Classical Radio - nepresušan izvor klasične glazbe

poruka: 4
|
čitano: 2.008
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Classical Radio - nepresušan izvor klasične glazbe".
14 godina
offline
Classical Radio - nepresušan izvor klasične glazbe

Mislim da je važno napomenuti kako je ovdje riječ o puno većoj grupaciji od samog Classical radija.

 

Za 330 kn uz Classical radio dobije se i pretplata na Jazz Radio , RadioTunes , RockRadio , Zen Radio i meni omiljeni DI.FM

Znači plati se u jednom od navedenih, ali je pristup omogućen sa svim benefitima za sve navedene. Plus svi imaju mobilnu aplikaciju, a može se uzet i pretplata na 2 godine, pa je sve nešto jeftinije, točnije 70€ (2,9€ mjesečno). Također je sve (kako je u tekstu navedeno) dostupno i besplatno, ali uz ograničeni bitrate (AAC-HE: 64 kbits/sec), reklame, nemogućnost preskakanja pjesama i nemogućnost streamanja na vanjskom playeru.

 
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Classical Radio - nepresušan izvor klasične gl
Za taj iznos bi trebala kvaliteta biti u FLAC-u. Ovih 320kbps mp3 radija ima brdo, a i besplatni su...
 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: Classical Radio - nepresušan izvor klasične gl

Devotion, upravo tako. Pretplacen sam na Digitally Imported  vec godinama, tako da istovremeno imam premium na svim njihovim servisima. Mjesecna pretplata me izadje 33 kune sto je cijena jedne kutije cigareta. Predobri su.

3 godine
neaktivan
offline
Classical Radio - nepresušan izvor klasične glazbe

Njihovi kanali su uglavnom rasporedeni po zanrovima i podzanrovima. A kanala ima gomila.

Digitally Imported radio:  96 kanala + mixovi i playliste

Radio Tunes: 96 kanala

Rock Radio: 37 kanala

Classical Radio: 56 kanala

Zen Radio: 39 kanala

Jazz Radio: 41 kanal

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice