CD Projekt se ispričao za PS4 i Xbox One verzije C

poruka: 22
|
čitano: 8.903
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "CD Projekt se ispričao za PS4 i Xbox One verzije C".
15 godina
offline
CD Projekt se ispričao za PS4 i Xbox One verzije C

Kriticno su odradili dev cijele igre...8 godina, mijenjali engine 2x, ovaj zadnji su krpali vise nego radili, neke derivacije promjena u renderanju su izvedene kao 2001.

 

A sve je govorila cinjenica da su tek 2018. zaposljavali 45 devova (od 100njak)...koji prije nisu radili u CDPR niti u ostala dva relevantna studija kad je rijec o open-world igranju...

 

Nadam se da ovo nije slika kakve ce igre izlazit iz CDPR jer Witcher 3 je show.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: CD Projekt se ispričao za PS4 i Xbox One verzi
Šta jest-jest, barem su objavili priopćenje koje nije korporativni PR b*s*, ili jednostavno šutnja (ono "tko vas hebe, između redova"). Zadnjih godina smo (nažalost) naviknuti na igre koje izlaze u beta ili gorem stanju, a nerijetko se veći izdavači jednostavno ogluše i idu dalje.
Tread softly because you tread on my dreams.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: CD Projekt se ispričao za PS4 i Xbox One verzi
ElektričnaOvca kaže...
Šta jest-jest, barem su objavili priopćenje koje nije korporativni PR b*s*, ili jednostavno šutnja (ono "tko vas hebe, između redova"). Zadnjih godina smo (nažalost) naviknuti na igre koje izlaze u beta ili gorem stanju, a nerijetko se veći izdavači jednostavno ogluše i idu dalje.

 Da su toliko pošteni nebi skrivali ovu verziju za konzole od igrača sve do izlaska, blokirali reviewe sa konzola i tvrdili mjesecima unaprijed da igra na konzolama radi dobro. Ne pušim sad ove isprike. Poštenje i iskrenost su trebali biti tu prije nego što su ljudi potrošili novce na ne beta, nego alpha proizvod.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
11 godina
protjeran
offline
CD Projekt se ispričao za PS4 i Xbox One verzije C

Kupio sam igru i necu traziti refund jer ih zelim podrzati za novi Witcher, ali ova igra, neznam sto da kazem. Pet puta sam pokusao do sada igrati i jednostavno je NULA, uzasna mi je, previse toga je na pocetku samo nabacano, nema nekakvi timeline dobar niti nista. Jednostavno sam je obrisao i ne planiram ni pokusavati vise...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: CD Projekt se ispričao za PS4 i Xbox One verzi
Kupio, tražio refund, dobio. Provjerim situaciju za 6 mjeseci.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
10 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: CD Projekt se ispričao za PS4 i Xbox One verzi
"Najsmješnije" od svega je da su igru razvijali kroz cijeli zivotni vijek ps4 i xbox one. I kao produkt izbace ovo? 🤣

Da nije u međuvremenu izasao ps5 i series s valjda bi jos jednom odgodili igru, bar za konzole
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
12 godina
odjavljen
offline
Re: CD Projekt se ispričao za PS4 i Xbox One verzi
Realno, treba ih popljuvati, ne štediti slinu!
Čisto da budu žrtveno janje kao primjer drugima. Toliki hype, toliko godina rada i na kraju igra nije cakum pakum.
I još je smiješnije to što su prvo krenuli raditi za PS4 i XONE, a ona najlošiji inačica.

Puj, puj, puj!
 
3 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: CD Projekt se ispričao za PS4 i Xbox One verzi
Popljuvat plus tpb. Pa za 2 godine ako isprave uzet goty za 15€
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: CD Projekt se ispričao za PS4 i Xbox One verzi
Doslo je do kriticne tocke gdje se ne moze vise odgadjat izlazak.
Pre veliki hype koji se trebao iskoristiti+blagdani+korona(igra se vise).
Za 2 mjeseca idu bonusi, dividende samo sta nisu isplaceni.

CDPR je korporacija, htjeli ili ne.

I dalje mi je ovo kukanje smijesno.
U 2020. godini, sa nikad vise gamerskih portala, influencera, videa,tekstova i ostalih gluposti koji jedva cekaju odigrati prvi igru i pokazat je ostalima, ljudi i dalje rade prednarudzbe. Reka bi covik da ce te proc bar jeftinije, nego ni to.

Momci dizu po 50 milja dolara neto godisnje a da nisu izbacili niti jednu igru zadnjih 5 godina. Jedino je Ubisoft veci od njih u Europi.

Dodje mi ih milo.
Mogli bi im osnovat i fond za krizna vremena.





Moj PC  
13 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
CD Projekt se ispričao za PS4 i Xbox One verzije C

Bagra onaj najveca 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
CD Projekt se ispričao za PS4 i Xbox One verzije C

Prednarudžbe :)

Nikad ni za što. Cyberpunk možda jednog dana odigram ispeglan na ispeglanom PS5.

 
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
CD Projekt se ispričao za PS4 i Xbox One verzije C

Uvijek ista priča. Masa oduševljena, skaču ljudi jedan preko drugog da kupe igru dok je na maksimalnoj cijeni, a onda razočaranje. Kao da je halva, pa je kupuju dok je vruća, jer hladna ne valja. Kod igara je drugačije, najviše bugova, a najmanje informacija kakva je stvarno - na početku prodaje. To je kao trčanje za fatamorganom. Ja sam čekao sa GTA5 i na kraju dobio besplatno, mislim od Epica, ali i to je malo ekstreman slučaj, koliko dugo sam čekao.

 
5 0 hvala 0
16 godina
online
Re: CD Projekt se ispričao za PS4 i Xbox One verzi
Gadgeti kaže...

Kupio sam igru i necu traziti refund jer ih zelim podrzati za novi Witcher, ali ova igra, neznam sto da kazem. Pet puta sam pokusao do sada igrati i jednostavno je NULA, uzasna mi je, previse toga je na pocetku samo nabacano, nema nekakvi timeline dobar niti nista. Jednostavno sam je obrisao i ne planiram ni pokusavati vise...

 Da, natrpaju ti tutorial mehanike igre u intermezzo "VR" session pa dalje plivaj mujice. Umjesto da je to ugrađeno u igru da te postupno uvode u to.

Odradio sam samo taj intro dio igre i nekako nisam motiviran za dalje. Grafika je dobra, ali nije mi baš nešto svemirski, ne znam baš da opravdava tu zahtijevnost. Radi mi u 50 - 60 FPS-a u 1920x1080 rezoluciji, a da bude zanimljivije jednako se ponaša i sa RT off i sa RT on (na medium, ako stavim na ultra onda pada na 45-50).

4 godine
protjeran
offline
Re: CD Projekt se ispričao za PS4 i Xbox One verzi
Mad-Max-X kaže...

Uvijek ista priča. Masa oduševljena, skaču ljudi jedan preko drugog da kupe igru dok je na maksimalnoj cijeni, a onda razočaranje. Kao da je halva, pa je kupuju dok je vruća, jer hladna ne valja. Kod igara je drugačije, najviše bugova, a najmanje informacija kakva je stvarno - na početku prodaje. To je kao trčanje za fatamorganom. Ja sam čekao sa GTA5 i na kraju dobio besplatno, mislim od Epica, ali i to je malo ekstreman slučaj, koliko dugo sam čekao.

 oce to kad se ljudi nabriju na studio koji je izbacio jednu dobru igru i odma postao ime.

 kao i kojima napravio jedan vrhunski mgs i odma uuu death stranding bla bla i kaj je bilo

 isto ko i cyberhyped 2088 napravili witchera 3 odma treba past na koljena i pusit im ga valjda.

 znao sam da ce igra biti govedo obicno, zao mi je jedino ekipe koja je bacila lovu.

 promašaj godina za sve pa tako i gaming industriju.

15 godina
offline
Re: CD Projekt se ispričao za PS4 i Xbox One verzi
Spacecraft kaže...
Popljuvat plus tpb. Pa za 2 godine ako isprave uzet goty za 15€

 teško da će ova igra imati GOTY izdanje haha

Možda complete, uništili su si šansu za GOTY

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.12.2020 11:04 (Jack Sparrow).
6 godina
neaktivan
offline
Re: CD Projekt se ispričao za PS4 i Xbox One verzi
bloodborne kaže...

 oce to kad se ljudi nabriju na studio koji je izbacio jednu dobru igru i odma postao ime.

 

 Prvi Witcher nije bila odlična igra, ali je bila dobra, meni bolja od dobrog dijela današnjih popularnih igara. Samo mi se epilog nije svidio, nedostatak kreativnosti u odnosu na ostatak igre. 

5 godina
offline
Re: CD Projekt se ispričao za PS4 i Xbox One verzi
Festus kaže...
bloodborne kaže...

 oce to kad se ljudi nabriju na studio koji je izbacio jednu dobru igru i odma postao ime.

 

 Prvi Witcher nije bila odlična igra, ali je bila dobra, meni bolja od dobrog dijela današnjih popularnih igara. Samo mi se epilog nije svidio, nedostatak kreativnosti u odnosu na ostatak igre. 

 Ajme, meni je prvi Witcher bio neigriv totalno. Linearno, sa strogo ucrtanim putevima, odustao sam prvi dan.

Live long and prosper.
7 godina
protjeran
offline
Re: CD Projekt se ispričao za PS4 i Xbox One verzi
Festus kaže...

 Prvi Witcher nije bila odlična igra, ali je bila dobra, meni bolja od dobrog dijela današnjih popularnih igara. Samo mi se epilog nije svidio, nedostatak kreativnosti u odnosu na ostatak igre. 

 

Filox kaže...
 Ajme, meni je prvi Witcher bio neigriv totalno. Linearno, sa strogo ucrtanim putevima, odustao sam prvi dan.

 

Prvi Witcher je najbolji od svih - punokrvni RPG koji zaista prati knjige,

gdje zaista mozes biti skroz neutralan, kao i u knjigama, jer Geralt iz knjiga kaze

"Ako moram birati izmedju manjeg i veceg zla, ne biram niti jedno. Zlo je zlo."

 

U W2 i W3 toga nema, uvjek se nekako okrenes na jednu ili drugu stranu, ne mozes biti vise neutralan.

 

W1 10/10, obavezna lektira za svakoga.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
13 godina
offline
CD Projekt se ispričao za PS4 i Xbox One verzije C

sramota ovakvu igru izbacit kao zavrseni proizvod i trazit 60$ za nju, ovo im nije trebalo nakon silnih hvalospjeva o W3 na svim platformama 

što su oni očekivali? da ljudi koji kupe igru da ju nece pokrenut?

sto je radila ekipa iz QA odjela, što su oni testirali??? 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
CD Projekt se ispričao za PS4 i Xbox One verzije C

Bas me zanima dal je to opet rezultat pogubljenih i izgubljenih managera, ili su jednostavno izracunali da ce i dalje zaradit vise love ako izbace poludovrsenu igru pred bozic nego ako ju izbace dovrsenu za tri mjeseca 🤔

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.12.2020 14:06 (Koki007).
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
CD Projekt se ispričao za PS4 i Xbox One verzije C

i sad veliki sony koji "cijeni" one koji im hrane usta ne zele ljudima vratit lovu

za cyberpunk :D u zadnje dvije-tri godine sam preordero jednu igru

ne vjerujem vise nikome od tih kvazi imena. bogu hvala postoji yt i twitch

pa mogu sam svojim ocima vidjet ( komentari i revieweri placeni me ne zanimaju ).


pogledam mjutam i sam odlucim. ovja cyberpunk mi je bio bezveze od samog starta,

kamoli kad vidim koliko su potrosili vremena i love na customizaciju lika za 1st person view

koja je onda uopce svrha toga mogli su ti dati 2-3 ponudena svake vrste i bok.

ovak zali boze vremena i para bolje da su ulozili u bitnije elemente ili stavili

3rd person mogucnost pa da i covjek uziva u tom k**** sto tak popularno visi.

Moj PC  
3 0 hvala 1
6 godina
offline
CD Projekt se ispričao za PS4 i Xbox One verzije C


Ljudi "crunchaju", vidi se kvaliteta. Vrijedi svake lipe, odmah 2 uzimam da podržim devose. Jadni nemaju nakon 5 godina od W3. 50 milijuna ojra godišnje je ništa za tim "crunchera".

GdjeSuBikovi kaže... Dabog da ti dica igrala na toj i5-ici umisto na ryzenu.
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.12.2020 16:13 (cvaja997).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice