Call of Duty: Modern Warfare - Nova era modernog r

poruka: 15
|
čitano: 7.101
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Call of Duty: Modern Warfare - Nova era modernog r".
16 godina
odjavljen
offline
Call of Duty: Modern Warfare - Nova era modernog r

Kaze Dama da nista ne valja

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare - Nova era modernog r

 

Zrna prolaze kroz ovo?

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare - Nova era modernog r

Nije to 12 godina od CoD4:MW nego 10 od CoD:MW2. 10 godina nakon CoD4:MW dobili smo CoD4:MW Remaster. Ova nova igra je novi Modern Warfare 2 s elementima preuzetima iz Medal of Honor Warfighter i nekih sitnica iz Battlefielda 3/4.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare - Nova era modernog r

Već 3. igrica pod istim imenom. Super.

Moj PC  
7 0 hvala 0
15 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare - Nova era modernog r

Probao sam igru. Bila mi je dosta dobra, vidi se baš da je to Modern Warfare.
Ono što me zbilja smetalo je netcode, jako često se događa da izletim na neprijatelja, opalim pola šaržera na njega da bi prikazalo da sam mrtav i na njegovu kill camu nisam niti pucao te nisam niti došao na tu poziciju na kojoj sam mislio da sam bio (btw imam dosta nizak ping).

Što je zbilja nezgodno za ovakvu fast paced igru.

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.9.2019 10:50 (markoal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare - Nova era modern
markoal kaže...

Probao sam igru. Bila mi je dosta dobra, vidi se baš da je to Modern Warfare.
Ono što me zbilja smetalo je netcode, jako često se događa da izletim na neprijatelja, opalim pola šaržera na njega da bi prikazalo da sam mrtav i na njegovu kill camu nisam niti pucao te nisam niti došao na tu poziciju na kojoj sam mislio da sam bio (btw imam dosta nizak ping).

Što je zbilja nezgodno za ovakvu fast paced igru.

 

vidio sam da neki to komentiraju, ali ja stvarno nisam imao nikakvih problema s time, svaki put sam pošteno ili ubio ili bio ubijen. vjerujem da je itekako frustrirajuće ako se to dogodi, ali kažem nisam još to doživio, naprotiv, jebeno sam se zabavio

15 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare - Nova era modern
Cansee kaže...
markoal kaže...

Probao sam igru. Bila mi je dosta dobra, vidi se baš da je to Modern Warfare.
Ono što me zbilja smetalo je netcode, jako često se događa da izletim na neprijatelja, opalim pola šaržera na njega da bi prikazalo da sam mrtav i na njegovu kill camu nisam niti pucao te nisam niti došao na tu poziciju na kojoj sam mislio da sam bio (btw imam dosta nizak ping).

Što je zbilja nezgodno za ovakvu fast paced igru.

 

vidio sam da neki to komentiraju, ali ja stvarno nisam imao nikakvih problema s time, svaki put sam pošteno ili ubio ili bio ubijen. vjerujem da je itekako frustrirajuće ako se to dogodi, ali kažem nisam još to doživio, naprotiv, jebeno sam se zabavio

 Niti ja. A pazi igram se na 4g mrezi :) a1

15 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare - Nova era modern
Cansee kaže...

 

vidio sam da neki to komentiraju, ali ja stvarno nisam imao nikakvih problema s time, svaki put sam pošteno ili ubio ili bio ubijen. vjerujem da je itekako frustrirajuće ako se to dogodi, ali kažem nisam još to doživio, naprotiv, jebeno sam se zabavio

 Da, jako je frustrirajuće, moguće da je do opterećenja servera u određeno doba dana pošto to nisam primjetio dok sam igrao npr. u nedjelju preko dana. A navečer je već zezalo, skužio sam da i ping ponekad piše 300, ponekad 10-20, ponekad 0 (tj. mijenja se iz sekunde u sekundu), to mi isto nije bilo jasno.

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.9.2019 11:05 (markoal).
14 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare - Nova era modernog r

Važno pitanje: hoće li opet biti problema sa NAT strict ili moderate?

Imam mobilni internet koji je brz ali ovo ne mogu promijeniti (niti teh.podrška),

HTC Hero-iP 3GS-Nexus S-N7-Htc 8S-iP4-Galaxy S2-Sensation-Lumia 625-N8-Dell Venue 8-Z1C-M2 Note-M8-Z1C-BB 9900-Z1C-L630-Xperia E-OPO-HOX-N5-iP4S-iP5S-S5-HTC10-Note8-S5-Mix2-Mi9SE
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare - Nova era modern
EZY-E kaže...

Važno pitanje: hoće li opet biti problema sa NAT strict ili moderate?

Imam mobilni internet koji je brz ali ovo ne mogu promijeniti (niti teh.podrška),

 ¸Bilo je problema nekih s tim...pa smo morali izlatiz i partya pa ulazit itd...jedan pozove u party pa nova pratija drugi pozove u praty,ali ako nas je samo 2 nije bilo problema.

Origin_Steam: hrka11
10 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare - Nova era modern
Friday kaže...

Kaze Dama da nista ne valja

 Ne virujem da je on to reka,posto ima pusaka u igri.

Origin_Steam: hrka11
16 godina
odjavljen
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare - Nova era modern
hrka11 kaže...
Friday kaže...

Kaze Dama da nista ne valja

 Ne virujem da je on to reka,posto ima pusaka u igri.

 

I to cak rifle puske

Freak Show Inc.
13 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare - Nova era modernog r

Također odigro betu i jebeno dobro se zabavio za vikend. Nisam imo apsolutno nikakvih problema s igrom niti s netcodom ali kužim o čemu kolega priča. Moguće da je problem i do toga šta je crossover platform pa kad se spoje ovi sa konzola bog zna šta se sve može desit. Igra je u globalu jako slična MW2, te od svih codova najviše još vuče na CoD Ghost. Realisam mode je dobar ali fali mi jedino hitmark, al i na to se čovjek nauči. Killstreakovi su napokon vraćeni, pa tako nema svako malo pozivanja nekih sranja na temelju scora. Mislim da ću nakon dugo vremena opet zaigrat MP.

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare - Nova era modernog r

Jel postoje dedicated serveri ili je p2p opet ko u starom mw-u?

(G)jokaCRO ingame
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare - Nova era modern
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice