Cijepljenje izravno u pluća jača imunološki odgovo

poruka: 8
|
čitano: 3.093
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Cijepljenje izravno u pluća jača imunološki odgovo".
5 godina
protjeran
offline
Cijepljenje izravno u pluća jača imunološki odgovo

A cijepljenje izravno u mozak jača... inteligenciju?! 

Pis on ju :P
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Cijepljenje izravno u pluća jača imunološki odgovo

Davno je Trump govorio: malo dezinficijensa u pluća i ode corona! A nisu ga slušali...

 
4 0 hvala 0
4 godine
offline
Cijepljenje izravno u pluća jača imunološki odgovo

Tekućinu u pluća?

 

EDIT: Ah, ipak se radi o inhaliranju...

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.3.2021 10:21 (Eric Prydz).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Cijepljenje izravno u pluća jača imunološki odgovo

Ako se cjepim u penis oce mi ojacat da ne bude vise mlohava cuna? Btw pitam za prijatelja da zenski dio populacije nebi krivo shvatio.

Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Cijepljenje izravno u pluća jača imunološki od
Ako se cijepim u anus, da li to znači da će ubit sva govna u meni pa više neću morat kenjat?
 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Cijepljenje izravno u pluća jača imunološki odgovo

Mladi su odavno otkrili blagodati kombiniranja tampona i vodke s anusom..možda bi direktnije ubrizgavanje kroz anus bio recept za izlazak iz epidemije.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Cijepljenje izravno u pluća jača imunološki odgovo

Jedva cekam da se sad javi ekipa sa "Pa da, logicno, sta vam je cudno?"

Jel i ono testiranje covida putem swabanja analnog otvora isto "Pa da sta? Sve za baku"

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Cijepljenje izravno u pluća jača imunološki odgovo

za nevježe te laike te one koji ne žele znati: postoje farmakološki i fiziološki razlozi zbog kojih je neki lijek u nekom obliku - ne djeluje (ili nedovoljno djeluje) u bilo kojem. neki djeluju samo kao injekcije, neki kao sirup, neki kao kreme, neki kao aerosol itd. ima ih koji dopuštaju nekoliko oblika administriranja, uz napomenu kako ne djeluju jednako snažno/brzo/ugodno (nuspojave/količina - doza). omogućiti djelovanje lijeka/cjepiva/bla na nov način, dotad naoko neizvediv, je prilično viva zapata! (revolucionarno). znam da većina vas voli čepiće s okusom čokolade ali jebga, nemeže. svaka vaška obaška

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 25.3.2021 14:32 (Ajar).
Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice