Cooler Master MM710 - Rođen za pucačine

poruka: 7
|
čitano: 3.263
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Cooler Master MM710 - Rođen za pucačine".
4 godine
protjeran
offline
Cooler Master MM710 - Rođen za pucačine

Koji preser... Genius je ovakve lagane miševe pravio prije 10 godina. I bili su responzivni i odlični upravo za fps. A koštali su ČAK 20kn, i to sa 2 god. garancije... Ali hebiga, nisu bili "ime"... i bili su prejeftini. Jer što je stvar skuplja, nesumnjivo je bolja - budalama.

 
1 3 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cooler Master MM710 - Rođen za pucačine
Kokobil50 kaže...

Koji preser... Genius je ovakve lagane miševe pravio prije 10 godina. I bili su responzivni i odlični upravo za fps. A koštali su ČAK 20kn, i to sa 2 god. garancije... Ali hebiga, nisu bili "ime"... i bili su prejeftini. Jer što je stvar skuplja, nesumnjivo je bolja - budalama.

 I kako te služi? Što igraš s njim?

Koristite blage riječi i jake argumente
4 godine
protjeran
offline
Re: Cooler Master MM710 - Rođen za pucačine
Kokobil50 kaže...

Koji preser... Genius je ovakve lagane miševe pravio prije 10 godina. I bili su responzivni i odlični upravo za fps. A koštali su ČAK 20kn, i to sa 2 god. garancije... Ali hebiga, nisu bili "ime"... i bili su prejeftini. Jer što je stvar skuplja, nesumnjivo je bolja - budalama.

Ti misevi za blagajne o kojima pricas su za pocetak imali tesko smece od senzora, a o jeftinim tipkama koje se "razbalave" bolje ne pricati... To su samo najvazniji faktori, kad se ubroji iritantno-kruti kabel i nozice koje se izlizu nakon mjesec dana dobjemo upravo to sto si ti opisao, govno za 20kn koje je i tad bilo lose, a kamo li danas...

16 godina
offline
Cooler Master MM710 - Rođen za pucačine

Već mjesec dva svi bruje oko ovog miša a još uvijek ga nema u Hrvatskoj. gg

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Cooler Master MM710 - Rođen za pucačine

Sluzbeni datum izlaska je bio 24.09. tako da i nije toliko cudno sto ga kod nas jos uvijek nema.

14 godina
odjavljen
offline
Re: Cooler Master MM710 - Rođen za pucačine
amd freak kaže...

Već mjesec dva svi bruje oko ovog miša a još uvijek ga nema u Hrvatskoj. gg

 

 

 

Nema ga skoro nigdje, nešto je na amazonu ali slabo. Još uskoro izlazi rgb verzija, znači biti će ukupno 8 opcija lol.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
16 godina
offline
Cooler Master MM710 - Rođen za pucačine

Vidim da je sad opća pomama za što lakšim miševima, valjda su moderni gameri sve slabašniji:) Opći rusvaj po youtubeu, svi buše rupe po miševima "da ih olakšaju". 
Ja još imam metalne kutijice koje su dolazile sa logitechima g502 i g9 u kojima su bili utezi da ih se oteža. Sad odjednom druga moda :)
KAd smo kod toga, imam i utege za Sidewinder miša od Microsofta. Sjeća li se netko doba kad je Microsoft slovio za brand u periferiji? I fakat su bili dobri. Sad mi se čini bolje rješenje ovo što je bug objavio u drugoj vijsti; kako sam tamo komentirao - konkurencija je ipak napravila modularan miš kojemu se može očistiti unutrašnjost ili zamijeniti balans i poklopac. https://www.bug.hr/misevi/genesis-xenon-800-ultra-lagani-mis-za-gamere-15738

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Moj PC  
1 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice