Cijena bitcoina pala skoro na 11.000 dolara, pa se

poruka: 40
|
čitano: 18.522
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Cijena bitcoina pala skoro na 11.000 dolara, pa se".
15 godina
offline
Cijena bitcoina pala skoro na 11.000 dolara, pa se

Potpuno normalna korekcija pred Bozic.

 

2018 je godina Ethereuma, Litea, Cardana, Jibrel i Tronixa.

 
7 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Cijena bitcoina pala skoro na 11.000 dolara, pa se

Ako će kriptovalute u 2018. postati mainstream, onda im je potreban i odgovarajući broj transakcija u sekundi. Ethereum sa maksimalnih mogućih 15 transakcija u sekundi i Litecoin sa 56 transakcija u sekundi su ozbiljno potkapacitirani za bilo kakvu masovniju upotrebu, a za ove druge je još prerano govoriti jer su daleko od implementacije. Odgovarajući parametri za najpopularnije kriptovalute mogu se pratiti na blocktivity.info

Distributed Computing Statistics for Croatia http://goo.gl/5b6Q5W
 
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cijena bitcoina pala skoro na 11.000 dolara, p
Vortac kaže...

Ako će kriptovalute u 2018. postati mainstream, onda im je potreban i odgovarajući broj transakcija u sekundi. Ethereum sa maksimalnih mogućih 15 transakcija u sekundi i Litecoin sa 56 transakcija u sekundi su ozbiljno potkapacitirani za bilo kakvu masovniju upotrebu, a za ove druge je još prerano govoriti jer su daleko od implementacije. Odgovarajući parametri za najpopularnije kriptovalute mogu se pratiti na blocktivity.info

IOTA - 1500 transakcija u sekundi (kao i VISA)

Ripple - 1500 transakcija u sekundi

NEM - 3000...

Waves-NG 1000...

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.12.2017 1:08 (Mitch).
16 godina
protjeran
offline
Re: Cijena bitcoina pala skoro na 11.000 dolara, p
Mitch kaže...

IOTA - 1500 transakcija u sekundi (kao i VISA)

Ripple - 1500 transakcija u sekundi

NEM - 3000...

Waves-NG 1000..

 Indikativno je da nijedna od ovih kriptovaluta nije vidljiva na blocktivityu. NEM će imati 3000 tx/sec tek kada izađe Catapult, dakle do daljnjeg možemo svrstati u rubriku "nije implementirano"(trenutno je na originalnih 2 tx/sec, dakle manje od Bitcoina). Waves NG je aktiviran nedavno, tek treba zaživjeti u praksi. IOTA ista stvar. Izuzetak je donekle Ripple koji već neko vrijeme podržava 1000 tx/sec, ali ga očigledno nitko ne koristi, pa ni njega nema na listi.

Distributed Computing Statistics for Croatia http://goo.gl/5b6Q5W
8 godina
offline
Cijena bitcoina pala skoro na 11.000 dolara, pa se

Najbitnija rečenica u članku je "Ovakve dnevne fluktuacije do sada još nismo vidjeli na bitcoinu". Vrč ide na vodu dok se ne razbije.

Naprosto, amplituda grafa bc unazad godinu dana (ili više) jasno pokazuje da je priča neodrživa. Blockchain kao tehnologija će preživjeti, a jednom negdje u budućnosti će kriptovalute biti realnost.

Ovo sada je blesavoća i prijevara.

Što se pak tiče dnevnih i  kraćih fluktuacija i mogućnosti zarade na tome, to je naprosto kockanje. Činjenično, ima ljudi koji dobivaju i na lotu, burzi i drugim oblicim klađenja. Činjenično, oni su mikro manjina, a da bi uopće to bilo moguće (da profitiraju), mnogi (velika većina) moraju izgubiti / popušiti.

Drugo je to što bi svatko htio biti Gordon Gekko i onda misli da je sistem održiv - upravo zbog takvih sistem navlakuše za sada "funkcionira".

 

Ovo da sad treba preći na druge "kriptovalute" je također glupost per se: sve ovisi o bc, da nije bc ne bi bilo ni klonova, a kad pukne bc i ostali će potonuti. Uostalom, ta povezanost je vidljiva i iz ovog današnjeg potonuća. Ključna stvar je globalno (ne)povjerenje tzv "ulagača".

Ta terminologija je isto debilana za sebe: "ulagači" doduše zvuči ozbiljnije od "igrači" (kako se nazivaju ovisnici o klađenju u kladionicama), ali makar su i jedni i drugi doista "igrači" i "ulagači", postoji primjereniji termin za ovo samo što je previše uvredljiv.

 

 
2 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cijena bitcoina pala skoro na 11.000 dolara, p

Pa pricamo o 2018. Blocktivity je bezvezan crawler koji nista ne govori. Golos ima potpuno krivi ratio transakcija i mkt cap. Ripple je daleko najaktivniji od dolar coinova.


IOTA je pitanje mjeseci, Ripple je pitanje tjedna.
Steemit i Golos su ista stvar i imaju puno gresaka, a na blocktivityu su.

Broj transakcija u sekundi vise nista ne govori. Uvijek se moze nac neki buffer kao sto Litecoin rjesava.

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.12.2017 2:03 (Mitch).
6 godina
protjeran
offline
Cijena bitcoina pala skoro na 11.000 dolara, pa se

Iako radim u Bloombergu, kada oni kazu da je 2017. godina bila godina Bitcoina a 2018. godina je godina Ripplea onda to valjda znaci nesto :) drago mi je ova "prevara" za Bitcoin Cash jer mi je donijela zaradu od 16.000€ u jednom danu dok ova popularnost Ripplea mi je u tri dana donijela 60.000€ :D i da prije me netko pita, radim "day trade" preko Poloniex, nema nikakvih trikova, jednostavno 6 monitora ispred sebe, povuci ono sto Vas zanima, na laptopu imam sve poznatije financijske portale, kao i sve vece Reddit stranice povezane s kriptovalutama i samo REFRESH dok ne vidis nesto zanimljivo i uletis, tako sam uletio u BCC i zaradio, dok u Ripple ulazem vec vise od 6 mjeseci te sam sad poceo u Stellar u zadnjih 2 mjeseca.

OMG (One Man Games) Studio
 
2 1 hvala 1
15 godina
offline
Re: Cijena bitcoina pala skoro na 11.000 dolara, p
One Man Games Studio kaže...

Iako radim u Bloombergu, kada oni kazu da je 2017. godina bila godina Bitcoina a 2018. godina je godina Ripplea onda to valjda znaci nesto :) drago mi je ova "prevara" za Bitcoin Cash jer mi je donijela zaradu od 16.000€ u jednom danu dok ova popularnost Ripplea mi je u tri dana donijela 60.000€ :D i da prije me netko pita, radim "day trade" preko Poloniex, nema nikakvih trikova, jednostavno 6 monitora ispred sebe, povuci ono sto Vas zanima, na laptopu imam sve poznatije financijske portale, kao i sve vece Reddit stranice povezane s kriptovalutama i samo REFRESH dok ne vidis nesto zanimljivo i uletis, tako sam uletio u BCC i zaradio, dok u Ripple ulazem vec vise od 6 mjeseci te sam sad poceo u Stellar u zadnjih 2 mjeseca.

Haha. Dobro, i?

 

 

Mislim smijesan post, radis u Bloombergu, a citas Reddit....koga oni sve zaposljavaju.

 

Ja sam u NY svaki dan, mozemo popit kavu i zarolat Jibrel..

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.12.2017 2:13 (Mitch).
16 godina
protjeran
offline
Re: Cijena bitcoina pala skoro na 11.000 dolara, p
Mitch kaže...

Pa pricamo o 2018. Blocktivity je bezvezan crawler koji nista ne govori. Golos ima potpuno krivi ratio transakcija i mkt cap. Ripple je daleko najaktivniji od dolar coinova.


IOTA je pitanje mjeseci, Ripple je pitanje tjedna.
Steemit i Golos su ista stvar i imaju puno gresaka, a na blocktivityu su.

Broj transakcija u sekundi vise nista ne govori. Uvijek se moze nac neki buffer kao sto Litecoin rjesava.

 Znači po tebi brojke na blocktivityu lažu, a nekakav šuplji hype i nabacivanje frazama su mjerodavni? Pretpostavljam da je to neki sarkazam?

 

Steemit i Golos su društvene mreže bazirane na Graphene blockchainu, imaju ukupno preko milijun registriranih korisnika i rastu ogromnom brzinom, nije uopće iznenađujuće da imaju preko milijun transakcija dnevno. Broj transakcija u sekundi je ključni parametar, što su Ethereum developeri nedavno spoznali na teži način kad je obična zezancija tipa cryptokitties usporila cijelu ETH mrežu gotovo do neupotrebljivosti.

Distributed Computing Statistics for Croatia http://goo.gl/5b6Q5W
8 godina
offline
Cijena bitcoina pala skoro na 11.000 dolara, pa se

A frend je imao dojavu za utakmicu i sigurno će se obogatiti...

 

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cijena bitcoina pala skoro na 11.000 dolara, p
Vortac kaže...
Mitch kaže...

Pa pricamo o 2018. Blocktivity je bezvezan crawler koji nista ne govori. Golos ima potpuno krivi ratio transakcija i mkt cap. Ripple je daleko najaktivniji od dolar coinova.


IOTA je pitanje mjeseci, Ripple je pitanje tjedna.
Steemit i Golos su ista stvar i imaju puno gresaka, a na blocktivityu su.

Broj transakcija u sekundi vise nista ne govori. Uvijek se moze nac neki buffer kao sto Litecoin rjesava.

 Znači po tebi brojke na blocktivityu lažu, a nekakav šuplji hype i nabacivanje frazama su mjerodavni? Pretpostavljam da je to neki sarkazam?

 

Steemit i Golos su društvene mreže bazirane na Graphene blockchainu, imaju ukupno preko milijun registriranih korisnika i rastu ogromnom brzinom, nije uopće iznenađujuće da imaju preko milijun transakcija dnevno. Broj transakcija u sekundi je ključni parametar, što su Ethereum developeri nedavno spoznali na teži način kad je obična zezancija tipa cryptokitties usporila cijelu ETH mrežu gotovo do neupotrebljivosti.

Radim na Wall St i Blocktivity je potpuno bio kriv do 9. mjeseca, te i dalje je irelevantan alat. Jel uopce znas kako funkcionira njegov api i od kuda kupi podatke?

 

Steemit i Golos su klasicna ruska patka. Imas milijardu botova koji se spajaju na blockchain i falsificiraju transakcije ili rade shorting. Tako funkcionira skoro svaki ruski ICO nakon 1. mj 2017 i zato Golos nije uzeo zamaha.

 


Pricas o trade assetima, a ne o purchasing assetima. TPS je potpuno nebitan podatak.

 

Ako Ethereum uzme zamaha, svaka druga valuta bazirana na njemu ce postat nebitna. Zato sto ce Ethereum i Solidity biti toliko rasireni u development zajednici da ces za svaki mali projekt/firmu napravit mali novi coin, a ideje pokupit od propalih coinova.

 

Dakle sada dok se valute samo trejdaju, a ne koriste, nitko ne zna hoce li ici gore ili dolje. O tome govori iskljucivo i samo iskljucivo hype.

 

Jedini donekle tocni resursi dolaze s Twittera, Coinmarketcapa i Bloomberg Terminala.

 

Inzinjeri u Goldman Sachsu imaju ML algoritam koji prati vijesti o coinovima (na principu pozitivna/negativna) preko Twitter hashtagova. To ti sve govori koliko su bitne brojke iza blockchaina.

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.12.2017 2:24 (Mitch).
15 godina
offline
Cijena bitcoina pala skoro na 11.000 dolara, pa se

BTW Vortac , pogledaj tko stoji iza blocktivitya.

 

https://steemit.com/blocktivity/@blocktivity/new-website-blocktivity-info

 

Steemit.

 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Cijena bitcoina pala skoro na 11.000 dolara, p

 Te spike "radim na Wall Streetu", moj tata je jači od tvog i nabacivanje frazama su mi pomalo smiješne, pa ću ih preskočiti.  Golos je ruska verzija Steemita, ali originalni Steemit je djelo Daniela Larimera koji je Amerikanac, što si lako mogao i sam izguglati umjesto da lupaš napamet.

 

A što se tiče tvojeg senzacionalnog "otkrića" - blocktivity ima svoj račun na Steemitu, kao i mnogi drugi servisi i kriptovalute. Evo i PIVX ima svoj marketing tamo, hoćeš reći da Steemit stoji i iza PIVX-a? Smijurija...

 

https://steemit.com/@pivx

Distributed Computing Statistics for Croatia http://goo.gl/5b6Q5W
15 godina
offline
Re: Cijena bitcoina pala skoro na 11.000 dolara, p
Vortac kaže...

 Te spike "radim na Wall Streetu", moj tata je jači od tvog i nabacivanje frazama su mi pomalo smiješne, pa ću ih preskočiti.  Golos je ruska verzija Steemita, ali originalni Steemit je djelo Daniela Larimera koji je Amerikanac, što si lako mogao i sam izguglati umjesto da lupaš napamet.

 

A što se tiče tvojeg senzacionalnog "otkrića" - blocktivity ima svoj račun na Steemitu, kao i mnogi drugi servisi i kriptovalute. Evo i PIVX ima svoj marketing tamo, hoćeš reći da Steemit stoji i iza PIVX-a? Smijurija...

 

https://steemit.com/@pivx

 Tom frazom sam ti samo htio reci da tko se god ozbiljno prima kriptovaluta, preskace bilo sto oko Steemita i Blocktivitya i slicnih stranica.

 

Svaka derivira GDAX i nista drugo.

 

I pogledaj tko drzi 90% transakcija Steema.

 

Blocktivity gura Golos i Steem vec dugo vrijeme. Bez ikakvih podataka iza toga. Zbroji dva i dva. Steemit/Steem guraju Smart Media, blocktivity gura hype sto da kupis...mislim..

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.12.2017 2:45 (Mitch).
16 godina
protjeran
offline
Re: Cijena bitcoina pala skoro na 11.000 dolara, p
Mitch kaže...

 Tom frazom sam ti samo htio reci da tko se god ozbiljno prima kriptovaluta, preskace bilo sto oko Steemita i Blocktivitya i slicnih stranica.

 

Svaka derivira GDAX i nista drugo.

 

I pogledaj tko drzi 90% transakcija Steema.

Znači PIVX se nije ozbiljno primio kriptovaluta jer imaju svoj account na Steemitu? Vidiš i sam da to zvuči apsurdno.

 

OK, dozvoljavam da se tebi Steemit iz nekog razloga ne sviđa. Ali izjave tipa "svi ozbiljni preskaču Steemit i Blocktivity" su smiješne. To su kriptovalute i servisi kao i svaki drugi, štoviše svakako popularniji (barem po broju korisnika) od Ripplea ili Cardana. Više objektivnosti i manje plitkog FUD-a bi tvoje postove učinilo puno kvalitetnijima.

 

 

Distributed Computing Statistics for Croatia http://goo.gl/5b6Q5W
15 godina
offline
Cijena bitcoina pala skoro na 11.000 dolara, pa se

Dapace evo ti dokaz.

 

BitsharesFCX ti ne moram objasnjavat. Mozes i o njima istrazit i ciji su fork. Oni drze blocktivity. Odnosno ne drze nego su ga samo na njih digli.

Uglavnom sto ti zelim reci, ne slusaj nikog, citaj whitelist ako znas Javu/C++/CS algoritme i blockchain, prati ICO rejtinge i ako ima neki koji odstupa (uzasno los ili uzasno dobar  = zasto).

 


STEEM i GOLOS su dAppovi, nisu uopce blockchaini. Ne samo to, nego su i bazirani na BKS koji propada.

Ovo sam istrazivao jos na ljeto, tipicna ruska patka i P&D stoji iza ovoga. Imat ces tajkune na osnovu BTSa, kojeg pumpaju preko Steema i milijun raznih derivacija. Bitshares je tata u toj prici i njega zele ekspanzirat. Mozda njega onda treba kupit?

 

 

Prvo pravilo investiranja je da nikad ne slusas nikog drugog. Mozda moji postovi zvuce bahato, ali to je najrealnije kako mogu docarat ovaj svijet.

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.12.2017 3:03 (Mitch).
 
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Cijena bitcoina pala skoro na 11.000 dolara, p
Mitch kaže...
BitsharesFCX ti ne moram objasnjavat. Mozes i o njima istrazit i ciji su fork. Oni drze blocktivity. Odnosno ne drze nego su ga samo na njih digli.

Uglavnom sto ti zelim reci, ne slusaj nikog, citaj whitelist ako znas Javu/C++/CS algoritme i blockchain, prati ICO rejtinge i ako ima neki koji odstupa (uzasno los ili uzasno dobar  = zasto).

 
STEEM i GOLOS su dAppovi, nisu uopce blockchaini. Ne samo to, nego su i bazirani na BKS koji propada.

Ovo sam istrazivao jos na ljeto, tipicna ruska patka i P&D stoji iza ovoga. Imat ces tajkune na osnovu BTSa, kojeg pumpaju preko Steema i milijun raznih derivacija. Bitshares je tata u toj prici i njega zele ekspanzirat. Mozda njega onda treba kupit?

 

Prvo pravilo investiranja je da nikad ne slusas nikog drugog. Mozda moji postovi zvuce bahato, ali to je najrealnije kako mogu docarat ovaj svijet.

 Ovo je toliko nabacano zbrda-zdola da ne vrijedi uopće detaljno komentirati. Naročito mi je komičan tvoj apriori stav da mi ti nešto moraš dočaravati i podučavati me. U svijetu kriptovaluta je općepoznato da je Daniel Larimer utemeljio i Bitshares i Steemit i nedavno EOS, a ti meni to pokušavaš servirati kao nekakvo veliko otkriće i konspiraciju, sa tim smiješnim sličicama štoviše? Živa patetika.

 

Btw, STEEM blockchain explorer možeš pronaći ovdje (tako da ti i ta dApp izmišljotina pada u vodu):

https://steemd.com

 

A ovdje možeš pronaći sve druge moguće servise i infrastrukturu vezanu uz Steemit. Po broju istih nadmašuju i sam Bitcoin:

http://steemtools.com

 

 

Distributed Computing Statistics for Croatia http://goo.gl/5b6Q5W
15 godina
offline
Re: Cijena bitcoina pala skoro na 11.000 dolara, p

Hahaha, okej, lagani ignore.

 

Klasicni Balkanac koji nema konstruktivni komentar. Nisi mi rekao nista o tome u stilu buy/hold/sell, vec samo dao link na sajt koji je debelo kontroliran i biasan na Steem i slicne gluposti.

 

Dan Larimer je budala. Blabece o svemu i onda obrise ono di je fulao ko Ilija Sivonjic, a ostavlja nesto sto je pogodio bez ikakvog uporista. Nije nista izmislio oko EOSa, niti napisao kod za bilo sta oko Steema. Smislio je koncept.

Okrenuo je milijune VC kapitala i spuhao ih na glupostima jos u proslom desetljecu. Lik ima vise novaca u propalim startupima od Todorica.

 

Nadalje, Steem je klasicni Pump & Dump preko 3 godine.

Radi se o timu koji je vise vremena potrosio na brisanje negativnih kritika i postova i na Steemitu i na Bitcoin Talku nego na distribuciji tokena.

 

I to namjerno. Drzali su u jednom trenutku 80% tokena, obrisali su sve svoje transakcije. Svaki dan provlace oko 20-80% svih tokena, nitko ne zna zasto. Stave ih na exchange i povuku svaka dva tjedna u iznosima po 10 milijuna Steemova.

https://steemit.com/@steemit/transfers

https://steemit.com/@ned/transfers

https://steemit.com/@dantheman/transfers

 

Larimer je vec nekoliko puta uhvacen da doslovno iz baze brise komentare na vlastite postove, ili sam sebi upvotea masovno. Cisti dump s developer strane, mogu dumpat 20% tokena kad god zele. Prosle godine su imali 30k$ liquidity na market capu od 300 milijuna dolara? Takoder sami founderi su uhvaceni kako shortaju redovno. Nikad nece ni Howey test proc.

 

https://steemit.com/@steemit/transfers# - pogledaj si transakcije prema steemit2.

 

Svaki dan oko 2 milijuna dolara izvuku i onda cijelo vrijeem centraliziraju tokene koje 'prodaju'. A pumpaju volumen po danu tako da stvore hype. Meni se jako svidala ideja drustvene mreze na blockchainu, jer bas takva i treba bit, ali Steemit je tesko sranje i pun botova koji masakriraju threadove i upvoteaju masovno.

 

Procitaj si ovo

https://steemit.com/steemit/@run-to-win/steemit-one-giant-decentralized-ponzi-scheme

https://bitcointalk.org/index.php?topic=1558366.1460

 

 

Svaki altcoin izuzev onih gore koje sam spomenuo je cista ponzi shema od koje beneficiraju samo early adopteri. Treba jahat val i zaradit novce na tome.

 

Ali idealisticka spika o Steemu itd....please. Nadam se da ces naucit na svojim greskama.

12 godina
offline
Re: Cijena bitcoina pala skoro na 11.000 dolara, p
Nikad nisam toliko duboko ulazio u pricu kao vi. Zato sam se drzao ETF-ova baziranih na BTC - tu mi je i provizija samo 0,1%. Previse zivaca i vremena zadnjih 3 mjeseca oko toga pa cu napustiti trejdanje ovih “svinjarija”. Neto zarada od 100k$ dovoljna, ne treba biti pohlepan.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cijena bitcoina pala skoro na 11.000 dolara, p
N!NO kaže...
Nikad nisam toliko duboko ulazio u pricu kao vi. Zato sam se drzao ETF-ova baziranih na BTC - tu mi je i provizija samo 0,1%. Previse zivaca i vremena zadnjih 3 mjeseca oko toga pa cu napustiti trejdanje ovih “svinjarija”. Neto zarada od 100k$ dovoljna, ne treba biti pohlepan.

O tome i pricam. Ljudi poput tebe ulaskom i izlaskom odreduju cijenu, a vi reagirate na clanke. A ne pravi parametri iza valuta. I to je potpuno u redu i ocekivano u ovom trenutku.

Da se mene pita ocistio bi i usao poreznom i u Coinbase i Kraken itd., pozatvarao insidere, uveo SEC, regulirao trziste i ostavio kvalitetne valute i tehnologije.

 

 

Mene zanima blockchain kao developera i nekoga u VC. Blockchain startupi su buducnost, samo treba naci pravi nacin realizacije.

 

Ovo je sada samo darvinizacija na kojoj se moze zaradit novac. Na kraju ce opstat oni koji mogu zamjenit sve sto digitalni novac danas radi. Jos uvijek nema takve valute, ali su najblizi oni prototipi navedeni gore.

 

 

8 godina
odjavljen
offline
Re: Cijena bitcoina pala skoro na 11.000 dolara, p
Dakle, želiš reći da sad treba investirat u ethereum ?
16 godina
protjeran
offline
Re: Cijena bitcoina pala skoro na 11.000 dolara, p
Mitch kaže...
*cut*

 

Ali idealisticka spika o Steemu itd....please. Nadam se da ces naucit na svojim greskama.

 Ove budalaštine koje si nadrobio se jednom riječju zovu FUD. Brdo nepovezanih i nekoherentnih izjava, napisanih u stilu nervoznog srednjoškolca. Znam da je tvoj ego povrijeđen jer ovdje glumiš nekakvog velikog kripto-stručnjaka i očekuješ da ti se povlađuje, ali to cijeloj priči daje samo dodatnu razinu komedije.

 

Što se tiče mojih "grešaka", na njima sam već zaradio milijune, ali svejedno hvala što se brineš. Evo, dolje je link za moj BTS account, trenutno vrijedan cca. milijun USD. Ostale ti neću pokazivati, da na padneš u nesvijest.

 

https://cryptofresh.com/u/vortac2bts

 

Distributed Computing Statistics for Croatia http://goo.gl/5b6Q5W
12 godina
offline
Cijena bitcoina pala skoro na 11.000 dolara, pa se

Finu ste lovu zavrtili momci, svaka čast. Sanjam easy money u kratkom vremenu da se maknem od stresa i okružim porocima. Krenuh i ja tako ući u BTC jer mi moj poslovni osjećaj reče kako je cijena od 19.600 savršeni trenutak za to. Taman razvrgnuh oročenu štednju s garantiranom kamatom od 1,2% na godinu dana kad ono padne cijena na 11K. I sad kupiti ili ne. Moj poslovni savjetnik Roogaby James Dean (Rugabi Jamezdin) mi pomaže pri prvim koracima, pitah ga ima li hardverski wallet. Kaže "Ima". Nisam znao da postoje voleti na optičkim medijima, čak su neki voleti zapisani na pločama singlicama od 45 okretaja. Kaže da su ti najbolji jer ih je jako teško provaliti, a cijena od 20 kn je prihvatljiva.

 

 

 
5 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Cijena bitcoina pala skoro na 11.000 dolara, p
Vortac kaže...
Mitch kaže...
*cut*

 

Ali idealisticka spika o Steemu itd....please. Nadam se da ces naucit na svojim greskama.

 Ove budalaštine koje si nadrobio se jednom riječju zovu FUD. Brdo nepovezanih i nekoherentnih izjava, napisanih u stilu nervoznog srednjoškolca. Znam da je tvoj ego povrijeđen jer ovdje glumiš nekakvog velikog kripto-stručnjaka i očekuješ da ti se povlađuje, ali to cijeloj priči daje samo dodatnu razinu komedije.

 

Što se tiče mojih "grešaka", na njima sam već zaradio milijune, ali svejedno hvala što se brineš. Evo, dolje je link za moj BTS account, trenutno vrijedan cca. milijun USD. Ostale ti neću pokazivati, da na padneš u nesvijest.

 

https://cryptofresh.com/u/vortac2bts

 

Hahahaha, to nije FUD, nego mi nije jasno da si netko imalo ozbiljan moze dozvolit da drzi tu kolicinu novca u BTS.

FUD ce bit kad ces ih se rjesavat, jer BTS je bezvrijedan.

 

Izasao si iz okvira investiranja u okvir kladionice. Smijurija. Bas me zanima Gridcoin kako ce ispast. 

 

15 godina
offline
Re: Cijena bitcoina pala skoro na 11.000 dolara, p

Zasto Cardano? Nekako mi izgleda ko cisti overhype. 6-7 su po marketcapu u 2 mjeseca. Cisto vremenski sta oni mogu isporucit u godinu dana da opravdaju takvu kapitalizaciju? Sama prica se cini dosta dobra kolko sam stigo proucit do sad...

15 godina
offline
Re: Cijena bitcoina pala skoro na 11.000 dolara, p
zlosobno kaže...

Zasto Cardano? Nekako mi izgleda ko cisti overhype. 6-7 su po marketcapu u 2 mjeseca. Cisto vremenski sta oni mogu isporucit u godinu dana da opravdaju takvu kapitalizaciju? Sama prica se cini dosta dobra kolko sam stigo proucit do sad...

Hahaha, ne znam za vas ali meni je ova tematika cisti laksativ. Zanemarite postove gore BTW, kompliciranija je situacija. Mozda napravim multic za trolanje.

 

 

Cardano ima jako puno bullova iza sebe. Isto P&D.

 

Medutim on je pisan od nule i to u Haskellu, koji je kao funkcijski jezik mozda idealan za neko implicitno razumijevanje pametnih ugovora.

Takoder ima upgrade koji je vec napisan i ide iduce godine. Postat ce puno vise scalable. Proof of stake je oduvijek bio zanimljiv, pogotovo ako se uspije razvit potpuno sigurno rjesenje.

Baziran je na dobrim istrazivanjima, ima jaku potporu developera i dobre, uvjerljive investitore. Uglavnom to mu je i podiglo kredibilitet nakon ICOa.

Cardana imam najvise u svom walletu, ali kao sto si rekao, bas nista ne opravdava mkt cap kojeg imaju, no povjerenja imam da je tehnologija bitno bolja od pionira.

 

 

Lisk i Komodo su zanimljiviji, ali mislim da je Cardano jako dobar HODL zbog trenutnog trzista.

16 godina
protjeran
offline
Re: Cijena bitcoina pala skoro na 11.000 dolara, p
Mitch kaže...

Hahahaha, to nije FUD, nego mi nije jasno da si netko imalo ozbiljan moze dozvolit da drzi tu kolicinu novca u BTS.

FUD ce bit kad ces ih se rjesavat, jer BTS je bezvrijedan.

 

Izasao si iz okvira investiranja u okvir kladionice. Smijurija. Bas me zanima Gridcoin kako ce ispast. 

 A ti si izašao izvan okvira trolanja u okvir zatiranja bilo kakve konstruktivne diskusije. Nemam ništa protiv duhovitog trolanja, vidim da ljudi stvarno puše tvoje Bloomberg i Wall Street provale ovdje (što je komedija za sebe) ali ti si očigledno već počeo vjerovati u vlastite izmišljotine. Malo više odmjerenosti ne bi škodilo jer ovo je previše prozirno.

Distributed Computing Statistics for Croatia http://goo.gl/5b6Q5W
15 godina
offline
Re: Cijena bitcoina pala skoro na 11.000 dolara, p
Srecom pa je Bozic pa cu se malo odmorit i od posla i od Interneta.

Ne mogu ove diskusije slusat vise, bas mi je zadovoljstvo trolat.
12 godina
offline
Re: Cijena bitcoina pala skoro na 11.000 dolara, p
Ja sam 15 godina u industriji. Je da je crypto prilicno drugaciji od ostalih papira, ali tesko bih to propustio. S druge strane sad radim ozbiljniji posao, a ne premetanje papira pa nemam toliko vremena za proucavanje, a cista kocka me ne zanima. S iskustvom se da zaraditi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cijena bitcoina pala skoro na 11.000 dolara, p
Mitch kaže...
zlosobno kaže...

Zasto Cardano? Nekako mi izgleda ko cisti overhype. 6-7 su po marketcapu u 2 mjeseca. Cisto vremenski sta oni mogu isporucit u godinu dana da opravdaju takvu kapitalizaciju? Sama prica se cini dosta dobra kolko sam stigo proucit do sad...

Hahaha, ne znam za vas ali meni je ova tematika cisti laksativ. Zanemarite postove gore BTW, kompliciranija je situacija. Mozda napravim multic za trolanje.

 

 

Cardano ima jako puno bullova iza sebe. Isto P&D.

 

Medutim on je pisan od nule i to u Haskellu, koji je kao funkcijski jezik mozda idealan za neko implicitno razumijevanje pametnih ugovora.

Takoder ima upgrade koji je vec napisan i ide iduce godine. Postat ce puno vise scalable. Proof of stake je oduvijek bio zanimljiv, pogotovo ako se uspije razvit potpuno sigurno rjesenje.

Baziran je na dobrim istrazivanjima, ima jaku potporu developera i dobre, uvjerljive investitore. Uglavnom to mu je i podiglo kredibilitet nakon ICOa.

Cardana imam najvise u svom walletu, ali kao sto si rekao, bas nista ne opravdava mkt cap kojeg imaju, no povjerenja imam da je tehnologija bitno bolja od pionira.

 

 

Lisk i Komodo su zanimljiviji, ali mislim da je Cardano jako dobar HODL zbog trenutnog trzista.

 Hvala na infu :) pronjuskat cu jos malo. Drzim i lsk i ark pa cemo vidjet...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice