Chrome bi mogao početi označavati neuobičajeno spo

poruka: 4
|
čitano: 2.251
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Chrome bi mogao početi označavati neuobičajeno spo".
14 godina
offline
Chrome bi mogao početi označavati neuobičajeno spo

U prepoznavanju sjajnih ideja često se služim kriterijem samopitanja "kako se toga prije nitko nije sjetio?".

Čim sam pročitao vijest, upravo mi je to palo na pamet. Tako jednostavna, a ujedno i korisna funkcionalnost. Ako se tu opciju doista nitko nije sjetio ugraditi prije, jamčim da će i drugi razvijatelji prebirnika iliti browsera prihvatiti ovu inovaciju.

 

 

 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Chrome bi mogao početi označavati neuobičajeno spo

ovo je prilika da isfuraju neku svoju hidden agendu. ne bi im bilo prvi put da pokusavaju diskriminirati konkurenciju.

obicno se po stranici vidjelo da li je neki browser dobar, kompatibilan i slicno, a oni sad hoce zamjeniti strane?

 

valjda korisnik sam vidi sto mu je dobro a sto lose, cemu sad chrome mora amenovati sto jest a sto nije?

kao da windowsi prijave da se neki program lose izvrsava...

hm dobro i windosi i linuxi i android to imaju, kad je non responsive. ako je to onda ok, sve ostalo je arbitrarno i moze se zloupotrebiti pod izlikom brige za korisnika i negovo neprocjenjivo iskustvo (kupovanja).

 

pusti programere da rade kako hoce ako ti se ne svidja brate mili instaliraj nesto drugo

 

 
3 1 hvala 0
15 godina
offline
Chrome bi mogao početi označavati neuobičajeno spo

gdje je granica između uobičajeno i neuobičajeno sporih? bug je, primjerice, spor u odnosu na one koji su brži. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Chrome bi mogao početi označavati neuobičajeno spo

To bi bilo ono "koliko košta da nas skloniš sa liste sporih i loših" kao što je i adblock plus imao listu "manje invazivnih reklama" što je bio uljepšani naziv za listu "ovi su nam platili da ih ne blokiramo".

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice