Call of Duty: Modern Warfare - Novi život stare le

poruka: 22
|
čitano: 7.233
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Call of Duty: Modern Warfare - Novi život stare le".
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Modern Warfare - Novi život stare le

Prvi !

shit happens too often
Moj PC  
2 6 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare - Novi život star
Singl ok a multi tako tako
SAMSUNG NOTE 10+
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Call of Duty: Modern Warfare - Novi život stare le

Igra bi bila odlicna osim retardacije da nemres birati mapu koju zelis igratiwtf

 
2 0 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
Call of Duty: Modern Warfare - Novi život stare le

Pazi ti ovog Lucica... Nekad je bio dio nas a sad nije ni prismrdio u sluzbenu cod temu svih hrvata. A ovdje pise review... Crni Danijelu, srce me boli kad vidim u sta si se pretvorio

Freak Show Inc.
 
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare - Novi život stare le

Jel campanje stvarno tak lose? Mislio sam kupit, al kad sam cuo da svi cuce u mracnom kutu i proviruju kroz prozor onda mi je interes pao...

It s just cornflakes...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare - Novi život stare le

Kampanje igara Call of Duty oduvijek su izgledale dobro, a manjkavost stare tehnologije najvidljivija je bila na mreži.

 

Oduvijek!?

 

Jedino CoD 1&2 su imali smislene i dobre 'kampanje' olitiga 'singleplayer'. Sve ostali nastavci su ga imali reda radi i bili su primarno okrenutim 'multiplayeru', a koji je bio odličan i fluidan do 4. dijela. Sve ostalo je konstantna degradacija, pomodno smeće umotano u šljašteći celofan i sve više okrenuto konzolašima i bogohulnom igranju FPS-a sa gamepadom na PC-u, a pogotovo ovi nastavci nakon četvorke i nasilnog ukidanja dedicated servera. Otad to za mene nije PC igra, nego kupus svega&svačega i najobičniji konzolaški port kojeg mi je gadljivo i pogledat.

You are like the Michael Jordan of being a son of a bitch.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare - Novi život stare le

CoD1&2 i Modern Warfare (prvi dio), jedini koji stvarno valjaju. Ovo sve ostalo poslije toga je sranje. Odigraš i zaboraviš.

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Call of Duty: Modern Warfare - Novi život stare le

Mislim da je kampanje sad malo podnosljivije nego je bilo u startu. I dalje ce ti se dogoditi da te skine lik koji lezi negdje u kutu sa 725 iako njegov tim nema ni jednu zastavu. Ali stvarno je puno bolje nego u startu. Ljudi sad poznaju mape jako dobro i znaju odakle opasnost vreba pa ih lakse "pociste".

Freak Show Inc.
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare - Novi život stare le

Dobra stara navlakusa, overhypan-o sranje koje je zanimljivco prvih 50ak sati i nakon toga postoje monotono, dosadno i frustrirajuce. U pocetku si ocaran kako to sve fino klizi, dosao  novi cod pa malo upoznajes mape, oruzja, stilove igre, a kad to sve prozvaces onda skuzis koliko nedostataka i bugova ima ova igra, a ima ih toliko da je upitno je li ovo uopce beta. Marketing je odradio svoje, ovce su nahrlile i sad bleje kako ne valja ovo kako ne valja ono. Ovaj CoD ce bit mrtav negdje oko sijecnja,veljace i onda ce za koji mjesec najavit novi , i tako u krug vec godinama.

Ok ima puno onih koji su uzeli  preko Ukrajine/Rusije pa si sad pravdaju da za 200kn boli ih briga, ali dok god ima takvih idiota bit ce i ovakvih igara koji muzu pare od takvih idiota. Realno, igra ne vrijedi vise od 30 eur obzirom da su bugovi u njoj toliko strasni da je to smijesno za igru koja pokusava bit competitive, a druga stvar je da je to Blizzard/Activision i njima je u vecem interesu svake godine ponovo prodat isti proizvd pod novim imenom jer pare se gomilaju, dionicari i razni menaderi su sretni svojim bonusima ,a krajnjeg korisnika ko j*** kad je vec dao 60 eur za igru.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare - Novi život star
toninho kaže...

Dobra stara navlakusa, overhypan-o sranje koje je zanimljivco prvih 50ak sati i nakon toga postoje monotono, dosadno i frustrirajuce. U pocetku si ocaran kako to sve fino klizi, dosao  novi cod pa malo upoznajes mape, oruzja, stilove igre, a kad to sve prozvaces onda skuzis koliko nedostataka i bugova ima ova igra, a ima ih toliko da je upitno je li ovo uopce beta. Marketing je odradio svoje, ovce su nahrlile i sad bleje kako ne valja ovo kako ne valja ono. Ovaj CoD ce bit mrtav negdje oko sijecnja,veljace i onda ce za koji mjesec najavit novi , i tako u krug vec godinama.

Ok ima puno onih koji su uzeli  preko Ukrajine/Rusije pa si sad pravdaju da za 200kn boli ih briga, ali dok god ima takvih idiota bit ce i ovakvih igara koji muzu pare od takvih idiota. Realno, igra ne vrijedi vise od 30 eur obzirom da su bugovi u njoj toliko strasni da je to smijesno za igru koja pokusava bit competitive, a druga stvar je da je to Blizzard/Activision i njima je u vecem interesu svake godine ponovo prodat isti proizvd pod novim imenom jer pare se gomilaju, dionicari i razni menaderi su sretni svojim bonusima ,a krajnjeg korisnika ko j*** kad je vec dao 60 eur za igru.

 

Sigurno ti nije lako buditi se svako jutro.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare - Novi život star
Bitanga kaže...
toninho kaže...

Dobra stara navlakusa, overhypan-o sranje koje je zanimljivco prvih 50ak sati i nakon toga postoje monotono, dosadno i frustrirajuce. U pocetku si ocaran kako to sve fino klizi, dosao  novi cod pa malo upoznajes mape, oruzja, stilove igre, a kad to sve prozvaces onda skuzis koliko nedostataka i bugova ima ova igra, a ima ih toliko da je upitno je li ovo uopce beta. Marketing je odradio svoje, ovce su nahrlile i sad bleje kako ne valja ovo kako ne valja ono. Ovaj CoD ce bit mrtav negdje oko sijecnja,veljace i onda ce za koji mjesec najavit novi , i tako u krug vec godinama.

Ok ima puno onih koji su uzeli  preko Ukrajine/Rusije pa si sad pravdaju da za 200kn boli ih briga, ali dok god ima takvih idiota bit ce i ovakvih igara koji muzu pare od takvih idiota. Realno, igra ne vrijedi vise od 30 eur obzirom da su bugovi u njoj toliko strasni da je to smijesno za igru koja pokusava bit competitive, a druga stvar je da je to Blizzard/Activision i njima je u vecem interesu svake godine ponovo prodat isti proizvd pod novim imenom jer pare se gomilaju, dionicari i razni menaderi su sretni svojim bonusima ,a krajnjeg korisnika ko j*** kad je vec dao 60 eur za igru.

 

Sigurno ti nije lako buditi se svako jutro.

 Navijem alarm i probudim se, nekad i bez njega. Nekad lakse, nekad teze.

To ne mijenja cinjenicu da je igra namijenjena publici 10-12 god.

15 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare - Novi život star
toninho kaže...
Bitanga kaže...
toninho kaže...

Dobra stara navlakusa, overhypan-o sranje koje je zanimljivco prvih 50ak sati i nakon toga postoje monotono, dosadno i frustrirajuce. U pocetku si ocaran kako to sve fino klizi, dosao  novi cod pa malo upoznajes mape, oruzja, stilove igre, a kad to sve prozvaces onda skuzis koliko nedostataka i bugova ima ova igra, a ima ih toliko da je upitno je li ovo uopce beta. Marketing je odradio svoje, ovce su nahrlile i sad bleje kako ne valja ovo kako ne valja ono. Ovaj CoD ce bit mrtav negdje oko sijecnja,veljace i onda ce za koji mjesec najavit novi , i tako u krug vec godinama.

Ok ima puno onih koji su uzeli  preko Ukrajine/Rusije pa si sad pravdaju da za 200kn boli ih briga, ali dok god ima takvih idiota bit ce i ovakvih igara koji muzu pare od takvih idiota. Realno, igra ne vrijedi vise od 30 eur obzirom da su bugovi u njoj toliko strasni da je to smijesno za igru koja pokusava bit competitive, a druga stvar je da je to Blizzard/Activision i njima je u vecem interesu svake godine ponovo prodat isti proizvd pod novim imenom jer pare se gomilaju, dionicari i razni menaderi su sretni svojim bonusima ,a krajnjeg korisnika ko j*** kad je vec dao 60 eur za igru.

 

Sigurno ti nije lako buditi se svako jutro.

 Navijem alarm i probudim se, nekad i bez njega. Nekad lakse, nekad teze.

To ne mijenja cinjenicu da je igra namijenjena publici 10-12 god.

 

Htio sam reći nije ti se lako buditi u ovaj prokleti svijet.

Kako? Ako ja odigram par partija skoro svaki dan ako stignem. A imam 40 godina. Valjda sam jedan od onih ovana idiota koji bleje, a koje spominješ gore.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
4 godine
protjeran
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare - Novi život star
toninho kaže...

Dobra stara navlakusa, overhypan-o sranje ....

jedini bug u igri je nemogucnost biranja mapa...nadam se da ce to ispraviti ubrzano jer vjerujem da je taj dio presudan za kvalitenu i trajnu zajednicu koja bi se trebala zadrzati dulje vremena jer igra tj barem ovaj nastavak je po meni izniman s poprilicno sadrzaja!

15 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Modern Warfare - Novi život stare le

Igra je top.

Igram je od dana kad je izašla i još se ne skidam s nje, ima dosta challengea manje više to riješavam(MP), sad i taj batl pas..nema šta

Jedino je glupo što se mora kupit BP, mogli su prvu sezonu dzabe dat kad san već iskešira za igru 500 kn al eto.

Singl Plejer 9/10 nije ko cod2 ali dosta dosta zanimljiv ( u 24h sata prešao na regularu).

Ugl nakon cod4 pravo osvježenje i long live the King. 

Odi na google i upiši SEARCH...:)
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare - Novi život star
El Maniachi kaže...

Igra je top.

Igram je od dana kad je izašla i još se ne skidam s nje, ima dosta challengea manje više to riješavam(MP), sad i taj batl pas..nema šta

Jedino je glupo što se mora kupit BP, mogli su prvu sezonu dzabe dat kad san već iskešira za igru 500 kn al eto.

Singl Plejer 9/10 nije ko cod2 ali dosta dosta zanimljiv ( u 24h sata prešao na regularu).

Ugl nakon cod4 pravo osvježenje i long live the King. 

 Cek cek cek, battle pass? Ozbiljno? Famozna kampanja od Activisiona, pričekaju mjesec dva da svi reviewaju igru i nahvale ju da nema mikro transakcija i battle passa, i onda ih lagano ubace dok nitko ne gleda.

 

 

Igra od 60 eura nema pravo imati battle pass i mirko transakcije, jednostavno nije u redu.

It s just cornflakes...
15 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare - Novi život star
Qudek kaže...
El Maniachi kaže...

Igra je top.

Igram je od dana kad je izašla i još se ne skidam s nje, ima dosta challengea manje više to riješavam(MP), sad i taj batl pas..nema šta

Jedino je glupo što se mora kupit BP, mogli su prvu sezonu dzabe dat kad san već iskešira za igru 500 kn al eto.

Singl Plejer 9/10 nije ko cod2 ali dosta dosta zanimljiv ( u 24h sata prešao na regularu).

Ugl nakon cod4 pravo osvježenje i long live the King. 

 Cek cek cek, battle pass? Ozbiljno? Famozna kampanja od Activisiona, pričekaju mjesec dva da svi reviewaju igru i nahvale ju da nema mikro transakcija i battle passa, i onda ih lagano ubace dok nitko ne gleda.

 

 

Igra od 60 eura nema pravo imati battle pass i mirko transakcije, jednostavno nije u redu.

 

Ne treba ti battle pass, to je ionako samo cosmetic bullshit. Sve bitno je dostupno free.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare - Novi život star
Od cod2 pa nadalje, sve probao i deinstalirao. Jedino je on ostao, a sve ostalo je šareni artikl...kako bi tbf rekao
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare - Novi život stare le

šeset ojara (+ "bankovna naknada za plaćanja u inozemstvu") ne dam iz gavrila. čekat ću da institucije odrade svoj posao. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.12.2019 9:22 (Ajar).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare - Novi život star
Ajar kaže...

šeset ojara (+ "bankovna naknada za plaćanja u inozemstvu") ne dam iz gavrila. čekat ću da institucije odrade svoj posao. 

 Misliš na TPB ?

 

15 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare - Novi život star
mGT kaže...

 Misliš na TPB ?

 

 mislim na jednu bivšu (zapravo nekoliko njih) i koji q mi je to trebalo. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
12 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare - Novi život star
Ajar kaže...
mGT kaže...

 Misliš na TPB ?

 

 mislim na jednu bivšu (zapravo nekoliko njih) i koji q mi je to trebalo. 

 

8 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Modern Warfare - Novi život stare le

Dodajte me na b.net da pucamo :D tag: AdrenoZzA#2817

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice