Cubot P30 - Za ljubitelje fotografije

poruka: 22
|
čitano: 8.440
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Cubot P30 - Za ljubitelje fotografije".
4 godine
protjeran
offline
Re: Cubot P30 - Za ljubitelje fotografije
To smo već apsolvirali na drugom topicu, kad koristiš VM dobro dođe i preko 10GB RAMa.
 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Cubot P30 - Za ljubitelje fotografije
  • pa i nije baš nešto dobra kamera, slika s plavim autom je dokaz, na dnevnom svjetlu bi to moglo biti bolje. ja ne bih nikad dao 1400kn za ovaj mob.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cubot P30 - Za ljubitelje fotografije

Onda ga jednostavno naručiš sa gearbesta za 750kn

Dirty dosen
4 godine
protjeran
offline
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Cubot P30 - Za ljubitelje fotografije
Pislje kaže...

Onda ga jednostavno naručiš sa gearbesta za 750kn

 ne bih ga niti za 650kn 

14 godina
offline
Re: Cubot P30 - Za ljubitelje fotografije

Pa zašto ne, klincima ili starcima za mob, Meni da mob nije nešto jako bitan imao bi ovako nešto. Čisto dosta i po meni za 100 evrića odličan komad moba. Koji bi ti mob da imaš 700kn za potrošiti?

Dirty dosen
15 godina
offline
Cubot P30 - Za ljubitelje fotografije

a mogu li se time snimati mačci i kokošad? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
online
Re: Cubot P30 - Za ljubitelje fotografije
Pislje kaže...

Pa zašto ne, klincima ili starcima za mob, Meni da mob nije nešto jako bitan imao bi ovako nešto. Čisto dosta i po meni za 100 evrića odličan komad moba. Koji bi ti mob da imaš 700kn za potrošiti?

Čim ima Mediatek SOC odmah ga zaobilaziti u širokom luku, taman da je od zlata.

A za 100€ se uzme komotno Redmi 7A ili 8A.

Ili Nokia sa puno lošijom kamerom za konzervativce.

 

Kruha i igala...
6 godina
offline
Cubot P30 - Za ljubitelje fotografije

Ovo je užasan bokeh efekt, kuglica na boru je poluzamagljena 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Cubot P30 - Za ljubitelje fotografije
Ma dečko je samo loše preveo članak 😛
bor4c - human geek, level 38, technosexual, neutral good
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Cubot P30 - Za ljubitelje fotografije
love2ml86 kaže...

Ovo je užasan bokeh efekt, kuglica na boru je poluzamagljena 

 A na kojem je "dobar" glupost stoljeca

6 godina
offline
Re: Cubot P30 - Za ljubitelje fotografije
Igrozni93 kaže...
love2ml86 kaže...

Ovo je užasan bokeh efekt, kuglica na boru je poluzamagljena 

 A na kojem je "dobar" glupost stoljeca

Na bilo kojem na kojem nije pola predmeta zamagljeno. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.1.2020 20:34 (love2ml86).
12 godina
offline
Re: Cubot P30 - Za ljubitelje fotografije
Ajar kaže...

a mogu li se time snimati mačci i kokošad? 

 Možeš ih gađat time...dok ti ne zaprijete iz društva za zaštitu životinja ili baba čija je kokoš :P

 
EDIT: U ovom članku ima toliko toga lošeg, ali shvaćam da nije bila loša namjera nikoga da bude išta loše. Posao je takav da kad ti daju da pišeš nešto ti moraš pisati, a neda ti se, pa onda kopi pejstaš i prevodiš itd. Rekao bi po ostalim člancima autora da nije navikao raditi recenzije mobitela, (ovo mu je prva recenzija mobitela čini mi se) a zbog sponzorstva trebalo je i nahvaliti mobitel. Tako da evo mi se tu zabavljamo na forumu, BUG dobije klikove a novinar par kuna za članak. Svi sretni i zadovoljni :)

http://d-u-d.deviantart.com http://500px.com/Dado_D https://dariodrvodelic.wordpress.com/ https://www.flickr.com/photos/95774435@N02/?hide_photostream_welcome=1
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.1.2020 9:44 (Dud).
12 godina
offline
Cubot P30 - Za ljubitelje fotografije

Jesu to oni obrisali komentare o Leica failu? Kakvi jadnici. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: Cubot P30 - Za ljubitelje fotografije
TibzzX kaže...

Jesu to oni obrisali komentare o Leica failu? Kakvi jadnici. 

 

Pozdrav! Ispravljen je navod iz teksta (priznajem da je došlo do nenamjerne pogreške) pa stoga navedeni komentari više nisu imali smisla te su obrisani. U svakom slučaju, hvala na ukazanoj pogrešci.

Vinko Krištić | BUG Marketing
8 godina
offline
Re: Cubot P30 - Za ljubitelje fotografije
love2ml86 kaže...
Igrozni93 kaže...
love2ml86 kaže...

Ovo je užasan bokeh efekt, kuglica na boru je poluzamagljena 

 A na kojem je "dobar" glupost stoljeca

Na bilo kojem na kojem nije pola predmeta zamagljeno. 

 a kaj mu se to sa kosom događa ?

6 godina
offline
Re: Cubot P30 - Za ljubitelje fotografije
Santana kaže...
love2ml86 kaže...

Na bilo kojem na kojem nije pola predmeta zamagljeno. 

 a kaj mu se to sa kosom događa ?

Na kojoj, mrvicu su oštriji rubovi kod Samsunga nego kod Huaweija ali u svakom slučaju neusporedivo bolje nego na Cubotu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.1.2020 13:10 (love2ml86).
6 godina
offline
Re: Cubot P30 - Za ljubitelje fotografije
vincimus kaže...
TibzzX kaže...

Jesu to oni obrisali komentare o Leica failu? Kakvi jadnici. 

 

Pozdrav! Ispravljen je navod iz teksta (priznajem da je došlo do nenamjerne pogreške) pa stoga navedeni komentari više nisu imali smisla te su obrisani. U svakom slučaju, hvala na ukazanoj pogrešci.

Moram pitati, jeste li vi stvarno mislili da je Leica od Huaweija ili ste to kopirali od negdje?

8 godina
offline
Re: Cubot P30 - Za ljubitelje fotografije
love2ml86 kaže...
Santana kaže...
love2ml86 kaže...

Na bilo kojem na kojem nije pola predmeta zamagljeno. 

 a kaj mu se to sa kosom događa ?

Na kojoj, mrvicu su oštriji rubovi kod Samsunga nego kod Huaweija ali u svakom slučaju neusporedivo bolje nego na Cubotu.

Pa na obje ima gresaka i obje izgledaju neprirodno i nerealno, al dobro nije bitno za ciljanu publiku je to oke

4 godine
protjeran
offline
Re: Cubot P30 - Za ljubitelje fotografije
love2ml86 kaže...
Santana kaže...
love2ml86 kaže...

Na bilo kojem na kojem nije pola predmeta zamagljeno. 

 a kaj mu se to sa kosom događa ?

Na kojoj, mrvicu su oštriji rubovi kod Samsunga nego kod Huaweija ali u svakom slučaju neusporedivo bolje nego na Cubotu.

 https://i.gadgets360cdn.com/large/P30pro_S10_camera_comparo_selfie_ndtv_1554726013727.jpg

https://i.gadgets360cdn.com/large/P30pro_S10_camera_comparo_bokeh_ndtv_1554726958337.jpg

12 godina
offline
Re: Cubot P30 - Za ljubitelje fotografije
vincimus kaže...
TibzzX kaže...

Jesu to oni obrisali komentare o Leica failu? Kakvi jadnici. 

 

Pozdrav! Ispravljen je navod iz teksta (priznajem da je došlo do nenamjerne pogreške) pa stoga navedeni komentari više nisu imali smisla te su obrisani. U svakom slučaju, hvala na ukazanoj pogrešci.

 To se tako ne radi. Svaki respektabilan medij bi stavio zaseban navod o ispravci greške.

 

I kakav to tech novinar ne zna što je Leica?

14 godina
moderator
offline
Re: Cubot P30 - Za ljubitelje fotografije
TibzzX kaže...
vincimus kaže...
TibzzX kaže...

Jesu to oni obrisali komentare o Leica failu? Kakvi jadnici. 

 

Pozdrav! Ispravljen je navod iz teksta (priznajem da je došlo do nenamjerne pogreške) pa stoga navedeni komentari više nisu imali smisla te su obrisani. U svakom slučaju, hvala na ukazanoj pogrešci.

 To se tako ne radi. Svaki respektabilan medij bi stavio zaseban navod o ispravci greške.

 

I kakav to tech novinar ne zna što je Leica?

 

Zasebni navodi nisu potrebni jer je ovo digitalni medij, a ne print - zahvaljujući tome je sve greške jednostavno ispraviti u bilo koje doba. Ne vidim razloga da stoji pogrešna informacija i onda negdje sa strane ispravak te informacije. Samo se nepotrebno zbunjuje čitatelja. Zahvalio sam na primjedbi i unio sam izmjenu - mislim da je to sasvim dovoljno. Ili je vama u interesu da stoji ispravak i da imate nad čime likovati?

 

Kao što sam rekao, greška je sasvim slučajna. Normalno da se proizvođači mobitela ne bave i proizvodnjom leća za kamere, već za to koriste kooperantske kompanije. Čak i Leica ima svoje kooperantske kompanije koje proizvode leće za njih, i to je sasvim normalno. Htio sam istaknuti da Huawei koristi Leica tehnologiju i da je na temelju njihovih leća razvio i softverske mogućnosti svoje kamere. Jednostavno sam se krivo izrazio u tekstu jer je tekst pisan u cajtnotu s rokovima, te se dogodila greška.

 

 

Vinko Krištić | BUG Marketing
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.1.2020 21:46 (vincimus).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice