Corsair HS70 Wireless - Najpovoljniji bežični head

poruka: 8
|
čitano: 3.318
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Corsair HS70 Wireless - Najpovoljniji bežični head".
7 godina
offline
Corsair HS70 Wireless - Najpovoljniji bežični head

znaci nije blututh nego custom radio? toooo se traži.
šta se tiće šuma jeli možda razina šuma prati razinu glasnoće?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Corsair HS70 Wireless - Najpovoljniji bežični head

Kakva je to najezda headsetova u tiskanim izdanjima Buga u zadnje vrijeme?

 
0 1 hvala 0
8 godina
offline
Corsair HS70 Wireless - Najpovoljniji bežični head

Ima npr. ovaj model za 100€. Nezz kakve su, ali koliko sam gledao po recenzija ljudi su zadovoljni.

 

https://en-de.sennheiser.com/wireless-headphones-bluetooth-hd-4-40-bt

 

Edit:

 

sad sam skužio da nemaju mikrofon.

Poruka je uređivana zadnji put ned 4.11.2018 16:23 (Repko).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Corsair HS70 Wireless - Najpovoljniji bežični

Imaju mikrofon, kao i svaka bluetooth slušalica.

16 godina
moderator
offline
Re: Corsair HS70 Wireless - Najpovoljniji bežični
dabar_solta_V2 kaže...

znaci nije blututh nego custom radio? toooo se traži.
šta se tiće šuma jeli možda razina šuma prati razinu glasnoće?

 

Razina šuma prati glasnoću, ali nije jako čujan čak ni na najvišoj glasnoći. Moja procjena je da ga 95% korisnika neće ni skužiti.

 

natko kaže...

Kakva je to najezda headsetova u tiskanim izdanjima Buga u zadnje vrijeme?

 

Pa testiramo hardver koji izlazi na tržište. Ako u nekom periodu intenzivnije izlaze headsetovi, onda u tom periodu imamo više opisa headsetova  A zašto sada ima više headsetova na tržištu nego inače - zbog eksplozije mrežnih igara kod kojih je mogućnost komunikacije esencijalna (ponajviše PUBG i Fortnite).

 

Repko kaže...

Ima npr. ovaj model za 100€. Nezz kakve su, ali koliko sam gledao po recenzija ljudi su zadovoljni.

 

https://en-de.sennheiser.com/wireless-headphones-bluetooth-hd-4-40-bt

 

Edit:

 

sad sam skužio da nemaju mikrofon.

Hrco kaže...

Imaju mikrofon, kao i svaka bluetooth slušalica.

 

Brkate kategorije uređaja, Corsair HS70 Wireless nisu Bluetooth slušalice za nositi po gradu, već bežični headset za PC/PS4. Ove Sennheiserove slušalice su beskorisne za igranje, baš kao što je i Corsairov headset beskoristan za korištenje izvan kuće.

Never put Dolby on snake detectors.
7 godina
offline
Re: Corsair HS70 Wireless - Najpovoljniji bežični
Davor kaže...
....

 

.. Corsairov headset beskoristan za korištenje izvan kuće.

 

spoji usb otg kabel za transmiter i vozi miško :D

šum je i na g933 na isti naćin. ko zna,  ako se ovaj kotaćić za namještanje glasnoće može beskonaćno okrećat, onda je vjerovatno oem radio sklopova avnera . ma svejedno za ove novce a nije bluetooth

9 godina
offline
Re: Corsair HS70 Wireless - Najpovoljniji bežični
Davor kaže...
dabar_solta_V2 kaže...

znaci nije blututh nego custom radio? toooo se traži.
šta se tiće šuma jeli možda razina šuma prati razinu glasnoće?

 

Razina šuma prati glasnoću, ali nije jako čujan čak ni na najvišoj glasnoći. Moja procjena je da ga 95% korisnika neće ni skužiti.

 

natko kaže...

Kakva je to najezda headsetova u tiskanim izdanjima Buga u zadnje vrijeme?

 

Pa testiramo hardver koji izlazi na tržište. Ako u nekom periodu intenzivnije izlaze headsetovi, onda u tom periodu imamo više opisa headsetova  A zašto sada ima više headsetova na tržištu nego inače - zbog eksplozije mrežnih igara kod kojih je mogućnost komunikacije esencijalna (ponajviše PUBG i Fortnite).

 

Repko kaže...

Ima npr. ovaj model za 100€. Nezz kakve su, ali koliko sam gledao po recenzija ljudi su zadovoljni.

 

https://en-de.sennheiser.com/wireless-headphones-bluetooth-hd-4-40-bt

 

Edit:

 

sad sam skužio da nemaju mikrofon.

Hrco kaže...

Imaju mikrofon, kao i svaka bluetooth slušalica.

 

Brkate kategorije uređaja, Corsair HS70 Wireless nisu Bluetooth slušalice za nositi po gradu, već bežični headset za PC/PS4. Ove Sennheiserove slušalice su beskorisne za igranje, baš kao što je i Corsairov headset beskoristan za korištenje izvan kuće.

 Sjecam se da sam uvijek sa radio slucalicama imao gomilu suma, mozda to bolje ali Bluetooth i aptX FTW.

9 godina
offline
Re: Corsair HS70 Wireless - Najpovoljniji bežični
Davor kaže...
Hrco kaže...

Imaju mikrofon, kao i svaka bluetooth slušalica.

 

Brkate kategorije uređaja, Corsair HS70 Wireless nisu Bluetooth slušalice za nositi po gradu, već bežični headset za PC/PS4. Ove Sennheiserove slušalice su beskorisne za igranje, baš kao što je i Corsairov headset beskoristan za korištenje izvan kuće.

 Zasto su beskorisne za PS4, Xbox itd? Ako imaju mogucnost spajanja na zicu, spojis ih na kontroler i pici misko.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice