Canon IVY REC, kamera veličine USB sticka uskoro n

poruka: 22
|
čitano: 4.736
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Canon IVY REC, kamera veličine USB sticka uskoro n".
12 godina
offline
Canon IVY REC, kamera veličine USB sticka uskoro n

A dužina video snimaka ? 5min

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Canon IVY REC, kamera veličine USB sticka usko
gavranpero kaže...

A dužina video snimaka ? 5min

 Odakle ti to?

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
12 godina
offline
Re: Canon IVY REC, kamera veličine USB sticka usko
gavranpero kaže...

A dužina video snimaka ? 5min

 Canon procjenjuje na 1 sat pri 60 fpsa, 1080p.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.10.2019 19:28 (CyberDemonVZ).
8 godina
offline
Canon IVY REC, kamera veličine USB sticka uskoro n
"Nakon uspješne crowdfunding kampanje Canon će uskoro..."

Hvala tim ljudima koji su podrzali ovo jer siromak Canon to nebi nikako mogao sam napraviti
Moj PC  
7 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Canon IVY REC, kamera veličine USB sticka usko

Pa gdje u članku piše dužina snimka ?

8 godina
offline
Canon IVY REC, kamera veličine USB sticka uskoro n
Default video setting is 720p at 30fps. Setting can be changed to 1080p through the Canon Mini Cam app. Note: 1080p video is not supported for Live View. Maximum continuous video length is 10 minutes.


https://m.dpreview.com/news/6038565719/canon-releases-ivy-rec-camera-sports-a-clip-that-doubles-as-a-viewfinder

Smece uglavnom
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Canon IVY REC, kamera veličine USB sticka usko
gavranpero kaže...

Pa gdje u članku piše dužina snimka ?

 Pa na linku

https://canon.a.bigcontent.io/v1/static/Canon_IVY_REC_Specifications_v1

 

Video Recording: approx. 60 min for 1080p @60fps

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Canon IVY REC, kamera veličine USB sticka usko
I sa lime bi ovo bilo usporedivo, na primjer sa kojim mobitelom?
S budalama se ne isplati svađati.Prvo te spuste na svoj nivo,a onda te dotuku s iskustvom ! ! !
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Canon IVY REC, kamera veličine USB sticka usko
ivan262 kaže...
I sa lime bi ovo bilo usporedivo, na primjer sa kojim mobitelom?

 Mah tko to zna

Vjerujem da ce bit dost losa kvaliteta slike pogotovo sa digitalnom stabilizacijom koja radi crop na 1080p video pa onda upscale natrang na 1080p.

Sigurno ce neki stariji gopro dat bolje rezultate nego ovo

12 godina
offline
Re: Canon IVY REC, kamera veličine USB sticka usko

Ako ću tražiti naknadno osnovne spec., neću onda ni čitati članak. Već je navedeno 1000 fotografija sa jednim punjenjem, i logično da je autor članka trebao navesti dužinu trajanja baterije kod video zapisa. Danas svako može pisati članke....

10 godina
protjeran
offline
Canon IVY REC, kamera veličine USB sticka uskoro n

Ja takvu kinesku od 10 dolara sa 32 gb imam već 1 godinu.

https://www.ebay.com/itm/Mini-USB-Flash-Drive-Pinhole-Hidden-Camera-U-Disk-HD-DVR-Video-Recorder-Cam/183779198908?

 

U čemu je tu novost.Osim u nepotrebnim WI-Fi ili Bluetooth spajanju koje sigurno dižu cijenu u nebesa.

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.10.2019 20:53 (McFly333).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Canon IVY REC, kamera veličine USB sticka usko
Santana kaže...
"Nakon uspješne crowdfunding kampanje Canon će uskoro..."

Hvala tim ljudima koji su podrzali ovo jer siromak Canon to nebi nikako mogao sam napraviti

 dva su ti razloga: banke ("financijsko praćenje poduzeća") nisu sklone ulagati u rizične poduhvate (a tzv. istraživanja tržišta, kao dio mrakreteninga, su skupa i bezvrijedna*) dok je masovno dobrovoljno financiranje istodobno i (živa, bez opakih kamata banci) lova i neka vrst prikupljanja budućih kupaca. količina proizvoda koja je profitabilna za proizvodnju računa se unaprijed (kao i remitenda u nakladništvu tiskanih stvari) pa se toliko love i traži u "apelima masama". jednostano i učinkovito. ako upali, super, ak ne - nikom niš. 

 

*najčešće ti u anketama raja obeća sve i svašta a poslije, kad dođe na red kupnja - racku. tu metodu rabe samo budale/laici/nevježe/papci. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.10.2019 4:59 (Ajar).
16 godina
offline
Re: Canon IVY REC, kamera veličine USB sticka usko
Santana kaže...
"Nakon uspješne crowdfunding kampanje Canon će uskoro..."

Hvala tim ljudima koji su podrzali ovo jer siromak Canon to nebi nikako mogao sam napraviti

 Canon bi mogao, ali se verovatno ne bi odlučio na to. Koliko god čudno bilo videti bilo koju veliku kompaniju na Kickstarteru (a Canon nije prvi), ovo je jedan od onih niche proizvoda koji svima deluju zanimljivo, ali je pitanje koliko bi ljudi i koliko zaista bilo spremno otvoriti novčanik. Kada velika kompanija nije sigurna u te dve poslednje stvari, ona tradicionalno ne napravi proizvod. Utoliko mi kampanja ima smisla, jer tera ljude koji bi u nekoj anketi odgovorili da bi to kupili da "stave svoje pare tamo gde su im usta" (što bi rekli Ameri), i onda znaš na čemu si. Naprosto, radi se o vrlo direktnom ispitivanju tržišta za potencijalni novi proizvod: "Da li bi ti ovo platio ili ne bi?" I onda, ako dovoljno ljudi stavi prednarudžbu, proizvod ide, win-win. Ako ne, nikome se ne uzimaju pare i ne pravi se proizvod koji se neće prodavati, dakle nikom ništa.

 

EDIT: Ajar je već sve lepo napisao. 

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.10.2019 21:17 (Ivan(4)).
8 godina
offline
Re: Canon IVY REC, kamera veličine USB sticka usko
Ivan(4) kaže...
Santana kaže...
"Nakon uspješne crowdfunding kampanje Canon će uskoro..."

Hvala tim ljudima koji su podrzali ovo jer siromak Canon to nebi nikako mogao sam napraviti

 Canon bi mogao, ali se verovatno ne bi odlučio na to. Koliko god čudno bilo videti bilo koju veliku kompaniju na Kickstarteru (a Canon nije prvi), ovo je jedan od onih niche proizvoda koji svima deluju zanimljivo, ali je pitanje koliko bi ljudi i koliko zaista bilo spremno otvoriti novčanik. Kada velika kompanija nije sigurna u te dve poslednje stvari, ona tradicionalno ne napravi proizvod. Utoliko mi kampanja ima smisla, jer tera ljude koji bi u nekoj anketi odgovorili da bi to kupili da "stave svoje pare tamo gde su im usta" (što bi rekli Ameri), i onda znaš na čemu si. Naprosto, radi se o vrlo direktnom ispitivanju tržišta za potencijalni novi proizvod: "Da li bi ti ovo platio ili ne bi?" I onda, ako dovoljno ljudi stavi prednarudžbu, proizvod ide, win-win. Ako ne, nikome se ne uzimaju pare i ne pravi se proizvod koji se neće prodavati, dakle nikom ništa.

 

EDIT: Ajar je već sve lepo napisao. 

 Da sve je to oke, al ja se nemrem stavit u poziciju da bi nekoj takvoj firmi poklonio svoje novce za tak nebitan i razocaravajuc proizvod.
Ajde da ima neke specifikacije po kojem bi se isticao, ali ovo...


Kaj je najbolje vjerujem da tu nema niti jedan canon dio nego su jednostavno u kineskom skladistu nasli neke gluposti pa sklopili sve skupa.

Meni to vise smrdi na marketing i da su sami sebi uplatili lovu.

 

 

I kolko sam uspio vidjet skupili su cak $60,000 
Mislim kaj je to neka zajebancija ?

 

Ocito nema nikakve veze s bankama niti ulaganjima nego cisti marketing.

 

I *ebes firmu koja ne vjeruje u proizvod koji prodaje.

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.10.2019 22:31 (Santana).
Canon IVY REC, kamera veličine USB sticka uskoro n

"Voyeur starter pack" ? Ovo fino sakriješ negdje u ženski WC i staviš na snimanje. Ili u noćnom klubu, gledaš koja nije obukla gaće a kojoj su jaja ispala kroz tange. Šalu na stranu (ili možda i nije šala?) prilično praktična stvar. 10 minuta video nije problem, mislim snimaš 2-3 minute neki događaj ili nešto, pa niste valjda mislili nogometnu utakmicu s time snimati?

 

Ja čekam da dođe nešto slično, ali kao dron, pa da me prati i iznad glave mi leti 24 sata, da snima sve u 3rd person. Onda staviš VR naočale koje spojiš na drona i ne moraš više gledati u prvom licu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.10.2019 23:39 (ZovemseZoranidolazimizRijeke).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Canon IVY REC, kamera veličine USB sticka usko
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

"Voyeur starter pack" ? Ovo fino sakriješ negdje u ženski WC i staviš na snimanje. Ili u noćnom klubu, gledaš koja nije obukla gaće a kojoj su jaja ispala kroz tange. Šalu na stranu (ili možda i nije šala?) prilično praktična stvar. 10 minuta video nije problem, mislim snimaš 2-3 minute neki događaj ili nešto, pa niste valjda mislili nogometnu utakmicu s time snimati?

 

Ja čekam da dođe nešto slično, ali kao dron, pa da me prati i iznad glave mi leti 24 sata, da snima sve u 3rd person. Onda staviš VR naočale koje spojiš na drona i ne moraš više gledati u prvom licu.

 gdje bi to sakrio u ženski wc ? treba znati namjestiti to da se usmjeri prema određenom položaju. Osim toga si ga mislio staviti na pod ? di zna biti pišalina i svega ?  Postoje već slične kamere u  koje se ubaci microsd i koje imaju neku svoju kopču da ga zakvačis za nesto.

 

Na kraju je to nesto sto ce ljudi kratko koristiti i kasnije bude stajalo u ladici zbog dosade.

 

 

6 godina
neaktivan
offline
Re: Canon IVY REC, kamera veličine USB sticka usko
Vidi se da imas iskustva s time. Koju poziciju preporucas u zenskom wcu.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Canon IVY REC, kamera veličine USB sticka usko
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

"Voyeur starter pack" ? Ovo fino sakriješ negdje u ženski WC i staviš na snimanje. Ili u noćnom klubu, gledaš koja nije obukla gaće a kojoj su jaja ispala kroz tange. Šalu na stranu (ili možda i nije šala?) prilično praktična stvar. 10 minuta video nije problem, mislim snimaš 2-3 minute neki događaj ili nešto, pa niste valjda mislili nogometnu utakmicu s time snimati?

 

Ja čekam da dođe nešto slično, ali kao dron, pa da me prati i iznad glave mi leti 24 sata, da snima sve u 3rd person. Onda staviš VR naočale koje spojiš na drona i ne moraš više gledati u prvom licu.

Jel ti nije jednostavnije naći pravu žensku, pa ti neće trebat kamera da joj vidiš intimne dijelove😂

5 godina
offline
Re: Canon IVY REC, kamera veličine USB sticka usko
peroko kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

"Voyeur starter pack" ? Ovo fino sakriješ negdje u ženski WC i staviš na snimanje. Ili u noćnom klubu, gledaš koja nije obukla gaće a kojoj su jaja ispala kroz tange. Šalu na stranu (ili možda i nije šala?) prilično praktična stvar. 10 minuta video nije problem, mislim snimaš 2-3 minute neki događaj ili nešto, pa niste valjda mislili nogometnu utakmicu s time snimati?

 

Ja čekam da dođe nešto slično, ali kao dron, pa da me prati i iznad glave mi leti 24 sata, da snima sve u 3rd person. Onda staviš VR naočale koje spojiš na drona i ne moraš više gledati u prvom licu.

Jel ti nije jednostavnije naći pravu žensku, pa ti neće trebat kamera da joj vidiš intimne dijelove😂

 Al mu niko nece vjerovati ;)

15 godina
offline
Canon IVY REC, kamera veličine USB sticka uskoro n

Znači, umjesto da se već vidi primjena u npr. izučavanju rijetkih ptica, tako što se postavi u prirodu, i širokokutni objektiv usmjeri ka gnijezdu, ono proradila pokvarena mašta i prljave strasti. Sramota!!!

 

P.S. Zna li neko zgodan dodak za ovu kameru koji se principom vakuma lijepi za keramičke pločice? (pitam za prijatelja)

morrisoN
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Canon IVY REC, kamera veličine USB sticka usko
morrisoN kaže...

Znači, umjesto da se već vidi primjena u npr. izučavanju rijetkih ptica, tako što se postavi u prirodu, i širokokutni objektiv usmjeri ka gnijezdu, ono proradila pokvarena mašta i prljave strasti. Sramota!!!

 

P.S. Zna li neko zgodan dodak za ovu kameru koji se principom vakuma lijepi za keramičke pločice? (pitam za prijatelja)

 :P

Al imas boljih kamerica za oba slucaja

Bolje uzet rabljeni Gopro hero 5 ili nekaj takvog.

Zamisli ptice u 4k rezoluciji :P

 

Btw. Ovo vam je dost velika kamerica

8 godina
offline
Re: Canon IVY REC, kamera veličine USB sticka usko
dva_ujutro kaže...
Vidi se da imas iskustva s time. Koju poziciju preporucas u zenskom wcu.

 Meni govoris ili autoru koji je to predložio ? Pa ne moras imati iskustvo za to, dosta je pogledati wc i dostupna mjesta di se moze nesto sakriti. Ma da priznajem da sam povremeno znao pogledati nabrzinu ima li sto skrivenog prije početka sranja ili pišanja.

 

 

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice