Corsair Dominator Platinum RGB - Zategnuti i rasko

poruka: 9
|
čitano: 3.416
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Corsair Dominator Platinum RGB - Zategnuti i rasko".
4 godine
protjeran
offline
Corsair Dominator Platinum RGB - Zategnuti i rasko

Uskoro će se pred Novu Godinu moći kupiti izvrsni RGB sustavi na Trešnjevci za stotinjak kuna i bez fiskalnih računa.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Corsair Dominator Platinum RGB - Zategnuti i r
bugovac222 kaže...

Uskoro će se pred Novu Godinu moći kupiti izvrsni RGB sustavi na Trešnjevci za stotinjak kuna i bez fiskalnih računa.

 istina. ak nema na placu, nema nigdi. nego, fala Denisu kaj je pokazal kak se razmonitravaju i ukljanjaju ta rgb-sranja (kome će svijetliti u kanti? miševima? stjenicama? prašini?)  nota bene, osim mushkina, samsung je odavno imal najbolje memorijske žohare, tak da bi ovo bio dobar odabir (kad se poskida višak, jasno), iako malo preskup. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
16 godina
moderator
offline
Corsair Dominator Platinum RGB - Zategnuti i rasko

Joj kako ste dosadni s tim pljuvanjem po RGB-u. Ne sviđa ti se RGB? Nema problema, ima hrpa komponenti bez RGB-a. Čak i one s RGB-om imaju opciju da lampice isključiš i bok. 

 
6 0 hvala 2
7 godina
protjeran
offline
Re: Corsair Dominator Platinum RGB - Zategnuti i r
Denis kaže...

Joj kako ste dosadni s tim pljuvanjem po RGB-u. Ne sviđa ti se RGB? Nema problema, ima hrpa komponenti bez RGB-a. Čak i one s RGB-om imaju opciju da lampice isključiš i bok. 

 RGB unistava gaming zajednicu.

13 godina
offline
Corsair Dominator Platinum RGB - Zategnuti i rasko

Sve je ovo nula prema GSkillu.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
 
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Corsair Dominator Platinum RGB - Zategnuti i r
Valentin17 kaže...

Sve je ovo nula prema GSkillu.

 Nula u pogledu čega?

13 godina
offline
Re: Corsair Dominator Platinum RGB - Zategnuti i r
Denis kaže...

 Nula u pogledu čega?

Onoga o čemu ovi iznad govore, izgleda RGB svjetala.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
15 godina
offline
Re: Corsair Dominator Platinum RGB - Zategnuti i r
Valentin17 kaže...
Denis kaže...

 Nula u pogledu čega?

Onoga o čemu ovi iznad govore, izgleda RGB svjetala.

 a tek draguljčad i zlatčad ... ih! 

 

@Denis: dont hepi, bi vorid. i moja kći je, nakon što su je krstili protiv moje volje, bolje jela, spavala i bila zdravija tako da sam morao ustuknuti pred čudom. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.10.2019 9:21 (Ajar).
16 godina
moderator
offline
Re: Corsair Dominator Platinum RGB - Zategnuti i r
Valentin17 kaže...
Denis kaže...

 Nula u pogledu čega?

Onoga o čemu ovi iznad govore, izgleda RGB svjetala.

Izgled je stvar ukusa i to nije stvar rasprave. Ono što Corsair ima u pogledu RGB-a, a u čemu ga trenutno ne dostiže ni jedna druga firma, jest kontrola ledica. Ako netko brije na uređivanje izgleda PC-ja na temelju RGB osvjetljenja onda mislim da bi mu stavka kontrole ledica trebala biti vrlo bitna. 

 

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice