Crash Bandicoot 4 uskoro stiže na PS5, XSX i Switc

poruka: 13
|
čitano: 9.836
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Crash Bandicoot 4 uskoro stiže na PS5, XSX i Switc".
12 godina
offline
Crash Bandicoot 4 uskoro stiže na PS5, XSX i Switc

Nisam ga igrao još od originalnog na PS1, na što to sada liči?

Živim luksuzno! Jedem luk i lijem suze... :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Crash Bandicoot 4 uskoro stiže na PS5, XSX i S
INCOGNITO99 kaže...

Nisam ga igrao još od originalnog na PS1, na što to sada liči?

 orginalni tj prva tri su odavno remasterirani za nove konzole, izgleda nesto bolje graficki od orginala al ostalo je tu negdje sve.

ovaj 4. nastavak iz teksta je nova igra, bolja grafika, nesto drukciji gameplay, po meni dosta tezi. uvedene su i neke nove mehanike, malo modernije. 

 

Po meni, odlicna igra, nudi puno sati, ali i mogucnost da razbijes joystickom tv u nekim trenutcima(bas kao i orginal).

12 godina
offline
Re: Crash Bandicoot 4 uskoro stiže na PS5, XSX i S
mar123 kaže...

 orginalni tj prva tri su odavno remasterirani za nove konzole, izgleda nesto bolje graficki od orginala al ostalo je tu negdje sve.

ovaj 4. nastavak iz teksta je nova igra, bolja grafika, nesto drukciji gameplay, po meni dosta tezi. uvedene su i neke nove mehanike, malo modernije. 

 

Po meni, odlicna igra, nudi puno sati, ali i mogucnost da razbijes joystickom tv u nekim trenutcima(bas kao i orginal).

 

Živim luksuzno! Jedem luk i lijem suze... :)
3 godine
odjavljen
offline
Re: Crash Bandicoot 4 uskoro stiže na PS5, XSX i S
mar123 kaže...
INCOGNITO99 kaže...

Nisam ga igrao još od originalnog na PS1, na što to sada liči?

 orginalni tj prva tri su odavno remasterirani za nove konzole, izgleda nesto bolje graficki od orginala al ostalo je tu negdje sve.

ovaj 4. nastavak iz teksta je nova igra, bolja grafika, nesto drukciji gameplay, po meni dosta tezi. uvedene su i neke nove mehanike, malo modernije. 

 

Po meni, odlicna igra, nudi puno sati, ali i mogucnost da razbijes joystickom tv u nekim trenutcima(bas kao i orginal).

  Izgledaju nesto bolje  Na kojim si tim drogama.

13 godina
offline
Crash Bandicoot 4 uskoro stiže na PS5, XSX i Switc

Radi ovog i Granturisma 7 kupujem ps5 (ako ikad dođe na police...)

 
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Crash Bandicoot 4 uskoro stiže na PS5, XSX i Switc

N'Sane trilogy izgleda kao puno puno bolje od originala, a gameplay se nije minja nista i isplati se odigrat. 

Novi nastavak, tj ovaj iz teksta je odličan i dosta teži od originala, čak i od prvog dijela. Isplati se uzet, iako se i na PS4 vrti savršeno bez problema.

Not funny dude
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Crash Bandicoot 4 uskoro stiže na PS5, XSX i Switc

Remaster trilogije sam probao samo nabrzinu kod frenda na ps4. Šta kažete vi koji ste ga igrali, kakav je po težini, konkretno prvi dio? Jedinicu sam na ps1 prešao mislim da 2 puta, dok ostale nastavke sam po 5-6. Tako da ako su jedinicu po težinu napravili istu onda svaka čast...

 
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Crash Bandicoot 4 uskoro stiže na PS5, XSX i S
veliki pero kaže...
mar123 kaže...
INCOGNITO99 kaže...

Nisam ga igrao još od originalnog na PS1, na što to sada liči?

 orginalni tj prva tri su odavno remasterirani za nove konzole, izgleda nesto bolje graficki od orginala al ostalo je tu negdje sve.

ovaj 4. nastavak iz teksta je nova igra, bolja grafika, nesto drukciji gameplay, po meni dosta tezi. uvedene su i neke nove mehanike, malo modernije. 

 

Po meni, odlicna igra, nudi puno sati, ali i mogucnost da razbijes joystickom tv u nekim trenutcima(bas kao i orginal).

  Izgledaju nesto bolje  Na kojim si tim drogama.

 a jebiga, davno davno sam ju igrao na ps1 pa sam vec zaboravio kako je to tada izgledalo, u glavi mi je cijelo vrijeme kao "malo" poboljsanje. nemojte zamjerit. 

snake44 kaže...

Remaster trilogije sam probao samo nabrzinu kod frenda na ps4. Šta kažete vi koji ste ga igrali, kakav je po težini, konkretno prvi dio? Jedinicu sam na ps1 prešao mislim da 2 puta, dok ostale nastavke sam po 5-6. Tako da ako su jedinicu po težinu napravili istu onda svaka čast...

 pa dosta je tesko, neki leveli su mi bas dizali tlak na maksimum, ali neki bosevi su bas laganica, vidi se da je to radeno jako davno. 

moram priznat da su mi leveli koji su mi bili najgori u ono vrijeme bili najgori i sada, a to su oni di bjezis od onih kugli i slicnih gluposti koje te "love" i taman pred checkpointom te satare. 

5 godina
offline
Crash Bandicoot 4 uskoro stiže na PS5, XSX i Switc

Potrudili su se dosta da detalji tipa proporcije u dizajnu levela i kontrole ostanu dosljedni originalu, tako da je osjecaj skoro isti

 

Ono sto su uveli je sejvanje izmedu levela pa vise nemas samo 1 pokusaj da predjes bonus i onda sejvas, a ako slucajno padnes dolje, nema sejvanja za tebe  (tako je bilo u originalu jedinice)

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Crash Bandicoot 4 uskoro stiže na PS5, XSX i S
TKScump kaže...

N'Sane trilogy izgleda kao puno puno bolje od originala, a gameplay se nije minja nista i isplati se odigrat. 

Novi nastavak, tj ovaj iz teksta je odličan i dosta teži od originala, čak i od prvog dijela. Isplati se uzet, iako se i na PS4 vrti savršeno bez problema.

 Najveći problem PS4 verzije igre je užasno dug loading time. To će biti puno bolje na next gen konzolama. A igra sama po sebi je dobra, iako možda malo kratka za igru od 60 eura.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
offline
Re: Crash Bandicoot 4 uskoro stiže na PS5, XSX i S
antimadridista kaže...
TKScump kaže...

N'Sane trilogy izgleda kao puno puno bolje od originala, a gameplay se nije minja nista i isplati se odigrat. 

Novi nastavak, tj ovaj iz teksta je odličan i dosta teži od originala, čak i od prvog dijela. Isplati se uzet, iako se i na PS4 vrti savršeno bez problema.

 Najveći problem PS4 verzije igre je užasno dug loading time. To će biti puno bolje na next gen konzolama. A igra sama po sebi je dobra, iako možda malo kratka za igru od 60 eura.

 Za full 100% run ti triba pun k vrimena i živaca tako da se nebi slozija nikako da je kratka.

Not funny dude
16 godina
neaktivan
offline
Re: Crash Bandicoot 4 uskoro stiže na PS5, XSX i S

Prvi dio je definitivno najteži i zato najzanimljiviji. Što se tiče novog, četvrtog dijela, rečeno je da se konačno vraća izvorna razina igranja, odnosno težina nalik prvom dijelu. Nadam se da će glasine biti istinite, odnosno da će novi dio biti još teži od prvoga Crasha. 2. i 3. dio su zbog jednostavnosti igubili zbog lakog igranja na vrijednosti koju ima prvi dio.

13 godina
offline
Crash Bandicoot 4 uskoro stiže na PS5, XSX i Switc

sad kad je ps5 napokon tu, a taman kad sam ga upalio crash 4 je bio na akciji pa sam ga uzeo. kao hardcore fan crasha, mogu reći da je ovaj stvarno najteži. znači pod normalno je da jedan level prelaziš po pola sata, a da ne govorim da je isto tako normalno izgubit sve živote pa počet level ispočetka....

 

igra je sama po sebi teška a onda su uveli još te nove moći koje otežavaju igru nenormalno.... samo za one sa jakim živcima :)

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice