Corsair Virtuoso RGB Wireless - Bežični virtuoz

poruka: 3
|
čitano: 3.276
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Corsair Virtuoso RGB Wireless - Bežični virtuoz".
11 godina
online
Corsair Virtuoso RGB Wireless - Bežični virtuoz

Imam ih i moja je preporuka da bjezite od ovog headseta i kupite jeftiniji ali bolji Logitech bezicni headset.

Dok radi, radi dobro ali najcesce ne radi uredno.

 

- Prekida se zuvuk vec na 4-5 metara udaljenosti od racunala.

- Zvuk se ponekada odjednom izgubi pa morate u windowsima mjenjati output i vratiti da se ponovo cuje ili cak u device manageru disable/enable.

- Baterija nakon 30 minuta signalizirano prazna iako radi jos satima uz dosadne beepove ili vokalne signalizacije "Battery critical".

 

ima jos problema, provjerite na forumu od samog Corsaira...

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.6.2020 10:13 (LudaRajcica).
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Corsair Virtuoso RGB Wireless - Bežični virtuo
LudaRajcica kaže...

Imam ih i moja je preporuka da bjezite od ovog headseta i kupite jeftiniji ali bolji Logitech bezicni headset.

Dok radi, radi dobro ali najcesce ne radi uredno.

 

- Prekida se zuvuk vec na 4-5 metara udaljenosti od racunala.

- Zvuk se ponekada odjednom izgubi pa morate u windowsima mjenjati output i vratiti da se ponovo cuje ili cak u device manageru disable/enable.

- Baterija nakon 30 minuta signalizirano prazna iako radi jos satima uz dosadne beepove ili vokalne signalizacije "Battery critical".

 

ima jos problema, provjerite na forumu od samog Corsaira...

 Ja ga isto koristim i nemam problema ni s gubljenjem zvuka ni s baterijom. Domet nisam testirao jer koristim slušalice dok sjedim za računalom. 

16 godina
moderator
offline
Re: Corsair Virtuoso RGB Wireless - Bežični virtuo
LudaRajcica kaže...

Imam ih i moja je preporuka da bjezite od ovog headseta i kupite jeftiniji ali bolji Logitech bezicni headset.

Dok radi, radi dobro ali najcesce ne radi uredno.

 

- Prekida se zuvuk vec na 4-5 metara udaljenosti od racunala.

- Zvuk se ponekada odjednom izgubi pa morate u windowsima mjenjati output i vratiti da se ponovo cuje ili cak u device manageru disable/enable.

- Baterija nakon 30 minuta signalizirano prazna iako radi jos satima uz dosadne beepove ili vokalne signalizacije "Battery critical".

 

ima jos problema, provjerite na forumu od samog Corsaira...

 

Svakako ga daj na servis i/ili traži zamjenu, zadesio te neispravan primjerak 

Never put Dolby on snake detectors.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice