Covid potvrde, Dinamo i Euro – što smo guglali

poruka: 5
|
čitano: 3.502
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Covid potvrde, Dinamo i Euro – što smo guglali".
10 godina
offline
Covid potvrde, Dinamo i Euro – što smo sve gulali

 

dinamo, dinamo...

 

Dinamo je pravi šampion!

 

DZG, prvak svijeta!

dzg
Moj PC  
0 1 hvala 0
3 godine
offline
Covid potvrde, Dinamo i Euro – što smo sve gulali

Stanje Hrvatskog uma je zabrinjavajuce

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Covid potvrde, Dinamo i Euro – što smo sve gul
Boris grozni kaže...

Stanje Hrvatskog uma je zabrinjavajuce

 istina. primjerice, pridjevi (osim od osobnih imena) pišu se malim početnim slovom. dakle "Stanje hrvatskog uma ..." (ali "stanje Ivanova uma ..."), iako je osnova problema u (uništenom) školstvu od 90-ih. osim toga, u naslovu piše "gulali", što je zapravo zabrinjavajuć nemar (ili dijeta jedenjem slova), jer se u posljednje vrijeme sve više pojavljuje u napisima. mislim, guglali jesmo. neki su i dakdakali, neki bingali a neki i torali. gulali? nema pojma. nisam školovao. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.12.2021 20:05 (Ajar).
10 godina
offline
Covid potvrde, Dinamo i Euro – što smo guglali

 

Ma kakvo stanje uma? Kaj vodite svjetske brige?

Pa, ovi rezultati su prosjek, neke prosječne ekipe. Kaj mislite da Švabe guglaju Thomas Manna i sličnu kompaniju,....

 

Ljudi su nekritični prema svojoj pameti, te si misle kako su si baš cool. Al su toliko glupi,da ne shvaćaju da su glupi. Zato i imamo ekipu koja se ne cijepi i vjeruje da ju truju iz zraka, te da se netko urotio kontra njih.

 

Kaj bi vi? Gledali svaki dan TV po 15 sati i visili po netu, te bili pametni. Eh, ne ide to tako.

Nemreš postati sportaš, ako visiš u birtiji i restoranu brze hrane.

 

 

dzg
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Covid potvrde, Dinamo i Euro – što smo guglali

Guglov "pregled godine" naravno pregled prosvjeda po USA, uplakanih ugnjetavanih manjina, nikakvo uvođenje Eura, provođenje nogometnog Eura, bombastičnih vijesti na Bliskom istoku, još bližeg Istoka na relaciji RUS-UKR 

 

Ako nije u SAD-u, nije se desilo

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice