Coinbase izlazi na burzu, a bitcoin to prati novim

poruka: 94
|
čitano: 18.804
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Coinbase izlazi na burzu, a bitcoin to prati novim".
16 godina
odjavljen
offline
Coinbase izlazi na burzu, a bitcoin to prati novim

Narast ce na milijun!!!!!!!!!!!!!!

Freak Show Inc.
 
7 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Coinbase izlazi na burzu, a bitcoin to prati n

možda i hoće, a kad isisa sve što može ponovit će se dot-com kraš bendikot.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Coinbase izlazi na burzu, a bitcoin to prati n
all_or_nothing kaže...

možda i hoće, a kad isisa sve što može ponovit će se dot-com kraš bendikot.

 

Jedva cekam. Sjedit cu u prvom redu i smijati se dok mi se pluca ne izokrenu na drugu stranu

Freak Show Inc.
3 godine
protjeran
offline
Coinbase izlazi na burzu, a bitcoin to prati novim

Milijun možda neće, ali $100k je sad već prilično blizu. Što je vrijednost koja je do samo prije nekoliko mjeseci također ismijavana kao nerealna i nedohvatljiva.

 
8 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Coinbase izlazi na burzu, a bitcoin to prati n
Friday kaže...
all_or_nothing kaže...

možda i hoće, a kad isisa sve što može ponovit će se dot-com kraš bendikot.

 

Jedva cekam. Sjedit cu u prvom redu i smijati se dok mi se pluca ne izokrenu na drugu stranu

Kada BTC padne, nece se imat tko vise smijat jer ce povuci sve sto drzis doma zajedno sa sustavom. 

Di2 & EPS FTW!
9 godina
protjeran
offline
Re: Coinbase izlazi na burzu, a bitcoin to prati n
all_or_nothing kaže...

možda i hoće, a kad isisa sve što može ponovit će se dot-com kraš bendikot.

 Samo što nitko ne zna kada, moglo bi to još godinama trajati, ko i korona.

Malobrojna grupa ultrabogataša otkupljuje bitcoine koji nemaju nikakvu praktičnu uporabu lovom koju zarađuju na njihovim dionicama i posljedičnom rastu...na kakvo ruglo se svela ekonomija i burze

 A osim plaćanja minera po zemljama trećeg svijeta još plaćaju i sponzorirane članke i ekipu po youtubu kako bi suckere navukla na kupnju kriptovaluta i dionica i koji će na kraju balade biti jedini gubitnici, uz nesretnike kojima rikne grafička naravno

13 godina
offline
Re: Coinbase izlazi na burzu, a bitcoin to prati n
Friday kaže...

Jedva cekam. Sjedit cu u prvom redu i smijati se dok mi se pluca ne izokrenu na drugu stranu

 Možes se smijat meni koji sam kupio humble bundle s Hitmanom za $10 u BTC negdje 2013. kad je 1 BTC bio $330.

 

Danas ispada da sam kupio Hitmana za ~10 tisuća kuna.

Say hello to my little friend
Re: Coinbase izlazi na burzu, a bitcoin to prati n
kcharuso kaže...

Milijun možda neće, ali $100k je sad već prilično blizu. Što je vrijednost koja je do samo prije nekoliko mjeseci također ismijavana kao nerealna i nedohvatljiva.

 

Da i tu je jedan veliki problem (ako se dobro razumijem u forex/dionice/štolivećjeovo); naime prava zarada bila je u vrijeme kad je bitkonj imao cijenu od do 1000USD, jer tada si s 1000 dolara došao do 50,000 dolara, a s 2000 dolara na 100,000 dolara. I to je super. Ono što sada nije super jest činjenica da ćeš se s 50,000 dolara "investicije" popeti na maksimalno 100,000 dolara (zarada duplo) i to kada god bude, možda za 3 mjeseca možda za 3 godine. Možda padne s 50,000 na 35,000.  I što se cijena sve više i više penje to je mogućnost zarade manja i manja novim investitorima. Samim time i investicije će se smanjiti jer neće više biti tako interesantno za ulagati.

3 godine
protjeran
offline
Re: Coinbase izlazi na burzu, a bitcoin to prati n
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

 Ono što sada nije super jest činjenica da ćeš se s 50,000 dolara "investicije" popeti na maksimalno 100,000 dolara (zarada duplo) i to kada god bude, možda za 3 mjeseca možda za 3 godine. Možda padne s 50,000 na 35,000.  I što se cijena sve više i više penje to je mogućnost zarade manja i manja novim investitorima. Samim time i investicije će se smanjiti jer neće više biti tako interesantno za ulagati.

 To se zove stabilizacija tržišta. Vrijednost zlata u apsolutnim okvirima također ne oscilira puno, ali se na zlatu i dalje okreće veliki novac, a vrijednost tog tržišta se trenutno procjenjuje na 10.7 trilijuna dolara. Dakle, i dalje otprilike deset puta više od Bitcoina.

14 godina
offline
Coinbase izlazi na burzu, a bitcoin to prati novim

Ako coinbase koji je ništa drugo nego mjenjačnica ima takvu evaluaciju znači da su transakcije preskupe i da sustav nije niti približno tako jeftin i efikasan kao što mnogi govore. Najgore od svega što takva aprecijacija coinbasea znači da se očekuje još gore stanje. Baš sad gledam na mempoolu i ima transakcija za koje je plaćano preko 3500 satoshia po bajtu. To znači da je cijena pojedinih transakcija po ovom tečaju bila i preko $500, a ako se pogleda u listu transakcija vidi se da je dosta njih više platilo provizije nego je prenijelo sredstava (za transakciju je potrebno najmanje 223 bajta). Omastit će brk mineri i posrednici, a korisnici čije su dobrobiti kriptoloverima puna usta... Možda neki drugi put.

Moj PC  
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Coinbase izlazi na burzu, a bitcoin to prati n
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...
kcharuso kaže...

Milijun možda neće, ali $100k je sad već prilično blizu. Što je vrijednost koja je do samo prije nekoliko mjeseci također ismijavana kao nerealna i nedohvatljiva.

 

Da i tu je jedan veliki problem (ako se dobro razumijem u forex/dionice/štolivećjeovo); naime prava zarada bila je u vrijeme kad je bitkonj imao cijenu od do 1000USD, jer tada si s 1000 dolara došao do 50,000 dolara, a s 2000 dolara na 100,000 dolara. I to je super. Ono što sada nije super jest činjenica da ćeš se s 50,000 dolara "investicije" popeti na maksimalno 100,000 dolara (zarada duplo) i to kada god bude, možda za 3 mjeseca možda za 3 godine. Možda padne s 50,000 na 35,000.  I što se cijena sve više i više penje to je mogućnost zarade manja i manja novim investitorima. Samim time i investicije će se smanjiti jer neće više biti tako interesantno za ulagati.

 Vecina ljudi ovdje kod nas to idalje gleda nasim "malim" ocima. 

 

Na zapadu, a bgmi u zadnje vrijeme uveliko i na istoku, imas ljude, korporacije, investicione fondove koji raspolazu sa milijunima $ za ulaganje i tzv. igranje sa ulaganjima. 

Takvim "drustvima" uopce nije nikakav bed i problem da ulozi 100 milijuna $ i onda ako on ulozi 100 mil $ danas i kupi BTC koji trenutno kosta 64 000 $ i za 3 mjeseca ga npr proda za 74 000 $ to predstavlja rast od nekih 15 do 16%. Znaci da je on na ulozenih 100 milijuna zaradio 16 mil i to nisu male pare. 

U pocetku je BTC bio zanimljiv malim ulagacima, veliki se ne ukljucuju u trgovanje dok to ne postane mainstream, dok on ne bude mogao lako kupiti i prodati velike kolicine i zato se bas sada vrte velike pare. 

 

Slabo je tko kupio BTC po 2000$ i da ga prodaje sada po 64 000. Ti sto su kupovali po 2000 su prodavali kad je dosao na 10 ili onda kad je bio skoro 20k pa krenuo nizbrdo. 

 

 

9 godina
protjeran
offline
Re: Coinbase izlazi na burzu, a bitcoin to prati n
kcharuso kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

 Ono što sada nije super jest činjenica da ćeš se s 50,000 dolara "investicije" popeti na maksimalno 100,000 dolara (zarada duplo) i to kada god bude, možda za 3 mjeseca možda za 3 godine. Možda padne s 50,000 na 35,000.  I što se cijena sve više i više penje to je mogućnost zarade manja i manja novim investitorima. Samim time i investicije će se smanjiti jer neće više biti tako interesantno za ulagati.

 To se zove stabilizacija tržišta. Vrijednost zlata u apsolutnim okvirima također ne oscilira puno, ali se na zlatu i dalje okreće veliki novac, a vrijednost tog tržišta se trenutno procjenjuje na 10.7 trilijuna dolara. Dakle, i dalje otprilike deset puta više od Bitcoina.

 Prije će se zvati piramidalna shema jer upravo na nju liči, a usporedba zlata s bitcoinom ima otprilike sličnosti kao usporedba rudara iz labina s rižomanom iz sečuana kojem drndaju danonoćno 30 grafičkih kartica dok on drka na xvideos

3 godine
protjeran
offline
Re: Coinbase izlazi na burzu, a bitcoin to prati n
jozef kaže...

Ako coinbase koji je ništa drugo nego mjenjačnica ima takvu evaluaciju znači da su transakcije preskupe i da sustav nije niti približno tako jeftin i efikasan kao što mnogi govore. Najgore od svega što takva aprecijacija coinbasea znači da se očekuje još gore stanje. Baš sad gledam na mempoolu i ima transakcija za koje je plaćano preko 3500 satoshia po bajtu.

 Coinbase uz Bitcoin podržava i cijeli niz altcoina od kojih velika većina ima zanemarive troškove transakcije, a neki i potpuno besplatne.

14 godina
offline
Re: Coinbase izlazi na burzu, a bitcoin to prati n
kcharuso kaže...
jozef kaže...

Ako coinbase koji je ništa drugo nego mjenjačnica ima takvu evaluaciju znači da su transakcije preskupe i da sustav nije niti približno tako jeftin i efikasan kao što mnogi govore. Najgore od svega što takva aprecijacija coinbasea znači da se očekuje još gore stanje. Baš sad gledam na mempoolu i ima transakcija za koje je plaćano preko 3500 satoshia po bajtu.

 Coinbase uz Bitcoin podržava i cijeli niz altcoina od kojih velika većina ima zanemarive troškove transakcije, a neki i potpuno besplatne.

 istina, imaju zanemarive troškove transakcije ali i zanemariv promet. Bit je u tome da se na mainstreamu puno zarađuje, tj. nije za korisnika povoljan a tako će vjerojatno biti i sa svim budućim coinima koji dobiju na važnosti. Ne mislim tu na važnost za trgovce (špekulante) kojima su upravo altcoini na kojima mogu puno zaraditi bitni već na važnost za generalnu populaciju. Ne misliš valjda da vrijednost Coinbasea leži u tome što ne zarađuju na DAI, Cardanu ili Moneru? Ili možda vrijednost leži baš u potencijalu da se taj promet debelo naplati nekad u budućnosti? Kako god bilo, ostajem pri tome da korisnik nije baš na prvom mjestu (a kad jest...).

14 godina
offline
Re: Coinbase izlazi na burzu, a bitcoin to prati n
Spitfire_zg kaže...

 Prije će se zvati piramidalna shema jer upravo na nju liči, a usporedba zlata s bitcoinom ima otprilike sličnosti kao usporedba rudara iz labina s rižomanom iz sečuana kojem drndaju danonoćno 30 grafičkih kartica dok on drka na xvideos

 možeš li meni (kao kriptoskeptiku) objasniti tu "piramidalnu shemu"?

15 godina
offline
Re: Coinbase izlazi na burzu, a bitcoin to prati n
mislim da je ovo 9i pump bitcoina. i svaki put je isto. 2009 je vrijedio 0.00001 dolar, a danas eto 65k...kad vidim da jos uvijek ima kripto skeptika, valjam se po podu...da otici ce vjerojatno na 300k i da past ce na 30k...il je ovo ath pa ce past na 10k...do 10og pumpa...i da potpuno je isto ko i zlato iako trenutno nema istu funkciju. tesla vrijedi ko 95% ostale auto industrije, a ima 5% trzista. i da svijet se mijenja, ko se zbog tog ljuti - uvalim mu kruti...
 
4 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Coinbase izlazi na burzu, a bitcoin to prati n
zlosobno kaže...
mislim da je ovo 9i pump bitcoina. i svaki put je isto. 2009 je vrijedio 0.00001 dolar, a danas eto 65k...kad vidim da jos uvijek ima kripto skeptika, valjam se po podu...da otici ce vjerojatno na 300k i da past ce na 30k...il je ovo ath pa ce past na 10k...do 10og pumpa...i da potpuno je isto ko i zlato iako trenutno nema istu funkciju. tesla vrijedi ko 95% ostale auto industrije, a ima 5% trzista. i da svijet se mijenja, ko se zbog tog ljuti - uvalim mu kruti...

 

Kripto skeptika?? Cek, o kakvim tocno ljudima ti ovdje pricas? Pa nitko ne osporava da se sa kriptom moze zaraditi. Ali da li sam ja skeptik ako kazem da ne bih ni pod razno htio da mi se placa isplacuje u kriptovaluti? Pa sam kazes da ce ici do 300k i da ce onda pasti na 30k. Pa jel to valuta koja moze sluziti icemu osim brzoj zaradi i jos brzem padu?

Freak Show Inc.
9 godina
protjeran
offline
Re: Coinbase izlazi na burzu, a bitcoin to prati n
jozef kaže...
Spitfire_zg kaže...

 Prije će se zvati piramidalna shema jer upravo na nju liči, a usporedba zlata s bitcoinom ima otprilike sličnosti kao usporedba rudara iz labina s rižomanom iz sečuana kojem drndaju danonoćno 30 grafičkih kartica dok on drka na xvideos

 možeš li meni (kao kriptoskeptiku) objasniti tu "piramidalnu shemu"?

 Izgleda da si i google-skeptik:

...je vrsta prevare u kojoj se novac sakupljen od gomile kasnijih "investitora" (tj. prevarenih) koristi za isplatu nekih (dakle ne svih) ranijih "investitora" koji cijeloj prevari daju prividni legitimitet, te privlače daljnje "investitore". U cijeloj se operaciji ništa ne proizvodi, istražuje, a niti se otvaraju radna mjesta...Jedino što se sigurno dogodi je to da „promotor“ (odnosno prevarant) dobro zaradi... 

Onaj herbalife je barem davao neke čajeve za mršavljenje i tablete, ovi pak daju samu lažno obećanje i nadu o moneti budućnosti. Pa dionice stvarnih firmi i mešetarenje wall streeta oko njih su pojam etičnosti i poštene zarade za ovo sranje.

Kao što sam napisao prije, kad ste tako sigurni u stalni rast prodajte sve što imate i kupujte kriptovalute i dionice, sigurna lova 

16 godina
offline
Re: Coinbase izlazi na burzu, a bitcoin to prati n
Friday kaže...
all_or_nothing kaže...

možda i hoće, a kad isisa sve što može ponovit će se dot-com kraš bendikot.

 

Jedva cekam. Sjedit cu u prvom redu i smijati se dok mi se pluca ne izokrenu na drugu stranu

Nitko ne vidi dalje od izbora koje ne shvaća.
16 godina
odjavljen
offline
Re: Coinbase izlazi na burzu, a bitcoin to prati n
zz22 kaže...

 

Imam 6-znamenkastu godisnju placu u eurima. Mislim da si mozda taj "have fun staying poor" htio poslati nekom drugom??

Freak Show Inc.
5 godina
offline
Re: Coinbase izlazi na burzu, a bitcoin to prati n

zlosobno kaže...

mislim da je ovo 9i pump bitcoina. i svaki put je isto. 2009 je vrijedio 0.00001 dolar, a danas eto 65k...kad vidim da jos uvijek ima kripto skeptika, valjam se po podu...da otici ce vjerojatno na 300k i da past ce na 30k...il je ovo ath pa ce past na 10k...do 10og pumpa...i da potpuno je isto ko i zlato iako trenutno nema istu funkciju. tesla vrijedi ko 95% ostale auto industrije, a ima 5% trzista. i da svijet se mijenja, ko se zbog tog ljuti - uvalim mu kruti...

 Sama ova izjava je smijurija na kvadrat. Vrijedi kome? Kockarima na wallstreetu koji zaradjuju kada nesto gubi na vrijednosti? 

15 godina
offline
Coinbase izlazi na burzu, a bitcoin to prati novim

.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Coinbase izlazi na burzu, a bitcoin to prati novim

Sve puno stručnjaka tu.

Kad je Prpić rekao prije nekoliko godina na zandnjem PUMPu da Bitcoin vrijedi 100000 dolara, nije mu puno ljudi vjerovalo. Danas je izgledno.

Zašto neki forumaši navode brojeve koliko će rasti i koliko pasti? Kakve ste analize napravili? Nikakve, jelda?

Govorite iz srca, a ne iz mozga. To je bezvrijedna rasprava.

Zašto se neki vesele što će drugi izgubiti svoje uloge? Ja ne zovem ulaganje u bitcoin to što se radi, već kockanjem. Kad me netko pita koliko sam uložio, ja kažem kockam se s ulogom od...

Razmislite o tome što pišete ovdje i zašto to pišete. Zašto bi vas veselilo da netko drugi propadne? 

Jeste li vi isti oni koji komentirate vijest da je neki starac pokreden na način: "Tko mu je kriv kad doma drži toliko novaca"? 

 
6 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Coinbase izlazi na burzu, a bitcoin to prati n
Friday kaže...
zz22 kaže...

 

Imam 6-znamenkastu godisnju placu u eurima. Mislim da si mozda taj "have fun staying poor" htio poslati nekom drugom??

Ah vidi ga, jes faca... nemoj dat svoju peteromjesecnu cifru (a nije jedini income) i zato bolje za neke da ckom :). Nego, kada to ovako pogledam sjedecki, prakticki mi to dode ko ravnozemljaski pih.....  not impressed (aj, nek bude i istina)

 

Nevjerojatno je kako i koliko se pojedinci raduju tudoj nesreci, nasladuju i jos se hvalisaju po nekakvom, budimo realni, nebitnom forumu da bi zadovoljili neki svoj ego, osjecajuci se "nadmocnijim" hah (koliko covjek moze biti jadan..... a pazi, ti si taj koji se baca prvi, ja nikome ne solim pamet sto i kako raditi), ocito se nema pametnijih poslova kada se tu visi dan-noc. Jadno, bas jadno.... ma ni najvecem neprijatelju to ne bih pozelio. Onaj pak drugi spomninje nekakve sulude fiks ideje ........... ooo "blazenog" ti, majko mila. Inace, za informaciju i dobronamjrni savjet (uz manje sramocenja).... pametni ce imati uvijek tu i tamo neki "bekup" te baratati s vise "asseta" kada se vec uvuce u sve ovo.

 

S druge strane, tko tu zapravo jos misli da se tu vrti kofol neki veliki novac...... ahm.

 

BTW Zna li netko vic o bitkojn-nju?

 

Nevjerojatno, u kakvu se toksicnost pretvorio ovaj forum (a registriran sam na stotine), nigdje to nisam dozivio cak i kod suprostavljenih strana.....

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put sri 14.4.2021 19:00 (lovac82).
9 godina
offline
Re: Coinbase izlazi na burzu, a bitcoin to prati n
Friday kaže...
all_or_nothing kaže...

možda i hoće, a kad isisa sve što može ponovit će se dot-com kraš bendikot.

 

Jedva cekam. Sjedit cu u prvom redu i smijati se dok mi se pluca ne izokrenu na drugu stranu

 Tko ti je kriv sto svaki dan lomis ledja i vid na poslu da ti poslodavac da neku pinku od profita (istina puno bolju nego u Hr). Naravno vecina kripta su spekulacije, ali ima dovoljno novca za sve da se zaradi na ludilu. Evo ti besplatan savjet ulozi 20K eura na VET i za mjesec dva imat ce duplo. Mozda i odvedes zenu na veceru.

5 godina
offline
Re: Coinbase izlazi na burzu, a bitcoin to prati n
pravi_covijek kaže...
Friday kaže...
all_or_nothing kaže...

možda i hoće, a kad isisa sve što može ponovit će se dot-com kraš bendikot.

 

Jedva cekam. Sjedit cu u prvom redu i smijati se dok mi se pluca ne izokrenu na drugu stranu

 Tko ti je kriv sto svaki dan lomis ledja i vid na poslu da ti poslodavac da neku pinku od profita (istina puno bolju nego u Hr). Naravno vecina kripta su spekulacije, ali ima dovoljno novca za sve da se zaradi na ludilu. Evo ti besplatan savjet ulozi 20K eura na VET i za mjesec dva imat ce duplo. Mozda i odvedes zenu na veceru.

 Sto cekat mjesec dva kad na ruletu ulozi na crveno i za pola minute ima duplo ;)

16 godina
odjavljen
offline
Re: Coinbase izlazi na burzu, a bitcoin to prati n
lovac82 kaže...
Friday kaže...
zz22 kaže...

 

Imam 6-znamenkastu godisnju placu u eurima. Mislim da si mozda taj "have fun staying poor" htio poslati nekom drugom??

Ah vidi ga, jes faca... nemoj dat svoju peteromjesecnu cifru (a nije jedini income) i zato bolje za neke da ckom :). Nego, kada to ovako pogledam sjedecki, prakticki mi to dode ko ravnozemljaski pih.....  not impressed (aj, nek bude i istina)

 

Nevjerojatno je kako i koliko se pojedinci raduju tudoj nesreci, nasladuju i jos se hvalisaju po nekakvom, budimo realni, nebitnom forumu da bi zadovoljili neki svoj ego, osjecajuci se "nadmocnijim" hah (koliko covjek moze biti jadan..... a pazi, ti si taj koji se baca prvi, ja nikome ne solim pamet sto i kako raditi), ocito se nema pametnijih poslova kada se tu visi dan-noc. Jadno, bas jadno.... ma ni najvecem neprijatelju to ne bih pozelio. Onaj pak drugi spomninje nekakve sulude fiks ideje ........... ooo "blazenog" ti, majko mila. Inace, za informaciju i dobronamjrni savjet (uz manje sramocenja).... pametni ce imati uvijek tu i tamo neki "bekup" te baratati s vise "asseta" kada se vec uvuce u sve ovo.

 

 

Tko se raduje tudjoj nesreci jbt? Pa nije to teta u konzumu koja je popusila otkaz pa da se sada radujemo tome kao da nismo normalni. To su ljudi koji ZNAJU da ce bitcoin (ili kojagod kriptovaluta) kad-tad zaroniti. Pa nije to nesreca, to je statistika.

Ja, iskreno, jedva cekam onaj obecani dan kad ces moci imati nesto kriptovalute sa strane kao da si kupio neku drugu devizu, a da ne moras svakih sat vremena gledati koliko ti je od ulozenoga ostalo. A to nitko od vas lovaca u motnom zapravo ne zeli. Vi svi sanjate jahte na svojih ulozenih 1000 kn i nadate se ogromnoj eksploziji vrijednosti a da ne popusite kad pocne padati.

A svim usta puna kriptovalute koja ce nas zastititi od zlih banaka i zlih vlada. Ujutro se probudis, pogledas vrijednost i shvatis da si preko noci izgubio 30%. To ti je kao da ides na bracno savjetovanje i onda nakon par mjeseci skontas da ti bracni savjetnik kara zenu. E to je takva valuta - zastitit ce te od svega ali nece od same sebe.

Freak Show Inc.
16 godina
odjavljen
offline
Re: Coinbase izlazi na burzu, a bitcoin to prati n
pravi_covijek kaže...

 Naravno vecina kripta su spekulacije, ali ima dovoljno novca za sve da se zaradi na ludilu

 

Ajde mi molim te objasni kako to mogu bas svi zaraditi? Sama klasifikacija da se radi o ludilu dovoljno govori o tome...

Freak Show Inc.
11 godina
offline
Re: Coinbase izlazi na burzu, a bitcoin to prati n
pravi_covijek kaže...
Friday kaže...
all_or_nothing kaže...

možda i hoće, a kad isisa sve što može ponovit će se dot-com kraš bendikot.

 

Jedva cekam. Sjedit cu u prvom redu i smijati se dok mi se pluca ne izokrenu na drugu stranu

 Tko ti je kriv sto svaki dan lomis ledja i vid na poslu da ti poslodavac da neku pinku od profita (istina puno bolju nego u Hr). Naravno vecina kripta su spekulacije, ali ima dovoljno novca za sve da se zaradi na ludilu. Evo ti besplatan savjet ulozi 20K eura na VET i za mjesec dva imat ce duplo. Mozda i odvedes zenu na veceru.

 A ne to ne.tamo je to skupo jede se kod kuce ssamo i stedi za mirovinu

9 godina
offline
Re: Coinbase izlazi na burzu, a bitcoin to prati n
Friday kaže...
pravi_covijek kaže...

 Naravno vecina kripta su spekulacije, ali ima dovoljno novca za sve da se zaradi na ludilu

 

Ajde mi molim te objasni kako to mogu bas svi zaraditi? Sama klasifikacija da se radi o ludilu dovoljno govori o tome...

 Vecina spekulacija se odnosi na odredjen vijesti u vezi kriptovalute, DOGE ide gore kad ga Musk Twitta, XRP je zbog tuzbe SEC-a potonuo na £0.20, da bi se nakon pozitivnih vijesti sa suda dignuo na £1.20. Manje kripto  valute ce skociti kad se dodaju na vecu kripto mijenjacnicu tipa Coinbase, i cim se objavi vijesti ide PUMP. VET je odradio dosta dealova sa velikim kompanijama pa se uduplao u tjedan-dva. Neke od njih su za ulaganje za duze staze tipa ADA itd.

U moru tog ludila se moze fino zaraditi. Nakon zarade pare se izvucu i ides dalje. Ako dodje do eventualnog pada cijelog trzista, vecinu profita si izvukao do tada.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice