Bugov pogled u kristalnu kuglu otkriva budućnost P

poruka: 9
|
čitano: 5.161
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Bugov pogled u kristalnu kuglu otkriva budućnost P".
13 godina
offline
Bugov pogled u kristalnu kuglu otkriva budućnost P

budućnost uz COVID-19

 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Bugov pogled u kristalnu kuglu otkriva budućnost P

Divim vam se da još uvijek postojite u papirnatom izdanju.

 

Kupio sam ga danas (iako isprva to nisam htio, zbog Galićevog ponašanja).

 

Međutim, teme su vam, kao što uvod kaže - što uspijemo nabaviti. Ne kužim potrebu za slušalicama od 2999 kuna, kada ste već za one od 1499 kuna u ovom istom broju napisali da su vrlo skupe. Ako netko gleda slušalice za gejmanje i videokonferencije, a nije čitao prošli broj, onda se ovim brojem neće okoristiti u potrazi za slušalicama. I izbacite pojačala i zvučnike. Ako i odlučim kupiti pojačalo ili zvučnike, o tom se sigurno neću informirati u BUG-u. Dajte neku soft temu kojom vrve vanjski portali - savjeti, najbolje ovo, najbolje ono (ali da od toga postoji neka korist, a ne samo da možete reći da ste o tome pisali)... Već u ovom broju ste mogli napraviti kratku usporedbu Whatsappa, Telegrama i Signala. Vi ćete to ostaviti za ljetni broj ili nećete o tome uopće pisati. Prekjučer je bio Europski dan zaštite osobnih podataka, a to je super važna tema. Ništa o tome. To je za Mrežu? Mrežu već odavno ne čitam. Fale vam i tekstovi o boljim routerima. To je bila vječna boljka otkako postoji Mreža. Pogledajte teme na forumu o pojedinim providerima i koliko ljudi pita što nabaviti mimo nekog ZTE-a ili Speedporta. Tu je i WiFI 6E (ponuda routera bila je već na CES-u). U BUG-u se o tome ne piše. Zadnji je bio neki jadni 4G dlink, dok vam forumaši često kupuju bolje modele Huaweija (model 818, na primjer) kao i bolje AP-ove. 

 
19 2 hvala 3
Bugov pogled u kristalnu kuglu otkriva budućnost P

Pitanjce, odakle vam informacija da je Surface laptop omiljen medju developerima?

 

Znam mnogo developera, i sam sam developer i nitko od nas nema surface laptop. 

 

Inace, doslovce bilo kakav laptop s i5/8gb ram je vrlo dobar za posao, a autonomija, tipkovnica i ekran uglavnom ne igra ulogu jer se zeljena periferija spaja naknadno po izboru, takodjer i monitor (rad na bilo kakvom ekranu manjem od 22 incha je mucenje).

 

Web developeri cesto uzimaju apple ili cak linux OS, visual studio code radi od tamo. A i nema potrebe za instalacijom GITa, vec je ugradjen u terminal.

Moj PC  
5 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Bugov pogled u kristalnu kuglu otkriva budućno
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

 

Inace, doslovce bilo kakav laptop s i5/8gb ram je vrlo dobar za posao, a autonomija, tipkovnica i ekran uglavnom ne igra ulogu jer se zeljena periferija spaja naknadno po izboru, takodjer i monitor (rad na bilo kakvom ekranu manjem od 22 incha je mucenje).

 

Cisto iz znatizelje da pitam... Ako nista od toga nije bitno, zasto ne jednostavno kupiti desktop?

Re: Bugov pogled u kristalnu kuglu otkriva budućno
KingNothing kaže...
ZovemseZoranidolazimizRijeke kaže...

 

Inace, doslovce bilo kakav laptop s i5/8gb ram je vrlo dobar za posao, a autonomija, tipkovnica i ekran uglavnom ne igra ulogu jer se zeljena periferija spaja naknadno po izboru, takodjer i monitor (rad na bilo kakvom ekranu manjem od 22 incha je mucenje).

 

Cisto iz znatizelje da pitam... Ako nista od toga nije bitno, zasto ne jednostavno kupiti desktop?

 

naravno, posve je razumno kupiti desktop PC, odnosno bolje receno onu malenu kutijicu cca 15x15cm velicine.

Razlika je samo u tome sto laptop mozes prenositi iz firme u stan, ili eto povremeno vani tipkati uz kavu u kaficu. A i ima web kameru pa ne treba i to investirati.

12 godina
offline
Re: Bugov pogled u kristalnu kuglu otkriva budućno
Upravo sam uzeo pretplatu na iPadu jer mi u DE ništa drugo ne dolazi u obzir. Prvi dojam je ok iako sam primijetio da se aplikacija nije ažurirala 3 godine (upitno je koliko uopće dobivate prihoda ovim kanalom te isplati li se aktivni razvoj). Smeta me što ne pamti gdje sam stao sa čitanjem ako zatvorim aplikaciju, ali nije strašno.
Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
moderator
offline
Re: Bugov pogled u kristalnu kuglu otkriva budućno
kerum kaže...
Upravo sam uzeo pretplatu na iPadu jer mi u DE ništa drugo ne dolazi u obzir. Prvi dojam je ok iako sam primijetio da se aplikacija nije ažurirala 3 godine (upitno je koliko uopće dobivate prihoda ovim kanalom te isplati li se aktivni razvoj). Smeta me što ne pamti gdje sam stao sa čitanjem ako zatvorim aplikaciju, ali nije strašno.

 

 

Pripremamo zamjenu za tu aplikaciju (pregazilo ju je vrijeme, svjesni smo toga), koje će napokon funkcionirati na svim platformama.

Imat ćeš mogućnost preći na novo rješenje, kada bude dovršeno...

 

...
11 godina
offline
Re: Bugov pogled u kristalnu kuglu otkriva budućno
zelenapaprika kaže...

Divim vam se da još uvijek postojite u papirnatom izdanju.

 

Kupio sam ga danas (iako isprva to nisam htio, zbog Galićevog ponašanja).

 

Međutim, teme su vam, kao što uvod kaže - što uspijemo nabaviti. Ne kužim potrebu za slušalicama od 2999 kuna, kada ste već za one od 1499 kuna u ovom istom broju napisali da su vrlo skupe. Ako netko gleda slušalice za gejmanje i videokonferencije, a nije čitao prošli broj, onda se ovim brojem neće okoristiti u potrazi za slušalicama. I izbacite pojačala i zvučnike. Ako i odlučim kupiti pojačalo ili zvučnike, o tom se sigurno neću informirati u BUG-u. 

 Istina s tim slušalicama i audio opremom već na uši idu, samo danas na portalu tri recencije...Inace u novom broju odličan tekst o macu s arm-om, i tema broja nije loša. Također foto prilog sa savjetima kako fotkat je koristan.

14 godina
offline
Bugov pogled u kristalnu kuglu otkriva budućnost P

Miro 

 

zbilja, malo previše audio-tehnike drmate..

 

na 43. stranici u ovom broju počinjete s  mikrofonom i završavate na 59. s zvučnicima...

 

dosta te audio-ezoterije...

 

ovo je IT časopis, prije svega..

Ju je je? Je ju je!
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.2.2021 9:36 (Stric_Jura).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice