Cooler Master CK721 - Taman praktično

poruka: 6
|
čitano: 5.514
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Cooler Master CK721 - Taman praktično".
3 godine
offline
Cooler Master CK721 - Taman praktično

Čemu u RH recenzije tipkovnica koje nemaju HR raspored tipki?

 
6 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cooler Master CK721 - Taman praktično
STricHRB kaže...

Čemu u RH recenzije tipkovnica koje nemaju HR raspored tipki?

 Mislim da je ciljana publika gameri, tako da ti te tipke ionako ni ne trebaju, ali da, slazem se. 

16 godina
offline
Cooler Master CK721 - Taman praktično

Zato što je to malo kome bitno...barem mlađoj populaciji...a i kada gledaš na webshopovima samo mali broj je onih sa našim numeričkom znakovljem....šta bi radili i o čemu bi pisali portali da se baziraju samo na stvarima za naše ionako jadno tržište

 

uhhhh sad vidim....mene više smeta iskazana cijena u eurima samo....jebali vas euri sa štovanjem, još je kuna aktuelna....

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.8.2022 11:52 (Wiz3m4n).
Moj PC  
1 2 hvala 0
16 godina
online
Cooler Master CK721 - Taman praktično

Ne bih išao dotle da imam tastaturu koja nema nikakvih oznaka na sebi, ali mi je svejedno da li tastatura ima US ili HR (YU) oznake, a rekao bih i da većini Bugove publike i uopšte, publike koju interesuju tastature od 100€ to pitanje ne pravi nikakvu razliku kada je praktična upotrebljivost u pitanju (tj rekao bih da su pritužbe mahom emotivne prirode).

 

Ja bih se pre zapitao otkad je 100€ tako razumna cena za mehaničku tastaturu da ta cena čini razumljivom upotrebu no name switcheva, "malčice manje preciznih od Cherryjevih", i to u modelu koji ionako ima za trećinu manje prekidača od nekog pune veličine (numerički deo, F red, Home, End, Insert...)?!

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
5 2 hvala 1
15 godina
offline
Cooler Master CK721 - Taman praktično

Bezobrazno skupo, a ne povoljno...i ružno!

Smetenjaci i smutljivci, mutikaše i bezglavnici, jalnuški diletanti i jednostavno, hm...prodane duše! Crni, žuti, zeleni vragovi, ne da se nude, nego bi i prodali Hrvatsku za Judine škude!
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.8.2022 12:23 (BlackMoon).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Cooler Master CK721 - Taman praktično

Sve je stvar perspektive. 
Neke dobre tipke neće nikada biti u ponudi na svim "jezicima", zašto bi se medij ograničavao ? 
Među igračima i profesionalcima koji će koristiti ovaj uređaj neki koriste više jezika svakodnevno i manje im je bitno čiji su znakovi na tipkama. 

Većinom ponuđenih tipki na tržištu se upravlja programima mahom rađenim za Win i Mac, Linux korisnici se snalaze.

Cijene također divljaju u zadnje vrijeme i među konkurencijom su suludo skupi uređaji. 


linux korisniku npr, koji komunicira na više jezika je ovo napokon uređaj čije (skoro) sve funkcionalnosti može (lako) koristiti a cijena i duplo manja od nekih, naoko sličnih konkurenata čije funkcionalnosti neće moći (lako) koristiti.

Creativity is allowing yourself to make mistakes. Art is knowing which ones to keep.
Moj PC  
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice