Četiri civila tri će dana provesti u Zemljinoj orb

poruka: 12
|
čitano: 3.245
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Četiri civila tri će dana provesti u Zemljinoj orb".
5 godina
offline
Četiri civila tri će dana provesti u Zemljinoj orb

U čemu je onda spektakularnost Bezosovog i Bransonovog prepucavanja kad ovo leti 50km 500km iznad obojice, s civilima, uz donaciju bolesnoj dječici?

 

LOL

 

opet ih pomeo Muskara, bez pompoznosti i egoizma navedenih glavonja

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.9.2021 14:55 (encoding).
 
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Četiri civila tri će dana provesti u Zemljinoj
encoding kaže...

U čemu je onda spektakularnost Bezosovog i Bransonovog prepucavanja kad ovo leti 50km iznad obojice, s civilima, uz donaciju bolesnoj dječici?

 

LOL

 

opet ih pomeo Muskara, bez pompoznosti i egoizma navedenih glavonja

 Skoro 500km iznad

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.9.2021 14:54 (cober).
5 godina
offline
Četiri civila tri će dana provesti u Zemljinoj orb

Fulao sam znamenku, ispravljeno :)

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Četiri civila tri će dana provesti u Zemljinoj orb

Bezos i Branson su debelo iza Muska, koji rakete ispucava k'o na tekućoj vrpci, a Karmanova linija je za njega sitnica. Samo čekam da i Musk sam poleti i ode na ISS, čisto onako, da vidi kako je tamo.

dolazim odmah - Godot
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Četiri civila tri će dana provesti u Zemljinoj
cober kaže...
encoding kaže...

U čemu je onda spektakularnost Bezosovog i Bransonovog prepucavanja kad ovo leti 50km iznad obojice, s civilima, uz donaciju bolesnoj dječici?

 

LOL

 

opet ih pomeo Muskara, bez pompoznosti i egoizma navedenih glavonja

 Skoro 500km iznad

 Mislim da je stvar u cijeni puta.

To Each His Own.
8 godina
offline
Re: Četiri civila tri će dana provesti u Zemljinoj
učo kaže...

Bezos i Branson su debelo iza Muska, koji rakete ispucava k'o na tekućoj vrpci, a Karmanova linija je za njega sitnica. Samo čekam da i Musk sam poleti i ode na ISS, čisto onako, da vidi kako je tamo.

 Da ih malo pritegne za efikasnost, te pouči kako se Agileo metodom razvija raketa.  

15 godina
offline
Re: Četiri civila tri će dana provesti u Zemljinoj
učo kaže...

Bezos i Branson su debelo iza Muska, koji rakete ispucava k'o na tekućoj vrpci, a Karmanova linija je za njega sitnica. Samo čekam da i Musk sam poleti i ode na ISS, čisto onako, da vidi kako je tamo.

 Ova raketa ide oko 150 km iznad ISSa.

 

Medutim razlika je u cijeni puta. VG i BO ce naplacivat izmedu 250-500k po glavi, ovdje je cijena 5-10x navodno (nije disclosed).

8 godina
offline
Četiri civila tri će dana provesti u Zemljinoj orb

Ajde drago mi je da su neki pametni civili otišli gore. Ne neki influenceri kvocijenta inteligencije kao govno od lastavice.

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Četiri civila tri će dana provesti u Zemljinoj orb

tri dana tamo gore bez wc-a. bit će zanimljivo kad se vrate. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Četiri civila tri će dana provesti u Zemljinoj
12 godina
neaktivan
offline
Re: Četiri civila tri će dana provesti u Zemljinoj
Ajar kaže...

tri dana tamo gore bez wc-a. bit će zanimljivo kad se vrate. 

Ah, dobar klistir prije puta plus adekvatna prehrana za vrijeme dok su gore, i tih par dana nema brige oko "namber tua"...

Bajduej, kad su ljudi išli na Mjesec isto nisu imali pravi WC. Broj dva je bio tako neugodan (gugl) da su se astronauti uglavnom samostalno odlučivali na restriktivnu prehranu kako bi smanjili učestalost velike nužde. (pojeli bi manje od pola hrane koju su im osigurali za putovanje)

 

Edited: Ok, sad sam malo i ja proguglao i čini se da SpaceX kapsula ipak ima WC.

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.9.2021 18:36 (higgs).
15 godina
offline
Četiri civila tri će dana provesti u Zemljinoj orb

ovdje ponešto i piše o tome no nema hvalospjeva a i kažu da je sve "tehnički inovativno" i "strogo povjerljivo". i da je zahod na plafonu (gledaš kroz kupolu dok glasaš za hadeze). veselo je kad ponestane gravitacije (koja nam je tu dole 97% wc-a) i navika koje imamo doma (privatnost, primjerice). kako god okreneš, sve ostalo povezano s letom u svemire nije ni približno toliko komplicirano kao ovakve "prizemne" neophodnosti.  je u detaljima. najvažnije je ne zasrati se od frke pri poletanju i/ili sletanju. ne miješati pivo s lubenicom ili mlijeko s paradajzom. nakrkati se suhih šljiva i crne čokolade. i ne otvarati vrata, ako "moraš van". naposljetku, kao što znamo, sila boga ne moli. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice