CIA-ini dokumenti o NLO-ima javno dostupni

poruka: 51
|
čitano: 11.118
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "CIA-ini dokumenti o NLO-ima javno dostupni".
15 godina
offline
CIA-ini dokumenti o NLO-ima javno dostupni

A daj. Cia je dostavila cd. Ne cak ni dvd? I isprintali su ovo na njega? 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
CIA-ini dokumenti o NLO-ima javno dostupni

Ako očekujete vanzemaljce - zaboravite. Iako u našoj galaksiji u svakom trenutku vjerojatno postoje na tisuće civilizacija, šansa da se sretnemo s drugom civilizacijom je nula. Zbog ograničene brzine svjetlosti i ogromnih udaljenosti među zvijezdama Mliječne staze, svjetlu treba tisuće godina, a time i bilo kojoj letjelici. Možda za par tisuća godina postoji promil šanse da netko dođe do nas. A do tada možete maštati kad god neka kanta otpadne sa satelita i proleti pored radara, zamišljati kako je to Enterprise Starship s druge planete, samo eto - neprepoznat.

Možda je korisno da se shvate neke prirodne pojave u elektromagnetizmu, poput "vatrene kugle".

Idi i radi nešto korisno!
 
8 15 hvala 0
11 godina
offline
Re: CIA-ini dokumenti o NLO-ima javno dostupni
Keso kaže...

Ako očekujete vanzemaljce - zaboravite. Iako u našoj galaksiji u svakom trenutku vjerojatno postoje na tisuće civilizacija, šansa da se sretnemo s drugom civilizacijom je nula. Zbog ograničene brzine svjetlosti i ogromnih udaljenosti među zvijezdama Mliječne staze, svjetlu treba tisuće godina, a time i bilo kojoj letjelici. Možda za par tisuća godina postoji promil šanse da netko dođe do nas. A do tada možete maštati kad god neka kanta otpadne sa satelita i proleti pored radara, zamišljati kako je to Enterprise Starship s druge planete, samo eto - neprepoznat.

Možda je korisno da se shvate neke prirodne pojave u elektromagnetizmu, poput "vatrene kugle".

 Po meni pomalo egocentrični pogled na ostatak svemira jer pod tvojom pretpostavkom mi smo izgleda najrazvijeniji i ako mi ne možemo putovati dovoljno brzo ne može nitko drugi.Možda nas netko nađe prije,netko ko je dovoljno tehnološki napredniji,a možda se i okrene odma kad vidi gdje smo i tko  smo sada.Što se tiče naslova,moja konstatacija je da je jako teško vjerovati u instituciju koja je proizvod nekakve vlade.

15 godina
offline
Re: CIA-ini dokumenti o NLO-ima javno dostupni

Stari moj,mi smo "tu" jednu mikrosekundu,velika je vjerovatnost da su neke civilizaicje "tu" miljardama godina.

Znači..malo su napredniji od nas u svakom zamislivom pogledu.

 

16 godina
offline
Re: CIA-ini dokumenti o NLO-ima javno dostupni
Keso kaže...

Ako očekujete vanzemaljce - zaboravite. Iako u našoj galaksiji u svakom trenutku vjerojatno postoje na tisuće civilizacija, šansa da se sretnemo s drugom civilizacijom je nula. Zbog ograničene brzine svjetlosti i ogromnih udaljenosti među zvijezdama Mliječne staze, svjetlu treba tisuće godina, a time i bilo kojoj letjelici. Možda za par tisuća godina postoji promil šanse da netko dođe do nas. A do tada možete maštati kad god neka kanta otpadne sa satelita i proleti pored radara, zamišljati kako je to Enterprise Starship s druge planete, samo eto - neprepoznat.

Možda je korisno da se shvate neke prirodne pojave u elektromagnetizmu, poput "vatrene kugle".

A je li?

Dobro onda cu te zamoliti da mi objasnis sto se dogodilo u Phoenixu, Arizona, USA 1997 godine. Dosta ljudi nije sigurno sto se tamo dogodilo, a vidim da si ti dosta dobro upucen u tu tematiku.

6 godina
offline
CIA-ini dokumenti o NLO-ima javno dostupni

Uf kako su svi sigurni u sebe.

Dinosauri su bili ovdje par stotina milijuna godina. Nikada nisu imali internet.

Mi smo ovdje par desetaka tisuca godina. Do prije 60 godina nismo ni vidjeli svemira. Za 200 godina bi mogli unistiti planet i nase sanse prezivljavanja.

A sad zamisi svemir koji postoji 14 milijardi godina. Imali su i drugi sansu sastaviti nesto i unistiti na hrpu nacina.

Kolega gore je u pravu. Ako nema tehnologije koja moze dosegnuti brzine vece od brzine svjetlosti, a za sada se cini da nema, onda nema ni sanse da jos jako dugo upoznamo ikoga drugoga.

 
7 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: CIA-ini dokumenti o NLO-ima javno dostupni

A je li?

Dobro onda cu te zamoliti da mi objasnis sto se dogodilo u Phoenixu, Arizona, USA 1997 godine. Dosta ljudi nije sigurno sto se tamo dogodilo, a vidim da si ti dosta dobro upucen u tu tematiku.

 Zanimljivo je da se vanzemljaci uvijek voze po noći, kad vani nema vjetra, kad nema kiše ili snijega...onda upale svjetla da bolje vide kam to zapravo lete 😉

To je tako - najvjerojatnije je najjednostavnije objašnjenje i najtočnije. Netko se igrao s dronovima, postavio ih u formaciju i upalio na njima svjetla. Iako tada nije bilo to s dronovima još razvijeno, eto netko je prvi razvio takve letjelice i malo zaj... ljude okolo.

14 godina
neaktivan
offline
Re: CIA-ini dokumenti o NLO-ima javno dostupni
danko99 kaže...

Stari moj,mi smo "tu" jednu mikrosekundu,velika je vjerovatnost da su neke civilizaicje "tu" miljardama godina.

Znači..malo su napredniji od nas u svakom zamislivom pogledu.

 

 Mi smo previše zaostali da znamo da galaktička federacija uopče postoji(po onom židovu), a kamoli da nas u nju prime. Za to će morati proći koje stoljeće, ako ne i koje tisutljeće.

12 godina
offline
Re: CIA-ini dokumenti o NLO-ima javno dostupni
gogogogic kaže... 

 Mi smo previše zaostali da znamo da galaktička federacija uopče postoji(po onom židovu), a kamoli da nas u nju prime. Za to će morati proći koje stoljeće, ako ne i koje tisutljeće.

.. ali ćemo ući. Ako smo u EU ulazili 25 godina i skršili poglavlje 23, ući ćemo i u tu galaktičku tvorevinu koja će se nakon toga vjerojatno ubrzo raspast. 

6 godina
offline
Re: CIA-ini dokumenti o NLO-ima javno dostupni
ante_etna kaže...
gogogogic kaže... 

 Mi smo previše zaostali da znamo da galaktička federacija uopče postoji(po onom židovu), a kamoli da nas u nju prime. Za to će morati proći koje stoljeće, ako ne i koje tisutljeće.

.. ali ćemo ući. Ako smo u EU ulazili 25 godina i skršili poglavlje 23, ući ćemo i u tu galaktičku tvorevinu koja će se nakon toga vjerojatno ubrzo raspast. 

 Barem mozemo vjezbati. Iduci tjedan su Galactic Civilizations besplatni na Epicu.

Tako da ajmo ekipa, nema isprike ako do kraja godine ne znate sastaviti pravednu ekonomijom sa visokom stopom dohotka.

16 godina
offline
Re: CIA-ini dokumenti o NLO-ima javno dostupni
Sint1 kaže...
Keso kaže...

Ako očekujete vanzemaljce - zaboravite. Iako u našoj galaksiji u svakom trenutku vjerojatno postoje na tisuće civilizacija, šansa da se sretnemo s drugom civilizacijom je nula. Zbog ograničene brzine svjetlosti i ogromnih udaljenosti među zvijezdama Mliječne staze, svjetlu treba tisuće godina, a time i bilo kojoj letjelici. Možda za par tisuća godina postoji promil šanse da netko dođe do nas. A do tada možete maštati kad god neka kanta otpadne sa satelita i proleti pored radara, zamišljati kako je to Enterprise Starship s druge planete, samo eto - neprepoznat.

Možda je korisno da se shvate neke prirodne pojave u elektromagnetizmu, poput "vatrene kugle".

A je li?

Dobro onda cu te zamoliti da mi objasnis sto se dogodilo u Phoenixu, Arizona, USA 1997 godine. Dosta ljudi nije sigurno sto se tamo dogodilo, a vidim da si ti dosta dobro upucen u tu tematiku.

zakaj je prva pretpostavka - vanzemaljci?

Saćemi Bill Gayts ćitat muesli preko ugrađženog ćipa
6 godina
offline
Re: CIA-ini dokumenti o NLO-ima javno dostupni
nixass kaže...
Sint1 kaže...
Keso kaže...

Ako očekujete vanzemaljce - zaboravite. Iako u našoj galaksiji u svakom trenutku vjerojatno postoje na tisuće civilizacija, šansa da se sretnemo s drugom civilizacijom je nula. Zbog ograničene brzine svjetlosti i ogromnih udaljenosti među zvijezdama Mliječne staze, svjetlu treba tisuće godina, a time i bilo kojoj letjelici. Možda za par tisuća godina postoji promil šanse da netko dođe do nas. A do tada možete maštati kad god neka kanta otpadne sa satelita i proleti pored radara, zamišljati kako je to Enterprise Starship s druge planete, samo eto - neprepoznat.

Možda je korisno da se shvate neke prirodne pojave u elektromagnetizmu, poput "vatrene kugle".

A je li?

Dobro onda cu te zamoliti da mi objasnis sto se dogodilo u Phoenixu, Arizona, USA 1997 godine. Dosta ljudi nije sigurno sto se tamo dogodilo, a vidim da si ti dosta dobro upucen u tu tematiku.

zakaj je prva pretpostavka - vanzemaljci?

 A kako krece uvodna spica za Star Wars?

"A long time ago in a galaxy far, far away..."

Šah Mat nevjerniče! Radi se o istinitoj prici!

14 godina
offline
CIA-ini dokumenti o NLO-ima javno dostupni

I? jel jetko procitao te dokumente? Ima sta? ja sam na poslu pa ne stignem sad bas :)

The best thing about having a penis is sharing it with people who don't
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: CIA-ini dokumenti o NLO-ima javno dostupni
nixass kaže...

zakaj je prva pretpostavka - vanzemaljci?

 zato kaj vanbosanci dolaze autobusima i to samo kad su izbori. nema tu tanjura, rajngli, tava ... a osobito ne letećih. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
12 godina
offline
Re: CIA-ini dokumenti o NLO-ima javno dostupni
CalvinRi kaže...

I? jel jetko procitao te dokumente? Ima sta? ja sam na poslu pa ne stignem sad bas :)

 Ja sam skinuo i preletio samo malo onak odokativno. Puno toga je cenzurirano ima crnu ili bijelu traku preko teksta, puno toga se teško čita jer je rezolucija skena jako loša, a ono kaj se da čitat, bar stranice koje sam ja čitao su izvješća očevidaca uzeta iz lokalnog tiska. Puno je stranica na kojima piše source: local newspaper. Tak da ako vas zanima ta tematika ok je imat to i malo browsat kroz tekstove, ali ne budete našli odgovor jesu li to izvanzemaljci ili ne. Ista stvar je bila prije par godina kad je FBI stavio svoje X-filese van, večina stranica je bila cenzurirana crnom trakom. Tako da istina još uvijek tamo negdje iliti : Truth is (still) out there.  

http://d-u-d.deviantart.com http://500px.com/Dado_D https://dariodrvodelic.wordpress.com/ https://www.flickr.com/photos/95774435@N02/?hide_photostream_welcome=1
14 godina
offline
CIA-ini dokumenti o NLO-ima javno dostupni

OK, a kako je baš sve to na Zapadu? ono SAD, VB...

 

kako nije to u ex SSSR-u/Rusiji - ipak je najveća površinski zemlja u to doba paranoična s nadzorom ?

 

Ili Kina/Indija s ogromnim stanovništvom kao bazom očevidaca?

 

Da nije to ipak do "Prozac" stanja svijesti ?

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: CIA-ini dokumenti o NLO-ima javno dostupni
Dud kaže...
CalvinRi kaže...

I? jel jetko procitao te dokumente? Ima sta? ja sam na poslu pa ne stignem sad bas :)

 Ja sam skinuo i preletio samo malo onak odokativno. Puno toga je cenzurirano ima crnu ili bijelu traku preko teksta, puno toga se teško čita jer je rezolucija skena jako loša, a ono kaj se da čitat, bar stranice koje sam ja čitao su izvješća očevidaca uzeta iz lokalnog tiska. Puno je stranica na kojima piše source: local newspaper. Tak da ako vas zanima ta tematika ok je imat to i malo browsat kroz tekstove, ali ne budete našli odgovor jesu li to izvanzemaljci ili ne. Ista stvar je bila prije par godina kad je FBI stavio svoje X-filese van, večina stranica je bila cenzurirana crnom trakom. Tako da istina još uvijek tamo negdje iliti : Truth is (still) out there.  

 To crno skriveno su imena vanzemaljaca prekrivena zbog zastite osobnih podataka 

The best thing about having a penis is sharing it with people who don't
6 godina
neaktivan
offline
CIA-ini dokumenti o NLO-ima javno dostupni

Već je davnih dana to objasnila Oracle; vanzemaljci, duhovi, vukodlaci, pojave koje vidite su tek posljedice asimilacije neispravnih programa od strane sustava.

 
3 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: CIA-ini dokumenti o NLO-ima javno dostupni
Stric_Jura kaže...

OK, a kako je baš sve to na Zapadu? ono SAD, VB...

 

kako nije to u ex SSSR-u/Rusiji - ipak je najveća površinski zemlja u to doba paranoična s nadzorom ?

 

Ili Kina/Indija s ogromnim stanovništvom kao bazom očevidaca?

 

Da nije to ipak do "Prozac" stanja svijesti ?

 Zato sto su culi za Novichok

6 godina
offline
Re: CIA-ini dokumenti o NLO-ima javno dostupni
da postoji brzina veća od brzine svjetlosti u svemiru od strane svemirskih čestica,mi na Zemlji bi znali za to.

Mi Zemljani možemo biti sritni s našim sunčevim sustavom,koji je kao svemir u malom.

Isto tako i sa satelitom Mjesecom...na maloj udaljenosti od nas(gledajući svemirske okvire) imamo idealno nebesko tijelo za početak ozbiljnog putovanja.

Sad je stvar prioriteta...očito AK-47 i ono što dolazi u paketu ima prednost u odnosu na napredak.
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
4 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: CIA-ini dokumenti o NLO-ima javno dostupni

Pošteno. Jesi li razmišljao o savijanju prostora utjecajem gravitacije? Mi trenutno znamo malo, naslućujemo nešto, ali sve je to još apstraktno. 

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
9 godina
offline
CIA-ini dokumenti o NLO-ima javno dostupni

mislio sam vam snimiti i poslati, evo baš potrošio zadnji kristal deuterija :( ima ko? njuskalo.hr?

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: CIA-ini dokumenti o NLO-ima javno dostupni
sexytoiletpaper kaže...



Kolega gore je u pravu. Ako nema tehnologije koja moze dosegnuti brzine vece od brzine svjetlosti, a za sada se cini da nema, onda nema ni sanse da jos jako dugo upoznamo ikoga drugoga.

 

Naravno da ti se čini da nema kad gledamo samo iz naše perspektive. Mi smo do prvog leta došli tek prije sto i kusur godina. Nama se i dalje, 60-70 godina kasnije, space flight temelji na raketnom pogonu koji nikad neće ništa pogurati ni blizu brzini svjetlosti. Ne znam koliko istine ima u kojekakvim dokumentima, nisam baš neki detaljni pratitelj svega toga, ali koliko sam vidio postoje zapisi i svjedočanstva o NLO-ima koji su navodno imali sasvim drugačiji pogon, koji nije bio na neki raketni potisak nego je svijao prostor ispred sebe i tako postizao brzine i okretnost koja se nama čini nevjerojatna. Jebiga, zvuči sci-fi i možda i jest, ali sve do čega naša znanost još uvijek nije došla je realno sci-fi.

 

Poanta je da mi se čini izrazito glupim, plitkim i egocentričnim smatrati da smo mi vrhunac neke inteligencije u svemiru i da ako tu nema te tehnologije, onda nema nigdje. A realno nismo ni zrno prašine u cijeloj slici stvari.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
16 godina
offline
Re: CIA-ini dokumenti o NLO-ima javno dostupni
Keso kaže...

Ako očekujete vanzemaljce - zaboravite. Iako u našoj galaksiji u svakom trenutku vjerojatno postoje na tisuće civilizacija, šansa da se sretnemo s drugom civilizacijom je nula. Zbog ograničene brzine svjetlosti i ogromnih udaljenosti među zvijezdama Mliječne staze, svjetlu treba tisuće godina, a time i bilo kojoj letjelici. Možda za par tisuća godina postoji promil šanse da netko dođe do nas. A do tada možete maštati kad god neka kanta otpadne sa satelita i proleti pored radara, zamišljati kako je to Enterprise Starship s druge planete, samo eto - neprepoznat.

Možda je korisno da se shvate neke prirodne pojave u elektromagnetizmu, poput "vatrene kugle".

Nemamo kaj čekat, oni se oko zemlje muvaju več odavno u ovakvim ili onakvim oblicima.Zato i živimo u ovakvom perverznom svjetskom poretku, profit je najbitniji a genijalac kao Tesla je umro onako kao pas za plotom.

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/ostalo/izvanzemaljci-vjerovanja-otkrica/31893.aspx?page=44&jumpto=6295862&sort=asc&view=flat

 

https://forum.bug.hr/forum/topic/komentari-clanaka-bughr/americka-vojna-organizacija-koja-prati-nlo-aktiv/276804.aspx?page=0&jumpto=6169612&sort=asc&view=flat

AMD,........is that Epyc or what?
Poruka je uređivana zadnji put pet 15.1.2021 17:14 (rambox).
13 godina
offline
CIA-ini dokumenti o NLO-ima javno dostupni

...

To Each His Own.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: CIA-ini dokumenti o NLO-ima javno dostupni
Dronovi 1997 godine, odlicno, ajde mi pokazi modele dronova koji su bili u prodaji 1997 pa da i ja kupim jednog. Valjda su sad na popustu, proslo je skoro 24 godine.
15 godina
offline
Re: CIA-ini dokumenti o NLO-ima javno dostupni
Sint1 kaže...

A je li?

Dobro onda cu te zamoliti da mi objasnis sto se dogodilo u Phoenixu, Arizona, USA 1997 godine. Dosta ljudi nije sigurno sto se tamo dogodilo, a vidim da si ti dosta dobro upucen u tu tematiku.

Nemam pojma što je bilo, nisam bio tamo. Dronovi s lampama da malo cimaju novinare? Svakako nisu letjeli neobično velikim brzinama, niti skretali pod nemogućim kutevima.

Idi i radi nešto korisno!
15 godina
offline
Re: CIA-ini dokumenti o NLO-ima javno dostupni
funny games kaže...

...pod tvojom pretpostavkom mi smo izgleda najrazvijeniji i ako mi ne možemo putovati dovoljno brzo ne može nitko drugi....

 Stvar je u tome da NEMA ničega u svemiru što putuje brže od svjetlosti. Ne da mi ne možemo, nego nismo vidjeli da išta igdje ikad putuje većom brzinom. Da smo vidjeli, znali bi da nešto ipak može ići tom brzinom, i znali bi "možda jednog dana naša tehnologija to postigne". Ovako - nema niti nade da ćemo postići nešto što nije moguće po svijetu koji promatramo niti fizici koju poznajemo. Da bar negdje to vidimo, radili bi na fizici koja bi to objasnila pa kasnije na tehnologiji koja bi to dostigla, i mogli bi se nadati da neki vanzemaljci imaju tu tehnologiju. Ovako, ne možemo se ni nadati. A i slaže se s onim što opažamo: previše spora brzina svjetlosti je limitirajući faktor da nas bilo tko posjeti, čak i najnaprednija civilizacija koja recimo da može putovati tom brzinom - njima bi trebalo desetke tisuća godina do nas, i isto toliko natrag. Ma samo da jave ping i odgovor "pong" toliko treba vremena da svjetlost prijeđe tu udaljenost. Jednostavno su udaljenosti nezamislivo velike da je čak i svjetlost spora kao puž za taj put, a naš životni vijek prekratak.

Idi i radi nešto korisno!
11 godina
neaktivan
offline
Re: CIA-ini dokumenti o NLO-ima javno dostupni
Sint1 kaže...
Dronovi 1997 godine, odlicno, ajde mi pokazi modele dronova koji su bili u prodaji 1997 pa da i ja kupim jednog. Valjda su sad na popustu, proslo je skoro 24 godine.

Evo ga. Mozes ga nabaviti na kioscima tiska i ovlastenim general atomics trgovinama

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.1.2021 18:54 (Predator003).
8 godina
offline
CIA-ini dokumenti o NLO-ima javno dostupni

Uvijek me u ovakvim temama "odusevi" holivudski pristup problemu....

 

Pretpostavka, koja je u ovom slucaju majka zajeba, je sto mi inteligentan vanzemaljski zivot trazimo na svoju sliku i priliku.

 

Dakle, krecemo od pretpostavke, iako jos uvijek ne razumijemo ni vlastitu evoluciju, da se na nekom nezamislivom planetu proces nastanka zivota i evolucije odvijao identicno nasem. Sto nas dovodi da inteligentni vanzemaljski zivot trazimo u okvirimima - primat, humanoid, sisavac, prosireno - bice vrlo slicno nama u vecini pogleda.

 

Cak se ne zaustavljamo niti na fizickoj slicnosti/poredjenju, vec se hrabro pretpostavlja da ih motiviraju iste stvari kao i nas, da imaju strahove, zelje za osvajanjem, slabosti..... Cak i mjerilo mora biti 1:1 u odnosu na nas.

 

Drugim rijecima, vjerujem da nebi prepoznali (u vecini slucajeva) inteligentno vanzemaljsko bice, niti da nas isto lupi po nosu.

 

Hajmo zamisliti, da se u nekim nezamislivim uvjetima, na dalekom nezamislivom planetu, milionima godina prije nas, razvio zivot koji nas apsolutno, niti pod kojim uvjetima, nebi prepoznao kao inteligentnu vrstu.

 

Pa uzmimo primjer, mozda su ti vanzemaljci velicinom takvi da ih nebi primjetili ni da nam setaju po dnevnom boravku. Mozda su njihovi ultra-napredni svemirski brodovi s kojima prelaze te enormne udaljenosti velicine kamencica iz vrta, glavice sibice. Zasto bi bili ikakvog nama poznatog oblika? Druga krajnost, mozda su usljed xy i velicine njihovog planeta oni toliki da im nas planet izgleda kao kamencic koji se vrti u svemiru a po njemu gmizu neke bakterije?

 

Mozda je njihovu dominantnu vrstu evolucija odvela u smijeru da je finalni produkt nesto sto bi mi nazvali insektom. Dakle, doslovce, dvoriste nam moze biti puno te napredne vanzemaljske vrste, no, kada bi mi odlucili pokusati komunikaciju s njima? Mozda smo mi njima nalik na koloniju mrava na njihovom planetu?

 

Mozda se njima inteligentan zivot razvio u dubinama oceana, grotlima vulkana, ili 5km ispod povrsine planeta. Dakle, sve i da dodju ovdje, dali bi nas prepoznali kao ultimativnu inteligenciju i vrh "ponude" ovog naseg planeta? Dali bi uopce trazili inteligentan zivot NA povrsini planeta?

Dali ga mi trazimo igdje drugdje u ovoj pretpostavci?

 

Mozda su cetverodimenzionalna bica, koja nas, opet, uopce nebi prepoznala kao inteligenciju na ovom planetu.

 

Sve i da se prepoznamo, mozda uopce nebi mogli komunicirati. Mozda oni vec tisucama godina pokusavaju ostvariti komunikaciju, no, tko nam kaze da ce to biti audio-vizualno? Mozda oni nemaju oci, usi, usta? Mozda komuniciraju telepatski, mozda komuniciraju nekim dijelom tijela kojeg mi nemamo? Mozda, mozda, mozda....

 

Idemo dalje u holivud krajnosti, mozda se negdje, prije milijuna godina, razvila vrsta identicna nasoj? Tko kaze da vec nisu ovdje, s nama, dok ih mi trazimo posvuda? Da ne idu s nama na posao, skolu, ljetovanja?

 

Tako da, iako vjerujem da zivot postoji tamo negdje,i ne iskljucujem a priori mogucnost posjete nasem planetu, ne prihvacam bas ovakvu vrstu "holivudiziranih dokaza". Istina je vjerovatno puno drugacija od svega sto trenutno mozemo pretpostaviti.

 

 

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
9 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice