Čitatelji biraju - mobilna igra godine

poruka: 21
|
čitano: 5.799
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Čitatelji biraju - mobilna igra godine".
16 godina
offline
Čitatelji biraju - mobilna igra godine

Mogli ste bar dodati opciju "Neka druga"  il "nijedna od navedenih"..... jer bas ni jednu od tih nikad nisam niti instalirao...

Ako bi oni koji o meni misle loše znali šta si ja mislim o njima,bi o meni mislili još lošije.... eeehhheem...
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Čitatelji biraju - mobilna igra godine

i dalje samo kendi kraš saga, u čekaonicama zdravstvenih djelatnika. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
4 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Čitatelji biraju - mobilna igra godine
#Ajar

Farma heroes saga.. meni puno bolja....trenutačno na 517 levelu
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
16 godina
moderator
offline
Re: Čitatelji biraju - mobilna igra godine
24v kaže...

Mogli ste bar dodati opciju "Neka druga"  il "nijedna od navedenih"..... jer bas ni jednu od tih nikad nisam niti instalirao...

 Pa ti lijepo ovdje predloži neku igru iz 2019. (recimo Ajar navodi stariju igru), i svatko tko podržava tog kandidata kliknut će na TU.

 

Ponuditi opciju "neka druga" ništa ne znači, osobito jer su mnogi skloni (opet je Ajar dobar primjer), zaključiti kako je njima najbolja ona igra koju sami igraju, bez obzira što je izdana prije nekoliko godina.

...
15 godina
offline
Čitatelji biraju - mobilna igra godine

Dota Underlords?

Hearthstone ? ah vidim sada tek da gledate samo 2019 godinu a ne opcenito koja je igra godine.

 

 

Bnet: mNik987#2148
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.12.2019 11:25 (toxic).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Čitatelji biraju - mobilna igra godine

Nisam igrao igre na mobu skoro nikad. Prije par tjedana tražio ima li kakav biljar i instalirao 8 Ball Pool. Online zaraza...

 

PSN - darklydexter
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Čitatelji biraju - mobilna igra godine

Ja glasam za GRID Autosport

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
online
Čitatelji biraju - mobilna igra godine

Niti jedna sa liste.

Ovo bi bile moje i tim redosljedom:

Caravan War: Kingdom of Conquest

Command & Conquer: Rivals

Boom Battlefield

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Čitatelji biraju - mobilna igra godine
g29log kaže...

Playbuzz opet anketa samo da ljudi klikaju i da bug dobiva lovu..

 Kolinda šapnula Miri kako da zaradi 8000 eurića

Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Čitatelji biraju - mobilna igra godine
C64 kaže...
g29log kaže...

Playbuzz opet anketa samo da ljudi klikaju i da bug dobiva lovu..

 Kolinda šapnula Miri kako da zaradi 8000 eurića

 Ma tip trol mjesecima, piše gluposti i laže, nikakve koristi nemamo od playbuzza, niti smo ikada imali. Koristi se samo zato jer ima dobru zaštitu od fejkera.

 

Kada je toliko htio ban, sada ga je i dobio.

...
14 godina
offline
Re: Čitatelji biraju - mobilna igra godine
GardenScapes - ne instalirajte ju! Bolesno zarazna.
Real Racing 3 - uvjerljivo najjača simulacija autoutrka.

Edit: obje su izišle prije 2019., ali sam puno vremena potrošio na njih.
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.12.2019 0:26 (BarbaVeli).
 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Čitatelji biraju - mobilna igra godine

Očito je pobjedu u ovom glasanju odnio - Call of Duty Mobile!

 

Oni koji su imali prlike prelistati novi Bug, mogli su vidjeti da je i u našem redakcijskom izboru, kao mobilna igra godine, također pobjednik: Call of Duty Mobile.

 

Dosta igram mobilne igre (primarno na tabletu, puno je ugodnije tako) i do sada sam bio uvjeren da baš nikada neću doći dalje od isprobavanja s bilo kojim FPS-om, ali me ovaj CoD uspješno razuvjerio. Doista su odlično, i domišljato, riješili upravljivost preko touch screena, a kako igra spada među viskobudžetske produkcije, sve pršti od odlične grafike i atraktivnih borbi. Novi sadržaji se stalno dodaju, ima raznih modova, pa svatko može naći nešto po svom guštu, sve u svemu - doista jedan kompletan naslov i kompleksna izvedba, ne baš tako često uobičajena za mobilne uređaje. Povreh svega - gotovo nevjerojatno da je takva igra besplatna.

...
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Čitatelji biraju - mobilna igra godine

Ja glasam za Ludo Club ili na našem "čovječe ne ljuti se". A tu Township reklamu sam vidio toliko puta da mi je muka postalo i pomisao da ju probam. :-D

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Čitatelji biraju - mobilna igra godine
Envy kaže...

Ja glasam za Ludo Club ili na našem "čovječe ne ljuti se". A tu Township reklamu sam vidio toliko puta da mi je muka postalo i pomisao da ju probam. :-D

 Igrao sam ljetos Township, odlična grafika, sustav razvoja, koji te motivira na  farmanje, razrađen je do boli. Sezonske mini igre (traju limitirano vrijeme) znaju biti zabavne Čak sam se pridružio jedno HR klanu Ali sve skupa je toliko glupo i isprazno, da se na koncu ljutiš sam  na sebe što trošiš vrijeme na takvu igru. Ali mora se priznati da je produkcija kvalitetna i sve radi bez greške, za razliku.od mnogih sadržajno dobro koncipiranih igara koje nikako da se riješe bugova.

...
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.12.2019 18:33 (Miro).
10 godina
protjeran
offline
Čitatelji biraju - mobilna igra godine

... cek, nema pubg mobile... ma lista za preskok... bahato i ignorantski... vec vidjeno tolko nebrojeno puta od pojedinih "autora"...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Čitatelji biraju - mobilna igra godine
Tallahassee kaže...

... cek, nema pubg mobile... ma lista za preskok... bahato i ignorantski... vec vidjeno tolko nebrojeno puta od pojedinih "autora"...

 PUBG Mobile je izašao 2018. ...

http://25.media.tumblr.com/tumblr_makcziBKrN1ryi1myo1_500.gif
15 godina
offline
Re: Čitatelji biraju - mobilna igra godine
Miro kaže...
Envy kaže...

Ja glasam za Ludo Club ili na našem "čovječe ne ljuti se". A tu Township reklamu sam vidio toliko puta da mi je muka postalo i pomisao da ju probam. :-D

 Igrao sam ljetos Township, odlična grafika, sustav razvoja, koji te motivira na  farmanje, razrađen je do boli. Sezonske mini igre (traju limitirano vrijeme) znaju biti zabavne Čak sam se pridružio jedno HR klanu Ali sve skupa je toliko glupo i isprazno, da se na koncu ljutiš sam  na sebe što trošiš vrijeme na takvu igru. Ali mora se priznati da je produkcija kvalitetna i sve radi bez greške, za razliku.od mnogih sadržajno dobro koncipiranih igara koje nikako da se riješe bugova.

Ovo žuto sam osjetio na svojoj koži. Ajde dođem sa posla pa ću malo, a to malo se pretvori u 2h sata. Srećom još uvijek nisam oženjen (ali to će da se promjeni ove 2020-te godine) pa sam imao vremena za bacanje.
I sve su mi te igre jako slične barem u sustavu razrade. Imaš jednu valutu koju sabiraš, kupiš a drugu koju kada dobijaš pravim novcem ili nekim slučajem u igri. Na početku neke gradnej idu brzo a kasnije čekaš po dan-dva (ako nemaš para da ubrzaš).
Sve se svodi na mikrotransakcije gdje sam par puta i popeglao kreditnu karticu.

Uglavnom igranje na mobitelu mi za sada nije ni približno iskustvo kao nekada kada sam bio mali a igrao onaj Tenis, ili Nogomet i sl. ali to su bile male ručne konzole. Tetris mi je najbolji od njih ikada.

Sony PSP mi je komad hardwera jedini nakon 30-tak godina koji je ono bio wow.

Sada u 2020-te. Mobitel mi postaje jako naporan. Sve mi se teže i na telefon javljati, skoro uvijek u Silentu i svi galame što se nikada ne javljam. A mobitel mi je 8" tablet. :-D

15 godina
offline
Čitatelji biraju - mobilna igra godine

Tennis Clash umjesto Tennis Crash

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Čitatelji biraju - mobilna igra godine
Miro kaže...

 Ali sve skupa je toliko glupo i isprazno, da se na koncu ljutiš sam  na sebe što trošiš vrijeme na takvu igru. Ali mora se priznati da je produkcija kvalitetna i sve radi bez greške, za razliku.od mnogih sadržajno dobro koncipiranih igara koje nikako da se riješe bugova.

Mene je u slicnoj igri prvo sokiralo kada je brojcanik na upgradeu zgrade napisao 3 dana, a kad sam htio "ubrzati" izgradnju, igra je ponudila gemove u paketima koji idu do 1699 kuna.

Tako da ja vise nikad necu instalirati ijednu igru sa takvim gameplayom.

 

Slicni uzas su mi i igre sa herojima u kojima skupljas te heroje, ali imas dnevno 5 minuta igre dok se ne potrosi stamina koju opet mozes kupiti u paketu od 1699 kuna. S time da heroje ne otkljucas skroz, nego moras skupiti 400 shardova kako bi bio imalo kompetitivan u PvP. Star Wars i Marvel imaju svoje takve igre. Kolega sa posla je, iako supak nece priznati, a vidi se po herojima, potrosio sigurno 100 eura na Star Wars Galaxy of Heroes.

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ubisoft.might.magic.heroes.fantasy.rpg&hl=en_US

 

Je li itko probao ovo? Ako je M&M gameplay ali bez gore navedenih kockarskih mehanika, moglo bi biti dobro.

 

 

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
15 godina
online
Čitatelji biraju - mobilna igra godine

Na mobitelu do sad sam isprobao ponešto igara a malo duže se zadržao na ovima:

 

Trial of Heroes 

 

Idle Heroes

 

Empires&Puzzles

 

Age of Magic

 

Darkness Rises

 

Eternium

 

Naravno da su sve p2w ako misliš biti imalo kompetetivan u pvp-u, ali mene osobno to ne dotikavle.

 

S vremenom sam odustao od E&P i od Trial of Heroes dok mi je Idle Heroes još uvijek donekle zanimljiv

 

a Age of Magic je zbilja dobra igra koju isto odigram katkad.

 

Darkness Rises je fora, ali je sklona čestom rušenju pa sam iz tog razloga odustao od iste.

 

Eternium je isto ok igra za odigrati, vidio sam da su je nedavno dosta nadogradili ali sam izgubio interes.

 

Kako god, imam ih još par instalirano na mobitelu, tek toliko, nek se nađe kad nemam pristup računalu.

 

 

Tigar Krezumica
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.1.2020 18:45 (fromcelltohell).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Čitatelji biraju - mobilna igra godine
fromcelltohell kaže...
 

Age of Magic

 

a Age of Magic je zbilja dobra igra koju isto odigram katkad.

 I ovo sam probao, ali me odvratilo to sto dnevno mozes igrati 10-ak minuta dok ne potrosis tu staminu - takodjer ima dosta heroja, za svaki upgrade treba skupljati po 10-20-100 necega za svakog heroja. Mislim da bi trebalo jedno dvije-tri godine svakodnevnog igranja da se skupi 4* tim od svake rase/vrste u igri.

 

To je uzas - sve su igre u biti skupljanje unedogled svega sto je dio gameplaya, ali uz brutalna ogranicenja - ako ostanes bez stamine mozes ju nadoplatiti sferama, ako ostanes bez sfera mozes ih kupiti gemovima, ako ostanes bez gemova ima zlata, ako ostanes bez zlata ima pack od 1699 kuna.

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice