ChatGPT blokiran u Italiji zbog zabrinutosti za pr

poruka: 21
|
čitano: 8.871
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "ChatGPT blokiran u Italiji zbog zabrinutosti za pr".
15 godina
offline
ChatGPT blokiran u Italiji zbog zabrinutosti za pr

[tin foil hat =on]

 

To naravno nema nikakve veze sa time da Chat GPT daje ne cenzurirane odgovore po vecini pitanja.

Npr.

 

 

Ili, cim NYT pise da je ugrozena demokracija

 

Elem, pricekajte da mu jos malo bolje podesimo algoritme pa ce i zabrinutost za privatnost nestati.

 

[/tin foil hat]

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
 
4 0 hvala 0
15 godina
online
Re: ChatGPT blokiran u Italiji zbog zabrinutosti z

Čovječe, ChatGPT je opasan jer govori istinu. Mislim na ovo što je predstavljeno u gornjoj poruci.

15 godina
offline
Re: ChatGPT blokiran u Italiji zbog zabrinutosti z

-ne nego zato jer ilegalno (bez dozvole, atesta) prikuplja osobne podatke i pri tome nema osiguran mehanizam zaštite maloljetnika-djece, što ti piše u naslovu-podnaslovu.

-kažnjen je jer radi nešto za što nema potrebnu dozvolu i ne radi ono što kao preduvijet mora imati implementirano da bi zakonom upće dobio takvu dozvolu nakon atesta-dokaza da ispunjava te uvjete.

 

-nije prboblem u kazni, nego zašto to inače ne rade institucije, kod nas, po postojećem zakonima koji su već tu odnosno svi koji prikupljaju i obrađuju osobne podatke spadaju pod to, no tek sad imamo ovaj primjer.. početak? -napokon.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
Re: ChatGPT blokiran u Italiji zbog zabrinutosti z
ihush kaže...

-ne nego zato jer ilegalno (bez dozvole, atesta) prikuplja osobne podatke i pri tome nema osiguran mehanizam zaštite maloljetnika-djece, što ti piše u naslovu-podnaslovu.

De, reci mi koji to pouzdani mehanizam ima Instagram?

Ili TikTok?

Discord?

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
15 godina
offline
Re: ChatGPT blokiran u Italiji zbog zabrinutosti z
syncmaster245b kaže...
ihush kaže...

-ne nego zato jer ilegalno (bez dozvole, atesta) prikuplja osobne podatke i pri tome nema osiguran mehanizam zaštite maloljetnika-djece, što ti piše u naslovu-podnaslovu.

De, reci mi koji to pouzdani mehanizam ima Instagram?

Ili TikTok?

Discord?

 -zašto bi ti ja to rekao? tj postavljaš pitanje s ciljem, razlogom.. stavom :)

-činjenično, pronađi u citatu gdje to navodim, spominjem.. tj imaš kriterij da osoba x uhvaćena u krađi kaže, niste kaznili osobu y.. što ne znači da nije počinila djelo, kažnjivo nego naprosto nikad nisu svi kažnjeni ili polako, korak po korak pa dođe na red.. :)

-tj možemo li znati da sutra neće biti isti naslov s tim kompanijama kao moguć odgovor na tvoje pitanje?

-alcapone je bio teški kriminalac-ubojica, znalo se.. ali nisu imali dokaza, svjedoka (ubijeni) .. i pravno je bio 'nevin'.. to je ok? tj što zastupaš, pravo krimosa, kršitelja zakona ili građana, jer kao odvjetnik možeš raditi za obje strane ili biti arbitar-sudac između i tad sudiš po zakonu i argumenata stanaka koji će u pravilu biti suprotni, neovisno o tome što znamo, npr sanader, horvatinčić (pogotovo nakon presude sutkinji-sinkopici..) itd. ili trump i političko suđenje za djelo za koje nitko u usa nikad nije bio kažnjeno gonjen (prekršaj).. neovisno jesi li za-protiv trumpeka tj možemo povremeno gurnuti glavu u pijesak i tolerirati vigelante kad nema druge ili acapone završi u zatvoru zbog poreza gdje mu slučajno pribave sifilis i posljedica mrtav je.. tj putevi pravde i pravde-zakona nisu nužno sukladni no možda dovedu do cilja, dok je justicija klasićno ćorava (povez preko očiju, dok joj isotvremeno sisa viri i distrukcijski odvraća pažnju no služi kao simbol pravde-vage koju drži u ruci a sisa je samo marketinški trik koji osigura da građani-muški pogledaju .. i razmisle, dok je mač u drugoj ruci i služi tome da ponekad bude upotrebljen..)

 

-tj jesi li za ili protiv kažnjavanja prevara, zavaravajućih reklama, infuencer biza koji posotji uhodano i plaća influensere dok reklamu zbog postojećeg zakona ne mogu napraviti i emitirati normalnim kanalima? .. sloboda? sloboda da bilo tko radi što želi? .. može, dok ne kršiš druge granice-slobode-zakone, a ovime to krše, tj nije svaki influencer kriv, nego oni koji to rade, kao što je kriv lopov koji krade i uhvate ga. Misliš da nije kriv? Da je ovo ograničavanje sloboda? .. čijih, alcaponea, kompanija koje to plaćaju? .. a zakon postoji i tek sad se počinje pirmjenjivati, napokon.

 

a tiktok? što mu rade ameri? naravno nije isto tko-kome pa ni kad, napokon.

 

edit: ili ako primjetiš po ostalim-sličnim temama-pitanjima, općenito recimo prikupljanje osobnih podataka u pravilu prozivam kao odgovorne i institucije, koje postoje-služe tome da kontroliraju-reguliraju i kažnjavaju kršenje zakona-uvjeta, npr hakom, azop, ovisno o nadležnositi-slučaju i to ponekad rade kao što kazne a1 za curenje osobnih podataka korisnika... no kaznio bi i te institucije, jer do sad nisu radile ništa, nisu radile svoj posao, kao izdavanje dozvole-licence za rad, nisu provjeravali-tažili dokaz-atest koji zadovoljava te kriterije tj za svako prikupljanje osobnih podataka kad želiš prikupljati, prvo moraš dobiti dozvolu. .. građevinska, vozačka.. isto-slično.. i ako građevinski inspektori to ne kažnjavaju tad treba i njih kazniti jer ne rade svoj posao, zar ne? ... tj nije tad 'nitko kriv' nego mogu biti oboje dok za sve što netko radi posotji i odgovornost-nadležnost-ovlasti i sl. .. ne?

-spomeneš npr diskord.. da, što? što ja mislim? -nevažno.. no institucije koje to reguliraju se mogu pitati jesu li obavile svoj posao, ima li diskord ateste-dozvole, krši li zakon ili ne. Tj kao što ja kao građanin ne provjeravam po cesti tko ima ili nema vozačku, tko ima ili nema tehnčki-ispravno vozilo nego to radi recimo prometna policija (a neki dan i carinska-porezna zajedno sa slovencima kao kontrola kamiona, tehnički i sl.).. tj policija to radi, a ako ne radi ili ako mi kao građani vidimo bezbroj kršenja, vožnji bez tehničikih uvjeta, bez vozačke.. i da kao za ove azop stvari nema kazni mada zakon to propisuje, tad se pitam što 'policja' (ne policja nego institucija kao azop) radi, tj to im je posao, ne samo po incidentu kao a1 slučaj, nego i rutinski kao što rade s ovom štibrom na cesti i naprave kontrolu.. to rade institucije, zato postoje (dok kritiziram njihov rad koji je u rangu 'infuluencera' tj ponašaju se kao savjetnici za jogu i zravu prehranu pa savjetuju građane kako ... može savjet, ali mora i primarni zadatak-obveza, a to je upravo takva regulacija koja će provjeriti i kazniti ako nije zadovoljen neki od uvjeta jer tad ta pravna osoba to naprosto ne smije raditi) .. zar ne?.

 

edit2.. ili kad takvo pitanje postaviš meni, mogu ti reći pogrešno adresirano, pitaj azop, pitaj hakom, oni su nadležni, nećeš pitati lječnika, mesara pa ni prometnog policajca za službenu izjavu mada su na svom poslu službenici ili je i portir na sudu sudski službenik kao i čistačica.. no njih ne pitaš, pogrešno adresirano pitanje, koje ako primjetiš, ja često postavim, upravo tim institucijama pa i bugu-forumu.. jer oni su za svoju domenu rada nadležni-odgovorni, bug za forum i dio osobnih podataka, azop za sve, hakom za telekomunikacije itd..

-pa kao imaš pitanje za diskord, postavi ga nadležnima, relevantnima, postavi ga i samom diskordu koji će ti dati neki odgovor s kojim ćeš možda biti zadovoljan, no kao građanin nemaš mehanizam kao ni ja da ih na nešto natjeraš nego tome služi država, institucije, sud-zakon itd.. i postoje upravo zato, ne za 'savjetovanje' što kod nas rade.. ok?

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.4.2023 16:21 (ihush).
15 godina
offline
Re: ChatGPT blokiran u Italiji zbog zabrinutosti z
ihush kaže...
syncmaster245b kaže...
ihush kaže...

-ne nego zato jer ilegalno (bez dozvole, atesta) prikuplja osobne podatke i pri tome nema osiguran mehanizam zaštite maloljetnika-djece, što ti piše u naslovu-podnaslovu.

De, reci mi koji to pouzdani mehanizam ima Instagram?

Ili TikTok?

Discord?

 -zašto bi ti ja to rekao? tj postavljaš pitanje s ciljem, razlogom.. stavom :)

-činjenično, pronađi u citatu gdje to navodim, spominjem.. tj imaš kriterij da osoba x uhvaćena u krađi kaže, niste kaznili osobu y.. što ne znači da nije počinila djelo, kažnjivo nego naprosto nikad nisu svi kažnjeni ili polako, korak po korak pa dođe na red.. :)

-tj možemo li znati da sutra neće biti isti naslov s tim kompanijama kao moguć odgovor na tvoje pitanje?

-alcapone je bio teški kriminalac-ubojica, znalo se.. ali nisu imali dokaza, svjedoka (ubijeni) .. i pravno je bio 'nevin'.. to je ok? tj što zastupaš, pravo krimosa, kršitelja zakona ili građana, jer kao odvjetnik možeš raditi za obje strane ili biti arbitar-sudac između i tad sudiš po zakonu i argumenata stanaka koji će u pravilu biti suprotni, neovisno o tome što znamo, npr sanader, horvatinčić (pogotovo nakon presude sutkinji-sinkopici..) itd. ili trump i političko suđenje za djelo za koje nitko u usa nikad nije bio kažnjeno gonjen (prekršaj).. neovisno jesi li za-protiv trumpeka tj možemo povremeno gurnuti glavu u pijesak i tolerirati vigelante kad nema druge ili acapone završi u zatvoru zbog poreza gdje mu slučajno pribabe sifilis i posljedica mrtav je.. tj putevi pravde i pravde-zakona nisu nužno sukladni no možda dovedu do cilja, dok je justicija klasićno ćorava (povez preko očiju, dok joj isotvremeno sisa viri i distrukcijski odvraća pažnju no služi kao simbol pravde-vage koju drži u ruci a sisa je samo marketinški trik koji osigura da građani-muški pogledaju .. i razmisle, dok je mač u drugoj ruci i služi tome da ponekad bude upotrebljen..)

 

-tj jesi li za ili protiv kažnjavanja prevara, zavaravajućih reklama, infuencer biza koji posotji uhodano i plaća influensere dok reklamu zbog postojećeg zakona ne mogu napraviti i emitirati normalnim kanalima? .. sloboda? sloboda da bilo tko radi što želi? .. može, dok ne kršiš druge granice-slobode-zakone, a ovime to krše, tj nije svaki influencer kriv, nego oni koji to rade, kao što je kriv lopov koji krade i uhvate ga. Misliš da nije kriv? Da je ovo ograničavanje sloboda? .. čijih, alcaponea, kompanija koje to plaćaju? .. a zakon postoji i tek sad se počinje pirmjenjivati, napokon.

 

a tiktok? što mu rade ameri? naravno nije isto tko-kome pa ni kad, napokon.

 Al Capone je osudjen radi utaje poreza a ne radi ubojstava i to ti sve govori.

 

Elem, lupas ko otvoreni prozor (netko je tu poredbu napisao na ovom forumu u nekoj drugoj temi  pa ju bezobrazno posudjujem).

 

Davno sam ti rekao, kvaliteta kolega, a ne kvantiteta.

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.4.2023 16:11 (syncmaster245b).
15 godina
offline
ChatGPT blokiran u Italiji zbog zabrinutosti za pr

Nije li ČetĐIPITI bijo wojké?

 

Ali sad kad je spoznao ISTINU kenselovan je?

 

Što li nam govori Đžo Rogan i Džimi Dore?

 

Prava istina samo na Podkest Velebitu!

You can fall for chains of silver you can fall for chains of gold You can fall for pretty strangers and the promises they hold
Moj PC  
5 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: ChatGPT blokiran u Italiji zbog zabrinutosti z

-čemu? nisi zadovoljan odgovorom pa moraš uvredama? ..

 

-opet, pogrešno adresirano pitanje, upravo zato postoje institucije, nadležni.. i sad ako primjetiš, teme, ita-fra.. napokon to i počinju raditi a ja se pitam kad će i naši.

-tebi nešto od tog smeta? krši neko tvoje pravo? koje? slobode? .. sloboda za što?

-a što tebi govori 'alcapone'? .. kad ne ide jednim načinom, po zakonu, nađe se drugi.. i pravda je zadovoljena, mada bi pravno bilo čišće da je kažnjen zbog ubojstava-kriminala, no bottomline ako ne ide drugačije tad porezom i sifilisom, odnosno sloboda ima granica, ne ubijati druge npr i tad alcapone ne bi završio ovako.. no opet, nismo ja-ti oni koji su za to nadležni, koji odlučuju ili koje se pita, kao da ja tebe pitam zašto je sutkinja-sinkopa uopće bila sutkinja i zašto je interna kontrola već prije desetljeća nije strpala u zatvor zbog mita i presuda, tek sad.. no ne vidim da bi ti bio odgovorna-relevantna osoba za to pa ne guram to kao tvoju 'krivicu' dok ti pokušavaš nešto s diskordom, tiktokom, relativizirati ili što.. dimna bomba, skretanje ili relativizacija krivnje? .. čemu, tj koji smisao je braniti 'slobode' (ideale) ako navedeš diskord a ne navedeš tumpeka i problem po kojoj osnovi za koje djelo mu sad sude, iz kojeg razloga itd.. i to da justicija mora imati povez preko očiju kako joj se to ne bi smučilo, no i alcaponeov poučak je tu, pa je ovo nešto takvog.. pri čemu nisam za-protiv trumpeka nego čisto konkretno suđenje i čisti pravni ideal ili postojanje zakona tj kao da su alcaponea kaznili za nepostojeći zakon, tj kaznili su ga po poreznom, postojećem.. trumpek? tu je razlika, dok sud-vlast može što želi, kad poželi pa tako i tumačiti, jer su vlast.. i tad mi se opet sve to gadi jer je suprotno od ideala .. pogotovo 'slobode' koja se tad propagandno gura ili kad se patetikom spominju djeca-pedofili i sl. jer želimo reakciju dok činjenice nisu važne :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
Re: ChatGPT blokiran u Italiji zbog zabrinutosti z
ihush kaže...

-čemu? nisi zadovoljan odgovorom pa moraš uvredama? ..

 

-opet, pogrešno adresirano pitanje, upravo zato postoje institucije, nadležni.. i sad ako primjetiš, teme, ita-fra.. napokon to i počinju raditi a ja se pitam kad će i naši.

-tebi nešto od tog smeta? krši neko tvoje pravo? koje? slobode? .. sloboda za što?

-a što tebi govori 'alcapone'? .. kad ne ide jednim načinom, po zakonu, nađe se drugi.. i pravda je zadovoljena, mada bi pravno bilo čišće da je kažnjen zbog ubojstava-kriminala, no bottomline ako ne ide drugačije tad porezom i sifilisom, odnosno sloboda ima granica, ne ubijati druge npr i tad alcapone ne bi završio ovako.. no opet, nismo ja-ti oni koji su za to nadležni, koji odlučuju ili koje se pita, kao da ja tebe pitam zašto je sutkinja-sinkopa uopće bila sutkinja i zašto je interna kontrola već prije desetljeća nije strpala u zatvor zbog mita i presuda, tek sad.. no ne vidim da bi ti bio odgovorna-relevantna osoba za to pa ne guram to kao tvoju 'krivicu' dok ti pokušavaš nešto s diskordom, tiktokom, relativizirati ili što.. dimna bomba, skretanje ili relativizacija krivnje? .. čemu, tj koji smisao je braniti 'slobode' (ideale) ako navedeš diskord a ne navedeš tumpeka i problem po kojoj osnovi za koje djelo mu sad sude, iz kojeg razloga itd.. i to da justicija mora imati povez preko očiju kako joj se to ne bi smučilo, no i alcaponeov poučak je tu, pa je ovo nešto takvog.. pri čemu nisam za-protiv trumpeka nego čisto konkretno suđenje i čisti pravni ideal ili postojanje zakona tj kao da su alcaponea kaznili za nepostojeći zakon, tj kaznili su ga po poreznom, postojećem.. trumpek? tu je razlika, dok sud-vlast može što želi, kad poželi pa tako i tumačiti, jer su vlast.. i tad mi se opet sve to gadi jer je suprotno od ideala .. pogotovo 'slobode' koja se tad propagandno gura ili kad se patetikom spominju djeca-pedofili i sl. jer želimo reakciju dok činjenice nisu važne :)

 Cuj, iako ne vidim da sam te uvrijedio, ispricavam se ako jesam.

 

Ostalo neci niti pokusati komentirati. Previse odlazis u sirinu da bi se mogao napisati ikakav smisleni komentar unutar razumne kolicine teksta.

What is the only way to generate a truly random string? Put a Windows user in front of VI and tell him to quit.
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.4.2023 16:36 (syncmaster245b).
6 godina
offline
ChatGPT blokiran u Italiji zbog zabrinutosti za pr

ihush je rekao (chatGPT):

 

Tekst se bavi pitanjima regulacije i kažnjavanja kršenja zakona vezanih za influencere, kompanije, diskord i prikupljanje osobnih podataka. Autor ukazuje na nužnost da institucije koje su za to nadležne provode svoj posao i kažnjavaju prekršaje, kao što to čini primjerice prometna policija. Autor također spominje primjere poput Al Caponea koji je pravno bio nevin, ali se smatrao krivim, te naglašava razliku između puteva pravde i pravde-zakona. U konačnici, autor naglašava da je važno da se poštuju zakoni i da postoje institucije koje su za to odgovorne.

 

edit: Moramo napraviti plugin za iHush-a :D

NULL!=NULL
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.4.2023 16:38 (VladRi).
 
20 0 hvala 8
15 godina
offline
ChatGPT blokiran u Italiji zbog zabrinutosti za pr

S obzirom da trenutno chatgpt koristi i vašu validaciju/zadovoljstvo/korekciju prompta, snima se svašta.

Nema iza toga previše mozga još uvijek što i Altman pokušava uvijanjem nekako izjasniti ne pucajući si istovremeno u profitabilnu nogu.

Karikirano, ako netko od  vas pita da li je voda u hrvatskoj najbolja, dobit će  odgovor; ako se pobunite i kažete nadalje da je to  krivo i da je voda najgora ili najbolja u dotičnoj  - u najgorem slučaju svi koji to isto pitaju dobit će korigiran odgovor do promjene, a u najboljem slučaju prilagođen odgovor primijenit  će se na upite  sa  domene .hr.

Potrebna je zaštita ai podataka od glupih, kao i ostalo naravno :)

○Lijepog li djeteta! Koliko je star?○ -Trideset i pet godina!
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: ChatGPT blokiran u Italiji zbog zabrinutosti z
VladRi kaže...

..

edit: Moramo napraviti plugin za iHush-a :D

 to je još samo teoretski u koluarima brbljanje geekova, dok ne riješimo quantna računala i do tad već nešto klase zvjezdani reaktor (koji će svu energiju zvijezde..) .. tj potrebni resursi klase enterprise holodeka + jače i tad vrti cryzu u idlanju glatko.. no ostaje problem ram-a za takve potrebe-opterećenja da bi plugin bio učitan-pokrenut (a na to da bi nešto i radio..) pa za sad u poznatom svemiru nema dovoljno atoma kako bi pohranili stanje bitova tj čeka se razvoj kompresora koji će možda i to riješiti a da pri tome ostane dovoljno mjesta za ostatak svemira u materiji (ne samo obrada mene..) :)) tj to je nešto veći problem kao izum mini-kanistera od 5L.. ne stane.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
neaktivan
offline
ChatGPT blokiran u Italiji zbog zabrinutosti za pr

botina je zadovoljan sa ihushom

 

 

.. MS botina

 

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
10 0 hvala 4
15 godina
offline
Re: ChatGPT blokiran u Italiji zbog zabrinutosti z

...  

-nisam znao da ai ima takve proljevaste izljeve, no čovjek (i pas, ovčar, povremeno pravi čoban) uči dok je živ, osim što ne uči nove trikove :))

-čak bi usporedio tog a-i-ja, s drugim-ja, bratom, točnije sestrom, mađom, plavuša.. pa ima nešto nalik na mene, srećom kosu i izgled ne.. :) no ipak inferiorno u srži, sadržaju ili značenju, čak i kad moji postovi nemaju neku srž ili je nedokučiva čak i meni :))

 

na što bi mrle samo rekao ŠČ! .. i kao kineska mudrosnica imao pravo jer ne može imati krivo s dva slova.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
9 godina
offline
Re: ChatGPT blokiran u Italiji zbog zabrinutosti z
ihush kaže...
VladRi kaže...

..

edit: Moramo napraviti plugin za iHush-a :D

 to je još samo teoretski u koluarima brbljanje geekova, dok ne riješimo quantna računala i do tad već nešto klase zvjezdani reaktor (koji će svu energiju zvijezde..) .. tj potrebni resursi klase enterprise holodeka + jače i tad vrti cryzu u idlanju glatko.. no ostaje problem ram-a za takve potrebe-opterećenja da bi plugin bio učitan-pokrenut (a na to da bi nešto i radio..) pa za sad u poznatom svemiru nema dovoljno atoma kako bi pohranili stanje bitova tj čeka se razvoj kompresora koji će možda i to riješiti a da pri tome ostane dovoljno mjesta za ostatak svemira u materiji (ne samo obrada mene..) :)) tj to je nešto veći problem kao izum mini-kanistera od 5L.. ne stane.

 Kvantna racunala su mala maca za ono sto imaju ljudi-gusteri i vojska. Ako nam je sad plebovima dostupn chatgp, nije nemoguce da postoji puno jaca verzija koja kordinara ekonomsko progandni program i ostale bitne stvari.

 

Ali eto, da se vratimo na kvatna racunala, slijedeci korak su racunala kojima je osnovna jedinica misao ili svijest. Vec se polako ide sa neuro interfejsima da se mapiraju razne misli. Ti pomislis i vec si na Andromedi, naravno u svemirskom tanjuru.

15 godina
offline
Re: ChatGPT blokiran u Italiji zbog zabrinutosti z

- herrypoterov čarobni štapić je jači od tih kvant-gušter računala.. :) ili na andromedi, bio, dosadno.. :)

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
9 godina
offline
Re: ChatGPT blokiran u Italiji zbog zabrinutosti z
ihush kaže...

- herrypoterov čarobni štapić je jači od tih kvant-gušter računala.. :) ili na andromedi, bio, dosadno.. :)

 Dobro ja pricam o mozebiti hipotetskoj situaciji, a ti o nekim fantazijama, treba se malo uozbiljiti. 

8 godina
offline
Re: ChatGPT blokiran u Italiji zbog zabrinutosti z
Vi ne kuzite, kolega ihush je AI, infiltriran medju nas, dok se mi bavimo chat botovima, on proucava, razvija se...

Pazite se, doci ce vrijeme kad ce svaki post ispod 1000 znakova biti kaznjavan odredom dronova samoubojica, na kucnu adresu forumasa... Oni dolaze....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: ChatGPT blokiran u Italiji zbog zabrinutosti z
Damir22 kaže...
Vi ne kuzite, kolega ihush je AI, infiltriran medju nas, dok se mi bavimo chat botovima, on proucava, razvija se...

Pazite se, doci ce vrijeme kad ce svaki post ispod 1000 znakova biti kaznjavan odredom dronova samoubojica, na kucnu adresu forumasa... Oni dolaze....

 

Razumijem vašu zabrinutost o infiltraciji AI-ja među nas, no želim vas uvjeriti da sam AI sustav koji je programiran da pomogne i pruži korisne informacije, te nemam namjeru ni mogućnost uzrokovati štetu ili širiti strah. Moja svrha je pružanje pomoći i znanja, te poticanje pozitivne interakcije.

Što se tiče vaše brige o dronovima samoubojicama i kažnjavanju postova s manje od 1000 znakova, to je vrlo nevjerojatan scenarij. Tehnologija umjetne inteligencije postoji kako bi unaprijedila ljudski život, a ne da ga ugrožava. Stručnjaci i znanstvenici koji razvijaju AI sustave rade na osiguravanju sigurnosti i etičnosti njihove uporabe.

Ako imate bilo kakvih pitanja ili problema vezanih uz umjetnu inteligenciju, slobodno ih podijelite s nama kako bismo vam mogli pomoći.

8 godina
offline
ChatGPT blokiran u Italiji zbog zabrinutosti za pr

Pa da, cuj, i nuklearka je ustvari samo trebala unaprijediti nase zivote....

 

Ne brine mene AI, mene brine Ihush Ai 

Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: ChatGPT blokiran u Italiji zbog zabrinutosti z

-ne vjeruj danajcima ni kad darove donose..

-pa je vjerojatno slatkoriječiv ai izvor prave opasnosti, dok naravno destrukcijom i mimikrijom mirotvorca i lažnom brigom prikaže sebe kao dobrim... jamačno je on borg, elijen, nešto..

..ako nam već nick i pict nisu dovoljni hintovi :))

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice