Cijela Galaxy S20 serija na Geekbenchu

poruka: 9
|
čitano: 2.805
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Cijela Galaxy S20 serija na Geekbenchu".
15 godina
offline
Cijela Galaxy S20 serija na Geekbenchu

znači ružnoča sa Iphonea zarazila je i druge mobitele pa tako svi imaju ružne kamere odozada! Eto Apple napravi svi kopiraju pa makra bilo ružno i ne inovativno

be Cool
Moj PC  
11 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cijela Galaxy S20 serija na Geekbenchu

Nevjerojatno koliki utjecaj imaju na cijelu industriju. Apple da govn* stavi nasred telefona, ekipa bi to iskopirala.. zalosno

6 godina
offline
Re: Cijela Galaxy S20 serija na Geekbenchu

aj mislio sam da je samo meni to gužvanje kamera ružno.....

 

U biti jedina stvar zbog koje bi kupio ovaj model je 120Hz ekran, sve drugo je isto sranje kao i svake godine do sada, dodaju malo rama, ubrzaju cpu/gpu, malo povečaju ekran, podebljaju megapiksele..... 

4 godine
neaktivan
offline
Re: Cijela Galaxy S20 serija na Geekbenchu
=XFX=PlayHard kaže...

Nevjerojatno koliki utjecaj imaju na cijelu industriju. Apple da govn* stavi nasred telefona, ekipa bi to iskopirala.. zalosno

 Ovo konkretno nema veze sa Appleom nego je jedini način za utrpati toliko kamera u mobitel. Ne možeš ovo staviti na sredinu uređaja jer bi onda morao drastično žrtvovati bateriju i vjerojatno neke druge komponente. Ovo je najoptimalniji raspored.

Što se tiče kocke koja okružuje kamere i ona je nužnost. Previše rupa na kućištu uređaja slabi njegov strukturni integritet i potrebno je pojačanje. Možeš birati hoćeš li je staviti ispod kućišta i time napraviti deblji mobitel ili iznad kućišta što su svi i odabrali.

7 godina
protjeran
offline
Re: Cijela Galaxy S20 serija na Geekbenchu
=XFX=PlayHard kaže...

Nevjerojatno koliki utjecaj imaju na cijelu industriju. Apple da govn* stavi nasred telefona, ekipa bi to iskopirala.. zalosno

 Ne brinite, imaju kinezi rjesenje. 

16 godina
neaktivan
offline
Cijela Galaxy S20 serija na Geekbenchu

Iskreno, ne znam da li je do softvera ili čega, ali ovi rezultati na GB-u nisu nimalo impresivni. Što se izgleda tiče uspjeli su biti ružniji od iPhone-a ili smo se samo već navikli na izgled iPhonea

The best is yet to come, and wont that be fine You think youve seen the sun, but you aint seen it shine
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: Cijela Galaxy S20 serija na Geekbenchu
=XFX=PlayHard kaže...

Nevjerojatno koliki utjecaj imaju na cijelu industriju. Apple da govn* stavi nasred telefona, ekipa bi to iskopirala.. zalosno

 A fanovi pojeli.

12 godina
offline
Cijela Galaxy S20 serija na Geekbenchu

Ne znam dal sam do sad negdje pročitao, zašto imaju različite procesore ovisno o tržištu?

Pa ne povećava im to troškove proizvodnje?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cijela Galaxy S20 serija na Geekbenchu
mrbeholder kaže...
=XFX=PlayHard kaže...

Nevjerojatno koliki utjecaj imaju na cijelu industriju. Apple da govn* stavi nasred telefona, ekipa bi to iskopirala.. zalosno

 Ovo konkretno nema veze sa Appleom nego je jedini način za utrpati toliko kamera u mobitel. Ne možeš ovo staviti na sredinu uređaja jer bi onda morao drastično žrtvovati bateriju i vjerojatno neke druge komponente. Ovo je najoptimalniji raspored.

Što se tiče kocke koja okružuje kamere i ona je nužnost. Previše rupa na kućištu uređaja slabi njegov strukturni integritet i potrebno je pojačanje. Možeš birati hoćeš li je staviti ispod kućišta i time napraviti deblji mobitel ili iznad kućišta što su svi i odabrali.

 Evo gore je postavljena slika OnePlus telefona koji ima brutalan dizajn, primjer kako telefon po meni treba izgledat.. vidis da ne mora biti takav raspored. Na kraju krajeva Samsung je vec pokazao da raspored moze biti i vodoravan sa Galaxy S10 5G, i tamo su stale 4 kamere bez problema... tako da ovo je opet trend koji Apple diktira i svi ga slijede, kao i s notchem, kao i s headphone jackom i sl.  

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice