Call of Duty: Warzone uveo trajne banove zaključav

poruka: 15
|
čitano: 19.660
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Call of Duty: Warzone uveo trajne banove zaključav".
14 godina
offline
Call of Duty: Warzone uveo trajne banove zaključav

tko ima volje i vremena isprogramirat će zakrpu za taj "problem".

Moj PC  
5 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone uveo trajne banove zaklj
jozef kaže...

tko ima volje i vremena isprogramirat će zakrpu za taj "problem".

 

Znaš kako kažu, tko hoće nači će način.

Ne bi me čudilo da u budućnosti vežu tvoj account za biometrijske podatke. Uhvate te kako koristiš cheat, kompletni ban i više kao ta osoba ne možeš koristiti account. Ali i tu se može izbjegavat na razne načine...

 

 

I want to believe
9 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Warzone uveo trajne banove zaključav

Sto jace i bolje se zastiti od tih jadnika. 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call of Duty: Warzone uveo trajne banove zaključav

Ovo trebaju uvest i na ovom forumu

Say hello to my little friend
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone uveo trajne banove zaklj
Ja u nedjelju i jutro upgrade Windowsa napravio na Windows 11. Oko 6 sati odigrao jednu partiju solo. Kasnije došao prijatelj da igramo duo i ne mogu se spojiti na servere. Traži ga vidim ja prvo traži na Pingu 36 pa 70 i tako do 350 i dalje... Nisam ni znao zašto se ne mogu spojiti na servere nego mi je prijatelj rekao da je to shadow ban.. kasnije sam našao da dosta ima igrača koji su dobili ban radi instalacije Windows jer nešto moraš u biosu promijeniti sad se ne sjećam točno što, a to vodi kao HW change... I warzone misli da je nešto hakirano. Najgore je što se nemaš kome žaliti. Ne znam što da radim jer nikakav kontakt od Activisiona nema... Jel ima tko kakvu ideju?
Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Call of Duty: Warzone uveo trajne banove zaključav

Novosti, cheating stranice uvele HWID spoofere i tako stali na kraj activisionu i ravenu. Nemate vi pojma koja se lova vrti na tim cheaterskim stranicama.

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Call of Duty: Warzone uveo trajne banove zaključav

Jos kad bi PUBG bio sposoban ovako nesto uvesti to bi bilo odlicno :S ovako igra iz dana u dan propada i odlazi u zaborav a cheater DOSLOVNO u svakom matchu bar 1-2.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone uveo trajne banove zaklj

TPM 2.0 postavke u BIOS-u ?

16 godina
offline
Call of Duty: Warzone uveo trajne banove zaključav

Ma nema bolje od oldskul lan partyja. Tu znaš s kim si, možeš podijeliti pivu, izderat mu se uživo i prepričavati lokalne dogodovštine dok se grinda. A i ban je hardverskog tipa.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone uveo trajne banove zaklj
mGT kaže...

TPM 2.0 postavke u BIOS-u ?

 Da. Nisam se na pamet sjetio kako se točno zove.. I dobio ban. Jedino dolazim do zaključka da bi moglo biti to. Ništa drugo. 

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
14 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone uveo trajne banove zaklj
Da su imalo pametni samo bi cheatere potiho markali i stvorili dvije paralelne grupacije igraca i onda trpali sve cheatere u istu igru pa nek se sami zabavljaju.
 
25 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Warzone uveo trajne banove zaklj

Nema boljeg od tog sto si naveo. 

16 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone uveo trajne banove zaklj
sina-k kaže...
Da su imalo pametni samo bi cheatere potiho markali i stvorili dvije paralelne grupacije igraca i onda trpali sve cheatere u istu igru pa nek se sami zabavljaju.

 Odlična ideja. Puste ih nek se međusobno varaju, a usput na njima zarađuju.

14 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone uveo trajne banove zaklj
sina-k kaže...
Da su imalo pametni samo bi cheatere potiho markali i stvorili dvije paralelne grupacije igraca i onda trpali sve cheatere u istu igru pa nek se sami zabavljaju.

 Svaka čast na ideji, jednostavna i efikasna. Bilo bi interesantno vidjeti facu cheatera kada mu fore ne prolaze zbog istih takvih kakav je on. Koje bi to partije bile Zna se da je najbolji varalica onaj koji uspije prevariti drugog varalicu.

dolazim odmah - Godot
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.9.2021 9:16 (učo).
12 godina
offline
Re: Call of Duty: Warzone uveo trajne banove zaklj
sina-k kaže...
Da su imalo pametni samo bi cheatere potiho markali i stvorili dvije paralelne grupacije igraca i onda trpali sve cheatere u istu igru pa nek se sami zabavljaju.

 

ne znam koliko se dugo ili cesto igras, ali to o cemu pricas postoji vec neko vrijeme i zove se shadowban. varalice to skuze vec nakon 1 - 2 partije i prave novi account ( ne moras bit previse bistar da skuzis da si 3 partije zaredom u lobiju sa 300 pingom i ekipom koja te headshota kroz planinu ). hardverski ban je isto jedna od metoda koja je ulijevala nadu no cheateri su i tome doskocili s programom koji je zavarao taj sistem.

 

tu vrijedi isto pravilo kao i s lopovima. koliko god dobru bravu napravio uvijek postoji nacin kako je obiti. zato i jesu problem u svim online igrama i nikad im se nije apsolutno stalo na kraj, a vjerojatno ni nece u skorije vrijeme.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice