Bytezone Bullet - za igranje, spavanje i gurkanje

poruka: 11
|
čitano: 11.676
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bytezone Bullet - za igranje, spavanje i gurkanje ".
15 godina
offline
Bytezone Bullet - za igranje, spavanje i gurkanje

ima u tim stolcima jedna quaka koja se uglavnom zanemaruje, sve dok ne postane hljučna: način na koji se kotačići montiraju u "nogare". mnogi sam "uredski" uništio pomicanjem amte-tamte, sve dok nije puknuo barem jedan plastični utor za (metalni) kotačić i učinio stolac neuporabljivim. kad sam pri traženju stolca "težište fokusa" prebacio na metalnost nogara, eto preporoda. ima tu svega vraga ali i baš onog bitnog - metalni nogari s metalnim utorom za metalne kotače (ovo pazarih). nema masažu, istina, i oslonci za ruke se mogu podignuti prema potrebi no sad mogu gujcom i tverkati, (trovremenski) kotači ostaju postojani. nota bene, nije za zanemariti i podloga za pod stolac ('vako ili 'nako), namijenjena baš tim kotačnim stolcima: čuva parquet/tepisi. u svakom slučaju, svaka recenzija dobro dođe (a ovako napisana osobito), bar onima koji lovu ne nalaze na cesti ili su samo odabirljive cjepidlake. ili vole dobro štivo, neovisno o temi. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Bytezone Bullet - za igranje, spavanje i gurka
Šta fali ovome
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Bytezone Bullet - za igranje, spavanje i gurka
HCMAA kaže...
Šta fali ovome

 ti

16 godina
moderator
offline
Re: Bytezone Bullet - za igranje, spavanje i gurka
Ajar kaže...

ima u tim stolcima jedna quaka koja se uglavnom zanemaruje, sve dok ne postane hljučna: način na koji se kotačići montiraju u "nogare". mnogi sam "uredski" uništio pomicanjem amte-tamte, sve dok nije puknuo barem jedan plastični utor za (metalni) kotačić i učinio stolac neuporabljivim. kad sam pri traženju stolca "težište fokusa" prebacio na metalnost nogara, eto preporoda. ima tu svega vraga ali i baš onog bitnog - metalni nogari s metalnim utorom za metalne kotače (ovo pazarih). nema masažu, istina, i oslonci za ruke se mogu podignuti prema potrebi no sad mogu gujcom i tverkati, (trovremenski) kotači ostaju postojani. nota bene, nije za zanemariti i podloga za pod stolac ('vako ili 'nako), namijenjena baš tim kotačnim stolcima: čuva parquet/tepisi. u svakom slučaju, svaka recenzija dobro dođe (a ovako napisana osobito), bar onima koji lovu ne nalaze na cesti ili su samo odabirljive cjepidlake. ili vole dobro štivo, neovisno o temi. 

 

Postolje za kotačiće na ovoj stolici je metalno pa se to ne može dogoditi, ako je kotačić "kliknuo", odnosno ako je onaj prsten na vertikalnom štiftu koji ulazi u postolje sjeo na svoje mjesto. Stolica je supermasivna.

 

Iskreno, već tri godine doma imam nekakvog "Markusa", radnu stolicu od "999" kuna i mislim da je za 99% i igrača i onih koji rade za računalom ta više nego dovoljna i superkvalitetna.

 

Uzeo bih Aero da nisu tako suludo skupe, jer su po meni svi ovi jastuci i fudranje lošije rješenje od mreže i prozračnosti.

This space for rent!
13 godina
offline
Bytezone Bullet - za igranje, spavanje i gurkanje

Moja iskustva sa stolicama (uredsko/gejmersko korištenje)  na 193cm i 96 kg. 

1. Veza stolice s postoljem  -Kada surfam obično noge držim na stolu. posljedice:

- par puta nosio stolice na zavarivanje nosača, 1x majstor uništio plinski amortizer jer ga nije htio demontirati prije zavarivanja.

- sve stolice osim zadnje vremenom počnu ispuštavi "čudne" zvukove kako se mičem, pa se ukućani noću žale.

2. Materijal stolice - na jeftinoj, ali atraktvnoj gejmerskoj stolici skaj se počeo vremenom guliti.  Sada je u garaži uz radni stol "pank" 

3. Položaj kod  sjedenja bez naslanja leđa-. U firmi kolege imaju Markusa i imam osjećaj da "klizim" prema naprijed kada sjedim. Možda je to zdravo za položaj, no meni ti nije "leglo" tj. sjelo

4. Tvrdoća sjedala - i sada imam jastuk od memorijske pjene. To još nisam našao da mi štima kod sjedenja duže sati, mada kažu da je tvrđe bolje .

5. Visina naslona - za moju visinu veći dio stolica otpada iz izbora jer glava ne smije visiti na pola naslona.

 

Zadnje 4 godine korisitim EEC308 Cobra gaming chair i ista je kao prvi dan , a meni odgovara, jedino što nije za ekipu sa širom stražnjicom (mada se i to riješi jastukom)

 

Pa sada kakva je ova stolica po ovim točkama?

Poruka je uređivana zadnji put pet 15.10.2021 14:39 (mr.potter).
 
0 0 hvala 1
16 godina
moderator
offline
Re: Bytezone Bullet - za igranje, spavanje i gurka

1) deklarirana je do 150 kg, ja imam 100, koristio sam je kratko pa ne mogu reći hoće li se raspasti

2) prekratko na testu da bih mogao dati ocjenu

3) kliziš prema naprijed. ja imam doma markusa i nemam taj osjećaj, s ovom stolicom sam imao osjećaj da klizim prema naprijed

4) mekano u odnosu na markusa. stolica je pravljena za sjedenje i ležanje, gljive koje su ispred kompa non-stop po 10-12 sati

5) Naslon je dovoljno visok za one do 190-195. jastuci su po meni suvišni i neudobni, kako ovaj za glavu i vrat, tako i ovaj za leđa, masažni

 

 

This space for rent!
16 godina
offline
Bytezone Bullet - za igranje, spavanje i gurkanje

"Kako s leđima nemamo nikakvih problema ni bolova"

 

da mi je znat kako je to moguce... ima neki recept?

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Bytezone Bullet - za igranje, spavanje i gurka

Deadliftanje i utezi općenito. A možda i genetika.

 

This space for rent!
15 godina
offline
Re: Bytezone Bullet - za igranje, spavanje i gurka
Drago kaže...

Deadliftanje i utezi općenito. A možda i genetika.

 

 ili svakoga (!) jutra po tri-četiri sata s psom loptanje po jarunu (nema izbora, diže me u tri, u 4:30 smo već vani). i tak već više od 9 godina. nemam problem s kičmom. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
14 godina
offline
Bytezone Bullet - za igranje, spavanje i gurkanje

Mislim da je video dosta informativan pa ga zbog zdravlja opce populacije stavljam. Ispricavam se ako nije dozvoljeno stavljati ovakve poveznice i molim da se ukloni ako to jest tako.

 

 

 
0 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Bytezone Bullet - za igranje, spavanje i gurka
Imam markusa doma međutim volim sjediti s prekriženim nogama. Markus ima nosače za prihvat rukonaslona bočno i iznad sjedišta tako da je sjedenje u njemu s prekriženim nogama jako neugodno. Čak sam ja razmišljao da skinem nosače međutim gospođa je isključivo zabranila jer bi iza toga stolac bio upitnog vizualnog dizajna.
Prije toga sam imao neko crno gaming čudo sa zelenim obrubom iz yiska sa jastukom za fuk feder. Tu me je pak bolila gornji dio leđa jer je školjka bila uska. Sad pak gledam gamborg iz yiska ali je pregadan. Od tog skaja dođe mi slabo. Probao sam ga u yjsku i ta pizdarija za "ležanje" može poslužiti kao stalak za prekrižene noge.
Vidim da i ovo čudo to ima zanima me kakva je školjka obzirom da sam 1,87 i 105 kg i može li se na njemu sjediti s prekriženim nogama.?
Praise the sun
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice