Cijepljenje i necijepljenje

poruka: 455
|
čitano: 64.924
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Cijepljenje i necijepljenje".
10 godina
offline
Cijepljenje i necijepljenje

Naravno. Radi sebe i drugih. Sve u cilju da spika oko C-19, što prije prođe.

 

Tko se ne cijepi potencijalno je biološko oružje koje ubija druge.

 

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
Moj PC  
13 36 hvala 0
12 godina
offline
Re: Cijepljenje i necijepljenje

Prijavio se jesam , termin jos nisam dobio stara je jucer dobila zakazan termin za 27.05.2021.

10 godina
offline
Re: Cijepljenje i necijepljenje

@MGloc

 

to je ok.

Mi smo mado, prijavili još u 12. mjesecu.

Drugu doz čekam u 6.mj. To je ok.

Panzerkampfwagen.dzg-C++-USA. :-) CZ-75
15 godina
offline
Cijepljenje i necijepljenje

tko se zadnji cijepi, najslađe se cijepi. 

 

pe se: neću se cijepiti protiv malih grudi, kao djevojče s ilustrancije. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
3 1 hvala 0
12 godina
offline
Cijepljenje i necijepljenje

U cijeloj toj prici o Koroni najjtuznije je to sto je virus laboratorijski napravljen i osmisljen od nekoga tko se odlucio igrat Boga za neke vise ciljeve.

Moj PC  
13 23 hvala 0
6 godina
offline
Re: Cijepljenje i necijepljenje
Zašto je to najzalosnije?
12 godina
protjeran
offline
Cijepljenje i necijepljenje

Za novi iPhone, Xbox, PS5, novu Nvidiju se moras tuci, grebati nogama i rukama da dodjes do njih. Zato jer proizvod valja i znas da valja. Neces dobit ni naljepnicu gratis uz to, kao nagradu sto si strpljivo cekao mjesecima nakon sto si preorderao to.

 

Kod ovog cjepiva je malkice mrvicu cudno da za tako opako najsmrtonosniji virus ikada moras ljude nagovarati i vuci za rukav da se zastite. NY dijeli pomfrit, Srbi bonove od 25 eur, Ohio tjedno izvlaci sretnog vaxxera da preuzme 7-znamenkasti broj dolara. Zar uz toliki marketing i tako ogromnu opasnost koja ce nas svih ubit prije ili kasnije moras ljude nagovarati da se spase?

 

Meni takav spas ne treba.

 
23 8 hvala 3
3 godine
protjeran
offline
Re: Cijepljenje i necijepljenje
love2ml86 kaže...
Zašto je to najzalosnije?

 ponudio bih konačan odgovor i ulažem Kviska.

 

Čipiranje !

 

 

9 godina
online
Re: Cijepljenje i necijepljenje
MGloc kaže...

U cijeloj toj prici o Koroni najjtuznije je to sto je virus laboratorijski napravljen i osmisljen od nekoga tko se odlucio igrat Boga za neke vise ciljeve.

 

na temelju kojih to pouzdanih izvora tvrdiš?

 

kad pitam nekog da mi preporuči dobrog zidara ili automehaničara svi se češkaju po glavi, nitko ne zna ništa. Al zato svi imaju provjerene informacije iz vrha svjetske politike.

16 godina
offline
Re: Cijepljenje i necijepljenje
jacob33 kaže...

Za novi iPhone, Xbox, PS5, novu Nvidiju se moras tuci, grebati nogama i rukama da dodjes do njih. Zato jer proizvod valja i znas da valja. Neces dobit ni naljepnicu gratis uz to, kao nagradu sto si strpljivo cekao mjesecima nakon sto si preorderao to.

 

Kod ovog cjepiva je malkice mrvicu cudno da za tako opako najsmrtonosniji virus ikada moras ljude nagovarati i vuci za rukav da se zastite. NY dijeli pomfrit, Srbi bonove od 25 eur, Ohio tjedno izvlaci sretnog vaxxera da preuzme 7-znamenkasti broj dolara. Zar uz toliki marketing i tako ogromnu opasnost koja ce nas svih ubit prije ili kasnije moras ljude nagovarati da se spase?

 

Meni takav spas ne treba.

 Da, zato jer su ljudi debili, a mi zivimo u informacijskom dobu gdje svatko ima cvrsto misljenje o svemu.

- Psiho246
8 godina
offline
Re: Cijepljenje i necijepljenje
Vi koji ste se cijepili ili se planirate cijepiti hocete li se cijepiti i protiv svih ostalih bolesti koje prijete?
 
13 3 hvala 1
12 godina
offline
Re: Cijepljenje i necijepljenje

U svakom slucaju bolje da malo kasljucam nego da mi rakete fijucu iznad glave.A eto sada koji je visi cilj ne znam nemam takve izvore.

edit: Ne cijepim se ja zato sto se bojim korone i mislim da je cjepivo spas za cijeli svijet (NIJE) niti kazem da se svi trebaju cijepit.Moj stari se cijepio Johnsonom za kojeg kazu da je 60% ucinkovitost to kada procitas pametan covjek si misli bolje da se nije niti cijepio.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.5.2021 12:57 (MGloc).
9 godina
online
Re: Cijepljenje i necijepljenje
crnix kaže...
Vi koji ste se cijepili ili se planirate cijepiti hocete li se cijepiti i protiv svih ostalih bolesti koje prijete?

 protiv svih koje imaju ovakvu potenciju zaraze - apsolutno.

 

Normalno da sam se cijepio. Cijepivo kao takvo je fenomenalan doseg ljudske civilizacije i spasilo je više života u povijesti čovjeanstva nego bilo što drugo. 1930. je na svijetu bilo 2 milijarde ljudi, danas ih je 7,6 milijardi. To primarno možemo zahvaliti modernoj medicini, i ja takvoj medicini vjerujem, a vi koji se uzdate u prirodno liječenje se liječito onako kako su to radili prije 150 godina

8 godina
offline
Re: Cijepljenje i necijepljenje
Nemam ja nista protiv cjepiva, ali jednostavno mi se nema smisla cijepiti.. Nikada se nisam cijepio niti protiv gripe pa ju nisam dobio, ne kazem da je isto ali eto moj izbor
 
12 7 hvala 0
13 godina
offline
Cijepljenje i necijepljenje

Meni nešto nije jasno. Cijelo vrijeme se poziva na cijepljenje jer kad se svi cijepimo, pandemija će magično završiti. Kako pandemija može završit, kada cjepivo daje imunitet samo na 6 mjeseci? I da cijela Hrvatska stekne kolektivni imunitet, opet može netko ući u Hrvatsku i ponovno donijeti taj virus.

 

To je kao da kažu da ćemo iskorijeniti gripu iako to nije moguće budući da je ista svake godine prisutna u drugačijem tipu.

 

Nisam se nikada cijepio protiv gripe niti sam je dobio. Nisam antivaxxer, ali neću se cjepiti jer po meni nema smisla dokle god je cjepivo kratkotrajno. Da naprave cjepivo koje traje, pa makar i 5 godina, vjerujem da bi se svi poredali za cijepljenje, ovako će ljude morat nagovarat jer je sve više skeptičnih.

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.5.2021 13:15 (Marko :D).
 
19 3 hvala 3
12 godina
offline
Re: Cijepljenje i necijepljenje

Svaka ti stoji da.Kada se cijepis imas imunitet 6-9 mjeseci i onda se opet mozes slikat.Ja da ne moram putovat izmedu clanica EU ne bi se cijepio ovako moram.

4 godine
offline
Re: Cijepljenje i necijepljenje
PzKpfw kaže...

Naravno. Radi sebe i drugih. Sve u cilju da spika oko C-19, što prije prođe.

 

Tko se ne cijepi potencijalno je biološko oružje koje ubija druge.

 

 Kako zdrav čovjek može biti biološko oružje?

 

Tijekom života cijepili su me koječime, uključujući i koktel cjepiva u bivšoj vojsci. 

 

Ali ovakve debilne izjave nisam viđao sve do pojave cjepiva za zaštitu od COVID-19.

 

Ostao sam pristojan koliko sam mogao.

12 godina
offline
Cijepljenje i necijepljenje

MALOprijE DoBijo prvU doZu Moderne NA VijelesajmU i Osiječam sse DoBrrrro. Press any key to continue.... 

 
8 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Cijepljenje i necijepljenje
Dobio sam prvu dozu AZ. Druga u srpnju.
Ova pandemija je potvrdila količinu glupana na ovom svijetu. Tužno.
Life is jazz. Play it cool.
Moj PC  
16 4 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Cijepljenje i necijepljenje
Psiho246 kaže...
jacob33 kaže...

Za novi iPhone, Xbox, PS5, novu Nvidiju se moras tuci, grebati nogama i rukama da dodjes do njih. Zato jer proizvod valja i znas da valja. Neces dobit ni naljepnicu gratis uz to, kao nagradu sto si strpljivo cekao mjesecima nakon sto si preorderao to.

 

Kod ovog cjepiva je malkice mrvicu cudno da za tako opako najsmrtonosniji virus ikada moras ljude nagovarati i vuci za rukav da se zastite. NY dijeli pomfrit, Srbi bonove od 25 eur, Ohio tjedno izvlaci sretnog vaxxera da preuzme 7-znamenkasti broj dolara. Zar uz toliki marketing i tako ogromnu opasnost koja ce nas svih ubit prije ili kasnije moras ljude nagovarati da se spase?

 

Meni takav spas ne treba.

 Da, zato jer su ljudi debili, a mi zivimo u informacijskom dobu gdje svatko ima cvrsto misljenje o svemu.

Informacijsko doba smo vec napustili i presli u dezinformacijsko doba.. Smrt demokraciji...

9 godina
protjeran
offline
Cijepljenje i necijepljenje

Ono kad se uhljebi i paraziti pozivaju na solidarnost...

U našem društvu oko 70-80% punoljetne populacije desetljećima daje neposrednu potporu zločinačkoj (i satelitima) koja je rasturila (rastura) državu i društvo glasanjem ili pak neizlaskom na izbore! S njima bi se valjda sad trebao solidarizirati? Kako da ne, nećete me cijepit dok sam živ, ne dugujem ništa ovom društvu i zajednici i ne planiram za nju popiti čašu vode a kamoli ubrizgavati si neka neprovjerena sranja 

 

 
8 6 hvala 2
11 godina
neaktivan
offline
Re: Cijepljenje i necijepljenje
Mene više zanima koliko ljudi se cijepi radi straha od coronavirusa, a koliko zato da bi moglo putovati, odnosno da im se vrate slobode koje su izgubili.
 
11 1 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Cijepljenje i necijepljenje

Naravno da se necu cijepiti, ne volim ubrizgavati neprovjerene supstance u svoje tijelo. S ponosom cu biti "biolosko oruzje" 

 
13 11 hvala 1
4 godine
offline
Re: Cijepljenje i necijepljenje
msalai kaže...
Mene više zanima koliko ljudi se cijepi radi straha od coronavirusa, a koliko zato da bi moglo putovati, odnosno da im se vrate slobode koje su izgubili.

 Teško je to precizno reći. Ima i jednih i drugih.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Cijepljenje i necijepljenje
Macumba kaže...
Dobio sam prvu dozu AZ. Druga u srpnju.
Ova pandemija je potvrdila količinu glupana na ovom svijetu. Tužno.

 Slažem se, broj leminga koji se slijepo i bez otpora pokoravaju svemu što im središnjica putem dalekovidnice naredi, pa se ovih dana poslušno naguravaju u redovima za supstancu sumnjivog sadržaja i nepoznatog djelovanja je zaista zabrinjavajući. Ne samo kod nas, naravno, https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/clanovi-britanskog-znanstvenog-savjeta-zastrasivali-smo-ljude-bilo-je-to-neeticno-i-totalitarno-15073263.

 

Sad kad su dobili potvrdu da s vama mogu bez opasnosti raditi doslovce što ih je volja - pitam se što je slijedeće?

15 godina
offline
Re: Cijepljenje i necijepljenje
Macumba kaže...
Dobio sam prvu dozu AZ. Druga u srpnju.
Ova pandemija je potvrdila količinu glupana na ovom svijetu. Tužno.

 Eto, ti si genijalan i primio si nešto na brzinu "sklepano". Hm, sada ćemo gledati u narednim godinama hoće li biti ikakvog porasta u pogledu nekakvih oboljenja, pojava autoimunih bolesti kao i eventualno deformacija novorođenih ili oboljenja kod istih.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Cijepljenje i necijepljenje
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Cijepljenje i necijepljenje

Protiv zaraznih svakako. 

12 godina
offline
Re: Cijepljenje i necijepljenje
Ja sam covid prebolio, a sada sam se i cijepio. S obzirom da u mom slučaju bez obzira na brojne faktore koji mi idu u korist (relativno mlad, zdrav, aktivni rekreativac, nepušač) simptomi koje sam imao nisu bili ugodni. Lako za bolove, temperaturu, gubitak njuha i okusa... bolovi u prsima i kratak dah su me prestravili tih nekoliko dana, a onda je krenulo na bolje ali nisam ni danas što sam bio. Cijepio sam se jer to želim ubuduće izbjeći ili bar ublažiti za sebe, a i da druge zaštitim. Ne bojim se ali poštujem bolest i čuvam sebe i druge koliko god mogu, čak i kad se sami ne čuvaju jer imaju drugačije stavove.
Moj PC  
21 3 hvala 0
10 godina
offline
Re: Cijepljenje i necijepljenje

Smisao cijepljenja je suzbijanje pandemije. Inace puno ljudi je bilo skepticno prema virusu, pa i ja osobno, medutim kako vrijeme prolazi, i iako ja hvala bogu nisam obolio, ali gledam ljude oko sebe koji su daleko od nekih kronicnih bolesnika pa zavrsavaju na kisiku, skidajuci temperaturu tjednima i sa posljedicama koje traju i nakon suzbijanja zaraze. Prijateljici je mama umrla, isto tako nije patila od nikakve bolesti ranije. Neki su srecom prosli i bez ikakvih posljedica, izgubili okus i njuh i to je to. Jednostavno ovisis o tome koliku kolicinu virusa uneses u tijelo. Cijeli svijet se cijepi, a ovdje jos razgovaramo o tome treba li ili ne treba. Na kraju ako netko odluci ne cijepiti se, ok. Ali omalovazavanje onih koji u ovoj situaciji zapravo cine nesto da bi zaustavili ovo sranje i vratili zivot u normalu koliko toliko, to je dno dna ovog sebicnog drustva.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice