Čitatelji biraju - računalni procesor

poruka: 24
|
čitano: 6.075
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Čitatelji biraju - računalni procesor".
14 godina
offline
Čitatelji biraju - računalni procesor

Čuj nema najboljeg procesora ryzen 5 3600 ...netko stavio x varijantu hahah...poražavajuće

Moj PC  
15 0 hvala 0
6 godina
offline
Čitatelji biraju - računalni procesor

Čitatelji biraju -podložak godine za miš

Čitatelji biraju-pastu godine za procesor

 

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
25 0 hvala 0
15 godina
offline
Čitatelji biraju - računalni procesor

i5 4460. radi od prvoga dana k'o urica i obavlja bez pogovora s voljom i navrijeme sve što mu se naloži. i noctua ga drži na najviše 35° pod punim gasom. beba. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
9 0 hvala 0
13 godina
offline
Čitatelji biraju - računalni procesor

Ne vidim I7 2600k (mali procesor koji je mogao) na anketi...

Ive lived in darkness a long time, over the years my eyes adjusted, until the dark became my world, I could see.?
Moj PC  
6 2 hvala 1
12 godina
odjavljen
offline
Re: Čitatelji biraju - računalni procesor
Izgleda kao nastavak anketa za preporuku veš mašine itd
7 godina
protjeran
offline
Čitatelji biraju - računalni procesor

R5 3600(X) je najugodnije iznenadjenje i osvjezenje ove godine.

Za relativno uskladjenu cijenu, daje jako puno performansi.

 

Takodjer nebi iskljucio ni proslogodisnji R5 2600(X), koji je 50% povoljniji a daje oko 15% manje performanse,

te je jednostavno omjerom ulozeno/dobiveno nenadmasiv.

Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Čitatelji biraju - računalni procesor

Neznam jel dobro vidim nema niti jedan i7

Kojeg biste vi odabrali za za vašu "kantu" za doglednu budućnost?

po mogućnosti da bude brz, malo troši struje i ne grije se, imaltaki✌️

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.12.2019 14:59 (Xidrus).
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Čitatelji biraju - računalni procesor

čudna anketa s čudnim izborom... najbolji procesor a nude se r5 i r7 varijante, čemu? opet, ukoliko želimo izabrati best buy nema r3600

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobi, dobimo, dobite, dobe...
 
1 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Čitatelji biraju - računalni procesor
A zasto bi bilo, ima i9.
http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
10 godina
offline
Čitatelji biraju - računalni procesor

Imam R5 3600X (dobio ga po cijeni od R5 3600) i meni je stvarno super. Ali da mogu birati što će mi Djed Mraz pokloniti odabrao bih konfu s i9 9900K.

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Čitatelji biraju - računalni procesor

Pitanje sve koji imaju neki Ryzen? Dali se samo igrate na racunalu ili koristite nesto drugo? Jer ja sam svog zamjenio za manje od dva mjeseca, te sam se na kraju vratio na Intel, s obzirom da ja puno radim na glavnoj masini u Unreal Engine 4 te mi se Ryzen pokazao kao maksimalno srxnjem i nije niti blizu onoga sto se pokazivalo na testovima. Ovo govorim iz prve ruke naravno.

 
0 6 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Čitatelji biraju - računalni procesor
Gadgeti kaže...

Pitanje sve koji imaju neki Ryzen? Dali se samo igrate na racunalu ili koristite nesto drugo? Jer ja sam svog zamjenio za manje od dva mjeseca, te sam se na kraju vratio na Intel, s obzirom da ja puno radim na glavnoj masini u Unreal Engine 4 te mi se Ryzen pokazao kao maksimalno srxnjem i nije niti blizu onoga sto se pokazivalo na testovima. Ovo govorim iz prve ruke naravno.

 Imam 2700X i koristim Unreal i Unity, radi jako brzo i nemam problema. Trebao bi malo definirati sto ti nije valjalo u usporedbi s Intelom.

14 godina
protjeran
offline
Re: Čitatelji biraju - računalni procesor
Jakovp kaže...
A zasto bi bilo, ima i9.

Mogli si stavit 9700K, skupa sa 9900K je najbrzi gaming cpu a puno je jeftiniji od nekih cpu-ova na toj listi... A i na forumu su 90% gameri pa logike ima...

7 godina
offline
Re: Čitatelji biraju - računalni procesor
ansha kaže...

Mogli si stavit 9700K, skupa sa 9900K je najbrzi gaming cpu a puno je jeftiniji od nekih cpu-ova na toj listi... A i na forumu su 90% gameri pa logike ima...

 Q4'18

ravna zemlja i šupalj mjesec... dobim, dobiš, dobi, dobimo, dobite, dobe...
15 godina
offline
Čitatelji biraju - računalni procesor

AMD Epyc 7742, 64 cores x 3.4GHz = 217,6 GHz total.

128 lanes PCIe v4.0 - drugim riječima, možeš upiknuti hrpetinu M.2 diskova, sa odgovarajućom pločom, i do 4TB RAM.

Svi ostali prema njemu izgledaju kao male bebe. Ukakane.

Idi i radi nešto korisno!
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Čitatelji biraju - računalni procesor

Zašto je AMD uopće na listi?

 
1 5 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Čitatelji biraju - računalni procesor
Alien 1971 kaže...

Zašto je AMD uopće na listi?

 Kako ti dišeš bez mozga?

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
10 godina
protjeran
offline
Re: Čitatelji biraju - računalni procesor

Da li si probao obrađivati video uratke pa čak i igrati modernije naslove koji imaju podršku za više od 4 jezgre na Intelu koji je cjenovno isti kao Ryzen.Npr.Intel i3 8100 4 jezgre je skuplji 100 kn od Ryzena 5 2600 koji ima 6jezgri/12 thredova.A da ne spominjemo matičnu koju ćeš platiti za intel recimo 150 kn skupje + hladnjak jer onaj što dolazi u boxu je smeće.Amd tu rastura.Kad sve zbrojiš cijenovno Ryzen 2600 platforma se takmiči s Pentiumom G5500 barem tako kažu cijene u našim dućanima.I sad se ti igraj pa reci.Uspoređivati Intel i7 ili čak jače modele i5 s Ryzenima 2 generacije niže klase je apsurdno zbog cijene.3 generacija Ryzena je već druga priča ali i njihova cijena koja se približila Intelovima.

10 godina
protjeran
offline
Re: Čitatelji biraju - računalni procesor

Zato što je cijena+omjer uloženo-dobiveno za sad super.Kad Intel bude nudio 20 jezgri u 5 nm procesu za 20% nižu cijenu cijele platforme od AMD-a onda mi bude INTEL najbolji.

15 godina
offline
Re: Čitatelji biraju - računalni procesor
Keso kaže...

AMD Epyc 7742, 64 cores x 3.4GHz = 217,6 GHz total.

128 lanes PCIe v4.0 - drugim riječima, možeš upiknuti hrpetinu M.2 diskova, sa odgovarajućom pločom, i do 4TB RAM.

Svi ostali prema njemu izgledaju kao male bebe. Ukakane.

 Vi ste jedna od onih rijetkih vrsta koja množi takt sa jezgrama. Takvi su obitavali prije 12-tak godina.  

14 godina
offline
Čitatelji biraju - računalni procesor

Samo i9

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.12.2019 22:33 (LogicusMPS).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Čitatelji biraju - računalni procesor

Ja sam prezadovoljan sa R7 3700x.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Čitatelji biraju - računalni procesor
Imam Ryzena 2600 i sve šljaka bez greške. Za lovu koju sam imao u trenutku kupovine računala dobio sam best buy. Ne bi imao ništa protiv Epyca sa 64 jezgre, ali mi u stvarnom svijetu nije potrebno.
dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.12.2019 23:46 (učo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Čitatelji biraju - računalni procesor
Najbolji procesor je ovaj u mojem novom računalu, a to je AMD Ryzen 5 2600 😜
Šalu nastranu, OK je proc jedino moram popeglati sistem malo jer imam nekih problema sa zvukom. Problem je u tome što nisam načisto što konkretno kolje sistem. Valjda ću ovih dana uspjeti to otkloniti.
Tigar Krezumica
Moj PC  
0 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice