Call of Duty: Black Ops 4 uoči izlaska dobio dva n

poruka: 13
|
čitano: 4.260
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Call of Duty: Black Ops 4 uoči izlaska dobio dva n".
9 godina
offline
Call of Duty: Black Ops 4 uoči izlaska dobio dva n

.... 4k monitori i stabilni fps...Sistemski zahtjevi(kompetetiv)...Monitor: 2+ tisuće eura...GPU: 2 be announced in 2020......mene ispala  igra standalone edition 30-tak eura i upgrade u digital delux još 40...ukupno za cca.70-80 € se da sklepat komplet igra i season pass...na kraju oko 120+ giga na SSD-ima. 

IIII
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Call of Duty: Black Ops 4 uoči izlaska dobio dva n

Koji kupus od franšize, jesam ja to vidio pračku u traileru?lp

Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
3 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 4 uoči izlaska dobio d
Blago rečeno Bog te dragi jebao, od CoD-a su napravili poštenu sprdačetinu(ne znam koja je uvećanica od sprdačine), ne kažem da igra treba bit ko COD2, al’ ovo je sve samo ne CoD...
Moj PC  
7 2 hvala 0
16 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 4 uoči izlaska dobio d
playjob kaže...
Blago rečeno Bog te dragi jebao, od CoD-a su napravili poštenu sprdačetinu(ne znam koja je uvećanica od sprdačine), ne kažem da igra treba bit ko COD2, al’ ovo je sve samo ne CoD...

 Možda nisi razmišljao, ali ovaj site čitaju i vjernici, kojima ovakve psovke baš i nisu lijepe.

13 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 4 uoči izlaska dobio d
dd.inc kaže...
playjob kaže...
Blago rečeno Bog te dragi jebao, od CoD-a su napravili poštenu sprdačetinu(ne znam koja je uvećanica od sprdačine), ne kažem da igra treba bit ko COD2, al’ ovo je sve samo ne CoD...

 Možda nisi razmišljao, ali ovaj site čitaju i vjernici, kojima ovakve psovke baš i nisu lijepe.

 I nevjernici kojima ne smeta sto su vjernici uvrijeđeni.

9 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 4 uoči izlaska dobio d
playjob kaže...
Blago rečeno Bog te dragi jebao, od CoD-a su napravili poštenu sprdačetinu(ne znam koja je uvećanica od sprdačine), ne kažem da igra treba bit ko COD2, al’ ovo je sve samo ne CoD...

 Jbt neki neznaju jel bi prdnuli ili stisnuli...kad su slični cvilite da je sve copy-paste prošloga...kad naprave nekaj drugačije cvilite da to više nije isto...ustvari drago mi je da nema SP jer obično su najglasniji avanturisti iz jogurt verzije istog!

IIII
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops 4 uoči izlaska dobio dva n

mogu trajleirat koliko hoće, za 2 tjedna izlazi RDR2 koji košta kao i ovaj cod, svaki daljnji komentar je suvišan...a pored toga, tko bi normalan prešao sa fortnitea koji je full besplatan na cod, za koji sada treba ohladiti 550 kn + 450 kn PS+...dakle ravno 1000 kuna da bi prešao sa konja (fortnite) na magarca (COD)...smiješno...eventualno da je besplatan, pa za promjenu malo isprobati...ovako je suludo haha

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.10.2018 0:45 (tomko).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 4 uoči izlaska dobio d
Dobro zgameru znamo da si fan cod-a😎🔫, ali doticni je odavno postao bosanski lonac😁lp
Intel Core™ i7 Forever
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Call of Duty: Black Ops 4 uoči izlaska dobio dva n

a jel valja išta taj BR mod? dugo nisam igrao cod, a bf bez dobrog skvada moš hebat. i još me zeznula beta, kasno sam vidio cod BR betu i nisam niti stigao probat...

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 4 uoči izlaska dobio d
MP only igre bi tribale biti free pay to win....probaš....ako valja onda potrošiš koliko te volja...A ne oni hoće 550kn za MP only....za te pare RDR2... stotine sati gameplay.a i još ti daju MP for "free"
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 4 uoči izlaska dobio d
Zajeb kaže...
dd.inc kaže...
playjob kaže...
Blago rečeno Bog te dragi jebao, od CoD-a su napravili poštenu sprdačetinu(ne znam koja je uvećanica od sprdačine), ne kažem da igra treba bit ko COD2, al’ ovo je sve samo ne CoD...

 Možda nisi razmišljao, ali ovaj site čitaju i vjernici, kojima ovakve psovke baš i nisu lijepe.

 I nevjernici kojima ne smeta sto su vjernici uvrijeđeni.

 Da istina, za takvo nešto je potrebno visoko umno umijeće. Nije kreativan niti u psovci. Primjećujem, ne sudim.

14 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 4 uoči izlaska dobio d

Ja igrao betu na ps4 uglavnom meni smeće moraš ispucat 30metaka ako ne i više da nekog ubiješ i najčešće naleti netko nakon tvog kila i dok reloadas te pokosi to je moj dojam. BF V je već naručeno to se uvijek može igrat. 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
9 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops 4 uoči izlaska dobio d
CroVandal kaže...

Ja igrao betu na ps4 uglavnom meni smeće moraš ispucat 30metaka ako ne i više da nekog ubiješ i najčešće naleti netko nakon tvog kila i dok reloadas te pokosi to je moj dojam. BF V je već naručeno to se uvijek može igrat. 

 Hardcore mode je pilula za te probleme u Cod-u.

IIII
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice