Covid aplikacije za traženje kontakata dokazano sm

poruka: 11
|
čitano: 4.053
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Covid aplikacije za traženje kontakata dokazano sm".
10 godina
offline
Covid aplikacije za traženje kontakata dokazano sm

Ode Sandro, a dolazi Mladen. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Covid aplikacije za traženje kontakata dokazan
mpapec kaže...

Ode Sandro, a dolazi Mladen. 

Ogroman napredak u kvaliteti sadrzaja je itekako vidljiv. Opisana tema (i ostale koje sam primjetio zadnjih dana) je pokrivena iz vise uglova te je kolicina informacija sveobuhvatnija, odnosno nemas vise dojam da nakon procitanog teksta imas vise pitanja no odgovora.

 

Sto se tice same teme, kada sam u vise navrata spominjao da su nuzni:

1. direktna integracija zdravstvenog sustava u aplikaciju (odnosno da pojedinac ne odlucuje hoce li ili ne unijeti rezultate testiranja)

2. jedinstvena aplikacija za cijelu EU (umjesto da svaka drzavica razvija svoju toplu vodu novcima poreznih obveznika)

3. pushanje applikacije na sve kompatibilne uredaje od strane telekom operatera (jer naime ta tehnologija postoji i redovno se legalno koristi u druge svrhe)

 

bivao sam redovito popljuvan od strane forumasa

3 godine
neaktivan
offline
Re: Covid aplikacije za traženje kontakata dokazan
Nema što Telekom "pushati" aplikaciju, ako netko to može to je Google. A nije da nisu htjeli, ali su dobili po prstima zbog toga što je to ilegalno.

Sve dok nije vanredno stanje nitko nema pravo kršiti zakone. A kad bude vanredno stanje nećemo hodati okolo sa androidima nego s motorolama.
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.2.2021 8:43 (ccc2002).
 
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Covid aplikacije za traženje kontakata dokazano sm

dobiš od komada broj telefona a ono se pokraj kontakta odmah pojavi "klamidija, gonoreja, moguć hpv". brine jedino potpuni izostanak iznenađenja. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
9 0 hvala 0
10 godina
offline
Covid aplikacije za traženje kontakata dokazano sm

Javni Blockchain dokazano smanjuje korupciju ali ne vidim da se baš političari nešto trude da ga implementiraju.

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.2.2021 11:52 (Noel).
 
5 0 hvala 0
8 godina
offline
Covid aplikacije za traženje kontakata dokazano sm

dokazano nisam, niti budem instalirao nikakve covid aplikacije.

 
10 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Covid aplikacije za traženje kontakata dokazano sm

obična glupost i prenapuhavanje i sam sam vjerojatno bio u doticaju ali nisam ništa dobio a ni političari se ništa bolje ne ponašaju pa se treba držat njihovog primjera

 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Covid aplikacije za traženje kontakata dokazan

u tome i jeste problem.ako ti kao korisnik uzmeš xy mobitel na xy rate koji košta xy iznos,nitko ti nebih trebao dirigirati šta ćeš ti imati ili nemati od aplikacija/sadržaja na mobitelu(sadržaj se misli na legalan sadržaj).Čak ni Google. Svi znamo kakva je politika...

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.2.2021 12:08 (Igor150).
11 godina
offline
Re: Covid aplikacije za traženje kontakata dokazan
Igor150 kaže...

u tome i jeste problem.ako ti kao korisnik uzmeš xy mobitel na xy rate koji košta xy iznos,nitko ti nebih trebao dirigirati šta ćeš ti imati ili nemati od aplikacija/sadržaja na mobitelu(sadržaj se misli na legalan sadržaj).Čak ni Google. Svi znamo kakva je politika...

Kako naziv mobitela, rate i cijena mogu imati istu vrijednost xy? Valjda je mobitel x, rata y, a cijena z.

 

Malo mislit prije pisanja ne bi škodilo!

 

 

p.s.

 

A i Mladen, prije pisanja, više misli od Sandra. 

42
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.2.2021 12:45 (markoBT).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Covid aplikacije za traženje kontakata dokazan

okvirno pisano.možda drugačije rečeno ista stvar koju sam mislio,što momentalno pada u drugi plan.Više sam ciljao na našu slobodu izbora i korištenja neovisno o mobitelu i načinu plačanja te samoj cijeni uređaja. Ovdje se u početku radilo o nametanju ove aplikacije..."moraš ju imati instalirano,or else..."...evo tebi kažiprst što ću ja imati aplikaciju koja zahtjeva konstantno upaljen/slobodan bluetooth meni na mobitelu s otvorenom pretplatom u Tcom-u ,koji će mi habat bateriju. Može,imat ću aplikaciju pod "moram" ali molim lijepo izravno terećenje tvog računa a moga mobitela...tek onda ćeš mi dirigirat šta ću imat/koristiti.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.2.2021 21:53 (Igor150).
7 godina
offline
Covid aplikacije za traženje kontakata dokazano sm

Dokazano je da blage ili gotovo nepostojeće mjere suzbijaju koronu, ali normalno,
"struka" je plaćena od politike pa ljude straše nekakvim najcrnijim scenarijima koji se mogu dogoditi sa u nekom filmu strave.

 
3 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice