Celularni automati: lagana pravila, teška teorija

poruka: 5
|
čitano: 1.785
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Celularni automati: lagana pravila, teška teorija".
16 godina
offline
Celularni automati: lagana pravila, teška teorija

Sve OK, ali na fakultetu smo učili o staničnim automatima, ne celularnim. Ne treba izvoditi nakarade u jeziku. 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Celularni automati: lagana pravila, teška teorija

napokon mi je jasno kako nastaju wiehlerovi gobleni! 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Celularni automati: lagana pravila, teška teor
prasak kaže...

Sve OK, ali na fakultetu smo učili o staničnim automatima, ne celularnim. Ne treba izvoditi nakarade u jeziku. 

 Slažem se da je lijepo koristiti pravilan izgovor, no i ovako se moze razumjeti. Ne znam gdje autor radi, ali čini mi se da je s engleskim jezikom u kontaktu više nego s hrvatskim. Osobno zivim zadnjih 4g u Irskoj i brze se sjetim engleskih izraza, nego hrvatskih. Nekad se hrvatskog izraza jednostavno ne mogu sjetiti i u razgovoru s poznanicima nekad kazem na engleskom. Ne treba niti biti preostar prema autoru koji nam je podario tekst.

7 godina
offline
Celularni automati: lagana pravila, teška teorija

Ajar pogađa kaj bude Doc pisao, a Zechina kaj bude Oton pisao.

WTF??? Ste vi svi u dosluhu ili ima tu neke telepatije?

 

Kruha i igala...
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Celularni automati: lagana pravila, teška teor
fer-de-lance kaže...

Ajar pogađa kaj bude Doc pisao, a Zechina kaj bude Oton pisao.

WTF??? Ste vi svi u dosluhu ili ima tu neke telepatije?

 

 sad je i meni sumnjivo. neam pojma. nabadamo k'o ćorave kokoši? 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice