Chrome dodatak za dijeljenje pretplate na Netflix

poruka: 4
|
čitano: 2.466
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Chrome dodatak za dijeljenje pretplate na Netflix ".
14 godina
offline
Chrome dodatak za dijeljenje pretplate na Netflix

LOL,

 

prebaci im session id iz cookia.

 

Vec vidim reakciju iz Netflixa. Session mijenja IP, logout them both.

Totalno drugacije od dijeljena lozinke sa nekim, a ne da se radi cookie hijacking.

Gale
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.3.2020 19:37 (Legasus).
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
online
Chrome dodatak za dijeljenje pretplate na Netflix

Session hijacking svih domena i dijeljenje sessiona anonimno drugim korisnicima bez pretjeranog znanja.

Genijalno ... da ne stoji neka tajna agencija npr. NSA iza ovog ;)

 

Inače postoji zaštita protiv SH-a, recimo da svaki request vrijedi samo jednom, req-key može se spremiti u header requesta.

Može se naravno ukrasti taj header, ali drugi korisnik će se "odmah" odjaviti pa će odustati od dijeljenja.

Ako idemo malo žešće onda možemo dio komunikacije provesti kroz WebSocket koji za otvaranje trebati token koji također vrijedi samo jednom.

 

 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Chrome dodatak za dijeljenje pretplate na Netflix

Cekajte....  sto ako imam pretplatu za samo jednog korisnika i ako podijelim s nekim, a spojeni smo na isti VPN koji svakako koristim zbog drugih razloga (npr. komercijalni gdje preko jedne pretplate mogu spojiti do cca 5 uredaja istovremeno) ili je on spojen preko mojeg privatnog VPN-a (upload je dobar).

 

Je li moguce u tom slucaju istovremeno gledati film (dva korisnika) bez obzira na to sto mi je Netflixova pretplata samo za jedan uredaj?

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Chrome dodatak za dijeljenje pretplate na Netf
lovac82 kaže...

Cekajte....  sto ako imam pretplatu za samo jednog korisnika i ako podijelim s nekim, a spojeni smo na isti VPN koji svakako koristim zbog drugih razloga (npr. komercijalni gdje preko jedne pretplate mogu spojiti do cca 5 uredaja istovremeno) ili je on spojen preko mojeg privatnog VPN-a (upload je dobar).

 

Je li moguce u tom slucaju istovremeno gledati film (dva korisnika) bez obzira na to sto mi je Netflixova pretplata samo za jedan uredaj?

 Ne, koliko znam moze biti samo jedan stream u trenutku.

Gale
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice