CuriosityStream – Netflix za dokumentarce

poruka: 11
|
čitano: 4.279
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "CuriosityStream – Netflix za dokumentarce".
5 godina
offline
CuriosityStream – Netflix za dokumentarce

Jel tko koristi? kakva je ponuda/kvaliteta dokumentaraca?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: CuriosityStream – Netflix za dokumentarce

Stvarano ima svega. Ima naprimjer najopasnije ceste svijeta pa imaš dokumentarac o jadranskoj magistrali :-)

16 godina
offline
CuriosityStream – Netflix za dokumentarce

Jesu pravi dokumentarci sa korisnim informacijama, ili ovi novi gdje je sve reality show??

Moj PC  
0 0 hvala 0
Re: CuriosityStream – Netflix za dokumentarce
encoding kaže...

Jel tko koristi? kakva je ponuda/kvaliteta dokumentaraca?

 

Red_Guy kaže...

Jesu pravi dokumentarci sa korisnim informacijama, ili ovi novi gdje je sve reality show??

 

 

zadnji put kad sam bio pretplacen (prije cca 2 godine) sucelje je bilo katastrofa. Kvaliteta sadrzaja je na razini History Channel, OK je, ali definitivno nije BBC dokumentarci.

 

Ono sto me najvise zasmetalo jest da je ogroman broj "dokumentaraca" mozda 10 minuta dugacak, ako i toliko. Takodjer sadrzaj je tesko pronaci, koliko se sjecam nije skroz podijeljeno u kategorije nego vise nekakvi tagovi, pa na taj nacin ide filtriranje.

 

Nisu svi dokumentarci u 4K, dapace velik di njih jedva da je u 720p. 

 

 

Mogao bih opet provjeriti malo kako sve funkcionira, mozda su se popravili. Takodjer znam da netflix ima jako puno dobrih dokumentaraca, pa budem vidio sto mi je osobno bolje.

13 godina
offline
CuriosityStream – Netflix za dokumentarce

Mene zanima dal su to "američki dokumentarci" (bigest,strongest,...) ili pravi dokmentarci.
To +  nebula stalno puno stvaratelja sa youtubea reklamira.

gramatika bljak
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
CuriosityStream – Netflix za dokumentarce

Tek sam uzeo pretplatu, nazalost veceras nemam puno vremena da gledam bilo sta  ali koliko sam za sada vidio dosta dokumentaraca je standarnog trajanja oko 50 minuta. O kvaliteti ne mogu suditi jer nisam pogledao niti jedan.

 

Imate na stranici opciju da vidite sadrzaj ponude dokumentaraca i pogledate trailere za odredjene dokumentarce tako da uvijek mozete istraziti i sami odluciti. Ja najvise volim historijske i vidio sam da je ponuda ok pa sam uzeo pretplatu za godinu dana koja kosta skoro 12 $ sto fakat nije puno, da pogledam 12 dokumentaraca u godini je opravdalo cijenu, a sigurno cu pogledati veci broj. 

 
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: CuriosityStream – Netflix za dokumentarce
Nije im dugo trajala akcija.
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: CuriosityStream – Netflix za dokumentarce
BlackDwarf kaže...
Nije im dugo trajala akcija.

 Traje jos uvijek, do 20.6.

5 godina
offline
Re: CuriosityStream – Netflix za dokumentarce

EDIT: dupli post

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.6.2021 14:55 (encoding).
16 godina
offline
CuriosityStream – Netflix za dokumentarce

Ako ides kroz mobilnu aplikaciju onda nije.

Moj PC  
0 0 hvala 0
CuriosityStream – Netflix za dokumentarce

Dosta dokumentaraca je cca 10 godina staro, a ima recimo 2-3 epizode po "sezoni". 4K se ne isplati uzeti jer nema skoro pa ništa, ali HD za onako malo novaca vjerujem da je sasvim korektno, čak iako je tek nešto malo bolje od besplatnih dokumentaraca na youtubeu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice