Corsair Carbide 678C - Ziheraš paprene cijene

poruka: 11
|
čitano: 3.299
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Corsair Carbide 678C - Ziheraš paprene cijene".
4 godine
protjeran
offline
Corsair Carbide 678C - Ziheraš paprene cijene

Evo već šestu godinu koristim Zalmanovo crno mikro kućište od 80kn. Lijepo crno monolitno sprijeda, 2 usb 3.0 gore, crveni led za disk i plavi led za switch. Ktome i moderni raspored za psu dolje, utori za ssd-ove i tihi ventilator, plus filter za prašinu i kvalitetne gumene nožice... za samo 80kn. Ako je takvo, dakle vrlo solidno kućište, 80 kn, od čega bi ovo kućište trebalo biti, da bi koštalo čak 1800kn, od zlata?? E moj ludi svijete...

 
9 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Corsair Carbide 678C - Ziheraš paprene cijene
Kokobil50 kaže...

Evo već šestu godinu koristim Zalmanovo crno mikro kućište od 80kn. Lijepo crno monolitno sprijeda, 2 usb 3.0 gore, crveni led za disk i plavi led za switch. Ktome i moderni raspored za psu dolje, utori za ssd-ove i tihi ventilator, plus filter za prašinu i kvalitetne gumene nožice... za samo 80kn. Ako je takvo, dakle vrlo solidno kućište, 80 kn, od čega bi ovo kućište trebalo biti, da bi koštalo čak 1800kn, od zlata?? E moj ludi svijete...

 Pa nitko te puškom ne tjera da ga kupiš, slažem se da je malo preskupo, ali da je njam, je

16 godina
offline
Re: Corsair Carbide 678C - Ziheraš paprene cijene
Kokobil50 kaže...

Evo već šestu godinu koristim Zalmanovo crno mikro kućište od 80kn. Lijepo crno monolitno sprijeda, 2 usb 3.0 gore, crveni led za disk i plavi led za switch. Ktome i moderni raspored za psu dolje, utori za ssd-ove i tihi ventilator, plus filter za prašinu i kvalitetne gumene nožice... za samo 80kn. Ako je takvo, dakle vrlo solidno kućište, 80 kn, od čega bi ovo kućište trebalo biti, da bi koštalo čak 1800kn, od zlata?? E moj ludi svijete...

 

Veliš, "meni nema smisla -> glupo je"?

Kako je rekao drugi forumaš, nitko te ne tjera da ga kupiš.

Slična bi se usporedba mogla povući za bilo koji proizvod koji ima smiješno jeftine i smiješno skupe alternative (a tu valjda spada sve što postoji),

tako da se nema smisla čuditi .. kupiš ono što ti treba, i pustiš druge da rade sa svojim novcem što ih je volja.

Niti si ti pametniji od nekoga tko daje veće pare, niti je taj netko pametniji od tebe.

 

Što se same cijene tiče .. kao da netko negdje uzima HR standard u obzir kod definiranja,

i kao da je to sad neki ogroman iznos za nekoga tko zarađuje pristojnu cifru.

Osim toga, ima puno skupljih kućišta.

Split your lungs with Blood and Thunder
Poruka je uređivana zadnji put čet 26.9.2019 21:30 (fler).
15 godina
offline
Re: Corsair Carbide 678C - Ziheraš paprene cijene
Kokobil50 kaže...

Evo već šestu godinu koristim Zalmanovo crno mikro kućište od 80kn. Lijepo crno monolitno sprijeda, 2 usb 3.0 gore, crveni led za disk i plavi led za switch. Ktome i moderni raspored za psu dolje, utori za ssd-ove i tihi ventilator, plus filter za prašinu i kvalitetne gumene nožice... za samo 80kn. Ako je takvo, dakle vrlo solidno kućište, 80 kn, od čega bi ovo kućište trebalo biti, da bi koštalo čak 1800kn, od zlata?? E moj ludi svijete...

 i ja bi na tvom mjestu koristio to kuciste za 80kn..

14 godina
offline
Re: Corsair Carbide 678C - Ziheraš paprene cijene
Kakvo je to kućište za 80kn? Prvi put čujem da postoji tako nešto.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Corsair Carbide 678C - Ziheraš paprene cijene
ja već 10g imam HAF 912 Plus.
Ne mislim mijenjati dok ne istrune, znači nikada heheh
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Corsair Carbide 678C - Ziheraš paprene cijene

Teski jad od kucista za tu lovu...

Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Corsair Carbide 678C - Ziheraš paprene cijene
mGT kaže...

Pa nitko te puškom ne tjera da ga kupiš, slažem se da je malo preskupo, ali da je njam, je

fler kaže...
kupiš ono što ti treba, i pustiš druge da rade sa svojim novcem što ih je volja.

Niti si ti pametniji od nekoga tko daje veće pare, niti je taj netko pametniji od tebe.

kakvi su to komentari? čovjek napiše da je kućište preskupo i dobije dva potpuno debilna komentara, radije mu odgovorite zašto mislite da nije preskupo ukoliko se ne slažete nego nitko te ne tjera... i pusti druge...

niti je pisao da ga tko tjera kupiti niti drugima sugerirao da ga ne kupe

što bi trebalo? prestati biti kritičan jer se to nekome ne sviđa, upravo treba kritizirati bolestan trend nabijanja cijena koji je uveo apple a u tome ga prate mnogi pa više ne možete kupiti ono što ste prije mogli, stvari koje su prije bile normalne pretvaraju u elitističko smeće koje se zbog cijene i predrkavačkog statusa onih koji ih kupuju, ostalima gadi etc.

komentator kokobil ima krdo nesuvislih komentara koje treba kritizirati ili ignorirati pa čak i ovaj koji je zasrao s 80kn a vi se uhvatili jedinog što valja, imo naravno

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
14 godina
protjeran
offline
Corsair Carbide 678C - Ziheraš paprene cijene

Ma tu nema dileme, kuciste kosta duplo nego vrijedi s obzirom na konkurenciju. Al da postoje kucista koja vrijede toliko, pa i dosta vise, postoje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Corsair Carbide 678C - Ziheraš paprene cijene

@Louis Pluto
Ajd ti malo čitaj komentare sa razumjevanjem umjesto što vrijeđaš kolege forumaše.

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.9.2019 14:49 (mGT).
7 godina
offline
Re: Corsair Carbide 678C - Ziheraš paprene cijene
mGT kaže...

@Louis Pluto
Ajd ti malo čitaj komentare sa razumjevanjem umjesto što vrijeđaš kolege forumaše.

 nitko te ne tjera puškom da čitaš moje komentare

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobe...
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.9.2019 15:09 (Louis Pluto).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice