. (da ne spominjem jos FPS tied to game physics/mechanics i mnoge druge stvari) u odnosu na konzole gdje je igra tehnicki bila ispravna i nije bila "cenzura features-a" (da ne spominjem opcenitu hot coffe cenzuru) odnosno onako kako su je i zamislili (sve dok nije dosao GTA V, jedino je dosao kasnije za PC), pogotovo 3D i HD universe (od GTA 3 pa sve do GTA IV). Jedino sto je GTA imao bolje na PC-u jest rezolucija i neke PC specific stvari poput "mp3 folder radio". Bilo kako bilo, ne sjecam se bas nekih zalopojki oko GTA igara na PC-u, jos su dolazile cca vise manje godinu dana kasnije na PC-u....  a nije da se nije moglo pljuvat po R*-u.

 

Zato i imamo ovo:

https://cookieplmonster.github.io/mods/gta/

 

Doduse, Cyberpunk 2077 ima iznenadujuce puno bugova (imate hrpetinu videa na YT-u) ali na svim platformama (najvise na PS4).

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.12.2020 2:17 (lovac82).
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Cyberpunk 2077 na 13 milijuna prodanih primjeraka

Drlog živi od igre

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Cyberpunk 2077 na 13 milijuna prodanih primjeraka

Nek sise ti zato registrirao da nam to objanis.ajd sad otvori jos jedan acc pa ispocetka

 
0 3 hvala 0
Cyberpunk 2077 na 13 milijuna prodanih primjeraka

oboje idete na prijavu. Ako niste u stanju normalno komunicirati bez pogrdnih riječi i vrijeđanja, možda je bolje da uopće niste na forumu.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice