Civilization VI: Gathering Storm - Značajno osvjež

poruka: 4
|
čitano: 2.093
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Civilization VI: Gathering Storm - Značajno osvjež".
Civilization VI: Gathering Storm - Značajno osvjež

Sve više i više počinje sličiti Paradoxovim kompleksnim grand strategijama, što nama casual igračima nažalost znači da od ove igre moramo odustati jer više nije toliko interesantna.

 

Do sada najbolji nastavak u koji sam utukao stotine sati bio je Civilization 3 zbog svoje jednostavnosti i 2D grafike. Kupio sam Civ6 prvog dana kad je izašla, i nakon 10 sati igranja u šutu (večer i noć) više joj se nisam vraćao. Dapače, nisam je niti jednom upalio.

A s novim nastavcima i ekspanzijama koje donose sve više i više kompleksnosti, odlučio sam više ih ne kupovati. Nije to više ta igra koju bih htio igrati.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Civilization VI: Gathering Storm - Značajno osvjež

"Premda će te pojave u početnim stadijima igre biti rijetke, korištenjem fosilnih goriva emisija štetnih plinova raste, što će dovesti do topljenja polarnog leda i sve češćih katastrofa."

 

Točno znam koji forumaši ziher ne budu zaigrali ovu ekspanziju zbog ovoga, sve je to laž i zavjera EV i PV lobija... 

 

 

Kruha i igala...
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.2.2019 10:42 (fer-de-lance).
 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Civilization VI: Gathering Storm - Značajno os
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Sve više i više počinje sličiti Paradoxovim kompleksnim grand strategijama, što nama casual igračima nažalost znači da od ove igre moramo odustati jer više nije toliko interesantna.

A s novim nastavcima i ekspanzijama koje donose sve više i više kompleksnosti, odlučio sam više ih ne kupovati. Nije to više ta igra koju bih htio igrati.

 Kompleksnost? Odigrao sam nekoliko puta kampanju, no onda mi je dosadilo već malo zbog AI, ali igra je prilično intuitivna i laka za shvatit. Mislim, pa kad bi krenuli pojednostavljivat dobili bi čovječe, ne ljuti se na kraju.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
15 godina
offline
Re: Civilization VI: Gathering Storm - Značajno os
JozoBozo121 kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

Sve više i više počinje sličiti Paradoxovim kompleksnim grand strategijama, što nama casual igračima nažalost znači da od ove igre moramo odustati jer više nije toliko interesantna.

A s novim nastavcima i ekspanzijama koje donose sve više i više kompleksnosti, odlučio sam više ih ne kupovati. Nije to više ta igra koju bih htio igrati.

 Kompleksnost? Odigrao sam nekoliko puta kampanju, no onda mi je dosadilo već malo zbog AI, ali igra je prilično intuitivna i laka za shvatit. Mislim, pa kad bi krenuli pojednostavljivat dobili bi čovječe, ne ljuti se na kraju.

 Meni osobno previše ima toga, pogotovo na kraju s milion opcija. Obično je zanimljiv početak, naseljavanje i neki rat dok mi kraj postane prenaporan. Turnovi traju sto godina dok se nešto poklika, AI je dosadan s glupim ponudama i postane monotono.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice