Cipar i Estonija udvostručili udjele u istraživačk

poruka: 4
|
čitano: 3.455
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Cipar i Estonija udvostručili udjele u istraživačk".
14 godina
offline
Cipar i Estonija udvostručili udjele u istraživačk

Dovoljno je pogledati novi prijedlog Zakona o znanosti, pa vidjeti koliko tu ima neodlučnosti i aljkavosti hrvatske vlasti u reformiranju znanosti i visokog obrazovanja. Od analitičke podloge, koja je nevjerojatno aljkavo napravljena i s mnogim metodološkim propustima, pa sve do niza teških grijeha. Vlada je u permanentnom sukobu između zadržavanja postojećeg stanja i borbe protiv moćnika u sustavu, pa sve čini vrlo kompromisno i loše.

 

Najbolja stvar koja bi se dogodila kod nas jest da nam dođe neko poznato i ugledno međunarodno sveučilište koje bi napravilo zdravu konkurenciju postojećim mastodontima i dinosaurima. 

Ako bih trebao ukazati zašto nam je stanje toliko loše, onda bih rekao samo ove dvije točke: promijeniti ljude na pozicijama i promijeniti etičke kodekse.

 
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Cipar i Estonija udvostručili udjele u istraživačk

Molim lijepo, Rvacka je katolička država, tako da tu nema mjesta znanosti, niti ulaganju u nju. Treba napravit još jedno 100-150 crkvi.

Moj PC  
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Cipar i Estonija udvostručili udjele u istraživačk

Ne treba nama znanost, mi sve već znamo.

Moj PC  
3 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Cipar i Estonija udvostručili udjele u istraži
Nama ne treba istraživanje. Nama treba delati
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice